PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Box چیه؟؟؟

30naa
25-02-2006, 22:12
دوستان سلام
یه نفر می خواست فایرمویر دبلیو800 رو عوض کنه و گوشی رو فارسی کنه گفته بودن گوشی رو باکس می کنیم .
حالا می خواستم بدونم چیه؟
با تشکر
سینا

MAFIA2000
26-02-2006, 10:02
فکر میکنم کد سورسهای گوشی رو میشکنن و فارسی میکنن.. البته گوشی های سونی اریکسون معمولا با کد فارسی مشکل ندارن نمیدونم چرا این حرفو زده...

mehdi_mahan
26-02-2006, 10:05
باكس ميكنيم معني نداره! براي تغيير نرم افزار گوشي ويا اضافه كردن زبان جديد مثل فارسي و همچنين براي Unlock كردن و خلاصه اينجور كارها از يه دستگاه كه به شكل مكعب مستطيل و در اندازه هاي مختلف هست استقاده ميكنن كه بهش ميگن Box! البته فكر نمي كنم فايل فلش فارسي W800i اومده باشه!

30naa
26-02-2006, 10:16
خوب مهدی جان این دستگاه کارش چجوریه؟//
دقیقا چی کار میکنه؟؟؟
قیمتش چنده؟؟؟
و منهم با مافیا2000 موافقم که دبلیو 800 برای فارسی شدن نیاز به این کارها نداره و فقط با آپدیت فایرمویر میشه اینکار رو انجام داد.
با تشکر
سینا

mohammad_1000
26-02-2006, 12:26
سلام
باكس دسگاهيست براي فلش كردن گوشي ها
با اين كار تمام خراب كاري ها كه تو گوشي شده
درست ميشه

30naa
26-02-2006, 12:58
منظور از فلش کردن همون مست ریست ه؟؟؟

رابین هود
26-02-2006, 13:05
دوستان اگه در این مورد بیشتر توضیح بدید ممنون میشم.
ضمنا شنیدم که فارسی کردن گوشی (نوکیا)میگن سرعت گوشی پایین میاد آیا این درسته؟

EMPERATOUR
26-02-2006, 17:02
سلام دوستان من يك عدد w800 دارم و ميخوام زبان فارسي هم داشته باشه . آيا نياز هست كه فرم وارشو عوض شه يا فايل زبان فارسي اضافه ميشه

mohammad_1000
26-02-2006, 20:45
سلام
فلش خيلي بالاتر از ريست هستش اصلا" ريست رو ميزاره جيب بقلش نه فلش يك شك به گوشي وارد ميكنه و كاملا" روپاش ميكنه
بله اگه گوشي فارسي بشه در نوكيا هنگي مياره دو روز بعد آنتنش هم كم يا از بين ميره

mehdi_mahan
26-02-2006, 22:44
سلام
فلش خيلي بالاتر از ريست هستش اصلا" ريست رو ميزاره جيب بقلش نه فلش يك شك به گوشي وارد ميكنه و كاملا" روپاش ميكنه
بله اگه گوشي فارسي بشه در نوكيا هنگي مياره دو روز بعد آنتنش هم كم يا از بين ميره

اين در مورد تمامي نوكياها صادق نيست

mehdi_mahan
03-03-2006, 12:14
اينم يه عكس از باكس مشهور و پرطرفدار Ufs3:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Strasboorg
03-03-2006, 12:34
و منهم با مافیا2000 موافقم که دبلیو 800 برای فارسی شدن نیاز به این کارها نداره و فقط با آپدیت فایرمویر میشه اینکار رو انجام داد.
با تشکر
سینا
سينا جان با اپديت فيرم وير گوشي فارسي نميشه
بايد Language pack رو كه بيشتر زبانهاي زنده دنيا از جمله فارسي هست روي گوشي نصب كرد
اين پك زبانها هم تا حالا به صورت مجاني جايي نديدم
و بايد بابتش دلار خرج بشه
به دوستتون هم بگيد -- شايدم خودتون :tongue: -- بيخود خودشو به زحمت نندازه با اپديت فيرم وير به قصد اضافه شدن زبان .
همين جا هم اعلام بكنم كه اگر كسي اين Language pack رو گير اورد خواهشا بزاره تو تو هميگن تاپيك .
ممنون

MaFia
03-03-2006, 12:38
سينا جان با اپديت فيرم وير گوشي فارسي نميشه
بايد Language pack رو كه بيشتر زبانهاي زنده دنيا از جمله فارسي هست روي گوشي نصب كرد
اين پك زبانها هم تا حالا به صورت مجاني جايي نديدم
و بايد بابتش دلار خرج بشه
به دوستتون هم بگيد -- شايدم خودتون :tongue: -- بيخود خودشو به زحمت نندازه با اپديت فيرم وير به قصد اضافه شدن زبان .
همين جا هم اعلام بكنم كه اگر كسي اين Language pack رو گير اورد خواهشا بزاره تو تو هميگن تاپيك .
ممنون
اسم دقیق بده استراسبورگ جان من یه سرچ کنم از یه منبع

30naa
03-03-2006, 12:40
ممنون
من که کا750 رو فروختم و دیگه نیازی ندارم که گوشیمو فارسی کنم. البته وقتی منهم کا750 داشتم مشتاق بودم که این کار رو بکنم ولی چیزی که خود من دیدم این بود که گوشی من فایرمویرش مال هنگ کنگ بود و فقط دوتا زبان chinese traditional و chinese رو داشت. ولی گوشی یکی دیگه که منو فارسی داشت تو فایرمویرش اسم کشوری نبود.
به همین خاطر من فکر کردم که اگه فایرمویرشو آپدیت کنیم و فایرمویر خاور میانه روش بریزیم درست بشه.
ولی هر کاری کردم نتونستم فایرمویر خاورمیانه روش بریزم. فقط یه گزینه داشت وقتی میخواستیم آپدیت کنیم اون هم هنگ کنگ.
__________________________________________________ ___________
آیا فلش برای پاک کردن همه چیز گوشی حتی سیستم عامل و ... اونه؟؟؟
با تشکر
سینا

Strasboorg
03-03-2006, 12:43
اسم دقیق بده استراسبورگ جان من یه سرچ کنم از یه منبع
من يه كم اي كيوم پايين مافيا جون :)
اسمه دقيقه چي قربونه شكلت ؟

MaFia
03-03-2006, 12:45
من يه كم اي كيوم پايين مافيا جون :)
اسمه دقيقه چي قربونه شكلت ؟
فدای اون آی کیو بالات
من حرفم رو چپکی زدم
یه اسم کلیدی برای سرچ این Language pack
شاید همین Language pack هم خوب باشه اما گفتم یه جمله کلیدی بهتر شاید باشه
و یا حجمی و ....

Strasboorg
03-03-2006, 12:47
Language pack for w800i
اين خوبه؟
:biggrin: :biggrin:

MaFia
03-03-2006, 12:50
خسته نباشی مرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عالی بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_mahan
03-03-2006, 22:53
ممنون
من که کا750 رو فروختم و دیگه نیازی ندارم که گوشیمو فارسی کنم. البته وقتی منهم کا750 داشتم مشتاق بودم که این کار رو بکنم ولی چیزی که خود من دیدم این بود که گوشی من فایرمویرش مال هنگ کنگ بود و فقط دوتا زبان chinese traditional و chinese رو داشت. ولی گوشی یکی دیگه که منو فارسی داشت تو فایرمویرش اسم کشوری نبود.
به همین خاطر من فکر کردم که اگه فایرمویرشو آپدیت کنیم و فایرمویر خاور میانه روش بریزیم درست بشه.
ولی هر کاری کردم نتونستم فایرمویر خاورمیانه روش بریزم. فقط یه گزینه داشت وقتی میخواستیم آپدیت کنیم اون هم هنگ کنگ.
__________________________________________________ ___________
آیا فلش برای پاک کردن همه چیز گوشی حتی سیستم عامل و ... اونه؟؟؟
با تشکر
سینا

سينا جان گوشي چي گرفتي؟