PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چینی سفارش آمریکا؟

vertigo123
07-08-2009, 02:47
با سلام..
فروشنده ای ادعا میکرد لپ تاپ های ساخت چین و به سفارش آمریکا دارد که به لحاظ کیفیت از مشابه چینی های موجود بازار بهتر است..سوالم اینجاست که آیا این مطلب صحت دارد؟ و از کجای لپ تاپ و چگونه میشود این مورد را تشخیص داد؟
با سپاس.

Benygh
07-08-2009, 10:08
تا جایی که من میدونم چین اصلا تولید کننده ی داخلی نداره و همه ی کالا ها رو به صورت OEM و سفارشی از شرکت های بزرگ میزنه !

h_starboy
07-08-2009, 10:09
سه تا تاپیک با این نام درست کردی دوست من
یه دونه هم کافی بود .

vertigo123
07-08-2009, 10:52
عذر می خواهم دوستان.. اینترنتم مشکل پیدا کرد و چون مطمئن نبودم تاپیک اضافه ایجاد شد.. شرمنده ی مدیریت محترم و دوستان..

حالا نفرمودید چجور میشه فهمید یه لپتاپ سفارش ایالات متحده ست؟ روی جعبه مشخصه یا خود دستگاه
؟

Pami
07-08-2009, 11:11
در مورد چه برندي ؟ سوني ؟

elfy
07-08-2009, 12:24
بله دوست عزیز در کل هر جنسی که توی چین تولید میشه از یه استاندارد تبعیت میکنه وقتی میبینی گوشی های تقلبی چینی وارد ایران میشه یا خیلی چیز های دیگه اینا از بد کیفیت ترین هاش هستن و گاهن شرکت های تقلبی اینا رو تولید میکنن اما خیلی چیز های دیگه هم به سفارش کشور دیگه ساخت میشه و در حد اعلا تاجر ایرانی میره چین میگه یه کاری کن که این دستگاه با همیین قیافه ارزون تر بشه چین هم با اون جمعیتش و مردم گشنه اش می خواد نون بخوره یه چیزی توش میدزده که کمتر بشه

vertigo123
07-08-2009, 18:29
در مورد چه برندي ؟ سوني ؟
برند dell لطفا

Pami
07-08-2009, 19:01
برند dell لطفا

لپ تاپ هاي دل رو در حال حاضر اكثر قطعات رو چين و مالزي ميسازن و در 4 كشور اسمبل ميشن :
چين - مالزي - ايرلند - لهستان

توليدات مالزي اكثرا به خود آمريكا ميره ، توليدات ايرلند بيشتر تو اروپا توزيع ميشه و توليد لهستان و چين هم بازارهاي در حال رشد مثل خاورميانه و ... رو دربر ميگيره

من لپ تاپ خودم زيرش مالزي خورده ولي هرجاييش رو باز ميكني ( قطعات بدنه ) زيرش خورده ساخت چين ،‌حتي كاور پوشش دهنده رم !

Pami
07-08-2009, 19:04
تا جایی که من میدونم چین اصلا تولید کننده ی داخلی نداره و همه ی کالا ها رو به صورت OEM و سفارشی از شرکت های بزرگ میزنه !

برندهاي داخلي زياد داره اتفاقا ولي كيفيتشون مورد تاييد جهاني نيست مثلا برند Hasee كه لپ تاپ مستقيم داخل چين ميسازه براي فروش به آمريكا نميره ! مياد بازارهايي كه جنس ارزون ميخوان
برندهاي معتبر توليدشون رو با نظارت ميدن به شركت هاي چيني توليد كننده قطعات و خودشون با كيفيت تاييد شده اسمبل ميكنن كه با كيفيت برندهاي چيني تفاوت دارد

smart00boy
07-08-2009, 19:45
برندهاي داخلي زياد داره اتفاقا ولي كيفيتشون مورد تاييد جهاني نيست مثلا برند Hasee كه لپ تاپ مستقيم داخل چين ميسازه براي فروش به آمريكا نميره ! مياد بازارهايي كه جنس ارزون ميخوان
برندهاي معتبر توليدشون رو با نظارت ميدن به شركت هاي چيني توليد كننده قطعات و خودشون با كيفيت تاييد شده اسمبل ميكنن كه با كيفيت برندهاي چيني تفاوت دارد

کاملا" تایید میشه البته ...

1-چین محصولات خیلی خوبی هم تولید میکنه ولی اگه میبینید محصولات چینی موجود در ایران به درد نخور هستند به خاطر اینه که اینها محصولات درجه 3 (یا حتی چهار :31: ) چین هستند و محصولات درجه یک به اروپا فرستاده میشه

2-یک نمونه از مواردی که دوستمون در مورد محصولات شرکت های بزرگ مثال زدند همین گوشی آیفون شرکت اپل هست که در چین ولی تحت لیسانس شرکت عظیم اپل ساخته میشه و خواهان زیادی از جمله خودم داره و همیشه هم جزو بهترین ها که نه بلکه بهترین بوده و البته همیشه هم پر فروش ترین بوده...:21: (یه تبلیغی هم کردیم:27:)