PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد همراه اول و ایرانسل

ghermezeteh
08-08-2009, 18:59
سلام
توی همراه اول و ایرانسل چطور میشه وقتی گوشی خاموش هست یا سیمکارت تو گوشی نیست میس کال ها و اس ام اس هایی که اومده رو بعد از روشن کردن گوشی یا گذاشتن سیمکارت مشاهده کرد؟البته میس کال ها رو بعید می دونم ولی اس ام اس ها رو امیدوارم بشه کاریش کرد.
در ایرانسل بیشتر مد نظرم هست اعتباری.
ممنون میشم از راهنماییتون

Highbury
08-08-2009, 19:07
البته اس ام اس میاد که بیشتر به طرفی بستگی داره که به شما پیام میده
مثلا من توی تنظیمات پیامم ماگزیمم ارسال پیامم رو 6 ساعت گذاشتم یعنی اگه گوشی طرف خاموش بود پیام تا 6 ساعت پشت در باشه و بعد از 6 ساعت اگه همچنان گوشی مقابل روشن نشد پیام حذف میشود.که به طور پیش فرض این امکان توی تمام گوشی ها بی نهایت هستش اما من 6 ساعت گذاشتم.
در مورد میس کال هم نمیشه کاریش کرد و این قابلیت رو باید اپراتور بذاره.من دو سال پیش افغانستان رفته بودم که این قابلیت توی اپراتور های اونجا بود اما ایران نه:31::31::31:

ghermezeteh
10-08-2009, 19:51
البته اس ام اس میاد که بیشتر به طرفی بستگی داره که به شما پیام میده
مثلا من توی تنظیمات پیامم ماگزیمم ارسال پیامم رو 6 ساعت گذاشتم یعنی اگه گوشی طرف خاموش بود پیام تا 6 ساعت پشت در باشه و بعد از 6 ساعت اگه همچنان گوشی مقابل روشن نشد پیام حذف میشود.که به طور پیش فرض این امکان توی تمام گوشی ها بی نهایت هستش اما من 6 ساعت گذاشتم.
در مورد میس کال هم نمیشه کاریش کرد و این قابلیت رو باید اپراتور بذاره.من دو سال پیش افغانستان رفته بودم که این قابلیت توی اپراتور های اونجا بود اما ایران نه:31::31::31:

حالا چجوری این تنظیمات روی گوشیم اعمال کنم؟همین 6 ساعت یا کمتر و بیشتر رو؟

baranak59
01-09-2009, 18:09
میبخشید یه سوال فوری ایا میشه ریز مکالمات خط اعتباری همراه اول رو گرفت ؟

sd70
18-09-2009, 09:40
ببخشيد که تاپيک 17 روز پيش رو آوردم بالا ولي خب براي سوالي که داشتم نيازي به تاپيک جديد نبود.

من يک سيم کارت اعتباري ايرانسل دارم و باهاش يه مشکل دارم. من مي تونم به سيمکارت هاي همراه اول SMS بدم ولي اونا نمي تونن برام SMS بفرستن!!!!

ممنون ميشم راهنماييم کنيد.

Iranian boy10
19-09-2009, 01:41
سلام جند ماهه که شناسه ماربریم برای کنترل حساب قفل شده چطور میشه بازش کرد ؟!

Iranian boy10
21-09-2009, 23:17
سلام جند ماهه که شناسه من بریم برای کنترل حساب قفل شده چطور میشه بازش کرد ؟!

چرا کسی جواب نمیده ؟!:18:

sd70
23-09-2009, 13:35
ببخشيد که تاپيک 17 روز پيش رو آوردم بالا ولي خب براي سوالي که داشتم نيازي به تاپيک جديد نبود.

من يک سيم کارت اعتباري ايرانسل دارم و باهاش يه مشکل دارم. من مي تونم به سيمکارت هاي همراه اول SMS بدم ولي اونا نمي تونن برام SMS بفرستن!!!!

ممنون ميشم راهنماييم کنيد.
البته فقط با بعضي از سيم کارت هاي همراه اول مشکل دارم (اونايي که اولش 915335) داره!!!!

بی باک بی بال
23-09-2009, 21:21
ببخشید شماره مرکز پیام همراه اول چند است
من هر کار می کنم نمی توانم پیام بدم
اه

sanatoramir
25-09-2009, 22:40
سلام دوستان جواب کلی؟

شماره مرکز همراه اول +9891100500

بعداش در مورد ریز مکالمه های اعتبار رو اصل نمی دن فقد اگر قاضی برای مسله سیاسی حکم بده

بعداش برای میس کال می تونی از ذخیره شماره تلفن تماس گیرنده رو فعال کنی یه سر به سایت ایرانسل بزن می فهمی فعال کن

بعداش سیم کارت ایرانسل به خاطر انتخابات مسدود شده الان هیچ مشکلی نداره

sd70
27-09-2009, 16:15
بعداش سیم کارت ایرانسل به خاطر انتخابات مسدود شده الان هیچ مشکلی نداره

ولي مشکل من هنوز حل نشده (فقط از برخي از سيم کارت هاي همراه اول ميشه برام SMS فرستاد)

Alexinho
03-10-2009, 21:01
سلام / من یه ماه پیش یه سیمکارت ایرانسل گرفتم حالا هدیه اش اومده ولی کار نمیکنه ! وقتی با سیمکارت هدیه زنگ میزنم میگه حساب شما مسدود است و میگه برای ثبت نام به محل خرید برید ! مگه سیمکارت هدیه هم ثبت نام میخواد ؟

sinath
05-10-2009, 19:19
ایرانسل شما هم قاطی کرده؟
واسه من چند روزه به هر کی زنگ می زنم یا اون زنگ می زنه مخصوصا اگر ایرانسلی باشه همش وسطش قطع میشه.