PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این پیام بخاطر چیه؟ ( در مورد باطری) اورزانسی

naeemtop
04-08-2009, 23:33
سلام
من یه لپ تاپ 1520 دل دارم
امروز روشن کردم همون اول صفحه سیاه شد و این پیام رو داد
میخواستم بدونم دلیلش چی هست؟

باطری خراب شده؟یا برق خونه نمیکشه یا ...؟
اینو بگم که 90 درصد موارد کار من با این لپتاپ به برق وصل بودم و خیلی کم شده که با باطری تنها کار کنم

اینم متن پیام :

The AC power adapter & type cannot be determined

The battery may not charge

the system will adjust the performance

to resolve this issue try to reseat the power adapter

strike the F3 key (before the F1 or F2 key) if you do not want to see power warning message

strike the F1 key to continue F2 to run the setup utility

تو رو خدا کمک کنید بگید چه بلایی سر لپ تاپم اومده به خاطر کارم شدیدا احتیاج بهش دارم نباید خراب بشه
الان داره کار میکنه

ممنون

Don Sylar
04-08-2009, 23:50
می تونه ویروس باشه.اون دکمه های f1 و f2 رو فشار دادی؟

Pami
04-08-2009, 23:53
سلام
من یه لپ تاپ 1520 دل دارم
امروز روشن کردم همون اول صفحه سیاه شد و این پیام رو داد
میخواستم بدونم دلیلش چی هست؟

باطری خراب شده؟یا برق خونه نمیکشه یا ...؟
اینو بگم که 90 درصد موارد کار من با این لپتاپ به برق وصل بودم و خیلی کم شده که با باطری تنها کار کنم

اینم متن پیام :

The AC power adapter & type cannot be determined

The battery may not charge

the system will adjust the performance

to resolve this issue try to reseat the power adapter

strike the F3 key (before the F1 or F2 key) if you do not want to see power warning message

strike the F1 key to continue F2 to run the setup utility

تو رو خدا کمک کنید بگید چه بلایی سر لپ تاپم اومده به خاطر کارم شدیدا احتیاج بهش دارم نباید خراب بشه
الان داره کار میکنه

ممنون

متن پيام كاملا واضح هست ، در ضمن نگفتيد وسترو 1520 يا اينسپايرون 1520 ؟؟

شارژر شما دچار مشكل شده و نميتونه ولتاژ كافي به لپ تاپ برسونه و همينطور ميزان توان توليدي براي بايوس قابل تشخيص نيست
شما ميتونيد با زدن F1 به ادامه كار مشغول بشيد ولي آسيب جدي به باتري و لپ تاپ وارد ميشه
حتما ببريد و با يه شارژر جديد تست كنيد

saeed.izadi1989
05-08-2009, 01:39
نظر منم اینه که خازن ها و با ترانزیستور ها و قطعات الکترونیکی که در آداپتور لپتاپتون هست احتمالا به دلیل نوسان شدید برق سوخته و به همین خاطر آداپتور نمیتونه برق ورودی رو کنترلل کنه و برق زیادی وارد سیستم میشه که ارور نمایش داده میشه
توضیه میشه از یک اداپتور مناسب که با لپتاپ شما سازگاری دارد استفاده کنید
توه کنید استفاده از اداپتوری به غیر از مدل آداپتورخود لپتاپ ممکن باعث بروز مشکلات جدی بشه

يک دوست
08-08-2009, 14:49
سلام دوست عزیز
منم همین مشکل رو داشتم
البته لب تاب من مدلش inspiron 6400 است و مشکل من با خریدن یک شارژر حل شد و شما هم تلاش کن تا سریعتر یه شارژر بخری چون اگر همین جوری ادامه بدی باطریت هم خراب می شه حالا از ما گفتن بود

يک دوست
08-08-2009, 14:56
اینم یه راهنمای دیگه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hs1988
29-09-2012, 14:01
سلام میشه راهنماییم کنید ترو خدا
منم همین مشکل را داشتم و همین پیغاما میداد لب تابم DELL 1545 هستش اما شارژر را در آوردم و دوباره زدم درست شد الانم باتری را شارژ میکنه آداپتورمم کار میده نمیدونم چرا این جوری شده بود حالا دیگه اون پیغام نمیاد و مستقیما میره تو ویندوز اما اصلا چرا این جوری شده بود الان چی کار کنم شارژرم مشکلی داره از کجا بفهمم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟