PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ریکاوری تو نوت بوک سونی

mpeg
03-08-2009, 11:32
دوستان من نوت بوک سونی دارم
روش ویندوز وسیتا اورجینال نصب هست
به پارتیشناشم دست نزدم
روز اول که خریده بودم از آدرس Start / help and support / backup & recovery در ویندوز 1 بک آپ یا ریکاوری تهیه کردم رو دی وی دی
الان میخوام ویندوز رو ریکاوری کنم با استفاده از اون dvd
رقتم dvd رو گذاشتم نوت بوک رو روشن کردم رفت تو صفحه بود و کاری نکرد میشه توضیح دین روش کار رو به صورت کامل
در ضمن الان که ویندوزم قاطی هست اگه بکاپ بگیرم له درد میخوره
دوستان در ضمن تاپیکها و پست ها رو دیدیم چیزی که مربوط به من شه نبود

Pami
04-08-2009, 07:26
شما بايد با DVD كه نسخه پشتيبان گرفتيد از منوي بوت لپ تاپ بالا بياريد
اگه الان ويندوزتون مشكل داره چرا بك آپ بگيريد ؟ بايد ريكاور كنيد

mpeg
04-08-2009, 08:40
مرسی
ولی با لا گفتم از روش بوت نیشه میره تو صفحه ریکاوری ولی همین طوری میمونه
در ضمن 1 سوال دیگه بیدونه اون دی وی دی میتونم ریکاوری کنم از همون دکمه f10

REGISTERED USER
04-08-2009, 10:07
سلام ... چرا پست ها چند جا تکرار میشه ؟ اونم از بچه های قدیمی پی سی ورلد بعیده !

mpeg
04-08-2009, 13:20
اونور هیچ کس جواب نداد منم کارم فوری هست جون الان لپتاپ اذیت میکنه

mo.mo
04-08-2009, 16:28
دوست عزیز شما dvd رو قرار بده بعد تو صفحه ی ریکاوری گزینه ی آخر رو انتخاب کن بعدش complete recovery یا c recavery رو انتخاب کن.
فقط دقت داشته باش اگه complete recovery رو انتخاب کنی تمام هاردت فرمت میشه.
در ضمن سونی یکی از بهترین و ساده ترین کنسول های ریکاوری رو دارهو فک نکم با هاش مشکل داشته باشی.
موفق باشید.
آقا محمد هم راس میگن این سوال تکراریه.

mpeg
04-08-2009, 22:34
ممون منم توضیح دادم چرا جای دیگه پست همین سوال رو داده بودم
فقظ 1 سوال اگه ضمانی بدون اینکه به پارتیشن دست ضده باشم مثلا از طریق بوت 98 درایو ویندوز را پاک کردم لاشم با کلا به 1 طریقی ویندوز رو پاک کنم به شزط اینکه اصلا به پارتبشن بندی دست نزم میشه ریکاوری کرد و ویندوز اورجبنال را برگردووند

mo.mo
05-08-2009, 07:34
اگه dvd ریکاوری رو داشته باشی اگه حتی کل لب تاب فرمت شه متونی به حالت factory condition برگردونی.

mpeg
05-08-2009, 09:33
مرسی ار همه دوستان تشکر میکنم

ava70
23-09-2011, 20:48
سلام دوستان خسته نباشید
من لپ تاپم عالی کار میکرد هیچ مشکلی جزء آپدیت نشدنه نورتون نداش...........روشنش کردم دیدم ویندوز بالا نمیاد یعنی نیم ساعت شایدم بیشتر طول میکشه تا بیاد.........بعد دقیقا انگار ویندوز عوض شده باشهههههههههه سیستم همیچین حالتی پیدا کرده با این تفاوت که برنامه ها هنوز نصبن ولی حتی فایلایه داکیومنتو دانلودم هم پاک شدن.........دقیقا انگار ویندوز عوض شه بعد به حالت Safe mode رفت و نرمالم نمیشد و انگاری درایوره صدا و ... از کار افتادن.............بعد خواستم ریکاوری کنم که تا دیسک 3 رفت و نصفه گیر کرد و ادامه نداد بعد سیستم خاموشو کردمو دوباره خواستم امتحان کنم که نشد و دیگم نمیشه باید چیکار کنممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممم؟؟؟؟؟دیسکا مورد داره ؟ لپتاپ مورد داره؟ویروسه ؟؟
چی شده اخهههههههه؟