PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقاوم ترین و بادوام ترین گوشی های با امکانات !!!!!!!!!!!!

almamor
13-08-2009, 16:57
با خدمت همگی
به نظرتون بین گوشی های تو مایه های 350 تومن کدوم سگ جون تر و با امکانات تره؟

نظر شما چیه؟

almamor
13-08-2009, 17:00
فکر کنم i8510 بد نباشه!

bersam
13-08-2009, 17:08
اكه يكم زحمت مي دادي و عنوان تابيك رو بهتر انتخاب مي كردي شايد يكي دو تا جواب بهت مي دادن ... در ضمن اين همه SPAM ???
امروز, 05:57 PM
امروز, 05:58 PM

يك دقيقه نكذشته الكي SPAM مي دي ؟؟؟
عنوان تابيكت خيلي زاغارته ...
در ضمن با اين قيمت كوشي هاي ظريف هستن ... براي كوشي با عمر بالا كزينه هاي خوبي هست ...

اين مطلب شايد بهت كمك كنه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شرکت سونیم در عرضه گوشی های موبایل جان سخت، شهرت دارد و گوشی های این شرکت در بدترین شرایط آب و هوایی و فیزیکی امتحان خود را با موفقیت پس داده اند.

اخیرا سونیم گوشی جدیدی با نام Sonim XP3 quest معرفی کرده که ویژگی های فیزیکی منحصر به فرد و بی نظیری دارد.

ویژگی های فیزیکی:
کاملا ضد غبار و ضد ذراتی که حتی در حد اندازه میکرو باشند
بسیار مقاوم در مقابل شوک و ارتعاشات
باطری 1850 mAhبا 18 ساعت مکالمه و 1500 ساعت آماده به کار
بلندگو با صدای بسیار بلند
GPSپیشرفته با امکان مسیریابی لحظه به لحظه
کاملا ضدآب تا عمق یک متر و تا 30 دقیقه تحمل در برابر آب
کاملا ضد ضربه تا ارتفاع دو متر (افتادن روی سطوح سخت بتونی)
مقاوم در بدترین شرایط آب و هوایی(20- درجه تا 55 درجه سانتی گراد)
قطعات مکانیکی با بالاترین کیفیت و دوام و طول عمر
صفحه نمایش ضد خش، ضدضربه و ضدآب
وزن 170 گرم
کیفیت ساخت فوق العاده

ویژگی های فنی:
پشتیبانی تمامی شبکه های ارتباطات جهانی
چراغ قوه با نور بسیار بالا
قابلیت ارتقای حافظه با کارت MicroSD
رادیو
دارای پشتیبانی جاوا
پردازشگر ARM9
دوربین دومگاپیکسل با فلاش

این گوشی موفق به کسب گواهینامه های معتبر Ip67 و MIL-810F شده، که دلیل بسیار محکمی بر جان سخت بودن این گوشی است.

شما می توانید در زیر آب با آن با پیامک ارسال کنید و یا حتی در هنگام عصبانیت آن را پرتاب کنید، بی آن که نگران خراب شدن، شکستن یا از کار افتادن گوشیتان باشید. البته نارنجی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) همیشه شما را به آرامش دعوت میکند.

اما گذشته از شوخی، این گوشی می تواند مناسبترین وسیله ارتباطی برای امدادگران، آتش نشانان و افرادی که شغل های سخت دارند، باشد. البته قیمت 599 دلاری این گوشی ممکن است شما را در انتخاب تان مردد کند.

منبع :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولي خودم بشخصه كوشي هايي مثل 1100 و يا براي اين كه يكم امكانات داشته باشه كوشي خودم رو يعني N-Gage رو بهت معرفي مي كنم ...

يكم هم صبر كني خيلي خوب ميشه :|

aron110
13-08-2009, 20:59
منظورتو از سگ جون توضیح میدی ؟

aran khan95
13-08-2009, 21:04
i8510 8گیگ خوبه
ولی اسلایده
می گن اسلایدا زود خراب می شن
ولی بدنه خیلی محکمی داره

Michael Ropy
13-08-2009, 23:05
سونی اریکسون C702 هم هست که هم ضد ضربه و هم ضد آب و گرد و غبار هست. امکانات خوبی هم داره. قیمتشم حدود 220 هست.

free_touch
14-08-2009, 01:11
پست بالا تایید میشه.

free_touch
14-08-2009, 01:14
اكه يكم زحمت مي دادي و عنوان تابيك رو بهتر انتخاب مي كردي شايد يكي دو تا جواب بهت مي دادن ... در ضمن اين همه SPAM ???
امروز, 05:57 PM
امروز, 05:58 PM

يك دقيقه نكذشته الكي SPAM مي دي ؟؟؟
عنوان تابيكت خيلي زاغارته ...
در ضمن با اين قيمت كوشي هاي ظريف هستن ... براي كوشي با عمر بالا كزينه هاي خوبي هست ...

اين مطلب شايد بهت كمك كنه :

منبع :

ولي خودم بشخصه كوشي هايي مثل 1100 و يا براي اين كه يكم امكانات داشته باشه كوشي خودم رو يعني N-Gage رو بهت معرفي مي كنم ...

يكم هم صبر كني خيلي خوب ميشه :|

این لینکی که دادی چه ربطی به خواسته این دوستمون داره.ایشون گفتن گوشی مقاوم می خوان تا 350 تومن.بعد واسش لینک یک گوشی 700 دلاری میزنی. که اصلا تو ایران هم نیستش.
گوشی مقاوم از نظر من گوشی های نوکیا هستن.از دستت بیوفته تو اب یا از ارتفاع طوری نمیشه.
من خودم یک n70 داشتم که پدرشو در آوردم 100 بار از ارتفاع افتاد یکبار تو استخر افتاد اما بازم کار می کرد.

bersam
14-08-2009, 13:07
این لینکی که دادی چه ربطی به خواسته این دوستمون داره.ایشون گفتن گوشی مقاوم می خوان تا 350 تومن.بعد واسش لینک یک گوشی 700 دلاری میزنی. که اصلا تو ایران هم نیستش.
گوشی مقاوم از نظر من گوشی های نوکیا هستن.از دستت بیوفته تو اب یا از ارتفاع طوری نمیشه.
من خودم یک n70 داشتم که پدرشو در آوردم 100 بار از ارتفاع افتاد یکبار تو استخر افتاد اما بازم کار می کرد.
اصولا قيمت كوشي ها وقتي كه يكي دو ماه بكذره بعد از يه مدت نصف ميشه ...
در ضمن 700 دلار كوش ؟ 600 دلار كه الان هم حدودا 300 تا بايد بيدا بشه ... توي gsm area مي توني بيدا كني قيمت اروبا و اون ورا رو ...
در ضمن شما از كجا مي كي كه توي ايران نيست ؟ شايد باشه ... به هر حال من بيشنهاد دادم ... اين جا اجباري نيست ! مي تونن انتخاب كنن ! مي تونن نكنن !!! كسي كه همجين كوشي رو واقعا بخواد ! شده بكه از خارج هم براش بفرستن مي فرستن !
ولي خودم همين C702 رو بيشنهاد مي كنم ... اون ديكه زيادي با دوامه !!!

.SA33D.
14-08-2009, 14:22
منم با Michael Ropy موافقم . C702 توی گوشی هایی که الان تو بازاره از نظر مقاومت یکی از بهترینهاست .:5:

رسول خان زبل
15-08-2009, 20:16
من فکر کنم گوشی 8510ای خوب باشه:21::26: