PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک:بدبخت شدم هاردم رفت

alenkita
01-08-2009, 11:23
باسلام
من امروز صبح میخواستم ویندوزم رو عوض کنم که وقتی سیستم از رو سی دی ویندوز اومد بالا و وقتی که می خواستم برم درایو C رو پاک کنم در قسمتی که همه درایو ها رو میاره با کمال تعجب دیدم که همه پارتیشن هام حذف شدن وهارد مثل روز اول که پارتیشن بندی نشده هسش .:18::18:
سیستم رو ریستارت کردم که دیدم دیگه ویندوز بالا نمیاد و ظاهرا همه پارتیشن ها پاک شده.
در ضمن به یه سیستم دیگه هم وصل کردم ولی بازم درایوهام نیومد
دوستان خواهشاهر کی میتونه کمک کنه که خیلی اطلاعات رو هاردم داشتم و دارم دیوونه میشم.:41::41:

nw_nk
01-08-2009, 12:09
باسلام
من امروز صبح میخواستم ویندوزم رو عوض کنم که وقتی سیستم از رو سی دی ویندوز اومد بالا و وقتی که می خواستم برم درایو C رو پاک کنم در قسمتی که همه درایو ها رو میاره با کمال تعجب دیدم که همه پارتیشن هام حذف شدن وهارد مثل روز اول که پارتیشن بندی نشده هسش .:18::18:
سیستم رو ریستارت کردم که دیدم دیگه ویندوز بالا نمیاد و ظاهرا همه پارتیشن ها پاک شده.
در ضمن به یه سیستم دیگه هم وصل کردم ولی بازم درایوهام نیومد
دوستان خواهشاهر کی میتونه کمک کنه که خیلی اطلاعات رو هاردم داشتم و دارم دیوونه میشم.:41::41:

سلام.

نگران نباشید. پارتیشن هاتون براحتی بر میگرده.

ابتدا برنامه TestDisk رو امتحان کنید. اگر جواب نداد از Active Partition Recovery استفاده کنید.

اگر سیستم دیگری در دسترس نیست که هاردتون رو بهش وصل کنید و هارد دیگری هم ندارید که موقتا روش ویندوز بریزید تا از برنامه های فوق استفاده کنید, از Hiren's BootCD استفاده کنید که هر دو برنامه فوق رو درون خودش داره و Bootable هست.

موفق باشید.

alenkita
01-08-2009, 18:42
با تشکر بسیار از راهنماییتون
میشه اگه زحمتی نیست لینک دانلود و یه توضیح مختصر درباره این برنامه ها بهم بدید.
اگه اینکارو بکنید خیلی بهم لطف کردید.
ممنون

p.zahedi
18-08-2009, 00:02
give it to a professional man or woman and he/she take it recover

nosh nosh
18-08-2009, 19:13
سلام من یک سوال هاردی دارم

الو الو کسی هست