PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نرم افزار KakaSoft Folder Protector

adel28
12-08-2009, 00:38
یه مدتی بود که از نرم افزار KakaSoft Folder Protector برای رمز گذاری اطلاعات هارد دیسک استفاده می کردم.
همه چیز خوب بود تا وقت که پسوردش رو فراموش کردم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با استفاده از Add or Remove پاکش کردم ولی بازم به اطلاعات دسترسی ندارم.
وقتی دوباره هم نصبش می کنم، دوباره ازم پسورد می خواد.
با نصب مجدد ویندوز هم مشکل برطرف نشد.

دوستان کسی راهی برای بازیابی پسورد یا آزاد شدن اطلاعات پیش روم میزاند؟

hfj
12-08-2009, 13:16
من هم این مشکل فراموش کردن پسوورد رو با نرم افزار Folder Security Personal داشتم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بهترین کار اینه که همیشه پسوورد ها رو در یک فایل txt. ذخیره کنیم تا در صورت فراموش کردن پسوورد به اون فایل دسترسی داشته باشیم. اما تفاوت مشکل شما با من اینه که شما فایلهای Protected در برنامه ی KakaSoft Folder Protector دارید و می خواهید که به اونها دسترسی پیدا کنید.

تجربه ای که خودم راجع به اینجور نرم افزار ها دارم اینه که بعضی از این برنامه ها مثل Hide Folders XP متاسفانه بعد از Uninstall کردن برنامه ، اطلاعات محافظت شده رو هم از روی هارد پاک می کنند. (مگر اینکه قبل از Uninstall کردن برنامه ، اطلاعات رو از حالت Locked در بیارید). و به نظر من هیچ راهی جز Recovery کردن هارد برای ما باقی نمی مونه. که Recovery هم در بعضی از مواقع ، فایلها رو بصورت کامل بر نمی گردونه. اگر فایلهای شما خیلی مهمه ، شاید Recovery جواب بده. اما اگر می تونید از خیر فایلها بگذرید، فقط برنامه رو از روی سیستم پاک کنید. یعنی همون کاری که من با نرم افزار Folder Security Personal کردم. حتماً به تاپیک بالا مراجعه کنید.

adel28
12-08-2009, 23:39
راه دیگه ای وجود نداره؟
مثل اون راهی که با اون مشکل شما حل شد.

hfj
13-08-2009, 13:16
راه دیگه ای وجود نداره؟
مثل اون راهی که با اون مشکل شما حل شد.

دوست عزیز به این صفحات مراجعه کن، امیدوارم مفید باشه :

adel28
13-08-2009, 13:25
اینم جواب نامه ای که به سازنده اش زده بودم:

Dear sir:

If the folder was protect on Normal Security Level, you can reset your password with Restore Center.(In the main window, Click SETTINGS>Options>RESTORE CENTER>select a protected folder to restore)
However, because of the irreversible algorithms, you(even us) won't be able to unprotect without the correct password if you protected that folder on Hign or Highest Level.
ps: Restore Center is only available to regisered users.

Please let me know if there is anything I can do for you.