PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل CRC failed in the encrypted file(wrong password در فایل rar

swot
14-08-2009, 11:51
دوستان سلام .من یه فایل دانلود کردم ولی با برنامه win rarکه میخوام باز بکنم این پیغام را میده/پسورد را هم مطمئن هستم درست وارد کردم

CRC failed in the encrypted file(wrong password

ممنون میشم کمکم کنید

Masоud
14-08-2009, 12:23
سلام

وقتی میگه Wrong Password حتما پسورد رو اشتباه وارد کردید.

در نوشتن حروف بزرگ و کوچک دقت کنید.

موفق باشید :40:

sum_yari
14-08-2009, 19:08
.................................................. ..................

Ghaioom
16-08-2009, 15:25
سلام
کلیک راست روی فایل بعد extract files بعد تیک keep brokn files رو بزار. اینطوری به جواب میرسی :31:

sourena
16-08-2009, 15:32
سلام
کلیک راست روی فایل بعد extract files بعد تیک keep brokn files رو بزار. اینطوری به جواب میرسی :31:

اگه اینطوری مشد که دیگه باید برنامه Winrar رو مینداختیم دور!
شما چطوری به این شیوه به جواب میرسید؟؟؟؟

شـیـفــو
29-09-2009, 16:03
سلام
کلیک راست روی فایل بعد extract files بعد تیک keep brokn files رو بزار. اینطوری به جواب میرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

نه جواب نمیده .
فکر کنم موقع بد یا ناقص دانلود شده .
از آی دی ام برای دانلود دوباره استفاده نکن .

brain
07-11-2009, 21:54
سلام.

من یه بازی 8 گیگی رو دانلود کردم که 83 پارته !
وقتی اکستراکت میکنم دقیقا 99 درصد یه ارور میده : CRC the file is broken

من از کجا میتونم بفهمم که کدوم یک از پارت ها مشکل داره ؟ آخه میخوام از اول دانلودش کنم !!

ممنون میشم کمک کنید !

Ghaioom
08-11-2009, 08:01
سلام.

من یه بازی 8 گیگی رو دانلود کردم که 83 پارته !
وقتی اکستراکت میکنم دقیقا 99 درصد یه ارور میده : CRC the file is broken

من از کجا میتونم بفهمم که کدوم یک از پارت ها مشکل داره ؟ آخه میخوام از اول دانلودش کنم !!

ممنون میشم کمک کنید !
خودش مینویسه کدوم پارت دقت بکن شاید برای تو ننوشته.

brain
08-11-2009, 10:13
خودش مینویسه کدوم پارت دقت بکن شاید برای تو ننوشته.

میدونی من تیک Keep Broken File رو هم گذاشتم .... گویا وقتی این تیک رو میذاری باید بگه کدوم فایل ایراد داره ولی در طول اکستراکت هیچ اروری نمیاد و دقیقا 99 درصد که میخواد تموم شه ( تو آخرین پارت) یه ارور میده و اسم پارت 83 (آکه آخرین پارته) هم توش هست .... ولی جالب اینجاست من اون پارت رو بارها از چند سایت مختلف دانلود و تست کردم ولی نشده !!!

اگه میشد دقیقا بفهمم که کدوم مشکل داره ، سریع از اول دانلود میکردمش !!!

کمکم کنید لطفا !

tohidkh
08-11-2009, 10:35
میدونی من تیک Keep Broken File رو هم گذاشتم .... گویا وقتی این تیک رو میذاری باید بگه کدوم فایل ایراد داره ولی در طول اکستراکت هیچ اروری نمیاد و دقیقا 99 درصد که میخواد تموم شه ( تو آخرین پارت) یه ارور میده و اسم پارت 83 (آکه آخرین پارته) هم توش هست .... ولی جالب اینجاست من اون پارت رو بارها از چند سایت مختلف دانلود و تست کردم ولی نشده !!!

اگه میشد دقیقا بفهمم که کدوم مشکل داره ، سریع از اول دانلود میکردمش !!!

کمکم کنید لطفا !
خب چیزای زیادی ممکنه.

از برنامه win zip هم استفاده کنید.

احتمال داره فضای کافی در درایوتون موجود نباشه

ممکنه اسم یکی از پارتها یه عددی اضافه داشته باشه (چون IDM در برخی مواقع یه شماره دیگه به آخر پارت میندازه...
دقت کنید آخر اسم همه فایلها باید در یک ستون باشند و اسم فایلی بزرگتر از دیگری نباشه (البته به غیر از 10 پارت اول که اشکالی نداره... البته فقط در صورتی که حروف اضافی نداشته باشه.)

موفق باشید :11:

brain
08-11-2009, 23:59
خب چیزای زیادی ممکنه.

از برنامه win zip هم استفاده کنید.

احتمال داره فضای کافی در درایوتون موجود نباشه

ممکنه اسم یکی از پارتها یه عددی اضافه داشته باشه (چون IDM در برخی مواقع یه شماره دیگه به آخر پارت میندازه...
دقت کنید آخر اسم همه فایلها باید در یک ستون باشند و اسم فایلی بزرگتر از دیگری نباشه (البته به غیر از 10 پارت اول که اشکالی نداره... البته فقط در صورتی که حروف اضافی نداشته باشه.)

موفق باشید

ممنون ، ولی همه اینکار ها رو کردم .... مثه اینکه باید بی خیال شم .... تازه چندین راه دیگه هم تست کردم .... !!

Ghaioom
09-11-2009, 08:02
ممنون ، ولی همه اینکار ها رو کردم .... مثه اینکه باید بی خیال شم .... تازه چندین راه دیگه هم تست کردم .... !!
اگه با اینا امتحان نکردی یه امتحانی بکن.

Advanced RAR Repair | ترميم فايلهاي RAR آسيب ديده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
RAR Repair Tool / تمامی ورژنها در این تاپیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

brain
09-11-2009, 11:43
با اینا هم تست کردم ....

advanced rar repair که مشکل داره ، وقتی میزنم repair . تموم که میشه ،فایل رو تبدیل به 8 کیلو بایت میکنه !!!
rar repair هم یه بار زدم کل آرشیو رو repair کرد و آخرش که تموم شد هیچ اتفاق خاصی نیوفتاده بود !!!

(میگم به هر حال ممنونم .... می بخشید که وقت تونو گرفتم)

mer5ad
23-03-2012, 10:32
دوستان من 17 تا فایل RAR دانلود کردم هر کدوم با حجم 100 مگابایت که پسورد هم داشت . . .
موقع استخراج فایل ها و یکپارچه کردنشون روی پارت 3 ارور (CRC failed in the encrypted file(wrong password میده !!!!
پسورد درسته چون پارت 1 و 2 رو از rar در میاره !!!!
یعنی پسورد پارت 3 فرق میکنه ؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکل از کجاست ؟؟؟؟ چطوری میشه حلش کرد ؟؟؟ از Portable Passware Kit Enterprise استفاده کردم اما چون بصورت پارت بندی شدست نمیتونه پسورد رو پیدا کنه !!! Rar Repair Tool که هیچ کمکی نکرد . . .
واقعا از این مسخره تر میشه ؟؟؟؟؟ برای یک پارت 100 مگی نمیتونم 2 گیگ دیگه رو استخراج کنم . . .
با دانلود کردن مجدد هم فکر نکنم درست بشه چون فایل همون فایله . . .
چه کنم ؟؟؟

vahid_sh2447
23-03-2012, 16:36
منتظریم . . .
از دوباره دانلود كن مشكل برطرف ميشه مگه اينكه همون فايلهاي روي سرور خراب باشن.اگه لينكش مستقيم باشه با برنامه segment downloader ميتوني ترميمش كني.پسوورد هميشه اينطور نيست كه سر پارت اول و دوم ارور بده ميتونه سر پارت آخر اين ارور رو بده اگه از پسوورد مطمئني دوباره دانلودش كن.

mer5ad
23-03-2012, 17:17
از دوباره دانلود كن مشكل برطرف ميشه مگه اينكه همون فايلهاي روي سرور خراب باشن.اگه لينكش مستقيم باشه با برنامه segment downloader ميتوني ترميمش كني.پسوورد هميشه اينطور نيست كه سر پارت اول و دوم ارور بده ميتونه سر پارت آخر اين ارور رو بده اگه از پسوورد مطمئني دوباره دانلودش كن.

از پسورد مطمئنم!
دوباره دانلودش کردم اما بازم درست نشد . . .
چطوری میتونم با نرم افزار winrar پسورد فایل های rar رو بردارم ؟؟؟
این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

herowar
17-10-2012, 18:29
آقا من هرچی از اینترنت دانلود می کنم خطای the file is corruptمی ده حتی یه کتاب قبلا دانلود کرده بودم درست بود حالا که دانلود می کنم همین erorرو میده ! file setup فایراکس رو دانلود می کنم همین eror رو میده کمکم دارم شک می کنم ایراد سخت افزاریه !