PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانشگاه شهید عباسپور !!

javat00
07-08-2009, 09:55
سلام...آقایون و خانوما لطفا کمک کنید بگید که این دانشگاه شهید عباسپور چطوره ؟؟؟؟؟ آخه همش علمی کاربردی هست !!این چه فرقی با عادی ها میکنه و اینکه عمران شاخه ی آب و فاضلآبش چطوره ؟؟؟ ممنون..

javat00
07-08-2009, 13:08
آقا بابا یکی جواب بده..هیچکس از دانشگاه عباسپور چیزی نمیدونه ؟ میگن خوبه ها !!! هر کس میدونه لطفا اطلاعاتشو اینجا بذاره بابا..

dirty_coat
07-08-2009, 13:16
آقا بابا یکی جواب بده..هیچکس از دانشگاه عباسپور چیزی نمیدونه ؟ میگن خوبه ها !!! هر کس میدونه لطفا اطلاعاتشو اینجا بذاره بابا..
کجا هست؟:18:

javat00
07-08-2009, 13:28
کجا هست؟:18:

تهرانه....اما هیچکس ازش خبر انگار نداره...رشته های خوبی داره ....اما رتبه هایی رو میگیره که دانشگاه های تهران عمرا بگیرن...مثلا عمرانش فکر کنم 5600 اینا آخریش بود....
روزانه هم هست...

matin_vv
07-08-2009, 13:40
دانشگاه خوبيه. از دانشگاه هايي مثل فردوسي مشهد، شيراز، صنعتي اصفهان و ... پايينتره، اما از دانشگاه ساير شهرستان ها بهتره.
آمار قبولي تو ارشدش خيلي خوبه، امكانات آموزشيش عاليه، تجهيزاتي توي آزمايشگاهش داره كه بعضاً وزارت مسكن هم نداره!
رشته آب و فاضلابش هم خوبه، بد نيست، اما اگر قصد داريد كه ادامه تحصيل در رشته عمران بديد، اين رشته به دردتون نميخوره؛ و از اونجايي كه الان گرايش محيط زيست توي گرايش هاي مهندسي عمران هست و نزديكترين رشته به آب و فاضلاب براي ادامه تحصيل هست، شما اگر بخوايد براي ارشد بخونيد بايد كلي درس مثل تحليل سازه ها، پي سازي، فولاد و بتن رو خودتون بخونيد كه توي سيلابس اين رشته نيست.
اما از نظر بازار كار خوبه و شما اگر دنبال كار باشيد با همون ليسانس هم ميتونيد كار كنيد.
اما اگر براي آينده و ادامه تحصيل و ... ميخوايد، پيشنهاد من اول ساختمانهاي آبي، و بعد هم مهندسي برقش هست.
سراغ بهره برداري از سد و شبكه و مكانيكش هم نريد كه اصلاً به درد نميخوره.
ضمناً اين دانشگاه دانشگاه ناشناخته اي نيست و مدرك كارشناسي ارشدش با همكاري دانشگاه اميركبير هست. موسسات صنعتي و ... خصوصاً توي وزارت نيرو به خوبي اين دانشگاه رو ميشناسند و جزء دانشگاههاي خوب ارزيابيش ميكنند.
اون علمي-كاربرديش هم چيز خاصي نيست، يه سري درس داره كه مخصوص ورود به صنعت و اينجور چيزا هست.
موفق باشيد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ostadonline
07-08-2009, 15:30
سلام. میشه در مورد برقش بسشتر توضیح بدبد. آخه گرایشش شبکه های توزیع و انتقاله. در صورتی که مثلا قدرت و کنترل باید داشته باشه. آیا برای فوق مشکلی نداره؟
مرسی...

matin_vv
07-08-2009, 17:44
سلام. میشه در مورد برقش بسشتر توضیح بدبد. آخه گرایشش شبکه های توزیع و انتقاله. در صورتی که مثلا قدرت و کنترل باید داشته باشه. آیا برای فوق مشکلی نداره؟
مرسی...

والا من اونجا درس نخوندم. ولي تا جايي كه ميدونم گرايش برقش بيشتر نزديك به قدرت هست.
از نظر امكانات خوب چون يه بخشيش متعلق به وزارت نيرو هست، امكانات خيلي خوبي داره، خصوصاً براي برقي ها.
خوابگاه و اينا هم كه به وفور داره.
براي فوق والا بستگي داره شما چه گرايشي مد نظرت باشه، اگر براي قدرت بخواي امتحان بدي، خب نه مشكلي نداره. اما اگر براي مخابرات يا مهندسي پزشكي بخواي شركت كني، خب طبيعتاً بايد يه درسايي رو خودت بخوني.

كلاً از شهرستان رفتن خيلي بهتره! چند تا استاد داره كه تو صنعت آب و برق خيلي معروفن. مثل دكتر نيك روش، دكتر بدليانس و...
ولي يه چند تا استاد هم داره كه شديداً شوت هستند!
اما كلاً تو همه دانشگاه ها هر دانشجويي خودش درس بخونه موفقه. چه شريف باشه، چه دانشگاه يه جاي دور

Lord007
13-08-2009, 11:22
دانشگاه خوبيه. از دانشگاه هايي مثل فردوسي مشهد، شيراز، صنعتي اصفهان و ... پايينتره، اما از دانشگاه ساير شهرستان ها بهتره.
آمار قبولي تو ارشدش خيلي خوبه، امكانات آموزشيش عاليه، تجهيزاتي توي آزمايشگاهش داره كه بعضاً وزارت مسكن هم نداره!
رشته آب و فاضلابش هم خوبه، بد نيست، اما اگر قصد داريد كه ادامه تحصيل در رشته عمران بديد، اين رشته به دردتون نميخوره؛ و از اونجايي كه الان گرايش محيط زيست توي گرايش هاي مهندسي عمران هست و نزديكترين رشته به آب و فاضلاب براي ادامه تحصيل هست، شما اگر بخوايد براي ارشد بخونيد بايد كلي درس مثل تحليل سازه ها، پي سازي، فولاد و بتن رو خودتون بخونيد كه توي سيلابس اين رشته نيست.
اما از نظر بازار كار خوبه و شما اگر دنبال كار باشيد با همون ليسانس هم ميتونيد كار كنيد.
اما اگر براي آينده و ادامه تحصيل و ... ميخوايد، پيشنهاد من اول ساختمانهاي آبي، و بعد هم مهندسي برقش هست.
سراغ بهره برداري از سد و شبكه و مكانيكش هم نريد كه اصلاً به درد نميخوره.
ضمناً اين دانشگاه دانشگاه ناشناخته اي نيست و مدرك كارشناسي ارشدش با همكاري دانشگاه اميركبير هست. موسسات صنعتي و ... خصوصاً توي وزارت نيرو به خوبي اين دانشگاه رو ميشناسند و جزء دانشگاههاي خوب ارزيابيش ميكنند.
اون علمي-كاربرديش هم چيز خاصي نيست، يه سري درس داره كه مخصوص ورود به صنعت و اينجور چيزا هست.
موفق باشيد.

تایید می شود.

saeed_h1369
15-08-2009, 21:04
من تاحالا نشنیده بودم اسمشو جالبه پس برای ارشد بریم تو فکرش

neon10TT
20-08-2009, 12:17
آقا من رتبم 3700 هست.
به نظرتون سازه های آبی عباسپور قبول میشم؟؟

iman_mu1990_
08-10-2009, 17:50
من با 4200 شبانه مکانیک عباسپور امسال (88) قبول شدم.

alhadi
08-10-2009, 19:14
با سلام.
من یکی از دوستام علمی کاربردی اهواز رشته برق هستش.میگه دانشکده عباسپور 90 درصد دانشجوهاشو استخدام میکنه
چون زیر نظر وزارت نیرو هستش میگه انقدر به دانشجوهاش نیاز داره که دانشجوهای پسرش رو واسه خدمت امریه میکنه پیش خودشون .به این ترتیب خدمتشون میشه شروع کار ایندشون. البته دوستم گفت کلاسهای تئوریش تهرانه .
یا حق

mohaddese829
16-12-2009, 11:16
من مهندسي برق(شبانه) اين دانشگاه قبول شدم (امسال يعني 88) ميخواستم يه تذكر به دوستانم بدم كه در اين دانشگاه دانشجويان شبانه ترمشون از بهمن شروع ميشه براي انتخاب رشته هاي شبانه به اين نكته توجه كنيد تا مثل من بعد از اعلام نتايج شكه نشين:20:

iman_mu1990_
20-01-2010, 11:58
من مهندسي برق(شبانه) اين دانشگاه قبول شدم (امسال يعني 88) ميخواستم يه تذكر به دوستانم بدم كه در اين دانشگاه دانشجويان شبانه ترمشون از بهمن شروع ميشه براي انتخاب رشته هاي شبانه به اين نكته توجه كنيد تا مثل من بعد از اعلام نتايج شكه نشين:20:

یه سر به فروم بچه های دانشگاه بزنین

iman_mu1990_
20-01-2010, 12:04
دانشگاه خوبیه

iman_mu1990_
20-01-2010, 12:06
انتخاب واحد شبانه ها هم 11 بهمن هست
از 17 بهمن هم کلاسا شروع میشه

mhd_177
01-09-2010, 14:32
از نظر امکانات دانشگاه خیلی خویبه ...

از نظر علمی هم سطح خیلی از دانشگاه های خوب شهرستان است (مث تبریز و شیراز و ...)

با شرط معدل استخدام حتمی است .

ولی مهمترین نکته اینه که توی تهرانه و شما از امکانات رفاهی مساوی حتی شریف و دانشگاه تهران قرار هستید....

PWUT.com توی سایت توضیحات رو بگردید خوبه

برقش و مکانیکش تا 3000 منطقه 2

iman_mu1990_
13-09-2010, 11:29
دوستان واسه اطلاعات بیشتر میتونید بیاین به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اونجا به خیلی از سوالاتون جواب داده شده!

t.sunami
13-09-2010, 20:32
به نظرم چون علمی کاربردیه بدرد نمیخوره!!!

asgarian
24-09-2010, 16:19
سلام...آقایون و خانوما لطفا کمک کنید بگید که این دانشگاه شهید عباسپور چطوره ؟؟؟؟؟ آخه همش علمی کاربردی هست !!این چه فرقی با عادی ها میکنه و اینکه عمران شاخه ی آب و فاضلآبش چطوره ؟؟؟ ممنون..
این دانشگاه اسم اصلیش دانشگاه صنعت آب و برقه وازدانشگاههای خوب تهران هست مخصوصادر دو رشته ی برق وعمران ساختمان های آبی.یکی از مزایای این دانشگاه آزمایشگاههای پیشرفتشه که خیلی از دانشگاهها اونو ندارند.رتبه برای مهندسی عمران ساختمان های آبی روزانه حداکثر3000وبرای شبانه حداکثر5500هست.این دانشگاه امسال چهلمین سالگردتاسیسشوجشن گرفت.این دانشگاه درحکیمیه واقع است.
در سال 1381 با تصويب شوراي گسترش آموزش عالي انجام 3 دوره كارشناسي ارشد در رشته هاي "آب و فاضلاب"، "مهندسي رودخانه" و "مديريت انرژي الكتريكي" در اين دانشكده با همكاري دانشگاه هاي "تربيت مدرس" و "امير كبير" آغاز گرديد. موضوع تبديل دانشكده به دانشگاه، در ارديبهشت ماه سال 1384 در شوراي گسترش آموزش عالي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري مورد بررسي و تصويب نهايي قرار گرفت.

وزارت نيرو به عنوان يكي از تخصصي ترين ، و صنعت آب و برق به عنوان يكي از حياتي ترين صنايع فعال كشور ، همواره به منظور برقرار بودن چرخه نظارت، تعمير و نگهداري و به روز نمودن اين صنعت حياتي، الزام داشته تا از بهترين نيروها و آموزش ديده ترين نيروهاي كشور استفاده نمايد. "دانشگاه صنعت آب و برق به عنوان اصلي ترين مركز آموزش علمي-كاربردي"، نه تنها نيروي انساني مورد نياز وزارت نيرو، بلكه نيروي انساني مورد نياز بسياري از ديگر صنايع كشور را نيز تامين نموده و مي نمايد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بر اساس مصوبات شوراي عالي گسترش دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي كشور، در ارديبهشت ماه 1370 مجوز برگزاري 5 دوره كارشناسي مهندسي علمي-كاربردي در رشته هاي "شبكه هاي انتقال و توزيع"، "بهره برداري نيروگاه"، "بهره برداري از سد و شبكه"، "آب و فاضلاب" و "تاسيسات آبي" صادر شد و از سال تحصيلي 71-70 از طريق آزمون سراسري دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي كشور براي طي اين دوره ها 250 دانشجو پذيرفته شدند.
در پاييز سال 1370 اساسنامه دانشكده صنعت آب و برق به تصويب وزارت فرهنگ و آموزش عالي رسيد و از ابتداي سال 1371 اين دانشكده با برخورداري از تجربيات ارزشمند وزارت نيرو در امر آموزشهاي كاربردي به عنوان "اولين دانشكده علمي-كاربردي" كشور فعاليت خود را آغاز كرد.
فصل مميزه اين دانشگاه با ساير دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي كشور در مقيد بودن آن به حفظ و تقويت بعد كاربردي تمامي آموزشهاي ارائه شده و تطبيق دادن خود با نيازهاي صنعت آب و برق در تمامي ابعاد ممكن مي باشد. با توجه به تغييرات سريعي كه در صنعت آب و برق از سازماندهي گرفته تا تكنولوژي مورد استفاده، در حال شكل گيري است موفقيت دانشگاه وابستگي كامل به قابليت انعطاف آن در قبال اين تغييرات دارد.
بر اساس وظيفه مشخص دانشگاه، تنوع بسياري در دوره هاي آموزشي اين دانشگاه وجود دارد كه در سطح كشور بي نظير و يا كم نظير است. در سال هاي گذشته هر ساله دانشگاه به اجراي بيش از 700 دوره كوتاه مدت تخصصي و فوق تخصصي در شاخه صنعت آب و برق پرداخته كه علاوه بر رفع نياز اين صنعت به ساير صنايع جانبي و مشابه يعني نفت، گاز، كشتيراني، خودروسازي، پتروشيمي، ارتش و ... خدمات آموزشي و مهندسي بارزي را ارائه نموده است. در سال 1373 موافقت اصولي تبديل دانشكده به دانشگاه صنعت آب و برق به دانشكده ابلاغ گرديد.
در سال 1381 با تصويب شوراي گسترش آموزش عالي انجام 3 دوره كارشناسي ارشد در رشته هاي "آب و فاضلاب"، "مهندسي رودخانه" و "مديريت انرژي الكتريكي" در اين دانشكده با همكاري دانشگاه هاي "تربيت مدرس" و "امير كبير" آغاز گرديد. موضوع تبديل دانشكده به دانشگاه، در ارديبهشت ماه سال 1384 در شوراي گسترش آموزش عالي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري مورد بررسي و تصويب نهايي قرار گرفت.

وزارت نيرو به عنوان يكي از تخصصي ترين ، و صنعت آب و برق به عنوان يكي از حياتي ترين صنايع فعال كشور ، همواره به منظور برقرار بودن چرخه نظارت، تعمير و نگهداري و به روز نمودن اين صنعت حياتي، الزام داشته تا از بهترين نيروها و آموزش ديده ترين نيروهاي كشور استفاده نمايد. "دانشگاه صنعت آب و برق به عنوان اصلي ترين مركز آموزش علمي-كاربردي"، نه تنها نيروي انساني مورد نياز وزارت نيرو، بلكه نيروي انساني مورد نياز بسياري از ديگر صنايع كشور را نيز تامين نموده و مي نمايد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بر اساس مصوبات شوراي عالي گسترش دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي كشور، در ارديبهشت ماه 1370 مجوز برگزاري 5 دوره كارشناسي مهندسي علمي-كاربردي در رشته هاي "شبكه هاي انتقال و توزيع"، "بهره برداري نيروگاه"، "بهره برداري از سد و شبكه"، "آب و فاضلاب" و "تاسيسات آبي" صادر شد و از سال تحصيلي 71-70 از طريق آزمون سراسري دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي كشور براي طي اين دوره ها 250 دانشجو پذيرفته شدند.
در پاييز سال 1370 اساسنامه دانشكده صنعت آب و برق به تصويب وزارت فرهنگ و آموزش عالي رسيد و از ابتداي سال 1371 اين دانشكده با برخورداري از تجربيات ارزشمند وزارت نيرو در امر آموزشهاي كاربردي به عنوان "اولين دانشكده علمي-كاربردي" كشور فعاليت خود را آغاز كرد.
فصل مميزه اين دانشگاه با ساير دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي كشور در مقيد بودن آن به حفظ و تقويت بعد كاربردي تمامي آموزشهاي ارائه شده و تطبيق دادن خود با نيازهاي صنعت آب و برق در تمامي ابعاد ممكن مي باشد. با توجه به تغييرات سريعي كه در صنعت آب و برق از سازماندهي گرفته تا تكنولوژي مورد استفاده، در حال شكل گيري است موفقيت دانشگاه وابستگي كامل به قابليت انعطاف آن در قبال اين تغييرات دارد.
بر اساس وظيفه مشخص دانشگاه، تنوع بسياري در دوره هاي آموزشي اين دانشگاه وجود دارد كه در سطح كشور بي نظير و يا كم نظير است. در سال هاي گذشته هر ساله دانشگاه به اجراي بيش از 700 دوره كوتاه مدت تخصصي و فوق تخصصي در شاخه صنعت آب و برق پرداخته كه علاوه بر رفع نياز اين صنعت به ساير صنايع جانبي و مشابه يعني نفت، گاز، كشتيراني، خودروسازي، پتروشيمي، ارتش و ... خدمات آموزشي و مهندسي بارزي را ارائه نموده است. در سال 1373 موافقت اصولي تبديل دانشكده به دانشگاه صنعت آب و برق به دانشكده ابلاغ گرديد.

بر اساس وظيفه مشخص دانشگاه، تنوع بسياري در دوره هاي آموزشي اين دانشگاه وجود دارد كه در سطح كشور بي نظير و يا كم نظير است. در سال هاي گذشته هر ساله دانشگاه به اجراي بيش از 700 دوره كوتاه مدت تخصصي و فوق تخصصي در شاخه صنعت آب و برق پرداخته كه علاوه بر رفع نياز اين صنعت به ساير صنايع جانبي و مشابه يعني نفت، گاز، كشتيراني، خودروسازي، پتروشيمي، ارتش و ... خدمات آموزشي و مهندسي بارزي را ارائه نموده است. در سال 1373 موافقت اصولي تبديل دانشكده به دانشگاه صنعت آب و برق به دانشكده ابلاغ گرديد.:31:امیدوارم اطلاعاتم کافی بوده باشه.

asgarian
24-09-2010, 16:27
به نظرم چون علمی کاربردیه بدرد نمیخوره!!!
دوست من اگه فکرکردی مثل دانشگاه علمی کاربردیه سخت در اشتباهی!این علمی کاربردی برای این هست که وزارت نیروبگه مادانشجویی مد نظرخودمان را تربیت کرده ایم.:20:

iman_mu1990_
05-10-2010, 22:30
بچه های انجمن های علمی دانشگاه صنعت آب و برق با کمک هم فیلمی ساختن به اسم "فرار از عباسپور" که خیلی بامزه و خنده دار و نکته دار[nerd] درست شده(نکته هاشو دانشجوهای این دانشگاه بیشتر از هر کس دیگری لمس میکنن چون باهاش زندگی کردن
خلاصه داستان راجع به پسریه که عباسپور قبول میشه ولی وقتی میاد اوضاع عباسپور رو میبینه زنگ میزنه به داداشش و داداشش (که در اینجا نقش "مایکل اسکوفیلد" در "فرار از زندان" هست )تصمیم میگیره بیاد و اونو فراری بده از عباسپور و در این بین اتفاقاتی می افتد که بهتره خودتون ببینین!

مدت زمان فیلم 34دقیقه و 53 ثانیه هستش و حجم آن با فرمت WMV 180 mb و با فرمت Avi 400 mb است که بسته به تواناییتون میتونید دانلود کنید!

این فیلم رو همه کسایی که یه روز میخوان سر و کارشون به عباسپور بخوره و به تحصیل تو این دانشگاه فکر میکنن توصیه میکنم!بیشتر دغدغه های دانشجوهای این دانشگاه در این فیلم به نمایش گذاشته شده که علاوه بر آشنایی با این مشکلات لحظات شادی هم براتون به ارمغان میاره!:04:

تصاویری از فیلم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg

شما میتونید trailer این فیلم رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دریافت کنید با حجم 2 mb برای آشنایی کلی با صحنه های فیلم![thumbup]

امیدوارم لذت ببرید!برای آشنایی با واقعیات دانشگاه خوبه
دانلود فرمت Avii با حجم 400 مگ تقسیم شده به 5 پارت
دانلود پارت اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود پارت دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود پارت سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود پارت چهارم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود پارت پنجم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[/INFO][INFO]

دانلود فرمت Wmvبا حجم 180 مگ یک پارچه
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای آشنایی هر چه بیشتر با دانشگاه صنعت آب و برق (شهید عباسپور) میتونید به سایت دانشجویان این دانشگاه به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید!:02:

arz.hosseini
07-10-2010, 19:21
:31: فیلمش قشنگه‌ها ولی یه جاهاییش خسته‌کننده میشه! ولی در کل پیشنهاد می‌کنم بقیه هم ببینن!!ایدش جالبه... :31::20:

armin2310
06-08-2011, 13:33
رتبه ی مورد نیاز برای قبولی در دانشگاه شهید عباسپور

iman_mu1990_
06-08-2011, 22:14
رتبه ی مورد نیاز برای قبولی در دانشگاه شهید عباسپور

دوست عزیز تا پارسال که دانشگاه زیر نظر وزارت نیرو بود و رشته ها پسوند علمی کاربردی داشت رتبه های روزانش تا 2500 اینا و شبانش تا 5000 اینا بود!
ولی از امسال که رفته زیر نظر وزارت علوم و رشته هاش دیگه مثه سایر دانشگاه ها هست معلوم نیست چه رتبه ای نیازه واسه ورود بهش!!احتمالا یه چی مثه خواجه نصیر بشه (با شاید 500 تا اختلاف اینا) !
واسه اطلاعات بیشتر میتونی به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید سر بزنی!

و چیز دیگری که هست امسال دیگه اصلا شبانه نمیگیره

---------- Post added at 10:14 PM ---------- Previous post was at 10:11 PM ----------

راجع به فیلمی هم که چند پست قبل گذاشته بودم،مشکلاتی که تو اون فیلم به نمایش گذاشته شده واسه دورانیه که زیر نظر وزارت نیرو بودیم و رشته ها پسوند علمی کاربردی داشت!حالا با انتقال به وزارت علوم احتمالا وضعیت دانشگاه رو به بهبود خواهد بود

tariran0
08-08-2011, 19:05
دوستان اولین عکس ماله 89 هست
دومی ماله 90
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این هم 90
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب حالا یعنی پارسال برقشون این شکلی نبوده؟

milla.online
08-08-2011, 23:41
چنتا سوال...آیا این دانشگاه پولی از دانشجو ها میگیره بابت شهریه؟؟؟یکی از بچه یجا می گفتت...
امسال کاملا رفته زیر نظر وزارت علوم؟؟؟
پس چرا عمران آبفا هنوز علمی کاربردی پسوندشه....
کامپیوتر رو امسال آورده ؟؟؟درسته؟؟؟ به نظر شما سطح علمیش در حد یجا مثل شیراز هست؟؟؟و آیا احتمالش هست که با 4600 منطقه 2 آوردش؟؟؟

tariran0
09-08-2011, 08:26
چنتا سوال...آیا این دانشگاه پولی از دانشجو ها میگیره بابت شهریه؟؟؟یکی از بچه یجا می گفتت...
کامپیوتر رو امسال آورده ؟؟؟درسته؟؟؟ به نظر شما سطح علمیش در حد یجا مثل شیراز هست؟؟؟و آیا احتمالش هست که با 4600 منطقه 2 آوردش؟؟؟
من خودم منتظر راهنمایی بودم. ولی خوب یه سری اطلاعات دارم شاید به دردت بخوره
اول اینکه فکر نکنم پولی باشه.
اونطور که من شنیدم خیلی تجهیزات پیشرفته ای داره.
با گوگل ارت هم نگاه کردم محوطه خوبی داره یعنی سرسبزه. مکانش هم طرفای حکیمیه تهرانه
آره رفته زیر نظر وزارت علوم
اون پشوند علمی کاربردی هم ربطی به علمی کاربردی نداره. تاحالا تو مدارکشون میزدن ولی الان دیگه نمی زنن.
فقط هم رشته عمرانش (اونم یکیش) یعنی دوتا عمران داره ، اون پسوند رو داره

امسال سخت افزار را اوردن ولی من شنیدم که رشته های جدید به درد نمی خوردن نرید
مهمترین مساله اینه که منم احتمالش کمه که قبول شم(وضعیتم رو که خودت می دونی) بعد مورد دیگه اینکه شما تو قطب شیرازید و قبول شدن تو قطب ما براتون سخته:27::31: شوخی کردم
مشاورمون میگفت اگه تو نرم شیراز قبول شی قبلش نرم خواجه نصیر قبولی. یعنی اینقدر قطبها تاثیر دارن

iman_mu1990_
10-08-2011, 23:40

نه عزیز پول چیه!؟ فقط از ما شبانه ها 300 تومن اینا میگرفتن که دیگه امسال کلا شبانه نمیگیره!روزانه هاش که مثه سایر دانشگاه ها مجانیه!
خوب عمران آبفا چون تخصصیه احتمالا علمی کاربردیشو نگه داشتن!دیگه سیاست های خودشونه!!

من همون طور که تو سایت خودمون هم گفتم با وضعیت حدید دانشگاه اصلا نمیشه حدس زد چه رتبه هایی تو دانشگاه امسال قبول میشن!
محیط دانشگاه هم یه محیط بزرگیه با تعداد کمی دانشجو!پس مثه یه دهکده همه هم رو مشناسن!اینم در نظر بگیرید!

vahid-p
11-08-2011, 17:04
مهمترین مساله اینه که منم احتمالش کمه که قبول شم(وضعیتم رو که خودت می دونی) بعد مورد دیگه اینکه شما تو قطب شیرازید و قبول شدن تو قطب ما براتون سخته شوخی کردم
مشاورمون میگفت اگه تو نرم شیراز قبول شی قبلش نرم خواجه نصیر قبولی. یعنی اینقدر قطبها تاثیر دارن
سخت افزار كشوري ميگيره و ربطي به بومي نداره. ولي نرم افزار ناحيه ايه.

Aftermach
12-08-2011, 02:17
سلام.می خواستم ببینم با 4600 عمران میشه قبول شد؟

tariran0
12-08-2011, 09:21
سلام.می خواستم ببینم با 4600 عمران میشه قبول شد؟

منطقه؟؟
منطقه!!

Aftermach
13-08-2011, 00:33
منطقه؟؟
منطقه!!

سهمیه منطقه 1

tariran0
13-08-2011, 08:43
امکانش هست
امسال با توجه به تغییر ظرفیت ها هیچ چیز قطعی نیست

matin_vv
13-08-2011, 09:44
من لیسانسم رو اینجا گرفتم.سال 86 فارغ التحصیل شدم.
اون زمان با 5000 هم بچه ها عمران اینجا قبول شده بودن. الان رو نمیدونم، ولی نسبت به سال 81 که من قبول شدم، سطحش خیلی بالاتر رفته.
فوق لیسانس هم داره که با همکاری امیرکبیر هست و سطحش خیلی بالاتر از لیسانسشه.
الان هم که کاملاً اومده زیر نظر وزارت علوم (قبلاً زیر نظر وزارت نیرو و مورد تائید وزارت علوم بود) و بازهم این به اعتبارش اضافه کرده.
از نظر خوابگاه و امکانات یکی از بهترین دانشگاههای دولتی ایرانه.
آمار قبولیش تو ارشد هم خوبه، اما به خاطر تلاش خود بچه هاش، نه به خاطر خوب بودن استاداش.

در کل بعد از دانشگاههای دولتی تهران و دانشگاههای درجه اول شهرستان انتخاب بسیار خوبیه. یکی از دوستان اینجا رو با خواجه نصیر مقایسه کرده بود. خواجه نصیر خیلی سطحش بالاتر از اینجاست.
اگر میخواید اونجا انتخاب رشته کنید، عمران، ساختمانهای آبی و برقش بهتر از رشته های دیگه هستن و بازار کار بهتری دارن.
مکانیک و سد و شبکه اش مفت نمی ارزه.
آب و فاضلابش هم خوبه، آینده شغلیش هم خوبه، ولی خب یه جوریه دیگه. من خودم لیسانس آب و فاضلاب بود، فوقم رو خاک و پی گرفتم.
خیلی از فارغ التحصیلاش الان تو وزارت نیرو مشغول به کارند.
سوال دیگه ای بود بپرسید اگه بتونم کمکتون میکنم.
ویرایش: ظاهراً سد و شبکه اش حذف شده و رشته های دیگه ای هم بهش اضافه شده که من ازش اطلاع ندارم.

sina3000m
13-08-2011, 11:20
مکانیک و سد و شبکه اش مفت نمی ارزه.
چرا؟ مشکلش مگه چیه؟ من مکانیکشو میخوام بزنم ...چیکارکنم به نظرتون ؟یعنی نمیرزه؟ حذفش کنم؟

matin_vv
13-08-2011, 13:40
مکانیکش مکانیک نیروگاهه. یعنی درسهایی که به طور اختیاری هست ولی شما رو یه جورایی مجبور میکنند که بردارید مربوط به نیروگاه میشه. بعداً اگر بخواید ادامه تحصیل بدید کلی درس رو خودتون باید بخونید که بتونید کنکور ارشد بدید.
از این جهت اگر مشکلی ندارید، رشته بدی نیست.

localman
13-08-2011, 14:51
سلام من با 3600 منطقه 2 - بوم خراسان - عباسپور قبول میشم ؟

Nokia_My_Life
15-08-2011, 15:05
کسی هست راهنمایی کنه ؟
به نظرتون این دانشگاه مدرکش برای اپلای کردن برای دانشگاه های خارج از کشور معتبره؟

iman_mu1990_
15-08-2011, 19:13
مکانیکش مکانیک نیروگاهه. یعنی درسهایی که به طور اختیاری هست ولی شما رو یه جورایی مجبور میکنند که بردارید مربوط به نیروگاه میشه. بعداً اگر بخواید ادامه تحصیل بدید کلی درس رو خودتون باید بخونید که بتونید کنکور ارشد بدید.
از این جهت اگر مشکلی ندارید، رشته بدی نیست.

عزیز یه ذره اطلاعاتتون ناقصه

اگه یه سر به سایت ما میزدین میدیدن اطلاع دادیم که امسال رشته های دانشگاه عوض شده !
دیگه گرایش مکانیکش نیروگاه نیستش!!
مکانیک بدون گرایش میگیره!
برق قدرت و انتقال میگیره
عمران بدون گرایش میگیره!
کامپیوتر سخت افزار میگیره
و آب و فاضلاب

یعنی دیگه مثه قبل نیست!!!حرف شما واسه قبل از این اتفاقات درسته که مکانیکش خیلی درس هاش برقی بود!
ولی الان دیگه مثه سایر دانشگاه هاست!

من با دانشگاه خواجه نصیر مقابسه نکردم!
گفتم حالا که رفته زیر نظر وزارت علوم ممکنه رتبه هایی که میگیره نزدیک به این دانشگاه بشه!!
مسلما اگه هیئت علمی دانشگاه عوض شه به سطح خواجه نصیر میرسیم!

---------- Post added at 07:13 PM ---------- Previous post was at 07:10 PM ----------

کسی هست راهنمایی کنه ؟
به نظرتون این دانشگاه مدرکش برای اپلای کردن برای دانشگاه های خارج از کشور معتبره؟

عزیز تا قبل از این شما اگه اسم دانشگاه رو تو رنکینگ ها سرچ میکردی اصلا چیز قابل توجهی پیدا نمیکردی!
اما امیده که با علومی شدن دانشگاه و شناخته شدنش و عوض شدن هیئت علمیش در خارج کشور هم شناخته شه!
هرچند که میگند که سازمان هایی که با وزارت نیرو در ارتباط بودن این دانشگاه رو کامل میشناسن و یکی از انتخاباشون دانشجوهای این دانشگاه هست!(البته ممکنه این حرف واسه قبل بوده باشه که وزارت نیرو بورسیه میکرده!)

matin_vv
15-08-2011, 22:20
کسی هست راهنمایی کنه ؟

برای اپلای کردن هیچ فرقی نمیکنه شما از کجا مدرک داشته باشی، مهم رزومه ات هست و نمره زبانت که باید قوی باشه. دوره ما کسایی بودن که با همون مدرک علمی کاربردی آب و فاضلاب، الان دارن دکترا آمریکا میخونن. بنده خودم هم دو جا پذیرش گرفتم، ولی تصمیم گرفتم برم خدمت بعد برم جایی که دلم میخواد.
نگران مدرکش نباش، الان بهترم شده.

عزیز یه ذره اطلاعاتتون ناقصه

دوست عزیز، من همون پست عرض کردم که راجع به رشته هایی که اضافه شده اطلاع ندارم.
ولی مکانیک زمان ما هم مکانیک بود، اما درسهای اختیاری که اجباراً به بچه ها میدادن بیشتر به درد کار تو نیروگاه میخورد. خود بچه های مکانیک شاکی بودن. ایشاالله که تغییر کرده باشه این وضع.

iman_mu1990_
15-08-2011, 23:40
دوست عزیز، من همون پست عرض کردم که راجع به رشته هایی که اضافه شده اطلاع ندارم.
ولی مکانیک زمان ما هم مکانیک بود، اما درسهای اختیاری که اجباراً به بچه ها میدادن بیشتر به درد کار تو نیروگاه میخورد. خود بچه های مکانیک شاکی بودن. ایشاالله که تغییر کرده باشه این وضع.[/QUOTE]

نه مکانیک زمان شما و ما مکانیک نیروگاه بود!ولی الان طرف 3 4 ترم میخونه بعد خودش تعیین میکنه میخواد جامدات بخونه،سیالات بخونه،....
من قصد جسارت نداشتم چون دیدم اون دوستمون اشتباهی راهنمایی شد گفتم:)

serentpt_yasi
16-08-2011, 23:20
kash yeki zud javabe mano bede.chon 1 ruz bishtar vaght nadaram.man IT dus daram ama vase inke teh bemunam mikham unie abbas pooro entekhab konam ke faghat comp dare.ba tavajoh be inke in reshte taze gozashte shode tu in uni benazaretun arzeshesho dare ke bezanam ? ya beram sanaty esf bekhunam? zud begin plsss! tnx

bahramz1
12-08-2014, 11:06
سلام. میخواستم نظرتون رو درباره بازار کار مهندسی پزشکی تو ایران بدونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بهرامم:n03:

nafiseh7
11-04-2017, 12:39
فک کنم باز نمیکنه راه دیگه ای نیست برای دیدن این کلیپ؟