PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : vBulletin 3.8.4 منتشر شد

_p30_
12-08-2009, 22:55
vBulletin 3.8.4

Although it's not exactly according to the published release timetable ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), as we are still delayed by redirecting all resources available to prepare vBulletin 4.0 for its debut, vBulletin 3.8.4 is a maintenance version, which rounds up some usability related bugs, as well as address the problems for servers running PHP 5.3.0. 3.8.4 also addresses an issue with vbchop() causing PHP memory to hit memory_limit with very very very long posts filled with special entities on some non-standard configurations.

Issues resolved by 3.8.4 include the following:

PHP 5.3.0 Depracated messages [28380 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]
PHP 5.3 Timezone Bug [28388 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]
Plus Characters in Email Addresses [27748 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]
Infractions and Infraction Points not showing correctly on "Search for Users" [27656 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]
Invalid URL falsely returned [27278 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]

A complete list of the issues resolved by 3.8.4 is available in the Project Tools. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Upgrading from Previous Versions

3.8.4 is a maintenance release. We recommend that all customers running prior versions of vBulletin 3.8 upgrade to benefit from bug fixes and stability improvements.

Full instructions for upgrading vBulletin are available here. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PHP and MySQL Requirements

Please note that vBulletin 3.8.x requires at least PHP 4.3.3 and MySQL 4.0.16 or later.

However, we recommend that vBulletin 3.8.x is run on PHP 5.2.9 with APC (or a similar opcode cache) and MySQL 5.1.32 for best performance and stability.

Download vBulletin 3.8.4

As usual, vBulletin 3.8.4 is available for all customers with valid, active licenses to download from the vBulletin Members' Area.

vBulletin Members Area ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mf.designing
12-08-2009, 23:01
در کل چه تغییراتی داشته ؟

MyNameIsNEO
12-08-2009, 23:06
سلام
بله منم میخوام بدونم چه تغییراتی داشته.
ممنون میشم دقیقا توضیح بدید.
با تشکر

shayan999
13-08-2009, 18:34
در کل چه تغییراتی داشته ؟

سلام
بله منم میخوام بدونم چه تغییراتی داشته.
ممنون میشم دقیقا توضیح بدید.
با تشکر

توی متنش هست دیگه:

Issues resolved by 3.8.4 include the following:

* PHP 5.3.0 Depracated messages [28380 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]
* PHP 5.3 Timezone Bug [28388 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]
* Plus Characters in Email Addresses [27748 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]
* Infractions and Infraction Points not showing correctly on "Search for Users" [27656 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]
* Invalid URL falsely returned [27278 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]

A complete list of the issues resolved by 3.8.4 is available in the Project Tools. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] =4&sort=lastpost&sortorder=desc&tag%5B0%5D=fixed%2 0in%203.8.4)

Elendil1
13-08-2009, 20:24
سلام ممنون ، من اگر بخوام از 3.8.3 یه 3.8.4 اپدیتش کنم ، باید قالبم هم عوض کنم ، یا همین قالب رو میشه یه کاریش کرد.
اینم آدرس فروم : gigagameforum.ir

beautifulmind_i
13-08-2009, 22:30
سلام
کسی میدونه آیا میشه از فارسی ساز یک ورژن vb برای فارسی سازی ورژن دیگه استفاده کرد یا نه ؟
اگر نمیشه لطفا بفرمایید فارسی ساز این ورژن رو از کجا میشه پیدا کرد ؟
با تشکر

MyNameIsNEO
14-08-2009, 00:07
سلام
کسی میدونه آیا میشه از فارسی ساز یک ورژن vb برای فارسی سازی ورژن دیگه استفاده کرد یا نه ؟
با تشکر

سلام
فکر میکنم آپگرید ربطی به زبان نداشته باشه...یعنی مشکلی واسه زبان به وجود نیاره.
چون دو چیز جدا از هم هستند.
موفق باشی.:46:

_p30_
15-08-2009, 15:09
سلام
با تشکر

ورژن فارسی ساز ها به صورت دستی وارد میشه و میتونید حتی وقتی که ایمپورت میکنید بدون هیچ دردسری یه تیک بزنید صرف نظر از ورژن بشه .

برای دانلود فارسی ساز آخرین نسخه آماده هست اگر خواستید براتون میفرستم

_p30_
15-08-2009, 15:11
سلام ممنون ، من اگر بخوام از 3.8.3 یه 3.8.4 اپدیتش کنم ، باید قالبم هم عوض کنم ، یا همین قالب رو میشه یه کاریش کرد.
اینم آدرس فروم : gigagameforum.ir

نه مشکلی برای قالب پیش نمیاد ولی باید کمی با دقت این کار ها رو کرد . چون پوشه images شما باید تغییر کنه
برای فعلا از نسخه 3.8.3 نیازی نیست به 3.8.4 برید کمی صبر کنید تا هک ها و ... هم آپدیت شوند