PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید کارت کپچر تا 50-40 تومن ( فوری )

pooyahacker
08-08-2009, 19:25
سلام
ممنون میشم زود جواب بدید فردا باید بخرم

یه کپچر میخوام که تی وی تیونر هم داشته باشه ، واسه کارهای خونگی میخوام
قبلا یادمه ایلیا رو پیشنهاد میدادن ، الان نظرتون چیه ؟؟
در ضمن با کپچر میشه فیلمهای VHS رو به DVD تبدیل کرد ؟
راستی اینو از کجا بخرم ؟

با تشکر

pooyahacker
10-08-2009, 21:52
ماشاا... بچه ها چقدر اطلاعاتشون بالاست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من بین دو کپچر دیجیتال موندم ، یکی مال شرکت Kworld هست یکی هم Leadtek .

میدونم چیزی نمیدونید ، همینجوری گفتم دور هم باشیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vioman
11-08-2009, 01:53
سلام
ممنون میشم زود جواب بدید فردا باید بخرم

یه کپچر میخوام که تی وی تیونر هم داشته باشه ، واسه کارهای خونگی میخوام
قبلا یادمه ایلیا رو پیشنهاد میدادن ، الان نظرتون چیه ؟؟
در ضمن با کپچر میشه فیلمهای VHS رو به DVD تبدیل کرد ؟
راستی اینو از کجا بخرم ؟

با تشکر

ماشاا... بچه ها چقدر اطلاعاتشون بالاست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من بین دو کپچر دیجیتال موندم ، یکی مال شرکت Kworld هست یکی هم Leadtek .

میدونم چیزی نمیدونید ، همینجوری گفتم دور هم باشیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز

به جرات میتونم بگم در این باره در انجمن بیش از 10 بار گفتگوی مفصل و کامل صورت گرفته
شما اگر لطف کنید قبل از ایجاد تاپیک اندکی جستجو کنید با تاخیری مواجه نمیشید.:20:

کارت های TV همه داری تیونر هستند ، در بعضی مدل ها گیرنده ی FM هم به کارت اضافه شده.
اگر کارت داری ورودی باشه میتونه از پورت های آنالوگ هم کپچر داشته باشه ، اصطلاحا میگن کارت کپچر سخت افزاری داره.

هر دو برند مد نظر شما محصولات با کیفیت و خوبی دارند ، گارانتی خوبی هم دارند.
Kworld در ایران بیشتر روی اکسترنال ها کار کرده و Leadtek روی اینترنال ها.

کارت های Leadtek میتونید از قیمت هایی حدود 35 هزار تومان تهیه کنید.

شما چه میزان هزینه برای خرید کارت در نظر گرفتید؟

pooyahacker
11-08-2009, 10:37
دوست عزیز

به جرات میتونم بگم در این باره در انجمن بیش از 10 بار گفتگوی مفصل و کامل صورت گرفته
شما اگر لطف کنید قبل از ایجاد تاپیک اندکی جستجو کنید با تاخیری مواجه نمیشید.:20:

کارت های TV همه داری تیونر هستند ، در بعضی مدل ها گیرنده ی FM هم به کارت اضافه شده.
اگر کارت داری ورودی باشه میتونه از پورت های آنالوگ هم کپچر داشته باشه ، اصطلاحا میگن کارت کپچر سخت افزاری داره.

هر دو برند مد نظر شما محصولات با کیفیت و خوبی دارند ، گارانتی خوبی هم دارند.
Kworld در ایران بیشتر روی اکسترنال ها کار کرده و Leadtek روی اینترنال ها.

کارت های Leadtek میتونید از قیمت هایی حدود 35 هزار تومان تهیه کنید.

شما چه میزان هزینه برای خرید کارت در نظر گرفتید؟

السلام علیک

اتفاقا سرچیدم ؛ ولی تاپیکش تار عنکبوت بسته بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همه هم در موردد آنالوگ بود و نه دیجیتال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من تا 70 تومن میتونم بدم .
البته کارت دیجیتالهای لیدتک فکر کنم قیمتش بالاتر از این حرفها باشه ...
گیگابایت هم ظاهرا یه چیزایی داره ...

Kworld ---->
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Gigabyte (نمیدونم کدومش به قیمت من میخوره ) ----->
LeadTek (فکر کنم این باشه) ---->

البته لیدتک ظاهرا تو بازار نیست !

vioman
12-08-2009, 03:36
السلام علیک

اتفاقا سرچیدم ؛ ولی تاپیکش تار عنکبوت بسته بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همه هم در موردد آنالوگ بود و نه دیجیتال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من تا 70 تومن میتونم بدم .
البته کارت دیجیتالهای لیدتک فکر کنم قیمتش بالاتر از این حرفها باشه ...
گیگابایت هم ظاهرا یه چیزایی داره ...

Kworld ---->
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدGigabyte (نمیدونم کدومش به قیمت من میخوره ) ----->
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدLeadTek (فکر کنم این باشه) ---->
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته لیدتک ظاهرا تو بازار نیست !

دوست عزیز

برای خرید اینترنال ها میتونید روی Leadtek حساب کنید و برای خرید اکسترنال ها روی Kworld.

میشه گفت پرقدرت ترین کارت های لیدتک این مدل ها هستند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک مدل های Kworld

موفق باشید
یا علی:11:

pooyahacker
12-08-2009, 11:05
لیدتک تو بازار نبود ؛ مجبور شدم اینترنال Kworld رو بگیرم 70 تومن ، همون مدلی که لینکشو گذاشته بودم :
لینک ===>

ولی مشکل اینه الان نمیتونم به صورت دیجیتال ازش تصویر بگیرم ؛ با Hyper Media 3.6 کار میکنم ؛ از آنتن خودش هم استفاده میکنم .

کسی میدونه باید چی کار کنم ؟

pooyahacker
15-08-2009, 19:16
ممنون از اینکه جواب ندادین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خودم فهمیدم ... با اتصال کپچر به آنتن هوایی تونستم 14 شبکه دیجیتال رو بگیرم .

bozorgmehr
18-08-2009, 18:43
لیدتک تو بازار نبود ؛ مجبور شدم اینترنال Kworld رو بگیرم 70 تومن ، همون مدلی که لینکشو گذاشته بودم :
لینک ===>
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی مشکل اینه الان نمیتونم به صورت دیجیتال ازش تصویر بگیرم ؛ با Hyper Media 3.6 کار میکنم ؛ از آنتن خودش هم استفاده میکنم .

کسی میدونه باید چی کار کنم ؟
دوست عزیزم سلام:
من هم میخواخم یک کارت کپچر بگیرم از نظرات شما و دیگر دوستان استفاده کردم.میخواستم نظر شما را در باره
PROVISION MPEG MAKER وPROVISION TV BRIDGE + MP3 را هم بدانم ولی کارتی که شما تهیه نمودید هم بسیارخوب است آیا میتوانید گارانتی آنرا هم ذکر بفرمائید . با تشکر از شما و دیگر عزیزان.

vioman
19-08-2009, 19:03
دوست عزیزم سلام:
من هم میخواخم یک کارت کپچر بگیرم از نظرات شما و دیگر دوستان استفاده کردم.میخواستم نظر شما را در باره
PROVISION MPEG MAKER وPROVISION TV BRIDGE + MP3 را هم بدانم ولی کارتی که شما تهیه نمودید هم بسیارخوب است آیا میتوانید گارانتی آنرا هم ذکر بفرمائید . با تشکر از شما و دیگر عزیزان.

دوست عزیز

محصولات Kworld تحت پشتیبانی و گارانتی شرکت دریا کامپیوتر هستند.

Kworld دستگاه های خیلی خوبی داره ، نگرانی بابت کیفیت اون نداشته باشید:20:

موفق باشید:11:

bozorgmehr
25-08-2009, 21:59
دوست عزیز

محصولات Kworld تحت پشتیبانی و گارانتی شرکت دریا کامپیوتر هستند.

Kworld دستگاه های خیلی خوبی داره ، نگرانی بابت کیفیت اون نداشته باشید:20:

با تشکر از شما من یک kworld 210se گرفتم و نصب کردم ولی fatall error میده و میگه قطعه را از سیستم جدا کنید .باز هم از حسن نظر شما متشکرم.

vioman
26-08-2009, 12:54
با تشکر از شما من یک kworld 210se گرفتم و نصب کردم ولی fatall error میده و میگه قطعه را از سیستم جدا کنید .باز هم از حسن نظر شما متشکرم.

دوست عزیز

امکان داره دستگاه مشکلی داشته باشه
با بخش گارانتی تماس بگیرید.

قبل از این کار با اسلات های دیگه هم از کارت تست بگیرید ، اگر این امکان براتون وجود داره با یک سیستم عامل دیگه هم از کارت تست بگیرید:20:

bozorgmehr
27-08-2009, 17:45
دوست عزیزامکان داره دستگاه مشکلی داشته باشه
با بخش گارانتی تماس بگیرید.

قبل از این کار با اسلات های دیگه هم از کارت تست بگیرید ، اگر این امکان براتون وجود داره با یک سیستم عامل دیگه هم از کارت تست بگیرید:20:

با سلام خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار:
اسلات را هم عوض کردم،سیستم تقاضای سی دی ویندوز را کرد سی دی را قرار دادم okرا زدم بعد از راه اندازی مجدد باز هم ارور داد. مجددا" از محبت شما سپاسگذارم.

vioman
29-08-2009, 01:11
با سلام خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار:
اسلات را هم عوض کردم،سیستم تقاضای سی دی ویندوز را کرد سی دی را قرار دادم okرا زدم بعد از راه اندازی مجدد باز هم ارور داد. مجددا" از محبت شما سپاسگذارم.

اگر با ویندوز جدید باز هم مشکل وجود داشت سریعا مراحل گارانتی قطعه رو به جریان بندازید:20:

:11: