PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بيشتر كردن تعداد تركها در منوي dvd

ebrahim1110
06-08-2009, 08:57
سلام
ادويش در برنامه dvd رايترش نميزاره در هر صفحه از منوهاش بيشتر از 4 تا ترك بزاريم كه در فيلمهاي عروسي كه ميخوايم به مشتري تحويل بديم خيلي زشت از آب در مياد چطور بايد اين مشكل رو رفع كنيم؟
ممنون

علي طهماسبي
07-08-2009, 18:19
يه كم بيشتر توضيح بديد لطفا منظورتونو نفهميدم

Javad_Ed
07-08-2009, 18:49
توی ادیوس میخواید تعداد ترک های مثلا ویدئو یا آودیئو...رو زیاد کنید؟
اگه آره
موقعی که دارید ادیوس رو باز میکنید یه صفحه تنظیمات باز میشه که باید استارت رو بزنید
سمت راست پائین
تعداد ترک ها رو میتونید به دلخواه زیاد نید....

ebrahim1110
07-08-2009, 19:13
سلام
نه منظورم اين نبود و ضمنا عذر ميخوام از اينكه بد توضيح دادم
ببينيد وقتي ميخوايم پژه رو مستقيم از طريق اديوس رايت كنيم وارد يه dvd creator ميشه ديگه
اونجا ميشه منو رو انتخاب كرد و ديزاين و استايلشو عوض كرد
من 7 تا سكانس دارم توي اين قسمت در هر صفحه 4 تا بيشتر نشون نميده من ميخوام هر 7 تا سكانس رو در هومن صفحه اول منوهاي دي وي دي نشون بده.
نه اينكه 4 تاش در صفحه اول باشه بعد بقيش در صفحه بعد.
ممنون

power2e
10-08-2009, 01:15
سلام میشه بیشتر از اینم تو dvd creator گذاشت اما همه styl ها رو نمیشه به این وضعیت در آورد یکی 6 تاییش رو انتخاب کن اسم و گروهش رو به من بگو مثلا گروه Simple استایله polkadot01 تا همون رو واست 8 تایی بفرستم و اگر آموزشش راحت بود واست بزارم

ebrahim1110
10-08-2009, 13:09
سلام
ممنونم كمك بزرگي ميكنيد
لطفا استايل swish از گروه image رو تبديل كنيد.
خيلي خيلي ممنون ميشم كه آموزشش رو هم قرار بديد رو راست آموزش مهمتره
باي

power2e
10-08-2009, 18:56
سلام
برو تو پوشه ای که edius نصبه پوشه DVDMenu Style رو پیدا کن برای اینکه فایل اصلیت پاک نشه فایله استایل همون نامه رو کپی کن با یه اسم جدید تو همون پوشه (مثلا 1050swish.style رو کپی و پیست کن
اسم فایل میشه Copy of 1050_swish.style ) حالا با برنامه notepad ویندوز فایل Style .* رو ویرایش کن به این حالت

BUTTON_SET_ROW=2
BUTTON_SET_COL=4
اونوقت با همون پسوند سیوش کن
من تو این قسمت جای دکمه ها رو هم از استایل polkadot گرفتم
تو هم میتونی یکی رو ویرایش کنی و واسه بقیه از اون استفاده کنی فقط لاین group و backgrund و tumb رو به دلخواه خودت تغییر بدی
نکته : آیکونش تو image تغییر نمیکنه اما بری روش از حالت auto خارجش کنی 8 تایی شده

فایلی که پیوست کردم رو تو پوشه DVDMenuStyle بریز و جایگزین فایل Swish قبلی کن حجم فایل 674 بایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشی

ebrahim1110
10-08-2009, 23:12
سلام
ممنون و بسيار ممنون
دارم دانلود ميكنم. بعد از تس مشكلاتمو ميپرسم
فقط يه سوال ديگه:
چرا فرمودين چهارتايي هارو نميشه اينطوري كرد؟
يا علي

power2e
11-08-2009, 01:19
سلام
چرا فرمودين چهارتايي هارو نميشه اينطوري كرد؟
يا علي

منظورم این نبود منظورم اینه که تو 6 تایی ها همون 2 خط فرمان بسته اونم شما یه 6 تایی افقی پیدا کردین که لازم شد خط باتون ها رو هم عوض کنم و الا تو همشون میشه
اما راحت ترین راه اینه که همین رو کپی کنی وتو فایلهای بعد بر رو edit بک گراند دلخواه رو انتخاب کنی جای دکمه ها هم که عوض میشه در واقع فقط تعداد هست که ادیت نمیشه باقی رو که می تونی ادیت کنی