PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه ي رايت بازي هايPS2

djjamal
08-08-2009, 09:41
سلام دوستان چند روز پيش طي يه درخواست يكي از دوستان بازي xena رو واسه پلي استيشن 2 واسه من گذاشتن كه منم دانلود كردم كه يك فايل ايميج با فرمت Mdf هست و حجم 230 مگابايت،حالا هرچقد اين فايل ايميج رو با برنامه هايي مثل Nero يا Power Iso رايت ميكنم رو دي وي دي و ميندازم تو دستگاه همين جوري واي ميسته هيچي نميشه، ميخواستم بدونم برنامه خاصي نداره كه براي رايت بازي اين كنسول ها به كار بره يا اينكه بفهمم اين بازي كامله،آخه 230 مگابايت خيلي كم هست واسه بازي سوني 2.؟!
اگه لطف كنيد و راهنمايي كنيد ممنون ميشم.
راستي چون هيچ انجمني واسه سوني 2 نبود اينجا مطرح كردم كه به بزرگواري خودتون ببخشيد!

ask_bl
08-08-2009, 10:44
سلام دوستان چند روز پيش طي يه درخواست يكي از دوستان بازي xena رو واسه پلي استيشن 2 واسه من گذاشتن كه منم دانلود كردم كه يك فايل ايميج با فرمت Mdf هست و حجم 230 مگابايت،حالا هرچقد اين فايل ايميج رو با برنامه هايي مثل Nero يا Power Iso رايت ميكنم رو دي وي دي و ميندازم تو دستگاه همين جوري واي ميسته هيچي نميشه، ميخواستم بدونم برنامه خاصي نداره كه براي رايت بازي اين كنسول ها به كار بره يا اينكه بفهمم اين بازي كامله،آخه 230 مگابايت خيلي كم هست واسه بازي سوني 2.؟!
اگه لطف كنيد و راهنمايي كنيد ممنون ميشم.
راستي چون هيچ انجمني واسه سوني 2 نبود اينجا مطرح كردم كه به بزرگواري خودتون ببخشيد!

با این برنامه امتحان کنین:
Alcohol | نرم افزار رایت و شبیه ساز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

djjamal
09-08-2009, 08:51
داداش خودم الكل داشتم،رايت كردم اين دفعه دي وي دي رو گذاشتم تو دستگاه آرم سوني 2 اومد و همونجوري واستاد،بازي نيومد بالا،حتما برنامه مخصوصي داره.

Don Sylar
09-08-2009, 14:37
ashampp burn studio نسخه 9 یکی از کاملترین نرم افزار های رایت است مثل نرو

Ghaioom
09-08-2009, 16:15
اون فایلو فک کنم میتونی با Ultra Iso باز کنی.
یه تستی بکن.

_ermia
09-08-2009, 18:17
فکر می کنم با برنامه isomagic باید رایت کنید:

open isomagic once it is installed

click on file>open>click on the .mdf file>then burn it

نسخه trial با محدودیت 15 روز و با حجم 545 KB:

djjamal
10-08-2009, 17:11
فکر می کنم با برنامه isomagic باید رایت کنید:

open isomagic once it is installed

click on file>open>click on the .mdf file>then burn it

نسخه trial با محدودیت 15 روز و با حجم 545 KB:

این رو هم داشتم بازم ریخت رو دی وی دی 201 مگ شد!!!230 مگابایت ایمیج شد 201 مگ:41:

djjamal
10-08-2009, 17:12
اون فایلو فک کنم میتونی با Ultra Iso باز کنی.
یه تستی بکن.

سلام اولترا ایزو رو هم امتحان کدم همون ماجراست.بی خیال دی وی دی بازی رو پیدا کردم سفارش دادم 100 تا دی وی دی خراب کردم بابا:19: