PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرویسی شبیه به Google Apps

amin9372
02-08-2009, 17:42
سلام،
من جایی که درباره هاستینگ و ... باشه تو فروم پیدا نکردم همینجا سوالمو می پرسم.
Google Apps و Windows Live Admin Center به دامین ها ایمیل میدن. Google Apps که چون تحریمیم سرویس دهی نمی کنه اما Live Admin Center سرویس دهی می کنه و 500 ایمیل میده. میخواستم بدونم که آیا مثل این دوتا سایت دیگری هست که سرویس رایگان بده؟ و اگه نیست خودم چطوری با POP3 سرویس ایمیل بدم. کنترل پنل هاستم VistaPanel هست و ایمیلش Unlimited، از SMTP هم پشتیبانی نمی کنه.
خیلی ممنون :31:

Cleeev
02-08-2009, 18:36
کافیه در هنگام ثبت نام در Google Apps از یه چیز شکن استفاده کنی و IP ت رو عوض کنی... گوگل در این مورد خاص یه ذره مشکلات روانی پیدا کرده... اسم ایران توی لیستش هست ولی IP های ایرانی رو تحریم کرده... کافیه IP ت رو عوض کنی...

البته متأسفانه به هیچ وجه گوگه به دامنه های با پسوند ir ایمیل نمیده چون تحریمه و با تعویض IP هم امکان پذیر نیست...

اگه سایتتون از دامنه ir استفاده میکنه تنها راهتون یا استفاده از smtp خود هاستتونه یا اینکه یه ایمیل بسازید توی جیمیل (مثلا yoursite @ gmail.com) و اینو با smtp بچسبونید به سایتتون و یا اینکه آدرس دامنه تون رو به هر پسوند دیگه ای غیر از ir تغییر بدید...

American Online هم یه سرویسی داره که از بین دامنه های بسیاری که صاحبشون خودشه بهت ایمیل میده... البته خیلی جالب نیست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
شما احیاناً از ByetHost هاست نگرفتید...؟؟؟ (گفتی ویستا پنل گفتم احتمال زیاد بایت هاسته... هاست خوبیه عالیه) لازم به ذکره که اکثر هاست ها توسط گوگل و مایکروسافت به عنوان IP اسپم شناخته میشن و ازشون نمیشه ایمیل فرستاد... البته اکثر هاستا با ارائه نشانه های دوستی با گوگل (به قول معروف ally نه دشمن)، اسم خودشون رو از لیست سیاه گوگل میارن بیرون ولی مایکروسافت همچنان سرویسش روی اکثر هاستا کار نمیکنه و نمیتونی ایمیل بفرستی...

تنها راه Google Apps هستش...

amin9372
02-08-2009, 20:19
خیلی ممنون از اینکه جواب دادید. دامین من .org هست و از byethost هاستمو گرفتم (در واقع هاست رایگان گرفتم و دامینم رو روش پارک کردم). و فقط pop3 داره و یه سرور pop3 و یوزر پس داده و همین. قبلا سعی کردم با اسکریپت ایمیل دهی درستش کنم که نشد.
اگر ممکنه کلا توضیح بدین که چیجوری با همین امکانات ایمیل بدیم. و اگر لازمه smtp بخریم از کجا بخریم و اگر رایگانش هست کجا؟
اگر هم نمیشه که فعلا به همون 500 تای مایکروسافت راضی ایم.