PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل من با Microsoft Virtual PC

mehdi_vsgh
25-02-2006, 19:29
با سلام من بعد از نصب نرم افزار Microsoft Virtual PC نسخه 2004 موقعي كه ميخواهم برنامه را اجرا كنم پيغام زير ظاهر ميشود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ضمنا كامپيوتر من IV هستش!!!!!!!! :sad:
راستي اگه ممكنه يه توضيحي در مورد روش كار با اين برنامه را بدهيد!!!! :blush:
پيشاپيش از شخص يا اشخاصي كه به من كمك كنند تشكر ميكنم

ghaffar
25-02-2006, 23:33
سلام. من با اين نرم افزار به طور آزمايشي كار كرده ام و با پنتيوم4 فول2400 مشكلي ندارم. روي آن ويندوز 3.1 و لينوكس رد هت9 و ويندوز ام ايي و داس و ويندوز اكس پي سرويس پك 2 را نصب كرده ام. يادتان باشد كه با لينوكس با هسته ي فدورا با گرافيك مجازي مشكل دارد و پس از پايان نصب و ريستارت صفحه سياخ مي شود.
نرم افزار يك هارد مجازي را نياز دارد كه قسمتي از يكي از هارهاي شما مي شود. بهتر است از ويزارد آن استفاده كنيد خودش همه كارها را انجام مي دهد.

mehdi_vsgh
25-02-2006, 23:47
راستش من در ويندوز ايكس پي اونرا نصب كردم و به محض اجرا برنامه اون پيغام داده ميشه!!!!!!!!!!!
تو ويندوز 98 كه اصلانصب نميشه!!!!!!!!!!!!!!
بايد چه كار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehdi_vsgh
28-02-2006, 18:04
سلام. من با اين نرم افزار به طور آزمايشي كار كرده ام و با پنتيوم4 فول2400 مشكلي ندارم. روي آن ويندوز 3.1 و لينوكس رد هت9 و ويندوز ام ايي و داس و ويندوز اكس پي سرويس پك 2 را نصب كرده ام. يادتان باشد كه با لينوكس با هسته ي فدورا با گرافيك مجازي مشكل دارد و پس از پايان نصب و ريستارت صفحه سياخ مي شود.
نرم افزار يك هارد مجازي را نياز دارد كه قسمتي از يكي از هارهاي شما مي شود. بهتر است از ويزارد آن استفاده كنيد خودش همه كارها را انجام مي دهد.

ولي براي من كه اصلا اجرا نميشه كه بخواهم از اون استفاده كنم!!!!!!! :sad:

baby
02-03-2006, 14:48
سلام آقا مهدي من با اين نرم افزار كار كردم احتمالا شما از نظر رم كم اوردين
موقع اجرا سعي كن رم رو خالي كني
اگه درس نشد پيام بده هستم

mehdi_vsgh
03-03-2006, 20:32
باشه امتحان میکنم و جوابش را میدهم

mehdi_vsgh
04-03-2006, 12:23
امتحان کردم فایده ای نداره بازهم همون پیغام خطارا میده