PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آيا G700 گوشي خوبي هست؟

Honradez
02-08-2009, 13:50
من امروز خيلي سريع مغازه‌هاي علاءالدين را نگاه کردم و بنظرم رسيد که G700 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گوشي خوبي باشه. حالا ميخوام نظر شما رو بدونم و در کل ميخوام يه راهنمايي بکنيد من رو درمورد معايب يا مزاياش و اينکه خلاصه اگر بخرمش خوبه يا در همين بازۀ قيمت، گوشي بهتري هم پيدا ميشه؟

براي انتخاب گوشي، فقط و فقط يک چيز برام مهمه: اينکه گوشيم، نه تاشو باشه و نه کشويي. مثل همين جي-700 و کا-800 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و اينها باشه.

پيشاپيش سپاسگزارم.
تندرست و پاينده باشيد. :10:

amin khan
02-08-2009, 14:34
توی این رنج قیمت به نظر من که گوشی خوبیه
ولی یه مقدار سیستم عاملش قدیمیه...

merikh_merikh
02-08-2009, 15:19
به نظره من اگه از جی700 خوشتون اومده بهتره که جی900 را بگیرین چون ظاهری شبیه جی700 داره و از لحاظ کارایی هم یکی هستن فقط جی900 وایرلس داره و دوربینش 5مگاپیکسله که تاچ فوکوس هم داره البته 5مگاپیکسله جی900 به پای باقیه 5مگاپیکسلی های دیگه نمیرسه ولی قابل قبوله.
در کل بودن وایرلس در جی900 فکر کنم انتخاب جی900 را قابل قبول تر کنه......

Highbury
02-08-2009, 18:32
به نظر من برتری جی900 فقط در وایرلس اون هستش و اگه شما بخواهید به خاطر دوربین جی900 رو بگیرید پیشنهاد نمیشه چون دوربینش با اینکه 5 هست اما کیفیتش پایینه.
جی700 میتونه انتخاب مناسبتری باشه.(اگه وایرلس احتیاج ندارین)
جی900 قیمتش 210 تومانه

Honradez
02-08-2009, 20:26
متشکرم. ولي راستش از ظاهر جي-900 خيلي خوشم نمياد. البته اين نظر شخصي منه و ممکنه يه کس ديگه خيلي هم دوستش داشته باشه ولي من ظاهر جي-700 رو ترجيح ميدم. ضمن اينکه خب قيمتشون هم اختلاف قابل توجهي باهم داره.

ميگم حالا اين وايرلس به چه دردي مي‌خوره (مي‌دونم سوالم خيلي مبتدي هست)؟

متشکرم. :46:

Mohammad
03-08-2009, 00:03
سلام ...
به نظر من گوشی خوبی هست ولی دو عیب عمده داره ...
سیستم عاملش از رده خارج شده (البته به اندازه کافی نرم افزار هست)
صفحه کوچکی برای یه گوشی لمسی داره .

اگه حدود قیمت مد نظر رو بفرمایید چند تا گزینه دیگه رو معرفی کنم .

merikh_merikh
03-08-2009, 07:23
متشکرم. ولي راستش از ظاهر جي-900 خيلي خوشم نمياد. البته اين نظر شخصي منه و ممکنه يه کس ديگه خيلي هم دوستش داشته باشه ولي من ظاهر جي-700 رو ترجيح ميدم. ضمن اينکه خب قيمتشون هم اختلاف قابل توجهي باهم داره.

ميگم حالا اين وايرلس به چه دردي مي‌خوره (مي‌دونم سوالم خيلي مبتدي هست)؟

متشکرم. :46:
وایرلس یعنی اینترنت بی سیم.اگه جایی وایرلس داشته باشه شما میتوانید از طریق گوشی به طوره رایگان به اینترنت وصل بشین در ضمن سرعتشم بالاتر از اینترنت ایرانسل میباشد.البته همیشه هم رایگان نیست بعضی جاها باید یه رمزی را وارد کنی تا بتونی از وایرلس استفاده کنی..........
البته وایرلس در ایران کم پیدا میشه ولی اکثرن در فرودگاه هامجود میباشد و رایگان هم هست.
حالا اگه وایرلس به کارت میاد جی900 اگر نمیاد جی700

Honradez
03-08-2009, 19:36
خب ضمن تشکر من الان دو تا سوال دارم:

اول اينکه اختلاف قيمت جي-900 و جي-700 حدودا چقدر هست؟

و دوم هم اينکه سيستم عامل جي-700 چيه و درواقع سوال اصلي اينکه قديمي بودنش کلا چه پيامدها و تاثيراتي داره؟

بسيار سپاسگزارم. در پاسخ محمد آقاي عزيز هم بگم که من دنبال گوشي بين 140 تا 200 تومن هستم.

پاينده باشيد. :46:

Highbury
03-08-2009, 23:06
خب ضمن تشکر من الان دو تا سوال دارم:

اول اينکه اختلاف قيمت جي-900 و جي-700 حدودا چقدر هست؟

و دوم هم اينکه سيستم عامل جي-700 چيه و درواقع سوال اصلي اينکه قديمي بودنش کلا چه پيامدها و تاثيراتي داره؟

بسيار سپاسگزارم. در پاسخ محمد آقاي عزيز هم بگم که من دنبال گوشي بين 140 تا 200 تومن هستم.

پاينده باشيد. :46:
به نظرم جی700 واسه شما بهتره به چند دلیل اولا دوربین جی900 آن چنان مالی نیست:31:
ضمن اینکه امکان وایرلس توی ایران خیلی کمه و اکثرا پولی هستش.توی بعضی از دانشگاهها (دانشگاه ما نداره) یا فرودگاه میشه استفاده کرد و سایر جاها رمز میخواد مثل اطراف بانک ها
در مورد سیستم عامل شما یه کامپیوتر رو فرض کن که سیستم عاملش ویندوز هستش و یک کامپیوتر سیستم عامل لینوکس داره .فکر کنم منظورم رو متوجه شدین
اینجور که بوش میاد شما زیاد اهل برنامه نیستید البته برنامه های معمولی مثل بعضی از داستان و رمان ها یا تقویم و دیکشنری و ... توی اکثر گوشی ها که جاوا هستند ساپورت میشه البته توی سامسونگ به سختی
سیستم عامل این گوشی سیمباین UIQ هست البته برنامه های جاوا رو راحت و بدون محدودیت حجم ساپورت میکنه
این شرکت UIQ مدتی هست که ورشکست شده اما توی این چند سال به اندازه ی کافی برنامه واسه این گوی اومده از زمانی پی990 تا الان کلی برنامه ی ضروری واسش اومده
از قبیل رمز گذاری
قابلیت های آفیس و پی دی اف و پلیرهای مختلف و000
پس تعطیل شدن این شرکت زیاد مهم نیست درسته برای گوشی لمسی صفحه ی نمایشش کوچیکه اما این گوشی دارای دی پد و صفحه کیبورد عددی کامل هستش و بدون استفاده از صفحه ی لمسی اون هم میشه همه کار کرد و باز هم مشکلی نیست0
اگه از این گوشی خوشتون اومده در خریدش شک نکنید به هر حال هر کسی یه سلیقه داره
در کل گوشی بدی نیست و نسبت به قیمتش ارزش خرید رو داره
پیشاپیش مبارکتون باشه:31:
یه نکته رو فراموش کردم حتی میشه سیستم عامل این گوشی رو هک کرد و به خیلی از چیزا دسترسی پیدا کرد مثلا میشه صداش رو تقویت کنی بدون انکه افت کیفیت داشته باشه هم توی اسپیکر و هم هدفون

Mohammad
03-08-2009, 23:36
سلامی دوباره ...
zimka عزیز توضیحات خوبی دادند .
اگه زیاد اهل سیستم عامل نیستید و چندان فرقی نمی کنه براتون خب مهم نیست که UIQ دیگه تولید نمیشه ولی اگه دوست دارید که به روز باشید می تونید دنبال مدل های دیگه ای باشید . حداقل تا 1-2 سال دیگه از این بابت به مشکل نمی خورید .

متاسفانه از قیمت روز گوشی ها بی خبرم ، چند مدل پیشنهادی هست :

Nokia : 5700 - N78 - 6220 - 5630
Sony Ericssn : G900 - K850

گزینه های بسیار مناسبی هستند .

merikh_merikh
04-08-2009, 09:48
این طور که معلومه شما از وایرلس استفاده ی زیادی ندارین البته استفاده از وایرلس در ایران دردسر های زیادی هم داره و حوصله میخاد.
با توجه به شرایط به نظره من جی700 گزینه ی خوبیه.
مبارک

Honradez
05-08-2009, 11:52
راهنمايي بسيار خوبي بود. از هرسۀ شما واقعا سپاسگزارم و براي شما آرزوي موفقيت مي‌کنم.