PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو تا سوال دارم كه اعصابم رو ريخته به هم ...

TAMIZI
24-02-2006, 12:45
سلام
دو تا سوال دارم كه اعصابم رو حسابی ريخته به هم ...
من یه بلوتوث خریدم با نام (MicroSim)
از طریق برنامه خودش میتونم برای موبایل فایل ارسال کنم اما pc suit (همون نرم افزاری که با گوشی هست ) بلوتوثم رو شناسایی نمی کنه ..... چی کار کنم ؟ در ضمن موبایلم 6600 هستش
ممنون میشم راهنماییم کنید

مشکل بعدی که دارم با 6030 هستش ... امروز وقتی وصلش کردم به کامپیوتر و روش چندتا ملودی ریختم دیگه آنتن نمی ده و تمام تماسهای تلفنی رو هم منتقل میکنه به خونمون
وقتی هم که میرم تا تمام انتقالی ها را لغو کنم میگه درخواست کامل نیست !!!
من چی کار کنم

این دو موبایل بالا رو هم کمتر از یک هفته هست که خریدیم و مشکلی هم تا حالا با هیچ کدومشون نداشتیم

NINTENDO_DS
24-02-2006, 15:11
در مورد 6030 بگم كه چون حافظه اش خيلي پايين اينطور ميشه بايد فايلهايي كه روي گوشيتون ريختيد پاك كنيد در مورد سوال اولتون مگه خود بلوتوث كه خريدين سيدي مربوط رو نداره؟ اگر داره كه ديگه نيازي به پي سي سوئيت ندارين

TAMIZI
24-02-2006, 15:38
Nintendo_ds عزیز از کمک خیلی سریع شما ممنونم ...
در مورد 6030 باید بگم همین الان که از اینترنت برم بیرون فایلها رو پاک میکنم و نتیجه رو میگم ... فکر کنم حق با شما باشه
ولی در مورد 6600 باید بگم بلوتوث من سی دی داره و به نرم افزار خودش هم وصل میشه و از کامپیوتر هم فایل دریافت میکنه ولی کلا کامپیوتر قادر به شناسایی بلوتوث نیست یعنی با نرم افزارهای دیگه مثل پی سی سویید نمیشه باهاش کار کرد ....
یه نگاهی به عکس زیر بندازید متوجه میشید .... اگه میتونید یه مقداری من رو در این زمینه راهنمایی کنید
من همیشه مشکلاتم رو اینجا مطرح میکنم و واقعا کمکهای خوبی از طرف بچه ها بهم میرسه ... از همتون ممنونم
ان شا الله جبران میکنم ... هر چند قابل جبران نیست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه کسی مکان مناسبی برای آپلود سریع و بدون دردسر عکس هم میشناسه معرفی کنه !!

TAMIZI
24-02-2006, 18:07
اون مورد 6030 با اون راهکار شما حل نشد متاسفانه ... حالا باید چیکار کنم ؟
البته دیگه تماسها انتقال داده نمیشه ولی آنتن اصلا اصلا نداره یعنی وقتی میخواهیم شماره گیری کنیم میگه شبکه موجود نیست ؟!!
وقتی هم که شماره اش رو میگیریم میگه دستگاه مشترک مورد نظر خاموشه !!
کمک ... دیگه داره گریه ام در می آد ....

NINTENDO_DS
24-02-2006, 21:09
تميزي جان احتمالا توي اون فايلهايي كه روي 6030 ريخته بودين فارسي ساز كه نبوده؟ در مورد 6600 هم متاسفم اين يكي رو ديگه نميدونم

TAMIZI
24-02-2006, 21:44
Nintendo_ds جان ... قبل از هر چیز لازم و واجب می دونم از شما تشکر ویژه ای داشته باشم
واقعا که پیگیری خوب و در خور ستایشی دارید ... ممنون و متشکر
در مورد 6030 چون تازه خریدیم فردا می برمش گارانتی ! ( چقدر ساده )
در مورد 6600 فعلا کارم راه افتاده ... بقیه موارد و اشکالات رو هم در آینده ان شا الله با کمک بچه ها حل و فصل میکنم
شما واقعا قصد خیر داشتی و مطمئنم تمام سعی تون رو کردید تا کمکم کنید ... و چه کمکی بهتر از همراهی و همیاری
باز هم ممنون دوست خوبم

NINTENDO_DS
25-02-2006, 19:15
عجب تشكر باحالي ايول بعد از 4 ماه يكيم از من تشكر كرد ممنون دوست عزيز

mohammad_1000
26-02-2006, 12:37
دوست عزيز شما لازم به نوكيا پي سي سوئيت نداري شما بايد اول بلوتوث گوشيتونو روشن كنيد بعد كامپيوتر ميشناسه بعد بايد بري رويه فايل و راست كليك كني و بري رويه گزينه بلوتوث كه فكر كنم اسم بلوتوث شما رو مينويسه بزني ميفرسته

TAMIZI
28-02-2006, 10:53
mohammad_1000 حق با شماست ...
من میتونم هم به گوشیم فایل ارسال کنم و هم از گوشیم فایل دریافت کنم ولی میخواستم با نرم افزار پی سی سویت هم کار کنم و با آن آشنا بشم ... که نشد

30naa
28-02-2006, 16:20
اگه اینطور دوست داری برو و یه کابل بگیر بهتر و پر سرعت تر

hesam
01-03-2006, 00:39
mohammad_1000 حق با شماست ...
من میتونم هم به گوشیم فایل ارسال کنم و هم از گوشیم فایل دریافت کنم ولی میخواستم با نرم افزار پی سی سویت هم کار کنم و با آن آشنا بشم ... که نشد
برو به این جا
البته این برای BlueSolei هست برای مدل شما هم فکر کنم در سایتش حتمآ روش کارکرد با nokia pc suite را گفته

troy
01-03-2006, 09:31
عزيز جان،
فاير والت رو خاموش كن شايد درست بشه.
منم يه همچين مشكلي رو داشتم كه با خاموش كردن فاير وال درست شد.
يادت باشه بايد كامل خاموشش كني.

TAMIZI
02-03-2006, 19:39
30naa جان از راهنماییتون ممنونم .... کابل که میگی به کجای گوشی میخوره ؟ من که جایی برای اتصال کابل ندیدم ؟ یه چیز دیگه کابلش اصلا چنده ؟
hesam عزیز از کمک شما هم ممنوم ... راستش چند وقت پیش یه دونه نسخه جدید برنامه رو دانلود کردم ولی حجمش تقریبا 12 مگ بود که مشکلی رو حل نکرد !
troy خان منظورت فایروال خود ویندوز هست ؟ من اون رو خاموش کردم و به همین جهت اون علامت گارد قرمز همیشه کنار ساعتم هست و فایر وال دیگه ای هم روی سیستمم نصب نیست ... به نظر شما فایروال ویندوز من با این تفاسیر خاموشه یا باید جور دیگه ای باهاش برخورد کنم ؟
راستی میتونید این مشکل زیر رو هم حل کنید ؟

30naa
02-03-2006, 23:50
عزیز نمی دونم کابل کجا میخوره ولی برای استفاده از پی سی سویت باید از کابل استفاده کنی

mehdi_mahan
03-03-2006, 11:42
هميشه گفتم بازم ميگم! همه در مورد همه چي نظر ميدن و ملت رو ميزارن سركار! بابا آخه 6600 كي با كابل به Pc suiet كانكت شده؟ اخه مگه 6600 كابل ميخوره! 6600 فقط كابل باكس ميخوره اونم بدون باطري واسه فلش كردن! در مورد 6030 هم گوشي مشكل نرم افزاري پيدا كرده كه من قول ميدم با يه فلش حل ميشه به شرطي كه ورژن فايل فلش پايينتر از ورژن گوشي نباشه!

30naa
03-03-2006, 12:46
هميشه گفتم بازم ميگم! همه در مورد همه چي نظر ميدن و ملت رو ميزارن سركار! بابا آخه 6600 كي با كابل به Pc suiet كانكت شده؟ اخه مگه 6600 كابل ميخوره! 6600 فقط كابل باكس ميخوره اونم بدون باطري واسه فلش كردن! در مورد 6030 هم گوشي مشكل نرم افزاري پيدا كرده كه من قول ميدم با يه فلش حل ميشه به شرطي كه ورژن فايل فلش پايينتر از ورژن گوشي نباشه!
من نگفتم ایشون حتما میتونه 6600 شو با یو اس بی وصل کنه
فقط گفتم برای استفاده از pc suite باید گوشی رو با یو اس بی وصل کنه. چه میدونستم بلوتوث نداره.
شما هم که هر چی میشه میگی گوشیتو باید فلش کنی.

TAMIZI
03-03-2006, 16:10
mehdi_mahan جان سلام .....این فلش که میگی چی هستش اصلا ؟
البته مشکل 6030 من بعد از پاک کردن فایلهایی که ریخته بودم بعد از 24 ساعت حل شد و به حالت طبیعی برگشت ...ممنون
در ضمن من الان برای اتصال 6600 به کامپیوتر از بلوتوث استفاده میکنم با نام میکروسیم ولی مشکل اینجاست که من میتونم با همون برنامه مخصوص میکرو سیم فایل رد و بدل کنم به گوشیم ولی کلا کامپیوترم و پی سی سویت بلوتوث دیوایس من رو نمی شناسه !! نمی دونم چرا ؟ حالا چی ؟

mehdi_mahan
03-03-2006, 21:53
آخه عزيز فلش چند حالت داره! Flash ppm only : براي نصب منو فارسيه! Ui setting : براي رفع ايرادات جزئي گوشيه! Flash كامل هم كه نه تنها همه اينها رو داره بلكه نرم افزار راه انداز گوشي كه كارخونه ريخته روي Ic Ram رو پاك ميكنه و از اول نصب ميكنه كه اين يه كار تخصصيه و در صورت اشتباه گوشي خاموش ميشه!