PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فورى: سى دى و خراش بر روى آن ؟؟!

masoudboy
24-02-2006, 17:21
من یک سی دی دارم که خیلی برام مهمه و چند تا فایل مهم بر روی آن داشتم . متاسفانه حلا که رفتم سراغش دیدم یک تکه سی دی قاچ خورده و دیگه سی دی رام آن را نمیخونه . میخواست ببینم نرم افزاری هست که بتونه این سی دی را برام بخونه . خیلی خیلی برام مهمه و روی هارد هم ندارم فایل های سی دی را ؟؟؟؟

Moh3en_DDD
24-02-2006, 18:59
بله با نرم افزاری مثل Bad CD Repair میشه این کارو کرد . . . .!

دارم سعی میکنم لینکشو پیدا کنم . . .1

'POP'
24-02-2006, 19:02
دوست من ، شما اگر با برنامه هايي از قبيل Isobuster و Bad CD Repair و... به نتيجه اي نرسيدي ، آخرين راه اينه كه يك Briefcase درست كني و تا جايي كه امكان داره ، اطلاعات رو استخراج كني.
;)

Moh3en_DDD
24-02-2006, 19:03
برو به صفحه ی زیر و دانلودش کن !!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoudboy
24-02-2006, 19:39
دوست من ، شما اگر با برنامه هايي از قبيل Isobuster و Bad CD Repair و... به نتيجه اي نرسيدي ، آخرين راه اينه كه يك Briefcase درست كني و تا جايي كه امكان داره ، اطلاعات رو استخراج كني.
;)
میشه در مورد Briefcase توضیح دهید ؟؟؟

masoudboy
24-02-2006, 20:05
سی دی باز میشه ولی وقتی باز میشه هیچ چیزی توی آن نیست ؟؟؟

tohave
24-02-2006, 20:26
سلام

بعد از اینکه مطمین شدی سی دی رام خراب نیست!! میتونی یه کار دیگه بکنی

یه دستگاههایی هست که هم دستی و هم باطری خور داره. اینها روی سی دی ها رو صیقل میدن و خراشها رو از بین میبرن. خیلی هم گرون نیستن. بدردبخور و عالی

نمیدونم تو ایران هم هست یا نه (مطمینم هست) ولی قیمتش رو باید بپرسین. اینور حدود 5 یورو هستش (دستی)

Moh3en_DDD
24-02-2006, 20:33
2500 تومنه ...! تو ایران هم هست !

NINTENDO_DS
24-02-2006, 21:26
اره منم ديدم خيلي جالب كار ميكنه ولي اون ماده كه بهش ميزنن بوي بنزين ميده

'POP'
25-02-2006, 06:01
میشه در مورد Briefcase توضیح دهید ؟؟؟
Briefcase:
در محلي كه مي خواهي كپي انجام بشه ، كليك راست كرده و از منوي باز شده New و سپس Briefcase رو انتخاب كنيد . حالا بر روي آيكوني به شكل كيف قهوه اي رنگ كه ايجاد شده دوبار كليك كرده و در پنجره اي كه ظاهر ميشه روي Finish كليك كنيد و در محيط اين پنجره ي جديد ، عمل كپي كردن رو انجام بديد :

;)