PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل فرمت FLV به دیگر فرمت های تصویری...

DariushGreat
14-08-2009, 21:12
سلام.
من یه سری کلیپ از سایت یوتیوب YouTube دانلود کردم. برخی از اون ها رو هنگامی که می خوام با یه مبدل، مانند Xilisoft Video Convertor تبدیل کنم، پیام خطا می ده و انجام نمیشه. صد البته بگم که هنگامی که می خوام با Winamp یا مدیا پلیر بازشون کنم، اون ها هم پیام خطا می دن و فقط با برنامه Gom Player باز می شن. دلیلش هم وجود Bit rate به شکل ارقام غیر رند هست. مثلا بیتریتشون به جای این که 64 باشه، 64.369554786 هست !! :blink:

ویدئو های خیلی با ارزشی هستن و نمی خوام از دستشون بدم. اگه می شه برنامه ای معرفی کنین که بشه باهاش این ویدئو ها رو به فرمت های قابل پخش تبدیل کرد...

مچکرم :11::40:

Azot
14-08-2009, 21:35
قابل پخش که هستن اما نه به جز نرم افزاری به نام FLV Player ...

اگه مایلید تغییر فرمت بدید این ویدئو ها رو پیشنهاد من همیشه Format Factory بوده و تمام ... با یه سرچ میتونید هر دو نرم افزار رو پیدا کنید .

kazi63
14-08-2009, 22:23
سلام
vlc هم پخش مي كنه هم تبديل :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
شك نكن vlc بهترينه.

غير از اين ultra_3gpconverter هم خيلي خوبه. با اينكه اسمش 3gpconvertere ولي خيلي از فرمتهاي ديگه رو هم تبديل مي كنه . خودم چند تا flv داشتم كه با برنامه هاي ديگه هر كاري مي كردم بعد از تبديل صداش قطع و وصل مي شد ولي اين خيلي راحت تبديل كرد و مشكلمو حل كرد. ورژن 4.2 كه اينجوريه. ورژن جديدشو از اينجا بگير:

غير از اين دوتا يه برنامه هست به اسم E.M. Youtube Video Download Tool كه يه قسمت flv repair هم داره. دقت كن :از قسمت add file فايل flv رو اضافه كن ولي تيك كنار اسم فايل رو نزن . حالا repair رو بزن. وقتي تعمير شد ، مربع كنار اسم فايل تيك مي خوره يعني تعمير شده!! به همين سادگي به همين خوشمزگي!

يا

Don Sylar
14-08-2009, 23:14
من خودم برای از کانورتر زیلسافت استفاده می کنم ولی فقط برای تبدیل فایلهای flv از نرم افزار Video Convert Master استفاده می کنم

DariushGreat
15-08-2009, 10:05
سلام
دست هر سه شما درد نکنه... :11:
جناب Kazi63 این برنامه E.M Youtube video download tools رو از کجا می تونم کرکش رو گیر بیارم؟؟؟ فعلا آزمایشی هست و من کرک دائمیش رو می خوام

مچکرم :11:

kazi63
18-08-2009, 03:14
اينم كرك ، البته كرك ورژن 2.55

اينو امتحان كن اگه كرك نشد و يا اگه برنامه قاط زد از همون مسير رجيستري (كه داخل regme.reg نوشته ) اون شاخه رو پاك كن و برنامه رو دوباره نصب كن (براي رفتن به رجيستري هم حتما مي دوني كه بايد توي run تايپ كني regedit )(خودم قبلا چند تا ورژن مختلف رو نصب و حذف كرده بودم و با اين كرك امتحان كردم و همچين مشكلاتي داشتم. بهرحال امتحان كن )

يا اگه نخواستي مي توني يه گشتي تو سايتهاي كرك و سريال زير بزني:

:46:

kazi63
18-08-2009, 05:17
اين دو تا رو هم امتحان كن: