PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نرم افزار Folder Security Personal

hfj
10-08-2009, 19:38
تاپیک حذف شود

djsystem
10-08-2009, 22:07
راستش امتحان نکردم ولی ببینم نمیشه اول فایلها شو دستی پاک کنی؟ همشو

hfj
10-08-2009, 22:27
راستش امتحان نکردم ولی ببینم نمیشه اول فایلها شو دستی پاک کنی؟ همشو

متاسفانه فایلهای برنامه پاک نمیشه. و همون پیغام قبلی رو میده. کسانی که در نفوذ در برنامه ها ماهر هستند، یعنی Cracker ها احتمالاً بتونن راهی پیدا کنن.

djsystem
11-08-2009, 00:10
حالا تا کی میخای وایسی کسی کرکسش کنه
راستش من تو سایتش رفتم تو فرومش کسی این سوال رو 11 ماه پیش پرسیده بود بی جواب مونده بود
شاید از تو safemode بتونی پاکش کنی ببینم موقع پاک کردن فایلهاش چه اروری میده؟

hfj
11-08-2009, 10:28
تمام فایل های موجود در فولدر برنامه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

secfld.htm
secfld.ico
SecFld.exe
Tips.txt

همه فایل ها به غیر از SecFld.exe پاک میشن، ولی این فایل ها خیلی مهم نیستند. فایل اصلی برنامه SecFld.exe هستش که با پاک کردن اون پیغام زیر ظاهر میشه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hfj
11-08-2009, 10:48
در ضمن یک چیز دیگه که به ذهنم رسیده اینه که با نصب کردن هر برنامه ای، چند فایل مرتبط با نرم افزار در پوشه ی System32 و یا حتی جاهای دیگه نصب میشه. حالا چطوری باید فهمید که چه فایل هایی با این نرم افزار Folder Security Personal 2.43 در ارتباط هستند؟

djsystem
11-08-2009, 19:18
اول همه چی رو از start up بردار بعد سیستم رو reboot کن ببین میشه پاک کرد اگه بازم نشد با برنامه unlocker حتما کارش تمومه

hfj
11-08-2009, 20:47
خدایا شکرت :دی
بالاخره از روی سیستم ریشه کن شد.

به لطف Web page های پایین مشکلم حل شد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اولش یک راست رفتم سراغ برنامه ی Unlocker و فولدر برنامه رو از Program Files پاک کردم.
بعد دیدم که هنوز آیکنش توی Add or remove programs هست. ولی وقتی خواستم Uninstall کنم، باز هم صفحه پسوورد رو آورد. فهمیدم که هنوز باید چیزهای دیگری هم پاک بشه. به Web page های بالا مراجعه کردم و تمام فایلهای مرتبط با برنامه رو هم از روی هارد و هم از رجیستری پاک کردم. و رجیستری رو هم با برنامه ی CCleaner پاکسازی کردم.

djsystem
11-08-2009, 23:03
خدا رو شکر
باا ین حساب تو پاکش نکردی پوسشو کندی :دی

adel28
12-08-2009, 23:38
خدایا شکرت :دی
بالاخره از روی سیستم ریشه کن شد.

به لطف Web page های پایین مشکلم حل شد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداولش یک راست رفتم سراغ برنامه ی Unlocker و فولدر برنامه رو از Program Files پاک کردم.
بعد دیدم که هنوز آیکنش توی Add or remove programs هست. ولی وقتی خواستم Uninstall کنم، باز هم صفحه پسوورد رو آورد. فهمیدم که هنوز باید چیزهای دیگری هم پاک بشه. به Web page های بالا مراجعه کردم و تمام فایلهای مرتبط با برنامه رو هم از روی هارد و هم از رجیستری پاک کردم. و رجیستری رو هم با برنامه ی CCleaner پاکسازی کردم.

متاسفانه نرم افزار من با شما فرق میکنه.
ولی تو وب که جستجو کردم چیز زیادی ازش پیدا نکردم.

لینک مطلب: