PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور میشه یک افکت برای عکس های مختلف اجرا بشه...

مجتبی_1366
06-08-2009, 21:55
سلام

این فلش کار مبتدی رو ببخشید که چپ و راست تاپیک بیخودی میزنه و سؤالات مبتدیش رو مطرح می کنه

اما سؤالم:

ببینید من یه باتن دارم که می خوام هر بار که روش کلیک میشه یک MovieClip اجرا بشه و بعد به فریم مورد

نظرم بره و عکس بعدی بیاد ...نمیدونم چه دستوری رو باید کجا بدم...بزرگواری می کنید که سؤالم رو جواب می

دید...دستتون درد نکنه فقط لطفاً ریز به ریز بفرمایید چی رو کجا باید وارد کنم

خدا خیرتون بده

gonbad city
09-08-2009, 01:37
با چه نرم افزاری کار می کنی
ضمنا swf qicker نصب کن احتمال زیاد بدردت می خوره

مجتبی_1366
15-08-2009, 14:01
با چه نرم افزاری کار می کنی
ضمنا swf qicker نصب کن احتمال زیاد بدردت می خوره

ببینم گنبد جان یه سؤال دارم ازت...

راهی وجود داره که ارتباط بین این برنامه ها برقرار کرد؟

یعنی مثلاً یه چیز با quicker درست کرد...بعد همون رو بدون decompile کردن آورد تو فلش؟؟؟

به طور خلاصه میشه ارتباط بین برنامه های مختلف فلش مانندquicker ،Moho،Glanda و فلش برقرار کرد؟

flashman
16-08-2009, 09:34
سلام

این فلش کار مبتدی رو ببخشید که چپ و راست تاپیک بیخودی میزنه و سؤالات مبتدیش رو مطرح می کنه

اما سؤالم:

ببینید من یه باتن دارم که می خوام هر بار که روش کلیک میشه یک MovieClip اجرا بشه و بعد به فریم مورد

نظرم بره و عکس بعدی بیاد ...نمیدونم چه دستوری رو باید کجا بدم...بزرگواری می کنید که سؤالم رو جواب می

دید...دستتون درد نکنه فقط لطفاً ریز به ریز بفرمایید چی رو کجا باید وارد کنم

خدا خیرتون بده

دوسته عزیز سوالات زیاد خیلی خوبه . من خیلی خوشحال میشم کاربر های تازه کاره فلش رو می بینم . هر سوالی داشتید من کاملا جوابتونو میدم .

دوسته عزیز یه سایت برای شروع فلش از صفر در امضای من هست از این سایت شروع کنید و سوالات خود را در اون سایت یا در همین انجمن مطرح کنید . من در خدمت شما هستم .

شما در ابتدا کار با Movie Clip ها و دکمه ها رو باید یاد بگیرید من دنبال ارتباط بین اینها باشین