PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : IBM Lenovo

lotdhaman
04-08-2009, 13:09
سلام خدمت همه علمای فن
من به لپ تاپی احتیاج دارم که نسبتا مقاومت فیزیکی خوبی داشته باشه برای همین به من Lenovo رو پیشنهاد دادن می خوام ببینم با توجه به بازار فروش بسیار محدودش در ایران به نسبت برند های دیگه اصولا کالای خوبی هست و دیگه اینکه اگه اهل فن لطف کنن و با توجه به اختلاف قیمت بالای دو مدلی که لینکشون رو در زیر می گذازم یکی رو به من پیشنهاد کنند ممنون می شوم .
دوستان توجه داشته باشن که یکی از این دو مدل سری SL و اون یکی سری T هست .
ضمنا نظرتون در مقایسه با این دو تا در مورد Latitude E6400 چیه ؟

golabi_65
04-08-2009, 16:28
سلام خدمت همه علمای فن
من به لپ تاپی احتیاج دارم که نسبتا مقاومت فیزیکی خوبی داشته باشه برای همین به من Lenovo رو پیشنهاد دادن می خوام ببینم با توجه به بازار فروش بسیار محدودش در ایران به نسبت برند های دیگه اصولا کالای خوبی هست و دیگه اینکه اگه اهل فن لطف کنن و با توجه به اختلاف قیمت بالای دو مدلی که لینکشون رو در زیر می گذازم یکی رو به من پیشنهاد کنند ممنون می شوم .
دوستان توجه داشته باشن که یکی از این دو مدل سری SL و اون یکی سری T هست .
ضمنا نظرتون در مقایسه با این دو تا در مورد Latitude E6400 چیه ؟

به نظر من این دو مدل زیاد ارزش خرید ندارند مخصوصا اولی که 1590 قیمت داره . تو این رنج شما میتونید از سونی و اچ پی لپتاپایی هم با پردازنئه ی خیلی قویتر و هم گرافیک خیلی بهتر بگیرید مثل sony fw 46gj یا hp pavilion dv6 1225
در مورد اینکه میخواید مقاوم باشه و زیاد ازش کار بکشید latitude ها از دل خوب هستند . ولی من latitude e6500 دستم بود و خیلی هم خوب بود اما زیادی داغ میکرد
گزینه ی دومی هم که گفتید تقریبا مثل dell vostro 1520 هست تقریبا با همون قیمت . که نسبت به پردازنه ای که داره خیلی قیمتش خوبه
من در مورد levono زیاد نمیدونم . اما اولی اصلا نمیارزه اما دومی در صورتی که نیاز به گرافیک قوی ندارید بدک نیست . در غیر این صورت اون sony و hp که معرفی کردم از لحاظ قیمت و کارایی بهترین ها هستند

lotdhaman
04-08-2009, 17:26
قربان اینایی که گفتین شرایط مقاومت فیزیکی خوب رو دارن !

golabi_65
05-08-2009, 01:01
من خودم الان hp dv6 1125 دارم روزی 10 ساعت روشنه، مقاومت و کیفیت ساختش خیلی خوبه و خوشگل هم هست و کلا همه dv6 ها یه شکل و تقریبا یجور بدنه دارن . تو این عکس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کاملا مشخصه شکلش که 1225 هم همین شکلیه . خوبیش اینه که دورش استیل هست و تمام پورتا و dvd و همه به این شکل پوشش دارن که مقاومت خوبی داره و خش و اینا نمیفته وقتی از پورتا زیاد استفاده بشه..
در مورد سونی من نمیدونم اما مطمعنا اون هم فیزیک خوبی داره از چتد تا از بچه ها که fw46 خریدن میتونی بپرسی دقیقتر
در مورد دل هم من latitude e6500 رو استفاده کردم که مثل 6400 هست . بدنه ی خیلی خوبی داره . اما گرماش به نظر من غیر قابل تحمله
من پیشنهادم به شما اول یکی از این دوتاست fw46gj و dv6 1225
و اگه واقعا گرافیک لازم ندارید dell vostro 1520 واقعا خیلی کانفیگش نسبت به قیمت خوبه ، هزینه ی اضافی هم نکردی