PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ياهو مسنجر دير باز ميشه؟؟؟؟!!

dost1
24-02-2006, 18:39
سلام دوستان عزيز اميدوارم كه خوب باشيد
اولتر از همه از مديران خواهش ميكنم كه گير ندن به خاطر اينكه تاپيك را در قسمت مورد نظر ننوشتم دليل به داره به خاطر اينكه من هميشه جواب سوالاتم را در انجمن متفرقه بيشتر گرفتم تا انجمن خود مربوط به سوال :happy:
خوب دوستان عزيز اينترنت هم فعال است سايت ها هم به خوبي و با سرعت باز ميشن ولي ياهو مسنجر نميدانم چرا هي ميخواهد وارد بشه باز قطع ميشه دوباره سعي ميكنه كه آن لاين شود نميشه همه كلاينت ها هم همينطور دليلش چي است چند بار كامپيوتر را ريستارت دادم نشد ؟؟؟ :sad:
اگه ممكنه بگيد ممنون ميشوم :)

neyrizboys
24-02-2006, 18:55
بعضي مواقع اينجوري ميشه. به نظر من ايراد از اينترنت هست. يعني اون آي اس پي كه ازش كارت گرفتي...
تجربه هام اينو ميگن!

R£ɀД
24-02-2006, 19:07
ممكنه از آي اس پي شما باشه . البته اگر در تنظيمات شما گزينه firewall with no proxies و يا مخصوصا use proxies علامت خورده باشه ممكنه اين مورد پيش بياد . من خودم مجبورم گزينه use proxies رو در مسنجر علامت بزنم كه دقيقا همين مشكل شما براي من وجود داره.

william
24-02-2006, 19:56
این هم امتحان کنید. البته این بیشتر برای بالا بردن سرعت باز شدن یاهو.
preference--------------connection بعد تیک no network detection بزنید. سرعت باز شدن یاهو بالا می بره

Sadjad Sharifian
24-02-2006, 20:17
سلام...آره ...منم امروز Messenger یاهو خیلی برام دیر باز میشد! باعث بسی تعجب بود!
یا علی!

sa3er
24-02-2006, 23:02
فايل yupdater.exe رو هم از پوشه اي ياهو مسنجر delete (حذف) كنيد.

*NashenaS*
24-02-2006, 23:17
فايل yupdater.exe رو هم از پوشه اي ياهو مسنجر delete (حذف) كنيد.

يه دستي هم سر اي دي هاي كپك زده توي ليستت بكش :laughing: + اون هايي كه ديگه كا نداري رو از ادرس بوكت پاك كن.
موفق باشي.

dost1
25-02-2006, 07:25
دوستان عزیز ببینید یک کامپیوتر اینطوری باشه دو تا باشه نه اینکه دوازده یا سیزده تا آی دی یه دفعه لوگین نشن کافی نت است هاااااااا همه یه دفعه از کار میفته نمیدونم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟/