PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله

sadegh_pc
06-08-2009, 02:49
سلام
من چند تا سوال داشتم
1-می خواستم بدونم وضعیت علمی این دانشگاه چطوره؟چون دیشب که رتبه بندی دانشگاه های پزشکی نگاه می کردم وضعیت بدی نداشت(13 ام بود)
2-ایا ارزش اینو داره که جلوتره از یه دانشگاه تیپ 3 مثل ایلام بزنمش؟
3-اگه من بقیه الله رو تو 10 انتخاب اولم بذارم بعد تو مصاحبه قبول نشم انتخاب های بعدیم از بین می ره؟(فک نکنم اینجوری باشه ولی یکی از دوستام منو به شک انداخت)
:11:

sadegh_pc
06-08-2009, 12:30
سلام
من چند تا سوال داشتم
1-می خواستم بدونم وضعیت علمی این دانشگاه چطوره؟چون دیشب که رتبه بندی دانشگاه های پزشکی نگاه می کردم وضعیت بدی نداشت(13 ام بود)
3-اگه من بقیه الله رو تو 10 انتخاب اولم بذارم بعد تو مصاحبه قبول نشم انتخاب های بعدیم از بین می ره؟(فک نکنم اینجوری باشه ولی یکی از دوستام منو به شک انداخت)

4- قضیه متمرکز و نیمه متمرکز چیه؟(نحوه انتخاب رشته اش چطوریه؟)

sadegh_pc
06-08-2009, 13:01
در ضمن این دانشگاه جز دانشگاه های نیمه متمرکز محسوب می شه یعنی مصاحبه داره و نتایج مصاحبه رو دی ماه اعلام می کنن
و حتما موقع انتخاب رشته هم باید تو 10 انتخاب اول این دانشگاه رو قرار بدی
من نمی دونم شهریور زمان اعلام نتایج آیا انتخاب های بعد از بقیه الله اگه قبول بشم اعلام قبولی می شه یا اصلا اونا رو بررسی نمی کنن یا حال به فرض اینکه اعلام قبولی در یه رشته دیگه کنن (رشته منمرکز) و من برم دانشگاه زمانی که دی ماه نتیجه مصاحبه اومد من حق انتخاب بین دانشگاه خودم و بقیه الله رو دارم یا باید حتما انتقال بگیرم برم بقیه الله.

dirty_coat
06-08-2009, 21:08
سلام
من چند تا سوال داشتم
این دانشگاه کجا هست ؟
برای چی مصاحبه می خواد؟

Rainy eye
06-08-2009, 23:06
این دانشگاه کجا هست ؟
برای چی مصاحبه می خواد؟

دانشگاه واسه سپاه هستش...شرایطشم عضویت فعال بسیجه...
دانشگاه خوبیه...اساتیدشم که همه خیلی خوبن...فقط همه نمیتونن برن دیگه!!!!!!!
دانشگاهم که تهرانه...تعهد خدمتی هم داره!!!!!!

matin_vv
06-08-2009, 23:15
من يه پيشنهاد دارم به شما.
از اين نوع دانشگاه ها، تا حدي كه ميتوني صرفنظر كن.
ت

m1d1y
06-08-2009, 23:53
فقط اينو بگم كه به لحاظ اينكه براي سپاهه امكانات فوق العاده اي داره و همه جوره بهش رسيدن
آزمايشگاههاي بسيار مجهزي هم داره اساتيد خوبي هم داره
يكي از دوستان كه اونجا درس مي خونه ميگه از دانشگاه تهران براي بعضي از آزمايشات به اونجا ميان
اگر شرايطش رو داري حتما برو

sadegh_pc
07-08-2009, 14:54
فقط اينو بگم كه به لحاظ اينكه براي سپاهه امكانات فوق العاده اي داره و همه جوره بهش رسيدن
آزمايشگاههاي بسيار مجهزي هم داره اساتيد خوبي هم داره
يكي از دوستان كه اونجا درس مي خونه ميگه از دانشگاه تهران براي بعضي از آزمايشات به اونجا ميان
اگر شرايطش رو داري حتما برو

من شرایطش رو دارم ولی مسئله اینه که باید در 10 انتخاب اولم قرارش بدم
حالا من نمی دونم چون نتایج بقیه الله بهمن ماه می آد اگه یکی از رشته های بعد از بقیه الله قبول بشم و تو مصاحبه ام قبول بشم حق انتخاب بین این دو تا رو دارم یا حتما باید برم بقیه الله .

sadegh_pc
07-08-2009, 15:04
دانشگاه واسه سپاه هستش...شرایطشم عضویت فعال بسیجه...
دانشگاه خوبیه...اساتیدشم که همه خیلی خوبن...فقط همه نمیتونن برن دیگه!!!!!!!
دانشگاهم که تهرانه...تعهد خدمتی هم داره!!!!!!

میگم راجع به تعهد به خدمتش اطلاعاتی دارید؟
چه جوریاست؟

Rainy eye
07-08-2009, 16:11
از اين نوع دانشگاه ها، تا حدي كه ميتوني صرفنظر كن.

ولی من اگه پسر بودم هیچ وقت از همچین دانشگاهی صرف نظر نمیکردم...دانشگاهش که عالیه ...از همه نظر امکاناتش خفنه !!!!!! بیمارستان بقیه ا... بهترین امکانات پزشکی وآزمایشگاهیو داره!!!!!
به راحتی میتونم بگم بهترین اساتیدم داره ...بعد از تحصیل کارم که داری...الان خیلی از بچه هایی که از علوم پزشکی تهران که بهترین دانشگاهه فارغ التحصیل میشن بیکارن!!!!!!!!
واسه دوره تخصصم که بورسیت میکنن...هزینه تحصیلتم میدن...بیمت میکنن ... خیلیا هم که از سربازی معاف میشن!!!!!!
پس به نطر من که این دانشگاه هیچ مشکلی نداره!!!!!!!!!! فقط 6 ماه عضویت فعال بسیبج میخواد...همین

میگم راجع به تعهد به خدمتش اطلاعاتی دارید؟
چه جوریاست؟

چون بورسیه بودی باید یه چند سالی رو واسه بیمارستانای سپاه کار کنی!!!!! بعدش دیگه کاریت ندارن!!!
ولی اگه نخوای واسشون کار کنی باید خسارت بدی...
البته میتونی هم زمان هم ادامه تحصیل بدی یعنی دوباره بورسیت میکنن واسه تخصص هم اینکه کارتوداری دیگه...

من شرایطش رو دارم ولی مسئله اینه که باید در 10 انتخاب اولم قرارش بدم
حالا من نمی دونم چون نتایج بقیه الله بهمن ماه می آد اگه یکی از رشته های بعد از بقیه الله قبول بشم و تو مصاحبه ام قبول بشم حق انتخاب بین این دو تا رو دارم یا حتما باید برم بقیه الله .

اگه قبول بشی میری تو لیست گزینش شده ها بعدش انتخابای بعدیتو در نظر میگیرن هر رشته ایو که قبول شدی میری ثبت نام میکنی اونو میخونی...اگه خواستی همون رشته ایو که میخونی ادامه بدی که باید از لیست گزینش شده ها انصراف بدی!!!
حالا تو گزینش دوم اگه قبول شدی دیگه نمیتونی رشته قبلیتو ادامه بدی ، مثه دانشجویه انتقالی میشی!!!

sadegh_pc
08-08-2009, 11:17
ولی من اگه پسر بودم هیچ وقت از همچین دانشگاهی صرف نظر نمیکردم...دانشگاهش که عالیه ...از همه نظر امکاناتش خفنه !!!!!! بیمارستان بقیه ا... بهترین امکانات پزشکی وآزمایشگاهیو داره!!!!!
به راحتی میتونم بگم بهترین اساتیدم داره ...بعد از تحصیل کارم که داری...الان خیلی از بچه هایی که از علوم پزشکی تهران که بهترین دانشگاهه فارغ التحصیل میشن بیکارن!!!!!!!!
واسه دوره تخصصم که بورسیت میکنن...هزینه تحصیلتم میدن...بیمت میکنن ... خیلیا هم که از سربازی معاف میشن!!!!!!
پس به نطر من که این دانشگاه هیچ مشکلی نداره!!!!!!!!!! فقط 6 ماه عضویت فعال بسیبج میخواد...همین

واقعا....من تو گزینش اول(چند برابر ظرفیت) قبول شدم 1 سال هم عضویت فعال بسیج دارم ولی از بس که به من گفتن این دانشگاه خوب نیست تو انتخاب رشته ام واردش نکردم گفتم اگه انتخاب های بعدیم رو نخونش که بدبخت می شم چون من شانس قبولی تو دانشگاه های علوم پزشکی دیگه رو دارم
می گم نمی شه یه کاریش کرد یعنی می تونم تو مصاحبه شرکت کنم ببینم قبول می شم یا نه؟

dr.roohi.69
08-08-2009, 14:25
لطفا اگه اطلا عاتتون کامل نیست الکی مردم رو گمراه نکنید. به راحتی با نگاه به دفترچه انتخاب رشته و پیک سنجش شماره 628 مورخ 18 خرداد 88 میشه فهمید که : این دانشگاه در برای داوطلبین بسیجی در صورت نیاز سپاه و تمایل فرد پس از ارزیابی حین تحصیل مطابق با شرایط و ظوابط عمومی و اختصاصی سپاه با انجام مراحل گزینش به استخدام کامل سپاه در می آید . تبصره: سپاه هیچ گونه تعهدی برای جذب و استخدام کلیه پذیرفته شدگان حتی پس از اتمام تحصیل ندارد. پس دیگه بحثی نیس . مطلب عین متن پیک سنجش.

در مورد انتخاب های بعدی هم فکر می کنم چون اون چنان که مشخصه اطلاعات کامل نیست نمیشه اعتماد کرد به این صحبت ها . باید با دانشجو همون جا صحبت کنی ببینی چی میگه یا یکی که خیلی وارده.

dr.roohi.69
08-08-2009, 14:26
لطفا اگه اطلا عاتتون کامل نیست الکی مردم رو گمراه نکنید. به راحتی با نگاه به دفترچه انتخاب رشته و پیک سنجش شماره 628 مورخ 18 خرداد 88 میشه فهمید که : این دانشگاه در برای داوطلبین بسیجی در صورت نیاز سپاه و تمایل فرد پس از ارزیابی حین تحصیل مطابق با شرایط و ظوابط عمومی و اختصاصی سپاه با انجام مراحل گزینش به استخدام کامل سپاه در می آید . تبصره: سپاه هیچ گونه تعهدی برای جذب و استخدام کلیه پذیرفته شدگان حتی پس از اتمام تحصیل ندارد. پس دیگه بحثی نیس . مطلب عین متن پیک سنجش.

در مورد انتخاب های بعدی هم فکر می کنم چون اون چنان که مشخصه اطلاعات کامل نیست نمیشه اعتماد کرد به این صحبت ها . باید با دانشجو همون جا صحبت کنی ببینی چی میگه یا یکی که خیلی وارده. + داشتن بسیج فعال شرط واجب نیس فقط یه امتیازه نسبت به بقیه. با عضویت عادی هم میشه رفت.

Rainy eye
08-08-2009, 15:54

دوست عزیز...من اطلاعاتم درحدی که اینجا نوشتم درسته!!!!!!!!! متن پیک سنجشم از شما بهتر خوندم... چندبارم تحقیق کردم!!!!!!!!!!!! شما اگه متن همون پیک سنجشو درس نخوندی لازم نیست سعی کنی اطلاعات منو غلط جلوه بدی!!!!!!
اون استخدام که شما میگی بعد از دوره تعهد خدمتیه...اگرم استخدامت نکنن که از خداشونم هست تاقرون آخر پول بورسیه رو از حلقومت میکشن بیرون!!!!!!!شما که این شماره پیک سنجشو داری بد نیست خط قبل همین تبصره ایو که نوشتی بخونی...
افرادی که عضویت بسیجشون به صورت فعال باقی بمونه و شرایطیو که سپاه مدنظرشه به صورت کامل داشته باشه استخدام رسمی میشن...یعنی چی؟! یعنی بقیه هم باید هرطور شده دوره تعهد خدمتی رو بگذرونن ولی حتماً به استخدام سپاه در نمیان...بعد ازاون دیگه آزادن...پس چه استخدام بشن چه نشن یه چندسالیو باید واسه سپاه کار کنن!!!!!!!! که تو این چند سال احتمال استخدام رسمی درصورت نیاز وجود داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

dr.roohi.69
08-08-2009, 17:44
یعنی چی فعال بمونه:18:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعدشم متن پیک سنجش اونایی می باشد که من نوشتم نه توضیحات شما. اینم عکس از همون صفحه:
مورد 6 رو بخون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).jpg

بعد اینو شما از کجات در آوردی: افرادی که عضویت بسیجشون به صورت فعال باقی بمونه و شرایطیو که سپاه مدنظرشه به صورت کامل داشته باشه استخدام رسمی میشن...یعنی چی؟! یعنی بقیه هم باید هرطور شده دوره تعهد خدمتی رو بگذرونن ولی حتماً به استخدام سپاه در نمیان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

:5:

mohsen_blid
08-08-2009, 22:19
اقا من یه سوالی دارم
ایا افرادی که مجاز به انتخاب رشته در روزانه نشدن میتونن این رشته رو انتخاب کنند؟؟؟؟

sadegh_pc
08-08-2009, 23:08
یعنی چی فعال بمونه:18:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعدشم متن پیک سنجش اونایی می باشد که من نوشتم نه توضیحات شما. اینم عکس از همون صفحه:
مورد 6 رو بخون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).jpg

بعد اینو شما از کجات در آوردی: افرادی که عضویت بسیجشون به صورت فعال باقی بمونه و شرایطیو که سپاه مدنظرشه به صورت کامل داشته باشه استخدام رسمی میشن...یعنی چی؟! یعنی بقیه هم باید هرطور شده دوره تعهد خدمتی رو بگذرونن ولی حتماً به استخدام سپاه در نمیان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

:5:

فك كنم منظور ايشون اين باشه كه بايد به طور موقت براي سپاه كار كني ولي اونا تعهد استخدام رسمي تو رو ندارن چون من از يكي شنيدم 2 برابر مدت تحصيل تعهد خدمت داري!!! يعني 14 سال!!

sadegh_pc
08-08-2009, 23:15
اقا من یه سوالی دارم
ایا افرادی که مجاز به انتخاب رشته در روزانه نشدن میتونن این رشته رو انتخاب کنند؟؟؟؟

بايد اسامي آنها درپذيرفته شدگان چند برابر ظرفيت باشه.ولي فك نكنم كسي كه روزانه مجاز نشده باشه تو اين پذيرفته شه چون 30 نفر بيشتر نمي خوان

Rainy eye
08-08-2009, 23:53

از جایی در نیاوردم...افرادیو میشناسم که تو این دانشگاه کار میکنن...

فك كنم منظور ايشون اين باشه كه بايد به طور موقت براي سپاه كار كني ولي اونا تعهد استخدام رسمي تو رو ندارن چون من از يكي شنيدم 2 برابر مدت تحصيل تعهد خدمت داري!!! يعني 14 سال!!

منظورم دقیقاً همین بود!!!!!!!!!

dr.roohi.69
09-08-2009, 00:12
ok ممنون متنبه شدم ولی آخه صحبتی از تعهد خدمتی نشده؟؟؟؟؟؟؟

mohsen_blid
09-08-2009, 07:51
این چند برابر ظرفیت چیه؟؟؟

sadegh_pc
09-08-2009, 16:37
این چند برابر ظرفیت چیه؟؟؟

دانشگاه هاي داراي شرايط خاص قبولي رو در يه مرحله اعلام نمي كنن
ابتدا با توجه به رتبه ,چند برابر ظرفیت مورد نياز رو دانشجو دعوت مي كند سپس طي مصاحبه از اين تعداد ,تعداد مورد نياز رو انتخاب مي كنند

Rainy eye
10-08-2009, 18:13
ok ممنون متنبه شدم ولی آخه صحبتی از تعهد خدمتی نشده؟؟؟؟؟؟؟

لازم نیست متنبه بشی...فقط یه ذره مودب باش!!!!!!!!!!!

dr.roohi.69
13-08-2009, 11:13
سلام دوباره .................. خوب من رفتم مصاحبه و دیدم که تمام بیانات این آقایی که باهاش کل کل داشتیم اشتباس:

1. اولا مشخص شد که این دانشگاه به صورت غیر بورس است ...... چون ما یه سری فرم هایی رو امضا میکردیم که تو همشون قید شده بود : دانشجوی بسیجی غیر بورس

2. هیچ تعهدی بعد از خدمت در کار نیست ........... پرسیدم اینو از مسولاش

3. دقیقا عین سایر دانشگاه های دولتی ولی سپاه آدماشو گزینش میکنه. اینا عین مطالبی بود که اونجا به ما گفتن.

Rainy eye
13-08-2009, 16:38
.................................................. .................................................. ...........

sadegh_pc
17-08-2009, 01:55
سلام دوباره .................. خوب من رفتم مصاحبه و دیدم که تمام بیانات این آقایی که باهاش کل کل داشتیم اشتباس:

1. اولا مشخص شد که این دانشگاه به صورت غیر بورس است ...... چون ما یه سری فرم هایی رو امضا میکردیم که تو همشون قید شده بود : دانشجوی بسیجی غیر بورس

3. دقیقا عین سایر دانشگاه های دولتی ولی سپاه آدماشو گزینش میکنه. اینا عین مطالبی بود که اونجا به ما گفتن.

رفتي!!منو پشيمون كردم برم اگه نمي خواست تو 10 اول بزنمش مي حتما مي رفتم
حالا چي پرسيدن?

sadegh_pc
17-08-2009, 02:07

كدوم حرف من اشتباه بود من فقط برداشت خودم رو از حرف هاي ريني اي رو اعلام كردم

mah1382
03-09-2009, 19:06
سلام
می خواستم بپرسم ایا تمام این صحبتها در مورد لیسانس این دانشگاه یا در مورد فوق لیسانس و دکتری هم هست
من پرستاری مراقبتهای ویژه فوق لیسانس این دانشگا ه قبول شدم ایا باز هم گزینش داره

sahar72
22-11-2011, 23:58
خوب حلا دعوا نکنید یکی به ما بگه حالا کسی که انجا درس می خونه و حقوق می گیره باید خدمت کنه یا نه؟؟ راستی مصاحبه چطوریه؟؟ کسی مصاحبه شده؟؟لطفا سولاتشون رو بذارین که ما هم بونیم جریان کار از چه قراره........:13:

sahar72
23-11-2011, 00:05
خوب دعوا نکنین....حالا کسی که دانشجو میشه باید خدمت کنه یا نه؟؟؟؟ دانشجوها ممنوع الخروج می شن؟؟؟؟

sahar72
23-11-2011, 22:16

خوب شما که مصاحبه شدید میشه سوالاتش رو بنویسید برامون؟؟ اگه خواستی sinja_sahar9 ای دی منه ائنجا صحبت کنیم؟؟؟

hosseinf722
25-12-2011, 10:45
سلام به همه دوستان
لطفا کسانی که رفتن مصاحبه شدن بگن که چی پرسیدن و چی کار کردید
لطفا هر چی سریع تر تا نرفتم برای مصاحبه
خیلی ممنون

---------- Post added at 12:45 PM ---------- Previous post was at 12:44 PM ----------

سلام به همه دوستان
خیلی ممنون

alavi71
25-12-2011, 18:13
سلام به همه دوستان
خیلی ممنون

---------- Post added at 12:45 PM ---------- Previous post was at 12:44 PM ----------

سلام به همه دوستان
خیلی ممنون

دوست عزیز مثل مصاحبه بقیه مراکز هستش و تقریبا سوالات یکسان هست
ولی بهتره از افراد دانشجوی اونجا سوال کنید تا پاسخ بدهند
یا تون ت سرچ کنید دانشجویان بقیه االه حتما وبلاگ دارند ازشون بپرسید بهتر هست
موفق باشید....

hosseinf722
26-12-2011, 09:19
دوست عزیز مثل مصاحبه بقیه مراکز هستش و تقریبا سوالات یکسان هست
ولی بهتره از افراد دانشجوی اونجا سوال کنید تا پاسخ بدهند
یا تون ت سرچ کنید دانشجویان بقیه االه حتما وبلاگ دارند ازشون بپرسید بهتر هست
موفق باشید....

توی مصاحبه بقیه مراکز چی می پرسن؟

hosseinf722
26-01-2012, 23:58
رفتم برای مصاحبه ولی قبول نشدم

saraghazal
26-07-2013, 15:56
سلام دوستان اگر کمکم کنید ممنون میشم
من بهمن 93 فارغ التحصیل میشم از مهندسی نرم افزار،7ترمه میشم
اگر سال بعد پزشکی کنکور بدم رتبم هم خوب بشه نیم سال دوم بزنم میتونم برم؟
یا باید فارغ التحصیلیم شهریور 93 باشه؟
بسیجیه فعال بودم ،بقیه الله چطور؟

alavi71
27-07-2013, 17:15
سلام دوستان اگر کمکم کنید ممنون میشم
من بهمن 93 فارغ التحصیل میشم از مهندسی نرم افزار،7ترمه میشم
اگر سال بعد پزشکی کنکور بدم رتبم هم خوب بشه نیم سال دوم بزنم میتونم برم؟
یا باید فارغ التحصیلیم شهریور 93 باشه؟
بسیجیه فعال بودم ،بقیه الله چطور؟

سلام
شما به شرط نداشتن مشکل نظام وظیفه میتونید تغییر بدید دانشگاه تون رو ....
بسیجی فعال تاثیر داره .ولی در اولویت هستید ....
و در ردرجه اول باید نمره مجازش رو کسب کنید ....
موفق باشید

saraghazal
28-07-2013, 21:51
سلام
به نطرتون کنکور سال دگ برگزار میشه یا نه؟

alavi71
29-07-2013, 09:17
سلام
به نطرتون کنکور سال دگ برگزار میشه یا نه؟

سلام
بله بدون شک برگذار خواهد شد ولی هنوز میزان تاثیر معدل بریا اون مشخص نشده ....

dooni
29-07-2013, 09:40
شما چطوری رفتین مصاحبه؟؟ نتایج که هنوز نیومده.

saraghazal
29-07-2013, 10:00
thank you veri much

alavi71
29-07-2013, 16:33
شما چطوری رفتین مصاحبه؟؟ نتایج که هنوز نیومده.

به تاریخ پست توجه کنید

Alireza SM
30-07-2013, 09:50
اينجور دانشگاه ها درس خوندن ارزشش رو نداره آدم وارد محدوديت هاي شغلي و تعهدها بشه.
كسي كه علوم پزشكي بقيه الله مياره اگه روزي 1 ساعت بيشتر مطالعه و تست ميزد ميتونست علوم پزشكي شهرستان هم بياره.

Mojtaba 110
26-01-2014, 17:50
اقا راستی سهمیه جانبازی و بسیج فعال چقدر تاثیر داره؟