PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی ارزون برای گوش کردن به موسیقی

vahid182
10-08-2009, 09:47
سلام بر دوستان عزیز بخش گوشی
من دنبال یه گوشی ارزون قیمت می گردم که برای گوش دادن به موسیقی هم بتونم ازش استفاده کنم
یعنی هدفون خوبی داشته باشه ، کارت حافظه بخوره یا حافظه داخلی به اندازه کافی داشته باشه همینطور رادیو هم داشته باشه
در واقع به mp3 player می خوام که کار گوشی رو هم بکنه.
هر قدر قیمتش هم پایین تر بهتر.
ممنون می شم اگه پیشنهاد مدل گوشی بهم بدین.
موفق باشید.

Sadeq_ME
10-08-2009, 09:49
W395 به نظر من بهترین انتخابه.

vahid182
10-08-2009, 10:26
ممنون از پیشنهادت.
سونی اریکسون منظورتون بود دیگه؟
مشخصاتشو دیدم؛ خوبه. قیمت پایین تر کسی سراغ نداره؟؟

mahroo_z1
10-08-2009, 10:59
سلام دوست عزیز. به نظر من گوشی m3510 سامسونگ هم برای گوش دادن به موسیقی گوشی خوبیه:5:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصات :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MRTZ HSV
10-08-2009, 10:59
5320 , 5220 از نوکیا
سری W سونی هم گوشی ارزون زیاد هست

almamor
10-08-2009, 11:18
5130 نوکیا
با کلاس
قیمت 95 تومن
رادیو
16 گیگ رم میخوره
نوکیاست یعنی خیلی عمر میکنه
از مدل های یاد شده هم باطری خیبی قویتری داره 1020MA اگه اشتباه نکنم
دوربین هم 2
تا حالا هم به گفته سایت جی اس هم تو دنیا 13 میلیون تا فروش رفته
حالا خود دانی

merikh_merikh
10-08-2009, 12:40
سونی اریکسون دبلیو200.قیمتش را نمیدونم ولی فکر نکنم گوشی به ارزونی و زیبایی دبلیو200 بتونی پیدا کنی(البته با توجه به قیمت)زمانی هم جزع بهترین گوشی ها شناخته شده علتشم قیمت پایین در مقابل کاراییه قابل قبول میباشد

MohandesMCD
10-08-2009, 13:16
البته دبلیو 200 بلوتوس نداره حواست باشه
اگه میخای بری سمت نوکیا 5320 و 5630(که هنوز افت قیمتشو نکرده) خوب هستن
ولی تو سونی اریکسون گزینه های بیشتری میتونی پیدا کنی
این دوستمون هم احتمالا اشتباه گفتن و منظورشون 5310 بوده که اینم گزینه خوبی هست ولی قدیمی شده یکم
اما اگه هدفت فقط گوش دادن به موزیک هست همین سامسونگه که دوستمون معرفی کرد رو منم پیشنهاد میدم.یادم نمیاد آپشن هاش رو ولی تو روزنامه خوندم و یادمه امکانات فوق العاده بالایی برای موزیک داشت که نوکیا و سونی اریکسون هم چنین چیزهایی ندارن

Highbury
10-08-2009, 13:17
توی قیمت زیر 90 همون دبلیو200 خوبه.
گوشیهای موزیک نوکیا توی محدوده ها زیر 150 هزار تومان به خوبی سونی اریکسون و یکی دو مدل سامسونگ نیست.
دو تا مدل سامسونگ داره که هر دو دوربینش هم 2 هست یکیشون همین 3510 بیت هست اون یکی هم یادم نیست اما ارزان هست و 115 تومان قیمتشه.خوبیش اینه که خروجی هدفون 3.5 داره و هر نوع هدفونی رو میتونی بهش وصل کنی که پیشنهاد من هم همینه.
سونی اریکسون هم توی این قیمت ها دبلیو580 خیلی خیلی خوبه.قیمتش هم 120 تومانه.امکانات خوبی داره.هدفونش هم عالیه عالیه تازه میتونی هکش کنی و صدای اسپیکر و هدفونش خفن تر بشه.باتری بهتری نسبت به بقیه داره و اگه زیاد موزیک گوش بدی دو روز راحت دوام میاره.

aron110
10-08-2009, 13:33
m3510 سامسونگ به نظر من بهتره
هم وزنش کمتره و هم خیلی باریکه ، راحت میتونب بزاری تو جیبت
و کلا سامسونگ برای موسیقی این گوشی رو زده

Vamp!r3
10-08-2009, 14:08
پست مهروز جان...+...پست بالا تاييد ميشه...

Mahdi_Co_1368
10-08-2009, 18:18
m3510 چون یه چیزایی مثل صفحه نمایش 16 میلیون رنگ و Play shake control موسیقی و تنظیم اتو ماتیک اکولایزر بیشتر داره و قیمتش هم حدود 110 تومنه .

vahid182
10-08-2009, 19:56
دوستان واقعا ممنون شرمنده كردين
فكر كنم بتونم بين اينا يه گوشيه توپ براي موسيقي پيدا كنم.
ممنوووووووووون

amin khan
10-08-2009, 21:17
به نظر من KP110 ال جی بهترین گزینه برای شماست
ام پی تری پخش میکنه و رم هم میخوره....
ولی از امکانات اضافی مثل دوربین و بلوتوث و مادون قرمز و حتی پخش فیلم و کلیپ هم توش خبری نیست
در عوض 60 تومن بیشتر نیست...
به نظرم از W200 هم بهتره...

farhooode
10-08-2009, 22:03
بهترین گوشی با این قیمت برای شما دبیلو 350 هست

aron110
10-08-2009, 22:09
تو m3510 شک نکن !!؟

almamor
11-08-2009, 09:28
توی قیمت زیر 90 همون دبلیو200 خوبه.
گوشیهای موزیک نوکیا توی محدوده ها زیر 150 هزار تومان به خوبی سونی اریکسون و یکی دو مدل سامسونگ نیست.
دو تا مدل سامسونگ داره که هر دو دوربینش هم 2 هست یکیشون همین 3510 بیت هست اون یکی هم یادم نیست اما ارزان هست و 115 تومان قیمتشه.خوبیش اینه که خروجی هدفون 3.5 داره و هر نوع هدفونی رو میتونی بهش وصل کنی که پیشنهاد من هم همینه.
سونی اریکسون هم توی این قیمت ها دبلیو580 خیلی خیلی خوبه.قیمتش هم 120 تومانه.امکانات خوبی داره.هدفونش هم عالیه عالیه تازه میتونی هکش کنی و صدای اسپیکر و هدفونش خفن تر بشه.باتری بهتری نسبت به بقیه داره و اگه زیاد موزیک گوش بدی دو روز راحت دوام میاره.

دوست عزیز 5130 تمام این قابلیت هارو داره با یک باطری خیلی قوی!!!!!
5130
5130

almamor
11-08-2009, 09:30
قیمت هم 90

farhooode
11-08-2009, 09:33
w360 قیمتش 80 تومن

vahid182
12-08-2009, 18:48
با تشکر از همه دوستانی که توجه نشون دادن و کمک کردن
یه فایل pdf گذاشتم که توش همه گوشیهای معرفی شده تو این تاپیک رو مقایسه کردم و مشکلاتشونو با فونت قرمز مشخص کردم
اگه بازم چیزی به ذهنتون رسید خوشحال میشم بهم اطلاع بدین
لینکشم اینه:

pulp_152
12-08-2009, 20:20
اگه میخوای گوشی بگیری که دوربین نداشته باشه و امکانات جانبیش کم باشه در عوض برای گوش دادن به موسیقی خوب باشه پیشنهاد میدم این کارو نکنی بری یک گوشی 30 یا 40 هزاری بگیری بدون امکانات و یک player هم بغلش بگیری که برای گوش دادن به موسیقی ساخته شده ... هم به صرف هستش و هم اینکه از کیفیت بیشتر لذت بیشتری میبری ...

اما اگه میخوای یک گوشی باشه که هم دوربین داشته باشه و هم امکانات جانبیش خوب باشه و از همه مهتر گوش دادن به موسیقی با اون لذت بخش باشه m3510 رو میشه معرفی کرد که این امکانات رو به شما میده و 2 خروجی هدفون هم داره

aron110
12-08-2009, 21:39
پست بالا تایید میشه

mous3030
13-08-2009, 13:47
منم 3510 دارم از نظر موسیقی در هندزفر فوق العاده است مخصوصا هندزفرش خیلی نرم وراحته 12 نوع اکولایزر داره وسه بعدیش هم واقعیه هر کی تو دستم دیده فوری پسندیده بخصوص که خیلی سبک و نازک و....و 1 گیگ هم حافظه داره
اما سوای اینا یه امکان فوق العاده داره و اونم اینه که با نرم افزار خودش از داخل پی سی میشه اس ام اس داد و همینطور متن ها رو از جاهای دیگه تو کادر متنش کپی و ارسال کرد فرض کنید یه سایت پر از اس ام اس گیر اوردین کافیه فقط کپی وپیست کنید و سند
همینطور دسترسی به دفترچه تلفن واسه ویرایش اضافه کردن کپی پیست کردن و .. از طریق پی سی خیلی کار رو راحت میکنه
حسن هندرفریشم به اینه که به پی سی هم میخوره
فقط من نتونستم توش بازی و نرم افزار نصب کنم

mahroo_z1
13-08-2009, 15:48
منم 3510 دارم از نظر موسیقی در هندزفر فوق العاده است مخصوصا هندزفرش خیلی نرم وراحته 12 نوع اکولایزر داره وسه بعدیش هم واقعیه هر کی تو دستم دیده فوری پسندیده بخصوص که خیلی سبک و نازک و....و 1 گیگ هم حافظه داره
اما سوای اینا یه امکان فوق العاده داره و اونم اینه که با نرم افزار خودش از داخل پی سی میشه اس ام اس داد و همینطور متن ها رو از جاهای دیگه تو کادر متنش کپی و ارسال کرد فرض کنید یه سایت پر از اس ام اس گیر اوردین کافیه فقط کپی وپیست کنید و سند
همینطور دسترسی به دفترچه تلفن واسه ویرایش اضافه کردن کپی پیست کردن و .. از طریق پی سی خیلی کار رو راحت میکنه
حسن هندرفریشم به اینه که به پی سی هم میخوره
فقط من نتونستم توش بازی و نرم افزار نصب کنم
سلام دوست عزیز. خوشحالم که از گوشیت راضی هستی.:8::10:
من برای ریختن برنامه و بازی از همون روشی که بهت گفتم استفاده میکنم البته در اون روش برنامه بدردبخوری خیلی پیدا نمیشه من فعلا فقط اپرا مینی رو بعنوان برنامه رو گوشیم دارم.:5:

mous3030
16-08-2009, 09:41
سلام دوست عزیز. خوشحالم که از گوشیت راضی هستی.:8::10:
من برای ریختن برنامه و بازی از همون روشی که بهت گفتم استفاده میکنم البته در اون روش برنامه بدردبخوری خیلی پیدا نمیشه من فعلا فقط اپرا مینی رو بعنوان برنامه رو گوشیم دارم.:5:
ممنون دوست عزیز
فراموش کردم ممکنه یبار دیگه لطف کنید روش رو بزارین اینجا یا بهم پی ام بدیدن بر من مهمترین برنامه ها پی دی اف ریدر و کوئیک افیسه البته خودش پی دی اف ریدر داره ولی خیلی ریزه در حالی که 5230 نوکیا خیلی خوبه
با تشکر

vahid182
16-08-2009, 11:41
بازم ممنون از نظراتتون
مگه m3510 برنامه های جاوا روش نصب نمی شه؟؟
این همه برنامه های خوب جاوا داریم چطور می گین برنامه خوبی براش پیدا نکردین؟
90% از بازیها هم که جاوان، روی 3510 نصب نمی شن؟؟

hasanmotori
16-08-2009, 11:55
بازم ممنون از نظراتتون
مگه m3510 برنامه های جاوا روش نصب نمی شه؟؟
این همه برنامه های خوب جاوا داریم چطور می گین برنامه خوبی براش پیدا نکردین؟
90% از بازیها هم که جاوان، روی 3510 نصب نمی شن؟؟

جاوا روش نصب میشه ولی باید gprs داشته باشی بری از سایت getjar مستقیم دانلود و نصب کنی
بدون gprs هم میشه ولی من بلد نیستم باید دوستانی که دارن جواب بدن

pulp_152
16-08-2009, 12:28
حالا که شما هم میخواهید در مورد m3510 بیشتر بدونیدبا اجازه یکی از دوستان مطالبی رو که در کلوب مربوط به m3510 در بخش سامسونگ نوشتن رو اینجا میارم که فکر کنم بدرد شما هم بخوره ... بدون کم و کاستی

سلام بچه ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif تقریبا دو هفته میشه که m3510 را دارم من 130 خریدم با گارانتی پارس مایکرو تل

اول این و بگم که سامسونگ یکی از بهترینهای الکترونیک هست و به کیفیت تولیدش خیلی اهمیت میده و نوکیا و سونی اریکسون نمیتونه حریفش بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](32).gif

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gifوزن 68 گرم ابعاد 109 × 49 × 9.9 ميليمتر

:thumbsup:صفحه نمایش16TFT میلیون رنگ میشناسه

دکمه هاش نرمه و از مواد عالی ساخته شده ولی یکمی کوچیکه کار باهاش سخته:mellow:

بغل ها دکمه صدا و میانبر موزیک داره ولی دکمه عکس روی صفحه کلید هست

:دیدوربین 2 مگا داره با کیفیت خوب که میتونه عکس با حجم بیشتر از 500 کیلو بایت بندازه فکر کنم کیفیتشو متوجه شدید فقط فوکوس و فلش نداره

طراحی خیلی ظریف ولی مقاوم داره من خودم امتحانش کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif یه بار عصبانی شدم محکم زدم زمین ولی چیزی نشد 3 روز پیش هم از دستم افتاد تو دستشوی و 3 ساعت موند اونجا (همراه مدفوع) ولی هنوز چیزیش نشده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gifخوب حالا بیایم اصل مطلب

اگه گوشی برنامه خور میخای واسه تو نیست چون فقط Java و گیم های کم حجم نصب میکنه

ولی جلب توجه کنم که برنامه ریزیش عالیه همه چور امکانات داره مانند ویرایشگر تصویر که کاماتر از ویرایشگرای نوکیا و سونی هست که دارای انواع فیلتر هاست حتی میتونی خال صورت و هم پاک کنی
میتونه مطالب متنی هم بخونه مثل فرمتtxt ولی به صورت انگلیسی
اگه چند روز ازش استفاده کنی گوشی سورپ ریزت میکنه یه جوری که با خودت میگی آااا این امکانات رو هم داره مانند تقویم شمسی قمری و میلادی و حتی میتونی به تعداد زنگ اخباراش هم اضافه کنی
تم هم داره و میتونی علاوش کنی
یک کلام منوی فوق العاده ای داره

مهمترین نکته تو این گوشی موزیگش هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif
صدای 14 درجه ای داره و اندازش استاندارد هست به همین خاطر شاید فکر کنی که کم هست ولی میتونی با کدهاش بلندتر کنی ولی من توصیه نمیکنم صدای 3 بعدی داره و از نظر پرداخت صدا رتبه یک رو من بهش میدم
یعنی تمام صداهایی که تو اهنگ هست میتونی بشنوی باس های قوی هم داره که بهتر از w های سونی هست
از رادیو هم میتونید صدا ضبط کنید
اگه هندز فری ها 10 رتبه داشته باشند میتونه رتبه 8 رو بیاره ولی اسپیکرش باس نمیده یهنی مسابقه ای نیست که بگی کدوم صداش بلندتره

دوام باطریش هم خوبه اگه مدام بخونه 8 تا 12 ساعت دوام میاره اما اگه استفادش نکنی فکر کنم یک هفته دوام بیاره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gifاخرش اینو بگم که خیلی فکرشو نکن
چون هم قیمتش خوبه تو ردیفش هم کیفیتش
گوشی با همین امکانات رو نوکیا داره 170 تومان

نکته: وقتی که میخوای بخری حتما و حتما دقت داشته باش که پشت گوشی نوشته باشه
Made in Korea by Samsung[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gifبعضی هاش هست که نوشته made by samsung قیمتش کمتره که تو خود شرکت سامسونگ ساخته نمیشه ولی تحت نظر سامسونگ ساخته میشه وکیفیتش فرقی نداره و با گارانتی پارس مایکروتل مییاد

رسول خان زبل
16-08-2009, 20:13
گوشی w580 گزینه ی بسیار مناسبیه صفحه نمایش بسیار شفاف ,رم خور, با بلوتوث دوربین 2 که واقعا عالیه ,باطری عالی, سخت افزاریه عالی..دیگه چی می خوای 120هزارتومنه منم دارم اصلا آخ نگفته:18:تشکر یادت نره.

vahid182
26-08-2009, 09:45
جاوا روش نصب میشه ولی باید gprs داشته باشی بری از سایت getjar مستقیم دانلود و نصب کنی
بدون gprs هم میشه ولی من بلد نیستم باید دوستانی که دارن جواب بدن

سلام دوباره
مي خواستم اگه كسي اطلاعاتي در مورد اين موضوعي كه دوستمون در مورد گوشي m3105 گفتن داره برامون بگه
اين مدلي برنامه نصب كردنو تا حالا نديدم كه بخواي از سايتش دانلود كني!!!!!
يعني نمي شه با بلوتوث براش فرستاد و بلافاصله استفاده كرد روش؟

hasanmotori
26-08-2009, 10:35
سلام دوباره
مي خواستم اگه كسي اطلاعاتي در مورد اين موضوعي كه دوستمون در مورد گوشي m3105 گفتن داره برامون بگه
اين مدلي برنامه نصب كردنو تا حالا نديدم كه بخواي از سايتش دانلود كني!!!!!
يعني نمي شه با بلوتوث براش فرستاد و بلافاصله استفاده كرد روش؟

نه دیگه نمیشه با بلوتوث بگیری بعد نصبش کنی

میتونی با بلوتوث بگیریش بعد بری با کامپیوتر یه فایل .jad براش بسازی بعد از طی چندین مرحله نصبش کنی که فک نمیکنم اصلاً روشش باشه تو سایتا یعنی خیلی باید بگردی

یه راه خیلی راحت اینه که بری تو سایت getjar بعد هر برنامه ای که بزنی نصب میشه یا میتونی مثلاً اگه دیکشنری میخای که ممکنه تو اون سایته نباشه اول دانلودش کنی بعد از حالت zip خارجش کنی بعد آپلودش کنی تو یه سایتی بعد بری دانلودش کنی :20:

vahid182
28-08-2009, 12:35
واقعا عجیبه
ممنون ار اطلاعاتتون.
راستی متاسفانه شیراز نیستم
موفق باشید.

جنرال حمید
02-09-2009, 15:06
برو لب مغازه 1 گوشیه NEC بگیر داداش همه مودلاش برا موزیک ساخته شده قیمتاشم سوپرکم

mohamadreza666
06-09-2009, 14:35
برو لب مغازه 1 گوشیه NEC بگیر داداش همه مودلاش برا موزیک ساخته شده قیمتاشم سوپرکم
اصلا این کارو نکن هم خزه هم بی کلاس هم بعد از چند وقت افت اسپیکر و کیفیت پیدا میکنه صفحه نمایشش هم که معمولا تاچه تاچ بودنشو بعد از چندوقت از دست میده !!!
__________________________________________________ _______________________________
w580 از همه لحاظ عالیه و مضمئن باش از m3510beat خیلی سر تره!!!
قیمت ال سی دی ، کارایی ، دوربین ، صدای اسپیکر ، هدفون ، قیافه ، اسلاید بودن ، تنوع رنگ و از همه مهمتر بازی و برنامه...!!!
w350 هم نسبت به قیمتش خوفه زیر 90 تومن میتونی پیدا کنی!!!
اینم امکاناتش:فرم تاشو - دوربين 1.3 مگاپيكسل - صفحه نمايش 56000 رنگ TFT با ابعاد 1.9 اينچ - مجهز به كارت حافظه Memory Stick Micro - كارت حافظه همراه گوشي 512 مگابايت - حافظه داخلي 14 مگابايت - مجهز به درگاه بلوتوث - مجهز به درگاه USB - قابليت نصب نرم افزارهاي جاوا - ابعاد گوشي 104*438*10.5 ميليمتر - وزن 80 گرم
سبز باشی...!!!:10: