PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا این جوری هست

Marmoulak
24-02-2006, 07:50
با سلام
دوستان من چند تا سوال درباره سیستم خودم داشتم . مشخصات سیستم من اینه:
HDD:80 GB
Ram: 256+256
CPU: AMD (Athlon)tm xp 2400+ 2Gh
Main board: MSI (K7N2)
VGA: 128 MSI- GeForce 5200 Serios NVIDIA
و دیگه بفیه هم که مهم نیست .
حالا مسئله اینجاست که اون وقت که Ram من 256 بود یه فیلم رو تو 5 دقیه کپی می کرد حالا که دو برابر شده بازهم تو همون زمان پس چه فرقی کرده برام یا اصلا
اون وقت که کارت گرفیک 64 بود بازی Driver 3 رو راحت اجرا می کرد ولی حالا که 128 شده تو اولش که آرم شرکت NVIDIA می یاد می مونه و یواش یواش می خونش یا گیر می کنه اصلا بازی روهم نمی یاره واسه بازی
Generals و X_Men 2 هم همینجوری است .
می خواستم علت این مشکلات و همچنین رفع عیبشون رو بدونم در ضمن هنوز هم با اجازه مشکل هست ولی تا بعدا اونو میگم .

با تشکر

R e Z a
24-02-2006, 07:59
سلام..
من مورد اول رو مي گم...
شما حتي اكه رم 2.0 گيگابايتي هم رو سيستم نصي كني هيچ فرقي نمي كنه چون رايت dvd به اين چيزا ربط نداره بلکه فقط به حجم dvd بستگي داره.

Marmoulak
24-02-2006, 14:05
من اصلا اسمي از Dvd نيوردم اصلا ندارم منظورم Cd است

Meisam
24-02-2006, 17:18
سلام دوست عزیز ...

شما تاپیک خودتون رو در انجمن غيرمرتبط با موضوع مطرح نموديد ...
من تاپيك را به انجمن ]کامپیوتر و موضوعات مرتبط با آن منتقل ميكنم ... دوستان ما در این انجمن بهتر میتونند به شما کمک کنند.
لطفا در انتخاب انجمن مورد نظر برای ایجاد تاپیک جدید بیشتر دقت کنید . :happy:

ممـنــون :)
مـیـثــم

Marmoulak
24-02-2006, 17:25
خيلي ممنون آقا ميثم

mahdy2021
24-02-2006, 17:38
من اصلا اسمي از Dvd نيوردم اصلا ندارم منظورم Cd است
حالا سيدي و DVD فرقي نفوكوله از نظر اينكه رم اگر از مقدار مورد نياز كمتر نباشه همونطوري كه رضا جان گفت در اين زمان فرقي نميكنه چون سرعتش به چيزهاي ديگه اي مثل كابل IDE و ... مربوط ميشه.

در مورد دوم شايد شما رزولوشن بازي برديد بالا

در مورد Generals چون خيلي بازي سنگينيه (از لحاظ حجم نه گرافيك) مجبوره كه از روي هارد هم قسمتهايي اجرا كنه و به همين خاطر روي سيستم منم يكم دير بالا مياد و در حين بازي هم بعضي وقتها كند ميشه