PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : توروخدا کمک!!

shahin Blue
04-08-2009, 10:30
سلام دوستای گلم.من تو خونمون جدیدا یه شبکه ی بدون پسورد وایرلس پیدا کردم که باگوشی فقط تو حیاط کانکت میشه.رفتم کارت شبکه لینکسیس سری g خریدم حالا تو خونه کانکت نمیشه باید تو حیاط کانکتشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif.حالا کابل usb که گزاشتن تو جعبه ی کارت شبکه فقط نیم متره میخواستم ببینم با روش دیگه یا کابل usb بلندتر وجود نداره من کارت شبکه رو بزارم حیاط و از اونجا با کابل تو خونه به pc وصلش کنم؟فاصله 10 متره.mer3000

vioman
04-08-2009, 11:13
سلام دوستای گلم.من تو خونمون جدیدا یه شبکه ی بدون پسورد وایرلس پیدا کردم که باگوشی فقط تو حیاط کانکت میشه.رفتم کارت شبکه لینکسیس سری g خریدم حالا تو خونه کانکت نمیشه باید تو حیاط کانکتشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حالا کابل usb که گزاشتن تو جعبه ی کارت شبکه فقط نیم متره میخواستم ببینم با روش دیگه یا کابل usb بلندتر وجود نداره من کارت شبکه رو بزارم حیاط و از اونجا با کابل تو خونه به pc وصلش کنم؟فاصله 10 متره.mer3000

دوست عزیز

طول 10 متر برای USB اصلا مناسب نیست و پکت لاست خیلی زیادی صورت میگیره

شما باید کارتی تهیه میکردید که قابلیت نصب آنتن داشته باشه ،
میتونید از 2 کابل افزایش طول 5 متری استفاده کنید ، فقط سعی کنید کابل ها کمترین خمش و تا شدن رو داشته باشند.
احتمال اینکه جواب نده زیاده اما به امتحانش میارزه:20:

:11:

shahin Blue
04-08-2009, 13:57
مرسی vioman جان.حالا این پکت لاست که میگین یعنی چی؟مگه یو اس بی سیم معمولی نیست؟ببخشیدا اگه بیسوادم!!

amanofnoname
04-08-2009, 14:25
مرسی vioman جان.حالا این پکت لاست که میگین یعنی چی؟مگه یو اس بی سیم معمولی نیست؟ببخشیدا اگه بیسوادم!!

"پکت لاست" تقریبا یعنی همون از دست دادن اطلاعاتی که قراره بیاد رو کامپیوترت (و یا برعکس) که باعث کاهش سرعت و قطعی میشه.

راستی، نمی خوام حالگیری کنم ولی تحقیق کن ببین این وایرلس ماله کجاست تا بعدا پشیمون نشی.

shahin Blue
04-08-2009, 21:35
مرسی.مگه پشومونیم داره؟فک کنم یا واسه بیمارستانه که 50 متری مونه چون سیگنال ضعیفه یا اینجا بغلمون خونه ی یه دکترس مال اونه ه

amanofnoname
06-08-2009, 00:25
مرسی.مگه پشومونیم داره؟فک کنم یا واسه بیمارستانه که 50 متری مونه چون سیگنال ضعیفه یا اینجا بغلمون خونه ی یه دکترس مال اونه ه

آره، داره، اونم در حد زندان! البته اگه واسه یه جای درست حسابی باشه، که اگه بود پسوورد میزاشتن روش.

در کل درجریان باش اخیرا واسه این کارها (اگه نفوذ محسوب بشه) بسته به اینکه چقدر جدی باشه مجازات تعیین شده!

ولی اگه واسه خونه همسایست، مجازاتش فقط در حد چند روز سکونت تو جهنمه! [شوخی]