PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت اکسپلوررم چیزی باز نمیکنه تو رو خدا کمک

naeemtop
07-08-2009, 22:50
سلام
نمیدونم باید اینجا مطرج کنم یا نه
اگه جاش اشتباهه از مدیران میخوام اجازه بدن تا وقتی به جواب برسم تاپیک باز بمونه

اینترنت اکسپلوررم امروز قاط زده و هیچ سایتی رو باز نمیکنه
مرورگر دیگه مثل فایرفاکس کامل کار میکنه و مشکلی نداره
مشکل از چی میتونه باشه؟
در ضمن نسخه 6 هست

یه سوال دیگه هم دارم
از مرورگر فایرفاکس دستور پرینت که میگیرم وقتی پرینت میاد بیرون نوشته های فارسی رو با علامت های قاطی پاتی نشون میده به شکل علامت سوال و ... چرا؟چیکار باید کرد؟

ممنون

picher_s
07-08-2009, 23:22
سلام

------ مرمرگرت رو چک کردی؟

ببین Connection اضافی به Connection هات اضافه نشده؟

mf.designing
07-08-2009, 23:27
دوست من شما احیانا از پروکــسی هایی مثله u یا freeg استفاده نکردید ؟! برا حلش تمام فایلها و کوکی های اینترنت اکسپلورر رو از تنظیماتش پاک کنید و یکبار دیس کانکت شید .

sinasalar2007
07-08-2009, 23:35
شما قطعا از پرو**کسی استفاده کردید که راه حلش هم اینه :

از منوی tools گزینه ی internet option رو انتخاب کن ، روی تب connections کلیک کن بعد از پایین صفحه روی lan settings کلیک کن تو پنجره ای که باز میشه تمامی تیک ها رو بردار و اعداد و... رو هم پاک کن ، ok بزن و کانکت شو:31:

DJ POLESTAR
09-08-2009, 20:41
برو Internet Option و در قسمت Advancedدیفالت رو بزن.
همین!

naeemtop
07-09-2009, 22:32
دمتون گرم
پدرم در اومده بود
واقعا این پی سی ورلد عجب سایتیا

eli_69v
02-07-2012, 15:09
سلام به همه .منم یه مشکل مشابه این دارم .یعنی اکسپلوررم از کار افتاده .تنظیماتش درسته همه ی این کارایی که گفتید انجام دادم ولی درست نمیشه .فک نکنم به خاطر این چیزا باشه .ورژن 9 رو لب تابم نصب بود اونو uninstall کردم الان ورژن8 روش نصبه بازم درست نشد همه ی مطالب مرتبط با این موضوع رو خوندم ولی کمکم نکرد .خواهشا یکی کمکم کنه.فقط اکسپلورر میتونه سیستم گلستان دانشگاه رو باز کنه .میخام نمره هامو ببینم کمکم کنیییییید

A M ! N
03-07-2012, 11:51
سلام به همه .منم یه مشکل مشابه این دارم .یعنی اکسپلوررم از کار افتاده .تنظیماتش درسته همه ی این کارایی که گفتید انجام دادم ولی درست نمیشه .فک نکنم به خاطر این چیزا باشه .ورژن 9 رو لب تابم نصب بود اونو uninstall کردم الان ورژن8 روش نصبه بازم درست نشد همه ی مطالب مرتبط با این موضوع رو خوندم ولی کمکم نکرد .خواهشا یکی کمکم کنه.فقط اکسپلورر میتونه سیستم گلستان دانشگاه رو باز کنه .میخام نمره هامو ببینم کمکم کنیییییید

سلام.

با فایرفاکس میتونید وارد نت بشین ؟ اگه با فایرفاکس بتونید و با IE نشه ،

و فرض کنیم که IE شما سالم هستش، قطعا دلیلش یا اینه که از برنامه های

پــروکسی استفاده کردین یا اینکه برنامه توسط فایروال مثلا بلاک شده باشه،

این پست رو هم انجام بده دقیقا و تیک گزینه ی : use a pr'oxy server رو بردار :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه اینا هم نشد به عنوان ساده ترین کار یا یک User account جدید برای ویندوز بساز

یا اینکه سیستم رو ریست کن و دکمه ی f8 بزن و یک لیست میاد از داخلش safe mode and network

رو انتخاب کن و برو داخلش یوزر Admin رو انتخاب کن و وارد حالت سیف مود میشی ، اونجا

IE رو چک کن ببین اوضاع چطوریه.

موفق باشی.

سیدمهدی هاشمی
24-12-2012, 16:55
سلام ممنون :n05: