PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Adsl در شبكه

00110
24-02-2006, 15:06
با سلام

من توی یه شبکه با Adsl می خواهم که همه کامپیوتر ها بدون نیاز به سرور به اینترنت دسترسی داشته باشند یعنی اگه سرور خاموش هم بشه اون یکی کامپیوتر ها بتونن به اینترنت دسترسی داشته باشند ...

اگه نرم افزار یا راهی دارین ممنون میشم بگید ...
یا اگه باید شبکه Workgroup باشه حل میشه یا نه ؟؟؟

موفق بمونید

Masy
24-02-2006, 22:19
میتونی از router استفاده کنی..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farid_y
24-02-2006, 22:26
یکسری از مودم های adsl هست که پورت Ethernet داره که مستقیما به هاب وصل میشه وفکر میکنم همون چیزی بشه که شما منظورت البته من هنوز این رو امتحان نکردم اگه چند روز دیگه صبر کنی اطلاعات دقیقتری بهت میدم چون من اوون مودم رو گرفتم.

AlirezA24h
25-02-2006, 06:14
سلام . مودم adsl كه پورت ethernet داشته باشه من دارم. همون كاري كه مي خواهي انجام ميده. اما خيلي هنگ مي كنه. در كل بهتره يك دستگاه قديمي و ارزون بخري. يه جاي خونه كه صداي فنش كسي رو اذيت نكومه بزاري از صبح تا شب روشن باشه. تازه مي توني fire wall هم روش بريزي

MasterData
25-02-2006, 18:10
سلام . مودم adsl كه پورت ethernet داشته باشه من دارم. همون كاري كه مي خواهي انجام ميده. اما خيلي هنگ مي كنه. در كل بهتره يك دستگاه قديمي و ارزون بخري. يه جاي خونه كه صداي فنش كسي رو اذيت نكومه بزاري از صبح تا شب روشن باشه. تازه مي توني fire wall هم روش بريزي

يعني چي خيلي هنگ ميكنه؟
من الان توي كافي نت از اين نوع مودم استفاده مي كنم هيچ مشكلي هم ندارم

AlirezA24h
25-02-2006, 21:34
خودم هم نمي دونم دقيقا چي مي شه ولي هر چند ساعت بايد خاموش و روشنش كنم

00110
25-02-2006, 21:47
با سلام

از همه دوستان ممنون

Masy جان اگه میشه بگو یه Router خوب قیمتش چند میشه ...

MasterData اگه می شه بیشتر درباره این مودم توضیح بدید و بگید قیمت اون با مودم متوسط چه قدر فرق می کنه ؟؟؟

00110
01-03-2006, 18:53
به نام همیشه همراه

بابا منو خجالت دادید واقعا که حال کردم این همه جوااااااااااااااااااااااا اااب ...

کسی این جا نیست درباره این مودم بیشتر توضیح بده کاره من گیره ...

این همون مودمی هست که به برق نیاز نداره ؟؟؟ اخه می گن سرتش کمه

justmp3
01-03-2006, 19:26
از این نوع مودم ها زیاده شما دارید راجبه کدوم صحبت میکنید!!!

شما بگو تا چقدر میخوای خرج کنی تا دوستان بهتر راهنمایی کنند...

راستی من از Siemens استفاده میکنم راضی هم هستم ولی راجبه D-Link خوب شنیدم...

امیدوارم به نتیجه دلخواهت برسی در ضمن من نزدیک به 100 هزار تومان برای مودم خرج کردم که البته کارایی های دیگه داره که فکر نمیکنم به درد شما بخوره مثل Wireles و ...

farid_y
06-03-2006, 01:37
با سلام

از همه دوستان ممنون

MasterData اگه می شه بیشتر درباره این مودم توضیح بدید و بگید قیمت اون با مودم متوسط چه قدر فرق می کنه ؟؟؟
یه نوع از همین که اسمش (symphony (sys5500 هست رو که از پارس آنلاین گرفتم و قیمتشم 75 هزار تومان هست و هم پورت ethernet داره که هم میتونی به هاب وصل کنی که اگه سیستماتم خاموش باشن مودمت وصله وهم پورت usp داره و من باهاش کار کردم خوبه .البته من هنوز با مودمای دیگه کار نکردم که بهت بگو چه قدر خوبه.

Masy
06-03-2006, 03:58
با سلام

از همه دوستان ممنون

من شرمندم که اینو ندیده بودم..با این حال من متاسفانه از قیمت های ایران خبر ندارم, اما این ورا linksys از همه معروفتره و خودم هم باهاش کار کردم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باز هم میگم, شرمنده دیر شد.

MaFia
06-03-2006, 08:17
تو ايران من تعريف زيمنس و خيلي خيلي شنديم مخصوصا از اين اجناس چيني خيلي عالي تر جواب داده

Saer
06-03-2006, 09:33
عزيز جان سلام

راستش من خودم دارم با همين روش كار مي كنم يعني چند نفريم كه من سرورم و بقيه هم استفاده مي كنند و من هم مودمRouter خریدم و خیلی هم خوب کار می کنه هیچ وقت هم تا حالا هنگ نکرده قیمتش هم البته در 4 ماه قبل 80 هزار تومن بود که من به همین قیمت خریدم ......

التماس دعا
یاعلی مدد

00110
06-03-2006, 11:41
با سلام

از همه دوستانی که ابراز محبت کردن ممنونم ...

من میتونم دورو بره 50 -60 تومان خرج کنم فقط یه سوال داشتم اینکه
1) این مودم جایگزینه مودمی که در اشتراک Dsl میدن میشه یا نه هر دو باید باشه ؟؟؟
2) و ایا این مودم هم به صورت امانت میدن یا نه ؟؟؟
3) در ضمن این مودم IP Statc است یا نه ؟؟؟

اگر می شه قیمت کلی این تشکیلات:) رو بگید چند میشه ؟؟؟ (یه چند مودل رو بگید)

00110
26-03-2006, 17:54

???????????

FX64 Dual Core
26-03-2006, 19:10
با سلام

جناب 00110 براي سوال 1_ بله , اين مودم يا روتر مشابه همان مودم ADSL شماست و فقط پورت شبكه ( RJ 45 ) به مودم اضافه شده ( روتر امكانات بيشتر و قيمت بالاتري دارد. )

2_ بله , بعضي از ISPها كه مودم اماني به كابران مي دهند , از اين نوع مودم هم دارند.

3_ در هر صورت پويا ( ديناميك ) و ثابت ( استاتيك ) بودن IP سيستم به سرويس انتخابي شما بستگي دارد و اين مودم با هر دو كار به راحتي كار مي كند.

قيمت حدودي مودم ADSL با پورت شبكه :
Symphony 5500 نقدي توسط شبكه پارس آنلاين قيمت 75.000
????? Paradyne نقدي توسط شبكه شاتل قيمت 85.000

00110
27-03-2006, 20:04
ممنون عزیز