PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک کردن ویروس autorun.inf

navid_music08
05-08-2009, 11:26
سلام دوستان
کامپیوتر من به ویروس Autorun.inf مبتلا شده. می خواستم ببینم کسی راه حل کار آمدی که نیاز به فرمت کردن هارد نداشته باشه و به طور کامل این ویروس رو پاک کنه رو میدونه یا نه! چون روشهایی که تو سایت های دیگه خوندم به کارم نیومد. ممنون می شم اگه راهنمایی ام کنید.
علائم این ویروس:
1 – وقتی روی درایوها دابل کلیک می کنم توی صفجه جدید باز میشن.
2 – وقتی task manager رو باز می کنم خود به خود بسته می شه.
3- safe mode بالا نمی یاد.
* وقتی تو address bar درایوها عبارت autorun.inf رو تایپ می کنم فایلی که باز میشه حاوی اطلاعات زیر هستش.

[AutoRun]
shell\explore\Command=RECYCLER\Cluster.exe
shell\open\Command=RECYCLER\Cluster.exe
shell\open\Default=1
shell\find\Command=RECYCLER\Cluster.exe
open=RECYCLER\Cluster.exe

saeed774
05-08-2009, 12:10
شما فعلا نرم افزار زيرو نصب و اسكن كن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشحصات ويروس :

اگر جواب نداد بگو تا روش دستي رو بگم .

navid_music08
05-08-2009, 14:13
دوست عزیز چند بار با این آنتی ویروس اسکن کردم ولی هر دفعه که سیستم ری استارت می شه و دوباره برای مطمئن شدن اسکن می کنه 9 تا ویروس پیدا میکنه. نمی دونم چیکار کنم.....

ali.
06-08-2009, 12:31
بهتره نگاهی به این مطلب بندازید:

ali.
06-08-2009, 12:34
جایی از آدرس که خط ------ رو کشیده my pro soft رو بدون فاصله تایپ کنید.

navid_music08
06-08-2009, 13:42
دوست عزیز چند بار با این آنتی ویروس اسکن کردم ولی هر دفعه که سیستم ری استارت می شه و دوباره برای مطمئن شدن اسکن می کنه 9 تا ویروس پیدا میکنه. نمی دونم چیکار کنم.....

بالاخره بعد از 10-11 بار ریست و اسکن کردن مشکل حل شد. ازت ممنونم. فقط فایل smss.exe توی پروسس های تسک منیجر هست. نمیدونم واسه ویروسه یا واسه خود ویندوز؟
به نظرت مشکلی به وجود میاره یا نه؟

saeed774
07-08-2009, 12:45
smss.exe تو تسك منيجر نگا كن اگر روبروش System باشه ويروس نيست ولي اگر اسم User شما رويروش باشه ويروسه .

Doyenfery
09-08-2009, 02:48
smss.exe تو تسك منيجر نگا كن اگر روبروش System باشه ويروس نيست ولي اگر اسم User شما رويروش باشه ويروسه .

واسه من مقابلش User" نوشته .. اگه ویروسه چور مشکلو حل کنم

(یه فهرست بلند و بالا از ویروس هایی که رو سیستم مشغول زندگی هستن فردا تو یه تاپیک مجزا مطرح می کنم )

ممنون می شم اگه کمک کنید :20:

picher_s
09-08-2009, 13:59

(یه فهرست بلند و بالا از ویروس هایی که رو سیستم مشغول زندگی هستن فردا تو یه تاپیک مجزا مطرح می کنم )

شما این ویروس رو ندارید.

موفق باشید.

saeed774
09-08-2009, 14:11

یه سرچی تو ویندوز بزن ببین از کجا اجرا میشه ؟ تا جایی که من میدونم smss.exe از system اجرا میشه .
smss.exe از سیستم خودم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Doyenfery
09-08-2009, 20:03
شما این ویروس رو ندارید.

موفق باشید.

از کجا بدونم ؟ / یا می دونید ؟ :20:

saeed774
09-08-2009, 21:25
از کجا بدونم ؟ / یا می دونید ؟ :20:

سرچ بزن و بگو از كدوم مسير اجرا ميشه

omidbooter
12-08-2009, 05:14
سلام

یه ویروسی تو درایو ها هست که 1 سال میشه ویندوز بارها عوض کردم و با 20 تا انتی ویروس اسکن کردم اما پیداش نمیکنن و یکی هم جدیدا پیداش کرد و تقریبا میشه گفت نیمه فعالش کرده اما هنوز هست

این ویروس تو درایو ها پوشه ریسایک . پوشه aytorun.inf درست میکنه. پوشه اوتو ران رو پاک میکنم پاک نمیشه و اررور میده.ریسایکل هم همینتور.
فولدر اپشنم هست فایلهای مخفیم رو شو میکنم اما بازم نشون نمیده.اما وقتی گزینه مخفی سیستم رو هم شو میکنم که سیستم وولوم اینفورمیشن و.. میاد مخفی هام ظاهر میشن اما نمیشه از حالت هایدن درشون بیارم.

در ضمن پوشه autorun.inf هم هایدن هست

چیکار کنم با هر انتی ویروسی کردم نشد
با اوتو ران ریموو هم نشد

omidbooter
12-08-2009, 15:32
عزیزان لطفا کمک کنید فوری هست

saeed774
12-08-2009, 17:24
شما از برنامه Flash Disinfected استفاده كردين؟ اين برنامه با ايجاد پوشه Autorun.inf از جايگزيني ويروس اتوران تو درايوا جلوگيري ميكنه و هيچ مشكلي هم نداره . در ضمن اون پوشه ها رو هم كه گفتين مربوط به ويندوزن و پاك نميشن .
برنامه زيرو براي پاك كردن پوشه اتوران امتحان كن : بعد نصب روش راست كليك و Unlocker رو انتخاب كن و بعد ...

براي تصحيح فولدر آپشن هم از پوشه زير تك تك برنامه ها رو اجراكن :

اگر جواب نداد برنامه زيرو اجرا و كليد Auto Repair... رو بزن :