PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبادل اطلاعات مشکوک

Nima-Chap
14-08-2009, 16:45
سلام
من وقتی سیستم رو روشن میکنم نمیتونم هیچ فایلی دانلود کنم
صفحات وب هم به زور باز میشن
از طریق Task Manager دو فایل هم نام svchost.exe که بیشترین Proccess رو دارند حذف یا همون End Proccess میکنم میتونم فایل دانلود کنم و سرعتم به حالت اصلی برمیگرده
الان هم Du Meter رو نصب کردم وقتی سیستم رو دوباره ریستارت کردم دیدم داره تا جایی که در توانش هست دانلود میکنه
چک کردم دیدم نه یوتورنت فعاله نه IDM

میخواستم ببینم نرم افزاری هست که بشه دید با چه سایتی تبادل اطلاعات میشه؟
کسپراسکای هم خواستم نصب کنم نصب نمیشه
الان دارم ناد32 رو نصب میکنم
اگر نصب شد همینجا اعلام میکنم
ممنون

djsystem
14-08-2009, 22:28
با خود utorrent اگه رو فایل در حال دانلود کلیک کنی فکر کنم همون پاینش نشون میده کسایی که دارن ازت دانلود میکنند وو یا کسایی که داری ازشون دانلود میکنی
همه چی رو از strt up بردار به جز nod32 ببین بازم همچین چیزی میشه

Nima-Chap
14-08-2009, 22:45
سلام
نه همونطور که گفتم یوتورنت غیرفعاله
تمام برنامه ها رو از Start Up غیرفعال کردم اما باز در حال دریافت اطلاعات از سیستمم هست
nod32 هم 2 تا فایل ویروسی تو System32 پیدا کرد که نه حذف میکنه و نه Clean
به صورت دستی هم پاک نمیشن

DrXoX
15-08-2009, 11:24
سلام

شما با SpywareDoctor سیستم رو اسکن و تروجان و اسپایورهای موجود رو سیستم رو حذف کن احتمال داره مشکل حل بشه.

hfj
15-08-2009, 13:22
یک اتفاق دیگه هم میتونه رخ داده باشه. اگه شما از مودم وایرلس استفاده می کنید، امکان داره کسی در نزدیکی شما هم از اینترنت شما استفاده کنه. در نتیجه باید براش پسوورد بذارید. اگر هم مودم وایرلس نداری به احتمال زیاد به یک تروجان و اسپایور مربوط میشه. مگر اینکه نرم افزار خاصی رو برای دانلود گذاشتی و Minimize شده باشه توی Tray و همچنین Always hide هم شده باشه.

روی ساعت ویندوز کلیک راست کن و بعد Properties و بعد Customize. بعد ببین گزینه ای Always hide هست یا نه ؟

Nima-Chap
15-08-2009, 20:38
سلام
ممنون از راهنمایی های دوستان
با نرم افزار Steganos Internet Security 200 مشکلم حل شد
hfj ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان از شما هم ممنون ولی من از Adsl استفاده میکنم