PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رزولیشن 300 برای کامپوزیشن در افترافکت

معصومه123
13-08-2009, 23:38
سلام یک راست می روم سر اصل مطلب سوال: من کامپوزیشن باز می کنم با رزولیشن دوبرابر 576 در 720 یا رزولیشن 300 را در فتوشاپ درنظر می گیرم اما بعد از رندر و گرفتن خروجی با تیک و مکث در مدیا پلیر پخش می شود اما در حالت 72 این مشکل را ندارد درضمن گفتم و تاکید می کنم بعد از رندر و ذخیره سازی و موقع نمایش این مشکل را دارد در ضمن کامپیوتر نسبتا قوی هم دارم پس مشکل از کجا است خواهش می کنم مرا راهنمایی کنید.مشخصات کامپیوترم : سی پی یو 9550 - کارت گرافیک جی تی اس 8800 ایسوز - مادربرد پی فایو کیو دلوکس - هارد 500 گیگ - رم 8 گیگ کرشیال تریسر . حلا بفرمایید مشکل از کجاست می خواهم کیفیت نمایش برنامه تلویزونی که با افتر درست می کنم بالا و در حد اچ دی باشد چون بعضی مواقع مثل موقعیکه لازم است دوربین به سوژه نزدیک شود (در افتر) باید کیفیت تصویر بالا باشد تا محو یا پیکسلی نشود.

lion_sun
07-09-2009, 01:45
شايد مشكل از پخش كنندتونه نه از برنامه با چند پلير ديگه تست كنيد خروجي رو روي كامپيوتر هاي ديگم نگاه كنيد ببينيد همين مشكل رو داره.
نميخوام بگم ويندوزتون رو عوض كنيد ولي اگر روي كامپيوترهاي ديگه گذاشتيد و مشكل نداشتيد شايد مشكل از ويندوزتون باشه .

ميتونين يه تست هم روي DVD Player ها بزنيد .
نتيهجه رو بگيد بيشتر كمكتون ميكنيم البت با كمك اساتيد

pouyan_pro2008
07-09-2009, 02:03
media player توانایی اجرای این فایل هارو نداره-احتمالا شما کمپرس هم نمی کی-از vlc media player استفاده کنید.یا با divx کمپرس کن