PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وارد كردن چندين لينك همزمان جهت دانلود در IDM

kourosh_sos
07-08-2009, 15:41
با سلام خدمت دوستان عزيز
ميخواستم بدونم چطوري ميشه چندين لينك رو همزمان وارد IDM كرد كه با دانلود شدن لينك اول به سراغ دانلود كردن لينك دوم بره و تا آخرين لينك همين طور ادامه بده ممنون ميشم راهنماييم كنيد

ask_bl
07-08-2009, 16:46
با سلام خدمت دوستان عزيز
ميخواستم بدونم چطوري ميشه چندين لينك رو همزمان وارد IDM كرد كه با دانلود شدن لينك اول به سراغ دانلود كردن لينك دوم بره و تا آخرين لينك همين طور ادامه بده ممنون ميشم راهنماييم كنيد

سلام
فکر میکنم اینجا مشکلتون رفع بشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kourosh_sos
07-08-2009, 18:45
دوست عزيز اين لينكي كه شما داديد همون كاري هست كه من مد نظرم ولي اصلا حاليم نشد چي به چي هستش اگه ميشه يه جور داضح براي من شرح دهيد مثلا در مورد وارد كردن لينك ها به برنامه توضيح ندادين

ask_bl
07-08-2009, 20:07
خوب برای این کار فکر کنم تو سه مرحله بشه توضیح داد :

1- اضافه کردن لینک به IDM :
(برای اینکه IDM فایلی رو بدون مشکل شروع به دانلود کنه،فایل باید قابلیت resume داشته باشه.) با کپی کردن لینک فایل در قسمت Add URL در قسمت بالای برنامه IDM و یا با کلیک راست کردن بر روی لینک فایل و انتخاب گزینه Download with IDM ،لینک فایل به IDM اضافه میشه.

2- اضافه کردن و یا حذف کردن لینک موجود در IDM، از صف :
درون برنامه IDM با کلیک راست کردن بر روی یک لینک و با انتخاب Move to queue/Main download queue به صف اضافه میشود و با انتخاب Delete from queue از صف خارج می شود.

3- برنامه ریزی کردن صف :
برای این کار هم در قسمت بالای برنامه IDM گزینه Scheduler رو انتخاب میکنین و در Tab اول (Schedule) زمان شروع و خاتمه دانلود و ... رو تنظیم میکنید و در Tab دوم (Files in the queue) اولویت فایلها برای دانلود رو جابجا میکنید .

kourosh_sos
11-08-2009, 09:27
سلام دوست عزيز تشكر ميكنم بابت جوابتون فقط يه مشكلي وجود داره ببنيد طبق گفته هاي شما من لينك مستقيم كه قابليت ريزوم داشت رو تو قست Add URL كپي كردم و مسيرشو واسه دانلود مشخص كردم و روي srat كليك كردم و اون لينك به برنامه اضافه شد و شروع كرد به دانلود لون فايل من بلافاصله روي اون فايل راست كليك كردم و Move to queue/Main download queue رو انتخاب كردم با اين كار جلوي اسم فايل داخل برنامه يه آيكون زرد رنگ روشن شد فهميدم كه اين فايل تو صف قرار گرفته حالا مشكل از اينجا شروع ميشه اومدم لينك دوم رو وارد برنامه كنم طبق معمول لينك رو داخل Add URL كپي كردم ولي اينجا نميدونستم بايد كدوم گزينه رو انتخاب كنم srast download يا download later خلاصه من start download رو زدم ولي ديدم اين فايل جديدم داره همراه با فايل اول دانلود ميكنه طبق گفته هاي شما من مقدار قسمت Files in the queueرو 1 كرده بودم ولي باز همزمان دانلود ميكرد خلاصه اومدم فايل دوم رو puse كردم و روي فيل دوم راست كليك كردم و Move to queue/Main download queue رو انتخاب كردم و اون آيكون زرد هم براي اين فايل روشن شد در قسمت Files in the queue هم هر دو فايل طبق اون اولويتي هم كه ميخواستم قرار داشتن حالا مشكل اينه كه ديشب گذاشتم اين دو تا فايل پشت سر هم دانلود بشن صبح پاشدم ديدم فقط فايل يك دانلود شده و فايل دو همچنان در حالت puse قرار داره حالا كجاي كاره من اشتباه بوده ممنون ميشم راهنماييم كنيد چون دانلود شبانه زياد دارم

ask_bl
11-08-2009, 09:48
سلام دوست عزيز تشكر ميكنم بابت جوابتون فقط يه مشكلي وجود داره ببنيد طبق گفته هاي شما من لينك مستقيم كه قابليت ريزوم داشت رو تو قست Add URL كپي كردم و مسيرشو واسه دانلود مشخص كردم و روي srat كليك كردم و اون لينك به برنامه اضافه شد و شروع كرد به دانلود لون فايل من بلافاصله روي اون فايل راست كليك كردم و Move to queue/Main download queue رو انتخاب كردم با اين كار جلوي اسم فايل داخل برنامه يه آيكون زرد رنگ روشن شد فهميدم كه اين فايل تو صف قرار گرفته حالا مشكل از اينجا شروع ميشه اومدم لينك دوم رو وارد برنامه كنم طبق معمول لينك رو داخل Add URL كپي كردم ولي اينجا نميدونستم بايد كدوم گزينه رو انتخاب كنم srast download يا download later خلاصه من start download رو زدم ولي ديدم اين فايل جديدم داره همراه با فايل اول دانلود ميكنه طبق گفته هاي شما من مقدار قسمت Files in the queueرو 1 كرده بودم ولي باز همزمان دانلود ميكرد خلاصه اومدم فايل دوم رو puse كردم و روي فيل دوم راست كليك كردم و Move to queue/Main download queue رو انتخاب كردم و اون آيكون زرد هم براي اين فايل روشن شد در قسمت Files in the queue هم هر دو فايل طبق اون اولويتي هم كه ميخواستم قرار داشتن حالا مشكل اينه كه ديشب گذاشتم اين دو تا فايل پشت سر هم دانلود بشن صبح پاشدم ديدم فقط فايل يك دانلود شده و فايل دو همچنان در حالت puse قرار داره حالا كجاي كاره من اشتباه بوده ممنون ميشم راهنماييم كنيد چون دانلود شبانه زياد دارم
سلام ،خواهش میکنم
شما نباید شروع به دانلود یا Start رو میزدین ،اینطوری به صورت دستی داره دانلود میشه و جزو اون Files in the queue که 1 کردینش حساب نمیشه یعنی اگر Files in the queue هم 1 باشه و شما 20 تا لینک را Resume هم بکنید 20 لینک شروع به دانلود میکنن.
شما باید لینک ها رو Add کنید و برای هر لینک گزینه Download later رو بزنید.وقتی همه به لیست اضافه شدن ،حالا شما اونا رو باید به صف اضافه کنین.(تا اینجا هیچ فایلی نباید در حال دانلود باشه)
بعد که به صف اضافه شدن بالای برنامه IDM گزینه ای به اسم Start Qu (عکس زیر) هست که اگر اون رو بزنین همون تعداد فایلی که در قسمت Files in the queue وارد کردین شروع به دانلود میشن. شما اگر هم قبل از اینکه این گزینه رو فشار بدید در حال دانلود کردن باشین اون فایل یا فایل ها جزو Files in the queue محسوب نمیشن.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DrXoX
11-08-2009, 12:21
شما طبق روش پست زیر تنظیمات رو انجام بده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آخر روی دکمه Start Now کلیک کن

aghil1368
01-01-2013, 13:19
باسلام
اگه تعدادی لینک بصورت فایل text دخیره دارید و برای اضافه کردن به دانلود منیجر مشکل دارید، نگران نباشید :n13:کافی است که تمام لینک های دخیره شده را کپی کنید(البته دقت کنید که باید هر لینک در یک سطر باشد) سپس در idm به قسمت Tasks رفته و Add batch download from clipboard انتخاب کنید.:n20:
دقت کنید که باید لینک ها قابلیت resume داشته باشن در صورت مشکل در دانلود بتوان دوباره دانلود کرد.