PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سئوال در مورد نصب نرم افزار Acromis

reza,n
09-08-2009, 13:41
دوستان:11: من نرم افزار All Acronis Products 2009 Full+Safe Mode Bootable CD ISO Image رو دانلود کردم (به حجم 121 مگ) وقتی اونو اکسترکت میکنم به یه فایل به نام AcronisMedia (به حجم 124 مگ) و کلی فایل که شامل read me و یه تعداد page اینترنتی هست اکسترکت میشه که ظاهرا" غیر از فایل AcronisMedia بقیه بیخودن. البته فایل AcronisMedia رو هم دوباره اکسترکت میکنم که یه فایل دیگه به نام Recovery Manager اکسترکت میشه که حجمش در کمال تعجب 32 مگ هستش.(جالبه بعد از اکسترکت فایل 124 مگی فایل 32 اکسترکت میشه)حقیقتش من میخوام از نرم افزار فوق برای آپ گیری و ویندوز 10 دقیقه ای استفاده کنم.منظورم اینه که ویندوز رو باهاش بالا بیارم و بک آپ بگیرم؟؟؟حالا کدوم یک از فایلهای فوق رو باید روی سی دی رایت کنم تا بتونم ازش استفاده کنم؟؟؟(چون ظاهرا" این نرم افزار نیاز به نصب نداره و باید روی سی دی رایت بشه و سیستم رو باهاش بالا بیاری)

1)وقتی فایل دانلودی رو اکسترکت میکنم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2)از میان فایلهای موجود (بعد از اکسترکت) تنها فایل AcronisMedia به حجم 124 مگ قابل اکسترکت هستش که بعد از اکسترکت اون فولدری به حجم 32 مگ ایجاد میشه!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DrXoX
09-08-2009, 14:12
فایل اولیه که دانلود کردی با چه پسوندیه ؟ اگر پسوندش ISO. NRG,Cue و... هستش نیازی نیست Extract انجام بدی فقط کافیه فایل رو رایت کنی روی سی دی با برنامه Alcohol 120% یا نرو یا ....

reza,n
09-08-2009, 15:50
فایل اولیه که دانلود کردی با چه پسوندیه ؟ اگر پسوندش ISO. NRG,Cue و... هستش نیازی نیست Extract انجام بدی فقط کافیه فایل رو رایت کنی روی سی دی با برنامه Alcohol 120% یا نرو یا ....
دوست من با پسوند rar هستش.