PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کاملترین توضیحات در مورد 7

IOG
07-08-2009, 13:16
سلام.
من این تاپیک رو زدم تا در مورد این مباحث در 7 بحث شه:
1.بازی
2.سرعت و بازده
3.امنیت
4.ظاهر
5.غیره

من الان 9 روزه که 7 دارم.با این وجود هیچ مشکلی باهاش نداشتم غیر از اکتیو کردن.اولا اگه اکتیو نکنید بعد 30 روز پر.ولی ساده ترین روش دانلود "7Loader" هست.من با این کا تونستم دون هیچ مشکل اکتیوش کنم.
خب پس اینم راه حلی داره.

حالا در مورد تک تک این موضوعات بالا توضیح میدم.

1.بازی:
هر بازی که به Xp و ویستا بخوره به 7 هم میخوره بدون استثنا.معمولا هر کسی که 7 کار کرده، ویستا هم داشته و میدونه که چقدر کنره و اصلا بازی نمیشه کرد اما 7 شاید حد اکثر 5 درصد بازی رو کند کنه.

2.سرعت و بازده:
سرعت 7 عالی هست،همینطور بازده آن اما بازده آن از Xp بیشتر نمیشه.میشه کفت Xp بیشترین بازده رو داره.به حر حال برای بوت شدن 30 ثانیه بیشتر وقت نمیخواد.

3.امنیت:
امنیت ویستا بسیار ضعیف بوده اما در این مورد در 7 واقعا تقویت شده.

4.ظاهر:
قدرت گرافیک سون از هر چیزی زیباتر هست و اکه شما یک روز با 7 کار کنید دیگه هاضر به کار با Xp یا حتی ویستا نمیشید.طراحی تسکبار و پنجره ها هم واقعا منحصر به فرده.

5.غیره:
اینو شما تو پست های بعد بنویسید...:46:

محسن رحمدل
07-08-2009, 20:52
خسته نباشید خوب بید.

DJ POLESTAR
09-08-2009, 12:56
دوست عزیز از تایپیکتون ممنون
ولی باید یه (چیز) اضافه کنم!؟
شما در مورد سرعت و بازده میگید سرعت بوت شدن 7 30 ثانیه است :44:
من نمیدانم منبع شما کجا بوده و یا اگه خودتون امتحان کردین ویندوز 7 و سیستمتون چیه؟
سرعت و بازده ویندوز 7 بسیار بیشتر از ویندوز XP و Vista هست.....(من خودم حدود 2 ماهی میشه که وارد خانواده 7 شدم و باید بگم که واقعا تفاوت را حس کردم)
و مدت بوت شدن 7 هم حدود 10 تا 15 ثانیه است که خود یک رکورد در میان سری ویندوزهای ماکروسافت محصوب میشود!

H@mid-Vista
10-08-2009, 00:12
دوست عزیز از تایپیکتون ممنون
ولی باید یه (چیز) اضافه کنم!؟
شما در مورد سرعت و بازده میگید سرعت بوت شدن 7 30 ثانیه است :44:
من نمیدانم منبع شما کجا بوده و یا اگه خودتون امتحان کردین ویندوز 7 و سیستمتون چیه؟
سرعت و بازده ویندوز 7 بسیار بیشتر از ویندوز XP و Vista هست.....(من خودم حدود 2 ماهی میشه که وارد خانواده 7 شدم و باید بگم که واقعا تفاوت را حس کردم)
و مدت بوت شدن 7 هم حدود 10 تا 15 ثانیه است که خود یک رکورد در میان سری ویندوزهای ماکروسافت محصوب میشود!

سرعت بوت به خیلی عوامل بستگی داره:
1-سرعت هارد و بافر
2-سرعت سی پی یو میزان كچ
3-میزان حجمی و سرعت رم

لود شدن ویندوز 7 كه من خودم نسخه فاینالش رو واسه شونصد تا سیستم نصب كردم
بین 10 تا 40 ثانیه است.
بسته به سخت افزار

در مجموع نسخه 7 خیلی سره و كامله:10:

H@mid-Vista
10-08-2009, 00:14
یكی ار نكات جالب ویندوز 7 مصرف كمتر رم و هارد در قیاس با ویستا هست كه خیلی جالبه
در نحوه نصب و وجود یك حالت عمومی نصب هم خیلی پیشرفت كرده و واسه همین زمان نصب كاهش یافته

Ebisoft=2
10-08-2009, 12:26
من وقتی ویندوز 7 رو نصب کردم واقعا حال کردم من رو دسکتاپم xp داشتم ولی وقتی 7 رو نصب کردم واقعا میتونم بگم که شوکه شده.
سرعت بوت شدن بیشتر ازxp هست.
سرعت عمومی ویندوز بیشتر از xp هست.
شاید باورتون نشه ولی سرعت اینترنتم هم بیشتر شد(اینو فکر میکنم به خاطر تعامل خوبی هست که باسخت افزار ها ایجاد میکنه به وجود آمده چون من از adsl استفاده میکنم و در ویندوز xp باید روزی 2بار مودم رو خاموش روشن میکردم)
همونطور که در بالا گفتم تعامل فوق العاده با سخت افزار ها ( من یه بلوتوس زپرتی از اینا مه موبال فروشی ها هم میفروشن دارم ولی ویندوز 7 اون رو هم شناخت در صورتی که در ویندوز xp باید نرم افزار سنگین و آشغالشو نصب میکردم وبه همین خاطر تا وقتی که ویندوز xp داشتم از بلوتوس هم استفاده نمیکردم ولی الآن خیلی راحت ازش استفاده می کنم).

در کل:

کسانی که به خاطر تجربه بد ویستا به این ویندوز هم شک کردن (مثل خودم) باید بگم که ویندوز 7 کلا یه دنیای عجیبیه واقعا محشره.

پسر تنها
10-08-2009, 20:19
ويندوز 7 واقعا در مقايسه با ويستا عالي عمل مي كنه و خيلي كامل و ساده و سريع هست.
اما بنظر من XP هنوز بايد باشه شايد بشه گفت اجبارا !!!!!!!!!!!

H@mid-Vista
10-08-2009, 22:55
دوستان فراموش وقتی كه ویندوز 98 عرضه شد برنامه اكس پی شروع شد اما مایكرواسفت واسه درامد خودش اومد الكی 2000 را داد درحالیكه همه كارشناسان خود میكروسافت برنامه داشتن كه بعد از 98 برن سراغ یك سیستنم عامل قوی كه با سخت افزارهای تقویت شده ان روزگار كار كنه
در مورد ویستا هم همینطور بود سال 2001 بعد از اكس پی قرار بود یك سیستم عامل كه گرافیك و پایداری خیلی خوبی داشته باشه و رقیب مك 10 باشه عرضه بشه
همان موقع همه كارشناسان میكروسافت اعتقاد داشتن كه تا 2008 طول می كشه
اما باز میكروسافت هول هولی برداشت ویستا رو داد بازار كه افتضاح كامل بود
تنها سیستم عامهای خوب میكروسافت تا الان در دوران خودشون
98 و اكس پی و نسخه 7 بودن
مابقی همگی ر واقع نون دونی بودن واسه كلاه براداری به نام بیل گیتس

Persian_Gun's
10-08-2009, 23:37
من وقت گرفتم ویندوزم 15 تانیه ای بالا اومد!
این خیلی عالیه....

alimooghashang
11-08-2009, 00:34
با سلام
من میخوام سون رو کنار اوبونتو (لینوکس) نصب کنم
مشکلی نداره که؟
درایور های ویستا بهش میخوره؟
و اینکه از کجا دانلودش کنم؟
لینک مستقیم هست؟
اینا که میزارن رو میشه بهش اعتماد کرد؟
با تشکر

ali.
12-08-2009, 12:28
دوستان فراموش وقتی كه ویندوز 98 عرضه شد برنامه اكس پی شروع شد اما مایكرواسفت واسه درامد خودش اومد الكی 2000 را داد درحالیكه همه كارشناسان خود میكروسافت برنامه داشتن كه بعد از 98 برن سراغ یك سیستنم عامل قوی كه با سخت افزارهای تقویت شده ان روزگار كار كنه
در مورد ویستا هم همینطور بود سال 2001 بعد از اكس پی قرار بود یك سیستم عامل كه گرافیك و پایداری خیلی خوبی داشته باشه و رقیب مك 10 باشه عرضه بشه
همان موقع همه كارشناسان میكروسافت اعتقاد داشتن كه تا 2008 طول می كشه
اما باز میكروسافت هول هولی برداشت ویستا رو داد بازار كه افتضاح كامل بود
تنها سیستم عامهای خوب میكروسافت تا الان در دوران خودشون
98 و اكس پی و نسخه 7 بودن
مابقی همگی ر واقع نون دونی بودن واسه كلاه براداری به نام بیل گیتس

کاملا با نظر شما موافقم ، ولی خط آخر رو اشتباه عرض کردید.

دلیلش پول نبود، بلکه جهت جلوگیری از فشار جامعه it به این شرکت بود ، مایکروسافت یک ویندوز سرهم بندی شده رو ارائه کرد تا این جامعه رو به اون مشغول کنه و از بیش از حد بدقول شدن خودش در مورد تاریخ انتشار ویندوز جلوگیری کنه.