PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : توپ توپ (مینی گیم)

life_gombin
15-08-2009, 13:06
اول سلام .

دوم چندی پیش یه مینی گیم قدیمی پیدا کردم که در دوران کهن ساخته شده بود . کمی روش کار کردم تا قابل توزیع باشه .

از بازی >

با گیم مکر 6 ساخته شده ولی با ورژن 7 ردیف شده .
گرافیک خیلی خشکه ولی به بزرگیتون ببخشید دیگه . انشالا ورژن های بعدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موزیک بازی یه ریتم قدیمی وآشناست که روش kick کار شده .
داستان خوبی داره ولی خوب پیاده نشده
بازی سعی کردم خسته کننده نباشه تا آخرین لحظه چیزهای جدید وارد و قدیمی ها خارج میشن

داستان >
بازی نبرد بین تو پ های رنگیه هرکدوم سعی میکنن که مساحت بیشترین از مپ بازیو رنگ کنن اول بازی توپ زرد تمامی رنگ بنفش(بازی کن) رو زرد میکنه ولی خیلی زود رنگ باز میگرده و توپ بنفش به دنبال توپ زرد راه میفته تو این مسیر 20 مرحله ای باید از رنگ آبی و قرمز هم عبور کنه !

> فقط خواهشم اینه که تا آخر بازیش کنید !

>قصد دارم که ورژن بعدیش رو بسازم با اطلاعاتی که حالا دارم چیزی خیلی قشنگتری در میارم اگر مایل به همکاری بودید یا انجا بگید یا میلی بزنید ایمیلم تو بازی هست .

شات
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود . حجم 7 مگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

life_gombin
16-08-2009, 08:59
لطفا نظر بدید

sadas
21-08-2009, 10:14
من سیزده محله رفتم جالب بود :rambo:

Borhan72
21-08-2009, 18:39
حجمش زياده نميشه دانلود كرد...

C0OPeR
21-08-2009, 19:50
سلام .
ممنون جالب بود فقط آدم سرش گیج میره بخواد نیم ساعت بازی کنه :دی (پشت زمینه متحرک رو میگم)

اینجا هم گیر کردم . مرحله 16 یا 17 باید باشه :دی

life_gombin
22-08-2009, 12:59
من سیزده محله رفتم جالب بود
ممنون

حجمش زياده نميشه دانلود كرد...
سعی میکنم تو ورژن های بعدی مشکل حجم رو حل کنم

سلام .
ممنون جالب بود فقط آدم سرش گیج میره بخواد نیم ساعت بازی کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (پشت زمینه متحرک رو میگم)

اینجا هم گیر کردم . مرحله 16 یا 17 باید باشه
ممنون . پشت زمینه رو تو ورژن بعدی بهتر در اوردم که سر گیج آور نباشه . تو این مرحله خیلی سخته خیلیا گیر کردن ولی با کمی تمرین رد میشه