PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي در مورد آنتي ويروس نورتون 2006

tnh_z
23-02-2006, 21:25
سلام

دوستاني كه تجربه و آشنايي دارند لطفا راهنمايي كنند:

من CD آنتی ویروس نورتون 2006 را چند روز قبل خریدم . سی دی اورجینال بود .وقتی آنرا نصب کردم مدت اشتراک را 869 روز نشان می داد ولی پس از چند روز اخطار داد که زمان اشتراک تمام شده است و دیگر اکتیو نیست !!!
دوباره انرا نصب کردم ولی مشکل حل نشد و تعداد روزهای باقیمانده را 0 نشان می دهد . سی دی مال شرکت امپرور emperor است . به نظر شما غیر از خرید سی دی دیگر راه حلی دارد؟ از کجا معلوم که سی دی دیگر هم مانند این نشود.

با تشکر از نظرات شما

mahe ziba
23-02-2006, 21:41
نورتن گاهي اينطوريه. از هر جا سي دي رو خريدين باهاشون تماس بگيرين تا اونا بهتون بگن چكار كنين البته اگر سي دي اي كه خريدين شامل يكسال ابونمان هم باشه.
اگر ابونمان يكساله رو داشته باشه وظيفه اون نمايندگي اي كه ازش سي دي رو خريدين هست كه شما رو راهنمايي كنه. در غير اينصورت در قسمتHelp يك سري شماره تلفن نمايندگي ها در بعضي كشورها هست كه تلفنا يك شماره جديد براي فعال كردن ابونمان ميدن ولي ايران جزوشون نيست و براي همين با فروشنده بايد تماس بگيرين.
راستي چرا اشتراك 869 روز؟ عجيبه. معمولا يكساله هست و بعد بايد تمديد كرد.

tnh_z
25-02-2006, 22:23
دوست عزيز
سلام

من طي اين يكي دو روز با كامپيوترم مشكل داشتم وبه همين خاطر نتوانستم زودتر به شما جواب داده وتشكر كنم.
از اينكه لطف كردي و جواب داده وراهنمايي كردي بسيار تشكر مي كنم.هميشه سربلند باشي.

30naa
25-02-2006, 22:54
نورتن گاهي اينطوريه. از هر جا سي دي رو خريدين باهاشون تماس بگيرين تا اونا بهتون بگن چكار كنين البته اگر سي دي اي كه خريدين شامل يكسال ابونمان هم باشه.
اگر ابونمان يكساله رو داشته باشه وظيفه اون نمايندگي اي كه ازش سي دي رو خريدين هست كه شما رو راهنمايي كنه. در غير اينصورت در قسمتHelp يك سري شماره تلفن نمايندگي ها در بعضي كشورها هست كه تلفنا يك شماره جديد براي فعال كردن ابونمان ميدن ولي ايران جزوشون نيست و براي همين با فروشنده بايد تماس بگيرين.
راستي چرا اشتراك 869 روز؟ عجيبه. معمولا يكساله هست و بعد بايد تمديد كرد.
دوست عزیز
سی دی ایشون که اورجینال واقعی نبوده
منظور اینه که جلد داشته.
شما بهتره از یه سریال جدیدتر استفاده کنین.
نورتون 2006 یه شاه کلید داشت که 869 روز فعال می کرد
البته
احتمال دیگه هم اینه که کیجن و این شاه سریال لو رفته باشه و سیمانتک در هنگام آپدیت متوجه شده که شما از سریال قلابی استفاده می کنین و نرم افزار رو غیر فعال کرده
ضمنا آنتی ویروسهای بهتر، کم حجم تر و پر سرعت تر از نورتون زیاده.
با تشکر
سینا

hoseinquest
25-02-2006, 23:03
عزيزم. بايد active كنيش. اگه بلدي كه هيچ اگه نه بگو بگم. ضمنا هيچ سي دي (تقريبا 100) مخصوصا سي دي هاي خارجي تو ايران ارجينال نيست

mahe ziba
26-02-2006, 14:54
دوست عزيز
سلام

من طي اين يكي دو روز با كامپيوترم مشكل داشتم وبه همين خاطر نتوانستم زودتر به شما جواب داده وتشكر كنم.
از اينكه لطف كردي و جواب داده وراهنمايي كردي بسيار تشكر مي كنم.هميشه سربلند باشي.

خواهش ميكنم.