PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا براي باز كردن هر فايل باkmplayer بايد برنامه رو ببندم؟

mehdy.delshekaste
04-08-2009, 13:05
سلام
من وقتي با برنامه kmplayer يه فايل رو باز ميكنم براي باز كردن يه فايل ديگه ابتدا بايد kmplayer رو ببندم بعد فايل جديد رو باز كنم .وقتي يه فايل در حال اجراست بدون بستن اون نميشه فايل جديد رو بازكرد.كسي ميدونه علتش چيه؟وچيكار ميشه كرد؟

mehdi1368
04-08-2009, 19:38
سلام
من وقتي با برنامه kmplayer يه فايل رو باز ميكنم براي باز كردن يه فايل ديگه ابتدا بايد kmplayer رو ببندم بعد فايل جديد رو باز كنم .وقتي يه فايل در حال اجراست بدون بستن اون نميشه فايل جديد رو بازكرد.كسي ميدونه علتش چيه؟وچيكار ميشه كرد؟

سلام
برنامه رو پاک کن و دباره نصب کن!
در ضمن از چه ورژنی استفاده میکنی سعی کن از ورژن های بالا تر استفاده کنی!
موفق باشید.

mehdy.delshekaste
05-08-2009, 16:33
سلام
برنامه رو پاک کن و دباره نصب کن!
در ضمن از چه ورژنی استفاده میکنی سعی کن از ورژن های بالا تر استفاده کنی!
موفق باشید.

من از KMPlayer 2.9.3.1428 استفاده ميكنم.هم پرتابلش رو دارم وهم وقتي كه نصب مبكنم تو هر دوش اين مشكل رو دارم.وقتي كه يك فايلي در حال اجراست ويكي ديگه رو باز ميكنم ارور ميده وبايد ببندم و فايل جديد رو باز كنم.

mehdi1368
05-08-2009, 18:01
من از KMPlayer 2.9.3.1428 استفاده ميكنم.هم پرتابلش رو دارم وهم وقتي كه نصب مبكنم تو هر دوش اين مشكل رو دارم.وقتي كه يك فايلي در حال اجراست ويكي ديگه رو باز ميكنم ارور ميده وبايد ببندم و فايل جديد رو باز كنم.
دوست عزیز برنامه K-lite codec pack رو سیستم نصبه؟
با پلیر های دیگر تست کن ببین این مشکل رو داری؟
موفق باشید.

mehdy.delshekaste
05-08-2009, 22:46
دوست عزیز برنامه K-lite codec pack رو سیستم نصبه؟
با پلیر های دیگر تست کن ببین این مشکل رو داری؟
موفق باشید.

من در پخش هيچ فايلي به تنهايي مشكلي ندارم كه از كداك استفاده كنم.هر چند كداك ها رو هم نصب كردم.
و با پليرهاي ديگه هم مشكلي ندارم.فقط با اين برنامه اينجوري ميشه.
شما با چنين مشكلي مواجه نيستين؟ ميخوام بدونم اين مشكل فقط در سيستم من هست يا شما هم چنين مشكلي دارين؟

mehdi1368
06-08-2009, 00:22
من در پخش هيچ فايلي به تنهايي مشكلي ندارم كه از كداك استفاده كنم.هر چند كداك ها رو هم نصب كردم.
و با پليرهاي ديگه هم مشكلي ندارم.فقط با اين برنامه اينجوري ميشه.
شما با چنين مشكلي مواجه نيستين؟ ميخوام بدونم اين مشكل فقط در سيستم من هست يا شما هم چنين مشكلي دارين؟

دوست عزیز من این مشکل رو ندارم و تاحالا جایی ندیدم!
گاهی اوقات برای درست شدن مشکل راهی نیست جز تعویض ویندوز!
موفق باشید.

iMbaQ_SiR
07-08-2009, 19:36
احتمال این که مشکل از RAMشما باشه هم هست. شا ید هم شما ویروسی گرفتید که از بار گذاری RAMشما جلو گیری می کنه.