PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چجوری جای فیش های صدا رو در جلوی کامپیوتر فعال کنم ؟

Greedy
11-08-2009, 16:16
سلام
در جلوی کیس جای دو فیش هست یکی ارم هدست بالاشه یکی هم ارم میکروفون ولی وقتی فیش هدست رو میزنیم بهش اصلا واکنشی نشون نمیده این در صورتیه که جای usb هایی که در جلوی کیسه فعاله

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو عکس بالا اون قسمت که زده front panel باید هنگام زدن فیش چشمک بزنه و بعد ثابت شه ولی اینطوری نمیشه حالا چطوری میتونم فعالشون کنم ؟
پیشاپیش ممنون

saman3230
11-08-2009, 17:21
خب عزیز جان شما آیا اون کابلی که در کیس برای جک های جلوی کسی تعبیه شده رو به روی مین برد قسمت H_Audio هست رو وصل کردید ؟

Greedy
11-08-2009, 17:49
خب عزیز جان شما آیا اون کابلی که در کیس برای جک های جلوی کسی تعبیه شده رو به روی مین برد قسمت H_Audio هست رو وصل کردید ؟
اره فکر میکنم وصله در کیس باز کردم دیدم از جلوی کیس یه سیم به قسمت کارت صدا روی مادر برد وصله زیرش هم نوشته Audio سیمش هم تقریبا خاکستری و طوسیه
اگر وصل نبود که فکر نمیکنم usb ها هم کار میکرد

hfj
12-08-2009, 14:57
دوست عزیز، USB اصلا ربطی به این سیم ها نداره. USB جلوی کیس توسط یک سری کانکتور که به روی خود مین برد هست وصل شده که کار می کنه . اما فیش های صدا که جلوی کیس قرار داره باید دقیقا توسط سیم هایی که درون خود کیس هست و دقیقا شبیه به فیش Speaker هست، به پورت های کارت صدا وصل بشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این سیم ها معمولاً از پنل پشت کیس که چند تا سوراخ داره رد میشه و به پورت رنگ سبز و صورتی وصل میشه. البته در بعضی از کارت صداها باید به یک رنگ دیگه وصل بشه. خودتون باید تست کنید. ولی معمولاً برای خروجی صدا از رنگ سبز استفاده میشه.