PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور عكس بدن انسان رو تبديل به Texture ميكنن؟

Pejvak61
05-08-2009, 13:25
چطور ميشه عكس كامل بدن انسان رو تو PS تبديل به texture كرد و توي مكس ازش براي انتقال به مدل سه بعدي استفاده كرد؟

SIMON137
05-08-2009, 13:38
چطور ميشه عكس كامل بدن انسان رو تو PS تبديل به texture كرد و توي مكس ازش براي انتقال به مدل سه بعدي استفاده كرد؟
فتوشاپ کارش 2 بعدی هست ، البته جدیدا امکانات سه بعدی نیز به نسخه گسترده اون اضافه شده.
یکی از راه هاش اینه که شما اول باید یک بدن انسان طراحی کنی ( زوایای مختلف مورد نیاز و اصلی ). بعد از زاویه های left و top و... خروجی بگیری وارد مکس کنی و کار سه بعدی سازی رو شروع کنی.
شما با کدوم قسمت این قضیه مشکل داری ؟

N O V A L I S
05-08-2009, 15:47
ببین این به دردت می خوره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Pejvak61
08-08-2009, 12:26
دقيقاً همون چيزي كه Novalis عزيز گفت اما در مورد بدن انسان.
عجب سايت خفني اين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !!!!
با جزئيات كامل و البته اگه ويدئو باشه بهتره مثل آموزش هاي Gnomon Workshop و CGAcademy و امثالهم.

pcforlife
08-08-2009, 12:56
دوست عزیز، چند عکس دو بعدی بدن انسان از زوایای مختلف، تنها برای مدلینگ قابلیت استفاده دارد، و فرضا برای تکسچر و ماده پوست بدن انسان زیاد به درد بخور نیست و شما باید خودتان ماده پوست را در مکس بسازید...:10:

Pejvak61
09-08-2009, 08:57
من به ساختن يا شبيه سازي ماده اعتقادي ندارم چون طبيعي نميشه ولي اگه عكس وجود داشته باشه و بشه اونو با ابزار مهر PS ويرايش كرد خيلي بهتره.
در ضمن در اون آموزشي كه Novalis عزيز آدرسشو گذاشت دقيقاً اونجوري بود كه من ميخواستم ولي ايرادش اين بود كه فقط صورت بود و بس. تازه اگه دقت كنين مي بينين كه در اون آموزش از سه طرف (روبرو، نيم رخ و زير گردن) عكس گرفته شده بود و با دوتا عكس كه عموماً از روبرو و نيم رخ گرفته ميشه، نميشه جزئيات رو كامل كرد.
راستش من چندتا مدل سه بعدي ديدم كه عيناً شبيه انسان واقعي ساخته شده بود و شديداً تو كف اين بودم كه بتونم همچين مدلي رو بسازم. البته تواناييشم تا حدودي دارم ولي نياز به تكسچر كامل دارم و اينكه روش پهن كردن پوست رو به خوبي بايد ياد بگيرم و اين مستلزم آموزش هاي اصولي هستش نه اين كه آزمون و خطا بشه.

از دو عكس نيم رخ و روبرو ميشه مدل سازي كرد ولي تكسچرينگش ضعيفه مخصوصاً در نقاط كور مثل زير چانه يا كف پا.

N O V A L I S
09-08-2009, 12:10
این اون چیزیه که شما می خواین احتمالا.. فقط قیمتش 75 تومنه.. منم تا حالا از اینجا خریدی نکردم.. ولی اگر چیزی خریدین در مورد پروسه ی خرید آموزش ها و کیفیت آموزش ها ما رو هم مطلع کنید..

Pejvak61
10-08-2009, 10:17
این اون چیزیه که شما می خواین احتمالا.. فقط قیمتش 75 تومنه.. منم تا حالا از اینجا خریدی نکردم.. ولی اگر چیزی خریدین در مورد پروسه ی خرید آموزش ها و کیفیت آموزش ها ما رو هم مطلع کنید..

متأسفانه من با وجود ثبت نام با پيغام Restricted access مواجه شدم.

pedramh
10-08-2009, 11:43
متأسفانه من با وجود ثبت نام با پيغام Restricted access مواجه شدم.
منم همینطور

N O V A L I S
10-08-2009, 12:38
لینک رو این جور وارد کنید.. بعد تاریخ تولد رو بدید تا مطمئن شن که..
بعد آموزش The Gymnast رو ببینید.. (خیلی شاخصه!)

Pejvak61
11-08-2009, 14:19
من فكر نميكنم آموزش ساختنش باشه فقط Scene و تكسچرشه. اينطور نيست؟

اگه آموزشش باشه كه حتماً عاليه چون با ديدنش فكر ميكني كه طرف واقعيه. اين همونيه كه من ميخوام.

Pejvak61
22-08-2009, 14:10
من به تازگي يه Torrent پيدا كردم كه دو DVD از سري دوم Ballistic Ultimate رو ميشه باهاش دانلود كرد. الآن هم آدرسشو بهتون ميگم. فقط حجمش بالاست (بيش از 8 گيگابايت). فقط اگه دانلود كردين بگين چه جوريه! متشكر ميشم.

اينم آدرس تورنتش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Pejvak61
26-08-2009, 07:55
هنوز هيچكي نديده؟
من به 66 درصد رسيدم ولي peer هاش داره تموم ميشه.