PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار microsoft-genuine چیست؟کمک کنید

saeed-d
10-08-2009, 18:18
سلام
دیروز در یکدفعه متوجه نرم افزاری شدم که خود به خود نصب شده:microsoft-genuine
این نرم افزار چیه؟
بعضی وقت ها هم والپیپر رو هم عوض میکنه و به رنگ سیاه درش میاره .
پوشه دانلود هامو نگاه کردم ، چنین نرم افزاری نبود
از قسمتadd or remove programs هم پیداش نکردمن تا رموو کنم.
کمک کنید.

saeed774
10-08-2009, 21:06
اين نرم افزار مربوط به شركت مايكروسافت هست كه اگه خاصيت Automatic Update ويندوز فعال باشه خودبخود نصب ميشه و چك ميكنه كه شما ويندوز اورجينال داري يا نه ؟ اگر نه صفحه دسكتاپ سياه ميشه و پايين صفحه مينويسه Microsoft Genuine و بعد ريست يك صفحه مياد مبني بر اينكه شما قرباني يك فرد متقلب شدين.
براي تصيح اين موضوع بايد ويندوز رو كرك كنين و بعد خاصيت اتوماتيك آپديت رو از كنترل پانل غير فعال كنين .
براي كرك به تاپيك زير برين :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

padin
15-11-2010, 11:44
اين نرم افزار مربوط به شركت مايكروسافت هست كه اگه خاصيت Automatic Update ويندوز فعال باشه خودبخود نصب ميشه و چك ميكنه كه شما ويندوز اورجينال داري يا نه ؟ اگر نه صفحه دسكتاپ سياه ميشه و پايين صفحه مينويسه Microsoft Genuine و بعد ريست يك صفحه مياد مبني بر اينكه شما قرباني يك فرد متقلب شدين.
براي تصيح اين موضوع بايد ويندوز رو كرك كنين و بعد خاصيت اتوماتيك آپديت رو از كنترل پانل غير فعال كنين .
براي كرك به تاپيك زير برين :

من با اینکه عضو هستم اما کرک رو دریافت نمی کنم چرا؟

mot
20-02-2011, 16:35
ويندوز من اورجيناله ولي يه چند وقته موقع نصبش product key نميخواد و الان هم مشكل بقيه دارم واسش آپديتش. كجا بايد product key وارد كنم؟

saeed774
20-02-2011, 19:48
اگه تا بحال سريال رو وارد نکردي و مشکلات بالا رو داري به روش زير عمل کن :

در منوي start روي Run کليک کن و در کادر خالي تايپ کن و اينتر بزن : بهتره از اينجا کپي کني و تو Run پيست کني.

بعد در صفحه باز شده عبارت Yes, I want to telephone a customer service representative to activate Windows and then click Next. رو انتخاب کن و در پايين صفحه مربوطه عبارت Change Product Key رو انتخاب کن . در کادر مربوطه کليد ويندوز قانوني رو وارد کن و روي Update کليک کن