PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاره AVZ Antiviral Toolkit و Scrpit های Kasper 

picher_s
06-08-2009, 00:43
سلام به همه

بخصوص بروبچ ویروسی.

نرم افزاره AVZ Antiviral Toolkit یه برنامه Utility و تحلیلگر(از Kasper) برای تعمیر ویندوز و حذفه و پیدا کردن و Block کردنه SpyWare and AdWare modules, network worms, Trojan horses (Trojan, TrojanSpy,TrojanDownloader), Dialers می باشد.

این لینکه down loadاین برنامه با حال.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از دون و قبل از استفاده دکمه Database Update رو بزنید تا پایگاه دادش به روز بشه.

بدافزار کشی:

وقتی AVZ رو اجرا کنید،می بینید که خودش میتونه براتون بدافزار های لیست شده در بالا رو اتوماتیک بکشه و یا

قرنطینه بکنه! و کلی هم گزارش ازش میتونید در بیارید(Process,Service,Drivver,..) که مهمترینه اون گزارش ها

گزارشه system analysis(یا system State Report) که فایلش تحته نامه avz_sysinfo شناخته میشه!

برای اینکه این گزارش که کاملترین گزارشی که تاحالا دیدم رو از سیستمتون تهیه کنید بعد از اجرای AVZ به مسیره زیر برید

File-> System Analysis

حالا تمامه گزینه هاش رو تیک برنید بعد Start رو بزنید.

مسیر ذخیره فایل و نامه فایل رو بدید و صبر کنید تا پروگرس بار تا آخر بره.اکنون فایل html و Xmlش آماده شد.

(شما برای تهیه این Script توسط کسپر باید به مسیره

Support-> Support Tools->Create System State Report رو بزنید و صبر کنید تا تهیه بشه. اینم لینکه آموزش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)

این فایل رو یه جا Upload کنید و لینکش رو اینجا بزارید تا با بچه ها بررسیش کنیم و یه Script براتون درست کنیم.

بعد متن این Scrpit رو اینجا Paste میکنیم و شما این Scrpit رو در قسمته

File->Custom Script، کپی می کنید.

حالا دکمه Run رو بزنید تا این Sript اجرا بشه! این Script حاوی دستوراتیست برای Manual Kill کردنه این بدافزارها.

اینم لینکه آموزش در کسپر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپیشنهاد میدم هر Scrpitی رو اجرا نکنید!!! چون میتونه خیلی خطرناک باشه.بازم میگم مواظب باشد!

دوستان توجه کنند این نرم افزار برای کشتن ویروسهای PE Append مثله salityو Virut کارایی نداره!

رفع مشکلات ویندوز:

این نرم افزار علاوه بر رفعه بد افزار های فوق، براتون سیستمتون رو هم تعمیر و اشکلات امنیتی اونو میگه و

برطرف هم میکنه! به مسیره زیر برید :

File->Troubleshooting wizard

Issue type سه قسمت مهم داره :System issues و Browser tweaks and settings و Privacy. که شما باید هر

سه رو جدا گانه انتخاب و به مرحله زیر برید.

از dangerousness level is این All issues رو انتخاب کنید و دکمه Start رو بزنید.

اکنون اون مشکلاتی رو که می خواهید Fix کنید رو تیک بزنید و دکمه Fix selected issues رو بزنید تا مشکلات رفع

شوند.

امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.

موفق و پیروز باشید.:31:

ali.
06-08-2009, 12:17
ممنون. ابزار جالبیه.

sepehr_x50
16-08-2009, 23:38
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این ماله سیستم منه...

picher_s
17-08-2009, 19:55
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین ماله سیستم منه...

سلام

مشکله شما چیه؟!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینا مربوط به رفعه مشکله Security سیستمت هستند.

قبل از اینکه Script رو برات بزارم فایله spsv.sys رو برام UP کن.

موفق باشید.

babak.maniac
19-01-2010, 12:18
با سلام .
دوستان من یه 3،4 روزی میشه که سیستمم ویروسی شد،اونم از طریق فلش.
کافی نت که بودم با فلش کار کردم و خونه اومدم فلش رو که باز کردم ئونستم فلش ویروسی شده اما با یه کلیک و اشتباه سیستمم ویروسی شد .
خصوصیات این ویروس:
هر پوشه ای که دارم ،مثلا اگر پوشه ای به اسم P30 دارم یه پوشه ی همنام دیگه داخل همان پوشه ایجاد کرده
یا اگه پوشه ای به اسم Babak دارم درست یه پوشه ی همنام دیگه داخل همون پوشه ایجاد کرده / نا گفته نمونه که این خصوصیات توی فلش به این گونه هستش ولی توی سیستم ویروس ها دیده نمیشن به این شکلی که بنده گفتم آنتی ویروس ناد32 هم هیچی پیدا نمیکنه.
حجم این ویروس 1.17Mb هستش.
رجیستری رو هم غیر فعال کرده .
مشخصه ای که از این ویروس یا ویروس ها بدست آوردم در این حدبوده.

اگر اشتباه نکنم اسمش این هست>>
regsvr.exe

البته من Usb disc Security دارم که وقتی اسکن میکنم با هر بار پاک کردن باز به وجود میان.
وقتی با این برنامه فلش رو اسکن میکنم این ویروس هم هستش ولی این یکی که اصلا پاک نمیشه
autorun.info
یه اطلاعات کمی راجع به این ویروس دارم ولی کامل نیست.
در کل سیستم من 2 نوع ویروس Autorun.inf و Regsvr.exe داره.
اگر میشه خواهشن از تمامی دوستانی که میتونن کمکم کنن سریع به این مشکلم رسیدگی کنند.
با تشکر فراوان از همگی.

picher_s
20-01-2010, 10:11
با سلام .
دوستان من یه 3،4 روزی میشه که سیستمم ویروسی شد،اونم از طریق فلش.
کافی نت که بودم با فلش کار کردم و خونه اومدم فلش رو که باز کردم ئونستم فلش ویروسی شده اما با یه کلیک و اشتباه سیستمم ویروسی شد .
خصوصیات این ویروس:
هر پوشه ای که دارم ،مثلا اگر پوشه ای به اسم P30 دارم یه پوشه ی همنام دیگه داخل همان پوشه ایجاد کرده
یا اگه پوشه ای به اسم Babak دارم درست یه پوشه ی همنام دیگه داخل همون پوشه ایجاد کرده / نا گفته نمونه که این خصوصیات توی فلش به این گونه هستش ولی توی سیستم ویروس ها دیده نمیشن به این شکلی که بنده گفتم آنتی ویروس ناد32 هم هیچی پیدا نمیکنه.
حجم این ویروس 1.17Mb هستش.
رجیستری رو هم غیر فعال کرده .
مشخصه ای که از این ویروس یا ویروس ها بدست آوردم در این حدبوده.

اگر اشتباه نکنم اسمش این هست>>
regsvr.exe

البته من Usb disc Security دارم که وقتی اسکن میکنم با هر بار پاک کردن باز به وجود میان.
وقتی با این برنامه فلش رو اسکن میکنم این ویروس هم هستش ولی این یکی که اصلا پاک نمیشه
autorun.info
یه اطلاعات کمی راجع به این ویروس دارم ولی کامل نیست.
در کل سیستم من 2 نوع ویروس Autorun.inf و Regsvr.exe داره.
اگر میشه خواهشن از تمامی دوستانی که میتونن کمکم کنن سریع به این مشکلم رسیدگی کنند.
با تشکر فراوان از همگی.

درود

خوب چرا گزارش رو پس نزاشتی؟!!!

گزارش رو بزار تا من برات Script رو بزارم.

Dariushtanha
18-02-2010, 17:31
با NOD 32 هم میشه گزارش(script)تهیه کرد؟

picher_s
18-02-2010, 18:41
نه رفیق.

شاید script مخصوص خودش رو داشته باشه!!! ولی احتمالش کمه.

آویرا به جای AVZ یه Support Collector داره که همه اطلاعات سیستم رو جمع میکنه و به آویرا ارسال میکنه و خوده بچه های آویرا

با teamviewer به سیستم مشتری وصل میشن و راش میندازن سیستم رو.

پیروز باشید.

sami.02136
09-05-2010, 14:11
منم مشکل regsvr.exe را دارم .کمک/

zerosector
01-06-2010, 07:48
سلام
چند روزي هست كه نميدونم چرا اين صفحه ميل ياهو باز نميشه تا رمز خودمو وارد كنم
با موزيلا فايرفاكس و با اينترنت اكسپلورر هم امتحان كردم هيچكدوم باز نمكنه
همه سايتي را مياره بجز اين صفحه را
لطفا چكار كنم تا مشكل حل بشه

picher_s
01-06-2010, 11:54
رفیق قرار شد شما Log رو بزارید!!!!

itrsssv
30-03-2013, 12:58
آپدیت دیتابیس رو میشه دستی به نرم افزار معرفی کرد؟ بعضی سیستم ها ی الوده امکان دسترسی به نت ندارن که دیتابیس رو آپدیت کنه .