PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آغاز طراحی وب

mohsensoft
01-08-2009, 14:54
سلام
من میخوام طراحی وب سایت یاد بگیرم.هیچی از برنامه نویسی هم سرم نمیشه
یه مقداری فتوشاپ بلدم اما میخوام اونو هم ارتقا بدم.
من چند تا تاپیک هم دیدم که در مورد شرع طراحی وب سایت توضیح داده بودن دوستان اما چیز زیادی دستگیرم نشد
فقط میدونم که باید از سایت های استاتیک یادگیری رو شروع کرد و به سمت سایت های دینامیک رفت
اما این وسط چند تا سوال واسم پیش اومده و میخوام منو راهنمایی کنین:

1-واسه یادگیری از صفر چه کارهایی باید انجام داد؟مثلا الان هم با پیشرفت زبان های برنامه نویسی آیا لازمه باز من برم از html شروع کنم به یادگیری؟اگه میشه تک تک مراحل رو واسه یه تازه کار بنویسین

2-معمولا تعرفه های طراحی سایت چقدره؟میدونم بستگی به امکانات سایت داره اما اگه میشه همه جور تعرفه ش رو اینجا بذاری
ن
3-این کار آخر و عاقبت داره؟یعنی یه طراح خوب میتونه روی درآمد بالا حساب کنه؟یا اینکه مثلا الان دست زیاد شده و از این حرف ها :دی ؟

اگه بازم یادم اومد میپرسم :دی
پیشاپیش از جواباتون ممنون

rezasm
01-08-2009, 15:31
برای طراحی سایت های بزرگ مثل همین پی سی ورلد باید پی اچ پی رو یاد بگیری.اگه شما مبتدی هستی میتونی اول از جاوا اسکریپت یا اچ تی ام ال شروع کنی و کم کم بری واسه php .آخر و عاقبت که داره.اگه شما تو کارت یکی از بهترینها بشی همیشه برات کار هست.تعرفه هاش هم تا اونجا که میدونم واسه کارای حرفه ای از 800 تومن شروع میشه به یک یا دو میلیون هم میرسه.
البته بستگی به نوع کارتون داره.
موفق باشی
یا علی

mohsensoft
01-08-2009, 16:29
برای طراحی سایت های بزرگ مثل همین پی سی ورلد باید پی اچ پی رو یاد بگیری.اگه شما مبتدی هستی میتونی اول از جاوا اسکریپت یا اچ تی ام ال شروع کنی و کم کم بری واسه php .آخر و عاقبت که داره.اگه شما تو کارت یکی از بهترینها بشی همیشه برات کار هست.تعرفه هاش هم تا اونجا که میدونم واسه کارای حرفه ای از 800 تومن شروع میشه به یک یا دو میلیون هم میرسه.
البته بستگی به نوع کارتون داره.
موفق باشی
یا علی
با تشکر
میشه یه مقدار قضیه رو باز کنید؟
این یه کم جامع بود
ممنون

rezasm
01-08-2009, 22:41
شما چون اول راه هستید به نظر من بهتره اول از جاوا اسکریپت و اچ تی ام ال شروع کنی (که البته اینا کم چیزی نیستند و تو طراحی وب کاربرد دارن) بعد که یکم راه افتادی میتونی php رو شروع کنی.پی اچ پی بیشتر واسه کارهای بزرگ استفاده میشه. مثل سایتهایی که وبلاگ میدن یا سیستم ایمیل دهی دارن همشون از پی اچ پی استفاده میکنن.برنامه همین انجمن پی سی ورلد(vbultin)با کدهای پی اچ پی درست شده.یا مثلا بعضی برنامه های کامپیوتری که با اینترنت ارتباط دارن از php استفاده می کنن.

مطمئن باش طراحی وب بازار کار داره.تعرفه هاش هم همون طور که گفتم بستگی به کاری که انجام میدی داره.اما در کل اگه کارت حرفه ای باشه درآمدت هم حرفه ایه.
اگه بازم سوالی بود در خدمتیم.موفق باشی
یاعلی

mohsensoft
01-08-2009, 23:43
ممنون
بقیه ی دوستان و اساتید نظری ندارند؟

rezasm
02-08-2009, 10:34
سلام.برای اطلاعات بیشتر به تاپیک زیر مراجعه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohsensoft
02-08-2009, 10:49