PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه مشكل عجيب با وب كم

ofoqe
07-08-2009, 01:23
سلام
خدمت اهالي محترم اين انجمن خسته نباشيد مي گم و عيد شعبان رو هم تبريك

غرض اينكه يه مشكل عجيب با وب كم داريم البته تويه كافي نت دوستم و اونم اينكه وب كم نصب ميشه و توي movie maker هم كار ميكنه يعني تصوير نشون مي ده اما توي ياهو نه متاسفانه يعني وقتي وب كم رو تو ياهو مسنجر باز ميكنيم صفحه مشكيه و اين مشكل توي كل سيستم هاي كافي نت وجود داره و اينكه جديدا هم اينطوري شده ويندوز هم عوض كرديم باز هم همين مشكل رو داره
به نظر دوستان اين مشكل چيه و چطور بايد درستش كرد ؟؟؟؟

mehdi1368
07-08-2009, 01:32
سلام

غرض اينكه يه مشكل عجيب با وب كم داريم البته تويه كافي نت دوستم و اونم اينكه وب كم نصب ميشه و توي movie maker هم كار ميكنه يعني تصوير نشون مي ده اما توي ياهو نه متاسفانه يعني وقتي وب كم رو تو ياهو مسنجر باز ميكنيم صفحه مشكيه و اين مشكل توي كل سيستم هاي كافي نت وجود داره و اينكه جديدا هم اينطوري شده ويندوز هم عوض كرديم باز هم همين مشكل رو داره

سلام
دوست عزیز دوستان دیگر هم با این مشکل مواجه شده اند به احتمال زیاد ویروس جدید دامن گیر شده و فعلا هم نمیشه کاریش کرد!
موفق باشید.

Mojtabaf
12-08-2009, 00:09
سلام

بله منم تصدیق میکنم ، چون تازگی ها ویروس های فراوانی اومده که هنوز کارشون معلوم نیست ، فکر کنم یکیشون همین ویروسی هست که شما دچارش شدید ، شما با ویروس کش آپدیت شده هاردتون رو اسکن کنید .

ofoqe
19-08-2009, 19:14
سلام -- ممنونم از جوابتون اما دو تا نکته وجود داره اول اینکه ویندوز عوض کردیم و انتی ویروس مک افی با اخرین اپ دیت اسکن کردیم ولی چیزی پیدا نکرد و دوم اینکه توی همون سیستم ها که وب کم جواب نمیده وب کم هایی رو سیاه نشون می ده که سی دی راه انداز ندارن و و بقولا plug &play هستن و وب هایی که سی دی راه انداز دارن این مشکلو ندارن ..... حالا با این اوصاف باز چی میگین ؟؟؟؟؟ بازم ممنون از لطفتون

picher_s
19-08-2009, 21:27
سلام من گفته دوستان رو تایید نمیکنم!!

ماله ویروس نمیتونه باشه!!!

شما باید درایور براش از تو سایته سازندش گیر بیاری.

موفق باشید.

mansourahmadi
06-10-2009, 10:46
سلام من هم همین مشکل رو داشتم
خیلی گشتم تا آخرش یه برنامه رو پیدا کردم که 100% جواب میده . این لینک دانلودشه حجمش 3.49 مگابایته . دانلودش کردی نصبش کن بعد که اجراش کردی قسمت سمت راست پایین روی گزینه ی ویدیو کلیک کن و گزینه ی اول رو که قبلآ انتخاب شده دوباره انتخاب کن حالا تصویرو تو برنامه میبینی.برنامه رو مینیمایز کن و برو تو یاهو دیگه مشکل برطرف شده.
حالا یه صلوات بفرست.خدا حافظ

mansourahmadi
06-10-2009, 11:01
منم این مشکل رو داشتم.خیلی گشتم تا این برنامه رو پیدا کردم. ای لینک دانلودشه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دانلود کن بعد که نصبش کردی اجراش کن از سمت راست قسمت پایین گزینه ی ویدیو کلیک کن گزینه ی اول رو که قبلآ انتخاب شده دوباره انتخاب کن تا تصویرو تو برنامه ببینی بعد برنامه رو مینیمایز کن برو تو یاهو مسنجر هالا مشکل حل شده
امید وارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.:20: حالا یه صلوات بفرست.خدا حافظ:5:

mansourahmadi
06-10-2009, 11:04
منم این مشکل رو داشتم.خیلی گشتم تا این برنامه رو پیدا کردم. ای لینک دانلودشه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دانلود کن بعد که نصبش کردی اجراش کن از سمت راست قسمت پایین گزینه ی ویدیو کلیک کن گزینه ی اول رو که قبلآ انتخاب شده دوباره انتخاب کن تا تصویرو تو برنامه ببینی بعد برنامه رو مینیمایز کن برو تو یاهو مسنجر هالا مشکل حل شده
امید وارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.:20: حالا یه صلوات بفرست.خدا حافظ:5:

soheil_x
23-11-2009, 23:18
دارم با صلوات دانلود میکنم

soheil_x
24-11-2009, 00:16
دانلود کردم با یاهو 8 و 9 کار میکنه ولی با 10 نه را حل منطقی چی من حتی درایور نصب
منتظر راه حلم

neo_mehdi
08-12-2009, 13:44
اقا منصور دمت گرم مشکلم حل شد

x_file
11-02-2010, 21:54
سلام.منم همین مشکل رو دارم ازتون راهنمایی میخوام.برنامه ای که نصب کردی چیه؟لینک دانلودشم اگه ممکنه بگین.مرسی

mansourahmadi
11-05-2010, 19:28
سلام من گفته دوستان رو تایید نمیکنم!!

ماله ویروس نمیتونه باشه!!!

شما باید درایور براش از تو سایته سازندش گیر بیاری.

موفق باشید.

سلام خدمت دوست:10: عزیزم.
میدونم چی میگی.هر وبکمی باید درایور خودشو نصب کرد:20:.ولی بعضی هاشون درایور ندارن:41:.نمیدونم چرا؟:41:
بعضی از بچه ها هم میگن ماله ویروسه.ولی اینطور نیست.:13:
ولی این برنامه ای که گفتم کار درایور رو به خوبی انجام میده.میتونی امتحانش کنی.:5:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mansourahmadi
11-05-2010, 19:29
سلام:من این برنامه رو نصب کردم.اسپلیت کم.اینم لینک دانلودش:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعد اینکه نصبش کردی اجراش کن.سمت راست صفحهش پایین کلید ویدیو رو بزن گزینه اول رو که فعال هم هست یه بار دیگه انتخاب کن.اگه وبکمت وصل باشه تو برنامه تصویرمیاد.حالا برنامه رو مینیمایز کن بعد دیگه تو یاهو اگه بری رو وب کم کار میکنه.
امیدوارم تونسته باشم بهت کمک کنم.
خدا نگهدار.

mansourahmadi
11-05-2010, 19:33
سلام
دوست عزیز دوستان دیگر هم با این مشکل مواجه شده اند به احتمال زیاد ویروس جدید دامن گیر شده و فعلا هم نمیشه کاریش کرد!
موفق باشید.

سلام:
ماله ویروس نیست.
من هم همین مشکل رو داشتم.
این برنامه رو نصب کردم.اسپلیت کم.اینم لینک دانلودش:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعد اینکه نصبش کردی اجراش کن.سمت راست صفحهش پایین کلید ویدیو رو بزن گزینه اول رو که فعال هم هست یه بار دیگه انتخاب کن.اگه وبکمت وصل باشه تو برنامه تصویرمیاد.حالا برنامه رو مینیمایز کن بعد دیگه تو یاهو اگه بری رو وب کم کار میکنه.
خدا نگهدار.

اگه سوال یا مشکلی در رابطه با هر چی داشتین به منم میل کنین شاید بتونم کمکتون کنم.

mansourahmadi
11-05-2010, 20:01
دانلود کردم با یاهو 8 و 9 کار میکنه ولی با 10 نه را حل منطقی چی من حتی درایور نصب
منتظر راه حلم

سلام خدمت دوست گلم.
وقتی بیغامت رو دیدم خودم امتحان کردم.هیچ مشکلی نداشت.کار میکرد.
ورژن یاهو هم 10.0.0.133 هستش.
این یکی رو دانلود کن جدید تره.اینم لینک دانلودش:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
امیدوارم تونسته باشم بهت کمک کنم.
خدا نگهدار.