PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سی دی

majid_n
12-08-2009, 12:17
سلام

یه سی دی خارجی با متن آهنگاش رایت کردم اما بعد مدتی که نیاز به متن اونا هست اونارو پیدا نمی کنم

یعنی رو سی دی نمی بینم.

به نظر شما مشکل از چیه؟
ممنون

hfj
12-08-2009, 13:57
سلام

یه سی دی خارجی با متن آهنگاش رایت کردم اما بعد مدتی که نیاز به متن اونا هست اونارو پیدا نمی کنم

یعنی رو سی دی نمی بینم.

به نظر شما مشکل از چیه؟
ممنون

یعنی روی سی دی بوده و الان نمی بینی ؟
یا اینکه اصلاً به درستی رایت نشده ؟ (یعنی فایل های متنی اصلاً روی CD رایت نشده باشه)
در ضمن پسوند اون فایل های متنی که میگی چی هست ؟ و با چه نرم افزاری رایت کردی ؟

majid_n
12-08-2009, 21:30
سلام
بله رو سی دی بوده ولی الان نیست.البته از اون سی دی چند تا رایت کرد م رو اولی بود اما رو این نه.

با نرو رایت کردم . پسوند رو نمی دونم.

hfj
12-08-2009, 22:08
سلام
بله رو سی دی بوده ولی الان نیست.البته از اون سی دی چند تا رایت کرد م رو اولی بود اما رو این نه.

با نرو رایت کردم . پسوند رو نمی دونم.

مطمئنی که فایل ها رو قبل از رایت کردن، Hidden نکرده بودی ؟ (البته اگه از روی هارد رایت کرده باشی)
از اونجایی که فایل های متنی، روی اولین CD بوده و الان روی بقیه ی CD ها نیست، به احتمال زیاد میشه گفت که نرم افزار رایت کننده ی شما یعنی Nero اصلاً پسوند اون فایل های شما رو نتونسته پشتیبانی کنه و روی CD هم رایت نشده. و همچنین امکان نداره که فایل ها، توی CD باشند و نمایش داده نشه، (مگر در موارد استثنایی که با نرم افزار های خاصی فایل ها رو مخفی می کنند). بعضی وقت ها هم CD Writer ها دچار مشکلات سخت افزاری میشن و ممکنه که کار رایت کردن رو 100 درصد انجام ندن.
در ضمن با یک CD ROM دیگه هم اگه امتحان کنی بد نیست. باز هم باید از بقیه ی دوستان در انجمن کمک بگیری.