PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست نرم افزار ریکاوری

lordsuperboys
14-08-2009, 14:53
سلام دوستان برای من یک اتفاق در حد فاجعه افتاده که اگه اینفاجعه حل نشه برای من خیلی بد میشه لطفاً نهایت کمکی را که میتونید بکنید و هر کسی که میتونه به من کمک کنه رو بخواین به اینجا سر بزنه
من چند روز پیش Pc رو برای تعمیر پاور دادم و صاحب مغازه گفت چون ویروس زیاده یه دونه هم واست ویندوز نصب میکنم منم قبول کردم و من به این اقا چنتا فلش دادم تا اطلاعات درایو C را در اون کپی کنه و این اقا این کارو نکرد منم یه چیزی تو مایه های 16 گیگ دانلود با ارزش که بخواطرش کامپیوتر به مدت خیلی زیاد روشن گذاشته بودم
من می خواستم چه طوزی میتونم این اطلاعات برگردونم با توجه به اینکه ایشون فرمت کرده و ویندوز نصب کرده
خواهشاً کمککککککککککککک کنید که خیلی وضع بهرانیییی:41::41::((

lordsuperboys
14-08-2009, 16:00
یک مورد دیگه اینکه پارتیشن من قبل از فورمت fat 32 بوده و بعد از فرمت به ntfs تبدیل کرده من حالا از کدوم نوع باید استفاده کنم fat یا ntfs
لطفاً کمک کنید من منتظرم در بین فایلها فایلای بازی های psp هم بوده که با فرمت iso بودن اینا برگشتنشون واسه من خیلی مهمه

Ship Storm
14-08-2009, 16:52
نرم افزار های قوی رو برات میزارم ولی بعید میدونم بتونه با این اوصاف چیزی رو برگردونه

R-Tools R-Studio | بازيابي اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Recover My Files data recovery software ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2Fdata-recovery-software-download.php)

kourosh_sos
14-08-2009, 17:17
يه سوال وقتي درايو C كه FAT32 بوده رو فرمت كرد و به NTFS تبديلش كرد آيا درايو بعدي شما كه قاعدتا D بايد باشه فرمت شده يانه؟

lordsuperboys
14-08-2009, 19:16
نه نشده از فرمت درایو c چه ربطی به d هست

kourosh_sos
15-08-2009, 12:43
شما از برنامه Gat DAta Back For NTFS استفاده كن البته برنامه رو تو درايو D نصب كن