PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فشرده ساز

amir_gtv
26-02-2006, 00:49
دنبال یه برنامه میگردم که مثلا یه فایل 100مگ رو بکنه 50مگ یا کمتر
با تشکر امیر

Farid007
26-02-2006, 20:36
سلام آقاي امير
فشرده كردن فايل بستگي به نوع فايل دارد فايل هاي تصويري و صوتي و از اين نوع خيلي كم فشرده ميشوند
فايل هاي اجرايي و نرم افزاري بيشتر فشرده ميشوند . اما فايل 100 مگ چقدر بشه به اينا بستگي دارد
بهترين برنامه فشرده سازي WIN RAR هستش كه اين جديده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اينم بگم كه برنامه هايي هستن كه اينقدر فشرده ميكنند كه باورت نميشه اما ممكنه بعد از آنزيپ كردن فايل رو خراب كنند يا ساعت ها وقت ببرند تا فايلي رو باز كنند در كل استفاده از اينها توصيه نميشود
موفق باشي

sAsAn.K
26-02-2006, 20:52
همون طور که فرید جان توضیح دادن بستگی به نوع فایل داره ولی در کل شما همون WinRAR رو استفاده کن:)
آخرین ورژنشم همون 3.51 هست;)

tohave
26-02-2006, 21:33
سلام

بچه ها کی جی بی Kgb میگن خیلی حجم فایل رو پایین میاره. تو همین بخش معرفی نرمافزار، افیس 2006 رو آورده تا 5/1 مگابایت. خود فایل شاید 500 مگابایتی باشه. ولی من نتونستم لینکش رو پیدا کنم. البته زیاد هم دنبالش نگشتم

PayPal
26-02-2006, 22:32
kgb Archiverدر همون تاپیک معرفی شده بود فکر کنم تو مگا اپلود هم،اپلودش کرده بودند حجمش هم کمه ،من اون نسخه افیس را ظرف هفت ساعت با این نرم افزار اکستراکت کردم که در پایان هم ارشیو مورد نظر خراب شده بود البته سیستمتون باید خیلی بالا باشه و سیستم من هم تقریبا بالا بود،به در تمام طول ان ،صد در صد سی پی یو من استفاده شده بود حالا سیستم من بالا بود مثلا.من استفاده از این برنامه رو اصلا توصیه نمی کنم.

Farid007
27-02-2006, 09:56
kgb Archiverدر همون تاپیک معرفی شده بود فکر کنم تو مگا اپلود هم،اپلودش کرده بودند حجمش هم کمه ،من اون نسخه افیس را ظرف هفت ساعت با این نرم افزار اکستراکت کردم که در پایان هم ارشیو مورد نظر خراب شده بود البته سیستمتون باید خیلی بالا باشه و سیستم من هم تقریبا بالا بود،به در تمام طول ان ،صد در صد سی پی یو من استفاده شده بود حالا سیستم من بالا بود مثلا.من استفاده از این برنامه رو اصلا توصیه نمی کنم.
شديدا تاييد ميشود
هم مدت اكستراكت زياد است و هم احتمال خرابي آرشيو هست

khatamifar
27-02-2006, 10:16
win ace بهترين نرم افزار براي فشرده سازي هستش .
در مورد فايلهاي تكست 700 مگ رو به 1 مگ تبديل ميكنه . براي فايلهاي گرافيكي هم بيشتر از ساير نرم افزارها فشرده ميكنه .
خودتون نمودارهاي كارايي اين نرم افزار رو در مقايسه با با ديگر نرم افزار ها( كه در خود نرم افزار هست) ببينيد.