PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپم روشن نميشه؟؟؟!!!!!

hesam4388
10-08-2009, 14:48
دوستان يه لپ تا پ hp دارم كه يهو خاموش شد. الان هم ميخوام روشنش كنم فقط چراغ شارژ باتري و بعدش هم چراغ آبيش روشن ميشه بعدش هم دوباره خاموش ميشه؟!!! بنظرتون مشكل از كجاست؟ سي دي رام هم باز نميشه.:18::13:

H@mid-Vista
10-08-2009, 18:15
با توجه جمیع شرایطی كه می فرمایین باید به تعمیرگاه مراجعه كنین.

با برق هم روشن نمیشه؟
باطریشو دربیارو به برق شهر وصل كن ببین میشه

امیدوارم مشكل جدی نباشه
گارانتی داره؟

توصیه قوی می كنم كه خودت بازش نكنی یك موقع !!!

hossputer7
10-08-2009, 18:16
اوووووووم چه بد !!!!!!!!!!

من hp نداشتم تا حالا باید منتظره نظره دوستان باشی اما به نظرم

اول باطریشو در بیار شارژم در بیار بعدش چند بار دکمه پاورشو بزن ((میخوام هر چی بار الکترکی داره خالی شه اطلاعات مخرب که ممکنه به وسیله باطری سیو شده باشن حالا درست نمیتونم توضیح بدم)) بعد بدون باطری روشنش کن ببشن اوکی میشه؟بعد با باطری نتیجه رو بگوو؟؟

اگه گارانتی داره بدید گارانتی.

منتظره نظره بچهای دیگه باشید...

((با این دوستمون با هم پست دادیم دیگه پاکش نکردم))

hesam4388
10-08-2009, 19:32
ممنون. از دوستان عزيز
بايد بگم مشكل از باتري نيست. با برق شهر هم همين مشكل هست. و گارانتي هم ندارد. تعميرگاه هم ميترسم هاردمو بگردن. آخه عكساي خانوادگي دارم.
بهرحال ممنون از دوست عزيزم. امتحان ميكنم. و منتظر نظرات دوستان.

Pami
11-08-2009, 11:09
ممنون. از دوستان عزيز
بايد بگم مشكل از باتري نيست. با برق شهر هم همين مشكل هست. و گارانتي هم ندارد. تعميرگاه هم ميترسم هاردمو بگردن. آخه عكساي خانوادگي دارم.
بهرحال ممنون از دوست عزيزم. امتحان ميكنم. و منتظر نظرات دوستان.

شما آخرش بايد ببريد تعميرگاه
هاردتون رو هم اگه نميدونيد چطوري باز كنيد ببريد همون تعميرگاه بخواهيد براتون در بيارن تحويلتون بدن
معمولا زير لپ تاپ 4-2 تا پيچ رو باز ميكنيد كاور پشت هارد رو برميداريد هارد رو درمياريد
اينطوري بهتره ...

hossputer7
11-08-2009, 12:43
آره منم به چیزای توی هارد اگه ببینم طرف حساسه بش میگم درش بیار اگه هم بلد نیستی ببر پیش تامیر کاره((خودش 10 تا هارد داره به هارد شما هیچ احتیاجی نداره )) بعد بگو برات درش بیاره گولشم نخور که این هارده خودشه لازمش داره و اینااا از اینا گفت میتونی خفش کنی(:بش بگ.و همین که هست برات درش میاره اگه هم در نیاوراد برو پیش یکی دیگه و به دلم نیگر چون آدم آشغال زیاد

((ببخشید یکم پست تندی بود آخه ما ایرانی جماعت ناموس پرسیتیم))

اینا رو هم ببیند شاید ربطی به مدل لبتابتون نداشته باشه اما همه چیز دستگیرتون میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دیگه خودتون تاکیر کار میشید یکم به این عکسا دقت کنیداااا:10:

hesam4388
11-08-2009, 13:29
دوست عزيز ممنون. من خودم تقريبا دانشجوي كامپيوترم. يعني اين ترمو ميرم. و 10 ساله كامپيوتر دارم. يعني اونقدها هم نيست كه ندونم و هارد لپ1 تاپو چند بار بازش كردم. ولي تا حالا همچين مشكلي نداشتم. و چون خودم لپ تاپ ندارم و اين مال تو خونه اس واسه همين نرفتم تو نخش. وگرنه سيستم خودم رو تكه تكه اش كردم و از همه چيزش سر در آوردم.
واسه همين ميگم اگه بشه خودم تعميرش كنم بهتره. آخه لپ تاپه هم يخورده زيادي كهنه اس. بهرحال ممنونم. فكر كنم نهايتش مجبور باشم ببرم تعميرگاه. البته بدون هارد.