PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث هاي همينطوري (همون بحث آزاد)

صفحه ها : [1] 2

perjixen
01-08-2009, 07:35
يه چند وقته هي ميگم بايد يه هميچين تاپيكي باشه .... ولي كسي گوش نميده ... بزرگاي موتو بايد يه تكوني بخودشون بدن .... تا ما فنچاهم تكون بخوريم :31:.

اينجا بحث هاي آزاد جريان داره ..... برو كنار آزادي نشي.

بحث هايي مثل كفتمان روي گوشي ها ... پيشنهادهاي خريد به دوستان .... و ....

قربونم بريد :5:

perjixen
01-08-2009, 07:39
ُسلام آقای PERJIXEN
من کل پست هاتون تو این تاپیک دنبال کردم
داستان ازین قراره که میخوام برای GF یه موتورولا حدوده 230 بگیرم روی این مدلم خیلی کار کردم البته بیشتر از نوشته های شما...
البته بگم زیاد اهل نرم افزار بازی و .. اینا نیست فقط سرعتش خوب باشه
در کل همینو بگیرم یا یه مدل دیگه از MOTO پیشنهاد میکنی
امیدم به لطف شما بزرگوار

والا فكر نكنم اين گوشي براي يه خانوم مناسب باشه ... همونطور كه ضد دختر عزيز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گفت رده razr براشون بهتره .
من پيشنهادهام .... يو 9 ، وي 8 هست.
يه چيزي درباره ئي8 ،‌اين گوشي ال سي ديش خيلي كوچيكه .... و همين خيلي ها رو اذيت ميكنه.

skyupper
01-08-2009, 09:01
دوست عزیز ممنون از توجهت ...
اولا : صفحه اون کوچیک نیست بلکه بزرگتره ولی حالت WIDE
دوما : E8 جک هدفون داره که خودش مزیت
حالا شما بگو :
باتری گوشی چطوریه ؟ مسیج دادن منوط به لمسی بودن صفحه کلید راحته ؟ سرعت گوشی با توجه به پردازنده قوی سیستم عامل لینوکس چطوری؟
بعدش راسته میگن گوشی تاشو موتورولا خیلی ظریفه ؟
نظرت درباره ZN200 , ZN5 میتونم بدونم ؟؟؟
مرسی

skyupper
01-08-2009, 09:02
دوست عزیز ممنون از توجهت ...
حالا شما بگو :
باتری گوشی چطوریه ؟ مسیج دادن منوط به لمسی بودن صفحه کلید راحته ؟ سرعت گوشی با توجه به پردازنده قوی سیستم عامل لینوکس چطوری؟
مرسی

perjixen
01-08-2009, 09:17

وايد نيست ... فقط 2 اينچ افقي هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوده موتو گفته 14 ساعت پخش موزيك .... كه من به 9 ساعتش رسيدم.
باطري گوشي با يه كاركرد معمولي 3 روز ... و سنگين تا 2 روز رو جواب ميده ؛ ولي باطري فقط به نوع كاركرد هر نفر بستگي داره.
مسيج دادن باش راحته ... و لذت بخشه .... صفحه كليدش هم فينگرتاچه.
سرعت گوشي يه مقدار با توجه به سي پي يو اعلام شده ... كمه .... كه ميشه سرعتش رو بيشتر كرد. (برنامه براي افزايش سرعت داره).

سيستم عاملش بنظرم محشر با جاوا هماهنگيه كامل داره.

نه. مثلا همين ئي8 هر كي ميديدش ميگفت نازي چه ملوسه .... وقتي دستش ميگرفت ولش نميكرد.
موتو گوشي هاي مستحكمي داره .... نمونش همين وي3 كه معروف به خركار بودن.

zn5 ، همون ئي8 هست كه بهينه شده (بنظر من) ، ولي چيزه زيادي درباره zn200 نميدونم. اگه بخواي ميوفتم دنبالش.
جاني (يكي از بكس موتو) مياد و درباره zn5 بت توضيح ميده.

مرسی
خودتي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M S U N G
01-08-2009, 10:18
سلام موتوئی :دی

بیخیال این چه تاپیکیه آخه !

2 روز دیگه مثل تاپیکهای دیگه موتوئی میره تو موزه :دی 4 روز دیگه هم خود انجمن به عنوان زیرخاکی میارنش بیرون :دی

مخلصیم .

s-a-l-i-m
01-08-2009, 10:23
خوبه ................عالی هست.............
من از اینجور تاپیک ها استقبال می کنم...............واسه چند نفری هم دعوت نامه میفرستم..........دی

s-a-l-i-m
01-08-2009, 10:25
خب کلا این تاپیک در مورد چی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/دی

perjixen
01-08-2009, 10:58
بیخیال این چه تاپیکیه آخه !

چخه بچه ......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من از اینجور تاپیک ها استقبال می کنم..

خب کلا این تاپیک در مورد چی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/دی

ميدونيد كه من خيلي آدم منصفي هستم .... به غير از بكس موتو ديگه اينجا نبينم ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !!!

S A M S U N G
01-08-2009, 11:31
سلام موتوئی :دی

یه کاری نکن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزنم بری قاطی باقالی ها :دی . کلا انجمن موتو باید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]داشته باشه تا درشو گل بگیرن . سالی یه نفر از توش رد میشه میره تو انجمن سامسونگ . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مخلصیم. :40:

perjixen
01-08-2009, 11:38
شما برو رده Gomnia رو فعلا معرفي كن.

اينجا ماله بكس با كلاسه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جاي اين برند در پيتها مثه نوكي و اس ئي و سامي نيست كه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يادم باشه بنويسم با سامسونگ وارد نشويد .... حتي شما دوست عزيز

مخلصيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bersam
01-08-2009, 11:51
D: !!! اين موتورولا همون بود كه كوشي هاي دسته كوش كوب !!! رو مي ساخت ؟؟؟ حالا برند هاي razr ش رو مي بينم كه جقدر نازك شده !!!

perjixen
01-08-2009, 12:06
D: !!! اين موتورولا همون بود كه كوشي هاي دسته كوش كوب !!! رو مي ساخت ؟؟؟ حالا برند هاي razr ش رو مي بينم كه جقدر نازك شده !!!

نه اشتباه اومدي .... اينجا برو ---- >>>>>> :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

S A M S U N G
01-08-2009, 12:17
موتوئی :دی

دسته گوشت کوب نه دسته بیل :دی آره عزیز درست اومدی :دی این موتو باید بزنه تو کار سیمان فروشی ! الان بازار خوبی داره :دی اسنادش تو وزارت خارجه موجوده :دی

موتوئی وقتی GoZN رو معرفی کردی منم GoOmnia رو معرفی میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](18).gif :دی

موتوئی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](18).gif مخلصیم .

perjixen
01-08-2009, 12:22
باز موتو يه دونه Gzn معرفي كرد ....ولي سامي چي.....!؟؟!؟‌
امروز كه باز يكي ديگه معرفي كرده.

موتو آمارش مثل سامي كه نيست .... آمار فروش درست ميده .... نه مثل سامي كه فروشم بالاس ....
2*2= 10
:27::31:

S A M S U N G
01-08-2009, 12:25
فروشش بالاست . دوست داره .

آرزو یه گوشی مشتی به دلتون گذاشته این موتو موتوئی ها :دی

موتو تو کار اخراج بروبچش باشه بهتره تا گوشی بزنه :دی

سفید = سیاه :دی

مخلصیم .

perjixen
01-08-2009, 12:30
آخه خس و خاشاك .... من نميخوام در باره يه خانومي كه هميشه پيشه سامسونگه حرف بزنم .....

بگم ....؟!؟!‌ بگم......!؟؟!

مخلصيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

johnypersian1656
01-08-2009, 12:37
ممنون از رضای گل به خاطر راه اندازی این تاپیک. به خدا رضا جان نمیرسم بیام اگه نه این جا رو با هم کلی فعال می کردیم. الان هم که میبینم کلی ترکوندی. :10:
دوست سامسونگی من تورو خدا برو video ی سایت cnet که واسه prize fight گذاشته رو ببین کاملا یه مقایسه ی توپ بین zn5 موتو و i8510 سامسونگ گذاشته . مطمئننا بعدش دیگه روت نمیشه از این طرفا بیای (اینا رو شوخی میگما به دل نگیری البته اگه خواستی بیای بازم قدمت روی چشم چون میدونم دیگه از موتو اون موقع تعریف می کنی ):31: موتو همون برندیه که وقتی برندای دیگه 20 تا 20 تا 5 مگاپیکسلی میزدن نشون داد که با یه گوشی خودشو ثابت میکنه .از cpu ها و قابلیت مد شدن گوشی هاشم که دیگه چیزی نمیگم همه میدونن(رضا جان ببخشید که اینجا رو محل کل انداختن کردیم )
اما واسه skyupper عزیز :
e8 رو که رضا جان کامل توضیح دادن .منم خیلی دوستش دارم (منظورم هم e8 هست هم رضا )
اما من خودم هم zn5 هم u9 دارم . به نظر خودم u9 واقعا شیک هست. از لحاظ سرعت همه ی فیرمویرهاش تقریبا توی یک ردیفن به جز یه فیرمویر که اونم stock هست یعنی اگه به اون فلش کنین دیگه فقط به فیرمویرهای ردیف خودش میتونین فلش کنین (البته فعلا اینطوریه) مموری هم من خودم روش 8 گذاشتم اما تا 16 پشتیبانی میکنه. اگه از فیرمویر stock استفاده کنین واقعا سرعتش خوبه اما خوب دیگه برنامه های mpkg نمیشه واسش ریخت (که معمولا دختر ها زیاد اهل برنامه های اینجوری نیستن ) اما از لحاظ زیبایییش واقعا تکه. یکی از قابلیتهای منحصر به فردش هم صفحه ی نمایش خارجیش هست که هم می تونین پخش آهنگ رو باهاش کنترل کنین هم اینکه external screensaver های قشنگی پخش می کنه سه رنگ هم داره این گوشی که مشکی- قرمز و بنفش هست . حالا بازم اگه اطلاعاتی راجع به این دو گوشی خواستی در خدمتیم .

S A M S U N G
01-08-2009, 12:41
سلام دوست عزیز .

خارج از شوخی من از برند موتورولا خوشم میاد ( رضا هم میدونه )

یه ذره شوخی کردیم تا شاید فعالان این انجمن بیشتر به موتورولا بها بدن .

رضا رفیقت میگه ZN5 کجا i8510 کجا :دی هنوز i8510 از نزدیک ندیده ها :دی

مخلصیم .

perjixen
01-08-2009, 12:46
جاني ،‌اين امير فقط كارش اختشاشه .... چند وقت پيش همه سطلاي زباله يي انجمن سامسونگ رو جم كرد بود .... ميخواست آتيش بزنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درباره يو9 كه گفتي (بت گفتم اينقدر ازش تعريف نكن خز ميشه !!!!‌ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
ولي جدا براي دخترا گوشيه خوبيه .... من خودم احتمالا يكي ميخرم .... البته اگه اين شركت كوفتي پول بده ،‌لامصبا نه حقوق ميدن ... نه مساعده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جاني ، يه سوال .... mpkg هايي كه براي يو 9 اومده ... شامله چيه......؟!؟!‌ از همون برنامه قشنگاس كه براي ئي8 و zn5 اومده....؟!؟!

johnypersian1656
01-08-2009, 12:48
سلام دوست گلم.

به خدا منم از روی شوخی گفتم (توی پستم اشاره کردم) مرسی بابت داغ! کردن این تاپیک .بیشتر بیا اینجا.

آقا واقعا من به این نکته رسیدم که انسان جایز الخطاس! من خودم موبایلی دارم باور کنین zn5 همون طور که بهتون گفتم کجا مقایسه کرده از i8510 سر هست . من باهاش کار هم کردم . با همه ی احترامی که واستون قائلم نمیدونم چرا به این باور رسیدم که سامسونگ آخر گوشی بشو نیست:31: (شوخی میکنم اخیرا گوشی های خوبی داده )

بازم از ما دلخور نشیا:11: . راستی ویدئو cnet رو دیدی؟

johnypersian1656
01-08-2009, 12:55
رضا جان کی گفتی تعریف نکن خز میشه!!؟ :) این گوشی قیمتش تا 2 -3 ماه پیش 250 بود اما الان 150 شده که به نظر من واقعا با این قیمت می ارزه . mpkg هاش دقیقا مال zn5 رو استفاده میکنه ( از همون برنامه قشنگاس )

در ضمن ما مخلصه بچه های سامسونگم هستیم چه اغتشاشگر چه غیر اغتشاشگر !
رضا جان به دوستت بگو از ما نرنجه ها.

perjixen
01-08-2009, 14:10
در ضمن ما مخلصه بچه های سامسونگم هستیم چه اغتشاشگر چه غیر اغتشاشگر !

سر دستشون همين اميره .

رضا جان به دوستت بگو از ما نرنجه ها.

امير بت توهين كرد.

شيوه جديد دو به هم زني.

johnypersian1656
01-08-2009, 14:20
رضا جان به خدا ماهی:10: من زیاد از این شکلک ها بلد نیستم ببخشید اگه تکرارین .
راستی یادم رفت zn200 رو بگم . اولین مشکلش به نظر من لینوکس نبودنشه .بعد ش با قیمت بالاش اصلا توصیه نمیکنم .

در مورد امیر جان و کسای دیگه که همش فکر میکنن مشکل مالی داره موتو! یه سری به این لینک بزنن :

skyupper
01-08-2009, 19:03
ممنون از رضای گل به خاطر راه اندازی این تاپیک. به خدا رضا جان نمیرسم بیام اگه نه این جا رو با هم کلی فعال می کردیم. الان هم که میبینم کلی ترکوندی. :10:
دوست سامسونگی من تورو خدا برو video ی سایت cnet که واسه prize fight گذاشته رو ببین کاملا یه مقایسه ی توپ بین zn5 موتو و i8510 سامسونگ گذاشته . مطمئننا بعدش دیگه روت نمیشه از این طرفا بیای (اینا رو شوخی میگما به دل نگیری البته اگه خواستی بیای بازم قدمت روی چشم چون میدونم دیگه از موتو اون موقع تعریف می کنی ):31: موتو همون برندیه که وقتی برندای دیگه 20 تا 20 تا 5 مگاپیکسلی میزدن نشون داد که با یه گوشی خودشو ثابت میکنه .از cpu ها و قابلیت مد شدن گوشی هاشم که دیگه چیزی نمیگم همه میدونن(رضا جان ببخشید که اینجا رو محل کل انداختن کردیم )
اما واسه skyupper عزیز :
e8 رو که رضا جان کامل توضیح دادن .منم خیلی دوستش دارم (منظورم هم e8 هست هم رضا )
اما من خودم هم zn5 هم u9 دارم . به نظر خودم u9 واقعا شیک هست. از لحاظ سرعت همه ی فیرمویرهاش تقریبا توی یک ردیفن به جز یه فیرمویر که اونم stock هست یعنی اگه به اون فلش کنین دیگه فقط به فیرمویرهای ردیف خودش میتونین فلش کنین (البته فعلا اینطوریه) مموری هم من خودم روش 8 گذاشتم اما تا 16 پشتیبانی میکنه. اگه از فیرمویر stock استفاده کنین واقعا سرعتش خوبه اما خوب دیگه برنامه های mpkg نمیشه واسش ریخت (که معمولا دختر ها زیاد اهل برنامه های اینجوری نیستن ) اما از لحاظ زیبایییش واقعا تکه. یکی از قابلیتهای منحصر به فردش هم صفحه ی نمایش خارجیش هست که هم می تونین پخش آهنگ رو باهاش کنترل کنین هم اینکه external screensaver های قشنگی پخش می کنه سه رنگ هم داره این گوشی که مشکی- قرمز و بنفش هست . حالا بازم اگه اطلاعاتی راجع به این دو گوشی خواستی در خدمتیم .
سلام و درود جانی جان
ممنونم از توجهتان شما دوستان هیچی کم نمی ذارین اطلاعاتت کافی بود
موفق باشی

johnypersian1656
01-08-2009, 19:26
باید از رضای عزیز به خاطر راه انداختن این تاپیک تشکر کرد. راستی من رنگ قرمز رو پیشنهاد میدم . هم دخترونه تره هم اینکه من با مشکیش این مشکل رو دارم که همیشه جای دستم روش میمونه D:

S@nti@go_s&k
01-08-2009, 20:09
ایول تایپیک چند ساعت دیگه انتقال داده میشه به انجمن متفرقه :دی

bersam
02-08-2009, 00:07
يعني جه اين صوبتا !!!! موترولا فقط كوش كوب !!! مكه جي كار دارن اين جا مي كنن كه بره متفرقه !!! ولي خداييش !!!! حاضرم صد تا متورولا حتي دسته بيل هم بخرم ! ولي سامسونك دستم نگيرم !!! D: !!!

فقط نوكيا !!!

S@nti@go_s&k
02-08-2009, 00:12
نوکیا که خز بازیه

سامسونگ خداست دستت بگیری عاشقش میشی اینقدر تو گوشتون خوندن نوکیا نوکیا که.................

در مورد متفرقه هم منظور به صاب تایپیک بود جدی نگیر :دی

bersam
02-08-2009, 00:17
نوکیا که خز بازیه

سامسونگ خداست دستت بگیری عاشقش میشی اینقدر تو گوشتون خوندن نوکیا نوکیا که.................

در مورد متفرقه هم منظور به صاب تایپیک بود جدی نگیر :دی
اين جا كه صاب تابيك نداره !!! طالب باشي سه سوته صاحبشي !!!
باور كن ! مي كم سرم رو بزنن ! Samsung دستم نميكيرم !!! ولي خب انصافا در مورد جنس هاي ديكش بدك نيست ! ولي لا اقل كوشي هاش كه بدرد نخوره !!! D: !!! البته اين سري جديد هاش كه مال از ما بهترونه كه بحثي درش نيست !!!

S@nti@go_s&k
02-08-2009, 00:19
نه نفرمایید صاحبش شنبه ی بزرگه :دی

سری جدیدش ؟

نه جیگر همه گوشیهاش خوفه تو همه رنج قیمتم داره چی میخای برات بیارم :دی

johnypersian1656
02-08-2009, 00:34
واقعا مسخرس . هر کی میاد رد بشه یه نظر بیخود میده و میره رضا جان اشتباه کردی این تاپیکو زدی اسم تاپیک بحث آزاده اما در مورد موتو . طرف نمیدونه موتورولا رو چطوری باید بنویسه اومده اینجا از نوکیا (خوکیا ) میگه . آقا کلا بیخیال بشیم بریم. آقایون راست میگن فقط سامسونگ خوبه و نوکیا . تیکه انداختنا رو هم نمیفهمم اینجا یکی مشاوره واسه خرید میخواسته بقیه راهنماییش کردن دیگه این همه حرف و حدیث چیه! همه ی پستاتون اسپمه!

Highbury
02-08-2009, 00:37
دوستان پیشنهاد میکنم بحثهای متفرقه نکنید تا تپیک منحرف نشه
داداش شما که یو9دارید یه کم در موردش توضیح بدین توی این عکس خیلی قیافش خوشکلتر شده.اگه عکسهای لایو داری بازم بذار مخصوصا رنگ قرمزش .الان قیمتش چنده؟صداش نسبت به ای8 و زد ان5 بهتره؟
توی هدفون چطور؟برنامه های جاوا رو راحت نصب میکنه؟
جنس بدنه ی یو9 از چیه؟میشه یه عکس هم از حالت بازش بذارید چون کیبوردش رو ببینم

S@nti@go_s&k
02-08-2009, 00:38
عزیزم چرا ناراحت میشی ؟؟؟؟؟؟

اسپم چیه شوخی بود چرا قاط میزنی ای بابا شما میدونی موتو چجوری نوشته میشه بسه

من از رضا معذرت میخام بابت پستام

bersam
02-08-2009, 02:04
واقعا مسخرس . هر کی میاد رد بشه یه نظر بیخود میده و میره رضا جان اشتباه کردی این تاپیکو زدی اسم تاپیک بحث آزاده اما در مورد موتو . طرف نمیدونه موتورولا رو چطوری باید بنویسه اومده اینجا از نوکیا (خوکیا ) میگه . آقا کلا بیخیال بشیم بریم. آقایون راست میگن فقط سامسونگ خوبه و نوکیا . تیکه انداختنا رو هم نمیفهمم اینجا یکی مشاوره واسه خرید میخواسته بقیه راهنماییش کردن دیگه این همه حرف و حدیث چیه! همه ی پستاتون اسپمه!
حالا شما كه بلدي برو باهاش حال كن ... براي رفقا كلاس بزار ... :27:
يعني جه اين حرف ؟؟؟ اكه يه جند نفر مثل شما از اين حرفا نزنن مدير ها و همكار هاي عزيز اشتباهي تابيك هاي مفيد رو به تراش نيم فرستن :|:41::41:
محض اطلاع هم من خودم razr V3i دارم :|

perjixen
02-08-2009, 07:48
بچه ها .... بچه ها ....
باز من نبودم مثل سگ و گربه به هم پريديد..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!؟؟!؟

جاني ،‌ خودت رو اعصباني نكن ... اينا شوخي ميكنن ... البته يه مقدار شورش رو هم در اوردن ... گندش رو بالا اوردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي جدي ، جاني خيالت راحت ... تا يه تاپيك پا بگيره كمي طول ميكشه ... و اين داستانا رو هم داره.
در نهايت ياد آور ميشوم همه شما در پرتوي نور من ميتونيد با هم زندگي كنيد ... و روي مبارك من -[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و همديگرو ماچ كنيد. هوييييييييييي زنونه مردونه جداست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان قیمتش چنده؟صداش نسبت به ای8 و زد ان5 بهتره؟
البته قبول كه فلفل نبين چه ريزه ... بشكن بيبين ... همون ريزه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي فكر نكنم صداش به ئي8 برسه ... چون اسپيكر پشت سره ئي8 چيزه رديفي هست ... من كيفيت صداش رو با 73 قياس كردم ... ميشه گفت توي باس از اون سر تره.

چطور؟برنامه های جاوا رو راحت نصب میکنه؟
كلا ،‌ اصولا ،‌جزعا و ... موتو با جاوا هيچ مشكلي نداره .... مخصوصا يو9 ، وي8 ، zn5

جنسش رو دقيق نميدونم چيه ... ولي منم اولش همين احساس رو داشتم ... ولي وقتي دستم گرفتم باش حال كردم ،‌مثل كيبورد وي8 ،‌ وي3 ميمونه ... جنس روش هم مثل ئي8 هست.
و يادآور ميشم كه بدنه ئي8 بنظر سوسوله .... در عمل ... مرده عمله. دي!

و اما خطاب به اغتشاشگرا .... اصلا منظورم سيريش نيست .... چون خوشم نمياد اسم ببرم ؛ كمي تا قسمتي بسته ... و گرنه تاپيك بسته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

bersam
02-08-2009, 09:16
.... چون خوشم نمياد اسم ببرم ؛ كمياميدوارم منظورت من نبوده باشم !!!! ما كلا حسابمون با اغتشاشكر ها جداست !!! :13::13::13:
يه مسله ي مهم !!! موتورولا به غير از جاوا ديكه جي رو نصب مي كنه ؟؟ كلا سيستم عامل خاص ديكه اي رو سابورت نمي كنه ؟؟؟(كويا سامسونك هم همين طوريه !

.SA33D.
02-08-2009, 09:43
فکر کنم بهتره قبل از اینکه کار به زدو خورد و خسارت و تلفات جانی برسه موضوع بحث رو عوض کنید:31:

S A M S U N G
02-08-2009, 09:53
چطوری موتوئی :دی

تا يه تاپيك پا بگيره كمي طول ميكشه

آره وقتی پا گرفت تا دستش و سرشو و .... میمونه :دی

موتوئی ها همه عصبین . همون اول که گفتم موتو باید بزنه تو کار سیمان :دی

من به جای مدیران بودم اسم انجمن موتورولا را به انحمن سیمان فروشی ارتقاء میدادم

بدرود موتوئی ها :دی

مخلصیم .

perjixen
02-08-2009, 11:24
موتورولا به غير از جاوا ديكه جي رو نصب مي كنه ؟؟
بعضي از گوشي ها رو دستكاري ميكنن ، و يه سري برنامه معروف به MPKG BOX روش نصب ميشه. البته يه باكس هست. پسوند اون فايلها mpkg هست.
برنامه هاش هم مثل جاوا ميمونه ... ولي خيلي قويتر ؛ مثل پليرها ... خيلي خيلي قويتر از جاوا.

كويا سامسونك هم همين طوريه !

درباره بعضي ها ... من اصلا دليلي نميبينم كه پستشون رو نقل كنم ، يه سري آدم مجهول هويه ... كه همه ميشناسيمشون.
همينا بودن ستارخان سنگ روز قبل گذاشتن ... تا امروز بتونن به انجمن موتو حمله كنن.
به زودي يه دادگاه براي اين افراد اينجا و اونجا و همه جا (زبل خان) برپا ميشه.
با تشكر -تيم مديريت بحثهاي همينطوري-

johnypersian1656
02-08-2009, 11:27
دوستان پیشنهاد میکنم بحثهای متفرقه نکنید تا تپیک منحرف نشه
داداش شما که یو9دارید یه کم در موردش توضیح بدین توی این عکس خیلی قیافش خوشکلتر شده.اگه عکسهای لایو داری بازم بذار مخصوصا رنگ قرمزش .الان قیمتش چنده؟صداش نسبت به ای8 و زد ان5 بهتره؟
توی هدفون چطور؟برنامه های جاوا رو راحت نصب میکنه؟

کاظم جان میدونی که دوربینش 2 هست؟
الان قیمتش 150 هست( گفتم تا 2و3 ماه پیش 250 بود). صداش مثل zn5 هست اما در حد e8 نیست.توی هدفون خیلی خوبه
برنامه های جاوا رو ساپورت میکنه در ضمن اگه مشکلی با برنامه های جاوا از لحاظ کلید ها داشت بگین من compatible میکنم.

اینم عکس کیبورد :

johnypersian1656
02-08-2009, 11:34
کلا گوشی هایی که سیستم عاملشون motomgx هست همونطور که رضای عزیز گفت فایلهای با پسوند mgx رو نصب میکنن. گوشی های قدیمی تر مثل a1200 ,e6,... علاوه بر اجرای script های مختلف فایلهایی با پسوند pkg و... رو هم نصب می کنن.

johnypersian1656
02-08-2009, 11:42
در ضمن خود موتورولا جنس بدنه ی گوشی رو metallic gloss jewellery finish ازش نامبرده که میشه گفت پرداخت کارش حالت جواهر آلات براق با حالت فلزی داره .

perjixen
02-08-2009, 11:43
به اين خوبي كاظم ... چشه اين.......؟!؟!؟‌:

خيلي گوشيه خوشگلي هست .... من اگه ئي8 تم زنده نشه .... احتمالا همين رو ميخرم.
ولي يه سري ضعفها داره ... دوربينش (كه براي من مهم نيست) ، ال سي ديش كويچيكه (برام مهمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قطرش ، كخ 14ميلي هست -من به بالاتر از 10 عادت ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با اينكه جز رده rokr موتو هم هست ، خروجيه 3.5 نداره .... كه به نظرم پاشنه ابطحيه گوشي هم هست.

ولي در عوض خوشگله .... و اينجور كه جاني ميگه ... mpkg زيادي هم براش نيومده -البته فعلا !-

johnypersian1656
02-08-2009, 11:56
ضخامتش 16.4 میلی متره رضا جان (دیگه بدتر شد)
ولی lcd
2 اینچی یکمی زیاد کوچیکه دیگه!

perjixen
02-08-2009, 12:06
من از وقتي گوشي داشتم ... يكي از ملاكام قطرش بود ... همه زيره 10 بودن.
ولي اين خيلي خوشگله ؛ فقط ال سي ديش كمي اذيتم ميكنه :-(

اين Motojewel هست .
همون يو9 ، اديشن -Edition- كه خيلي قشنگه. :40:

اينم هست ->>>>

S@nti@go_s&k
02-08-2009, 14:59
رضای هوس باز هر سال طرفدار یه برندی بچه ها این رضا 10 تایپیک زده 9 تاش تو تالار سامسونگه

اسنادش موجوده بگم بگم :دی

S@nti@go_s&k
02-08-2009, 16:27
این خبرم میزارم نگید اسپم دادم :دی

موتورولا در سه ماهه دوم 2009

موتورولا روز پنج شنبه( 30 جولای 2009) نتایج مالی سه ماهه دوم خود در سال 2009 را منتشر کرد. براساس این گزارش فروش کل محصولات موتورولا طی سه ماهه دوم 5 میلیاردو 500 میلیون دلار اعلام شده است. سود برآورد شده این کمپانی بر اساس اصول حسابداری همگانی، طی ماه‌های آوریل تا ژوئن 2009، 26 میلیون دلار بوده است. بعلاوه میزان کل وجه نقد موتورولا تا پایان سه ماهه دوم 2009 به 6 میلیارد و 500 میلیون دلار رسید که در مقایسه با میزان برآورد شده در پایان سه ماهه اول همین سال، 360 میلیون افزایش یافته است.

طی ماه‌های آوریل تا ژوئن 2009 تعداد 14 میلیون و 800 هزار گوشی تلفن همراه کمپانی موتورولا در بازار به فروش رسید، و در نتیجه سهمی 5.5 درصدی را در بازار گوشی‌های تلفن همراه برای این کمپانی رقم زد. طی این سه ماهه موتورولا همچنان به طرح نوآوری‌هایی برای گوشی‌های هوشمندی که قرار است در طول سه ماهه چهارم راهی بازارهای جهان شوند، ادامه داد.

در فاصله ماه‌های آوریل تا ژوئن، شاهد معرفی و عرضه گوشی‌های جدید از این کمپانی بودیم، که از جمله آنها می‌توان به سه گوشی ذیل اشاره کرد:

RivalTM A455: گوشی CDMA و کشویی، با قابلیت دسترسی به قابلیت پیام رسانی تنها با یک بار تماس و صفحه کلید QWERTY.

KarmaTM QA1: گوشی مجهز به قابلیت‌های 3G، صفحه کلید کشویی‌‌QWERTY و دسترسی سریع به شبکه های Facebook و MySpace تنها با یک کلیک.
CluntchTMi465 : گوشی از نوع iDEN، اولین گوشی کمپانی موتورولا است که در آن مزایای فناوری Push-to-talk و امکانات صفحه کلید QWERTY گرد هم آمده‌اند.

johnypersian1656
02-08-2009, 17:47
آقایی که اسمتونو نمیدونم چرا اینقدر پست اسپم میدین ؟:31:

حالا ما یه چیزی گفتیم. راستش از رابطه ی شما و رضا جان خبر نداشتم به خدا فکر کردم قصد دارین تاپیکو خراب کنین. همین جا از شما و اون دوستتون عذر می خوام .:11: من فقط خواستم از تاپیک موتو و رضا (چه اسمی شد) حمایت کنم. ان شا الله که هر دو منو میبخشین. در مورد این اطلاعات هم ممنون .اخبارش شبیه اون لینکیه که من 2 صفحه قبل گذاشتم اما این فارسیه که خودش نعمتیه.

S@nti@go_s&k
02-08-2009, 17:49
سروشم

به قول رضا سیریش:دی

در کل من اصلا در مورد موتو حرفی نزدم ولی بعد سامسونگ و الجی موتو و اپل رو دوست دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

johnypersian1656
02-08-2009, 18:05
خوشوقت شدم سروش جان . منم جانی! هستم

کلی گفتم با دوستتون. ان شا الله که به راه راست هدایت میشین و موتو رو به سامسونگ و ال جی میترجیحین:27:

S@nti@go_s&k
02-08-2009, 18:39
منم خوشبختم :دی

ان شا الله که به راه راست هدایت میشین و موتو رو به سامسونگ و ال جی میترجیحین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عمراااااااااااااااااااا

bersam
02-08-2009, 19:08
بعضي از گوشي ها رو دستكاري ميكنن ، و يه سري برنامه معروف به MPKG BOX روش نصب ميشه. البته يه باكس هست. پسوند اون فايلها mpkg هست.
برنامه هاش هم مثل جاوا ميمونه ... ولي خيلي قويتر ؛ مثل پليرها ... خيلي خيلي قويتر از جاوا.

درباره بعضي ها ... من اصلا دليلي نميبينم كه پستشون رو نقل كنم ، يه سري آدم مجهول هويه ... كه همه ميشناسيمشون.
همينا بودن ستارخان سنگ روز قبل گذاشتن ... تا امروز بتونن به انجمن موتو حمله كنن.
به زودي يه دادگاه براي اين افراد اينجا و اونجا و همه جا (زبل خان) برپا ميشه.
با تشكر -تيم مديريت بحثهاي همينطوري-
سامسونك به غير از اين سري هاي جديد كه اندوريد و اين حرفاست ! و اون pocket pc هاش كوشي هاي قديميش كه يادمه (نه ديكه تا اون قدر قديمي !!! بابا رنكي بودن ! كيفيتشون هم بدك نبود) ولي فقط قابليت نصب جاوا رو داشتن ...
البته من هم با سامسونك كار كردم هم با موتورولا ! البته يه مدت زيادي نه !!! و خب كوشي هاي قديمييي بودن مثل v3i و سامسونك هم يادم نيست دقيق از اين كشويي ها بود ! ولي خب قديمي بود !
يكي از مشكلات كه اينا داشتن و اينا رو از نظر من غير جذاب مي كرد همين بود كه فقط جاوا رو سابورت مي كنن ... جاوا هم خيلي يه حاله !
در اصل بعدش كه نوكيا كرفتم (N-Gage) سيمبيان اصلا من رو به طرف خودش جذب كرد !!! به علاوه كه جاوا رو هم داشت !!!

johnypersian1656
02-08-2009, 20:21
بله دوست خوبم قبلا بله اما دیگه الان موتو فقط جاوا ساپورت نیست. اما شک نکن سیستم عامل گوشی های الانش خیلی سره از سیمبین . مثلا هنگ کردن اصلا توش نیست (من خودم a1200,zn5,u9,...._) داشتم اما یکبار هم هنگ نکرده . یک مورد دیگه open source بودن ایناس که قابلیت مد کردن رو واقعا بالا می بره . قابلیت این سیستم عامل واقعا بالاس و شما کافیه مثلا یکی از ویدئوهایی که بدون لگ با پلیر های این گوشیا پخش میشه روی نوکیا بریزی تا در اولین گام هنگ کنه :)

bersam
02-08-2009, 21:02
u9 خيلي نمايشكر كوجيكي داره ... اين a1200 جه خوشكله ... !!! قيمتش چقدره ؟؟؟

johnypersian1656
02-08-2009, 21:41
الان با گارنتی پارسه حدود 200 هست. البته گوشی قدیمی هست اما هر نوع مدی بگین روش اجرا شده .حتی سخت افزاری هم ram رو افزایش دادن!

perjixen
03-08-2009, 07:36
راستش از رابطه ی شما و رضا جان خبر نداشتم
من هيچ رابطه يي با اين ندارم .... ايشششششششششششششش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در کل من اصلا در مورد موتو حرفی نزدم ولی بعد سامسونگ و الجی موتو و اپل رو دوست دارم
مرگ بر مخملي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی از ویدئوهایی که بدون لگ با پلیر های این گوشیا پخش میشه روی نوکیا بریزی تا در اولین گام هنگ کنه
درسته برو ببين .... من كه خودم هنوز نديدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bersam
03-08-2009, 11:52
الان با گارنتی پارسه حدود 200 هست. البته گوشی قدیمی هست اما هر نوع مدی بگین روش اجرا شده .حتی سخت افزاری هم ram رو افزایش دادن!
مثل اين كه سيستم عامل لينوكس روش هست ... جريان اين جيه ؟؟؟ نرم افزار هاي مربوطه روش جه طورياست ؟؟؟ بازي و اينا داره !!!؟؟؟(البته جاوا منظورم نيستا !!! من كلا با جاوا حال نمي كنم ... :41: ) راستي اين موبايل كيبورد نداره ؟؟؟(توي عكس هاش نديدم !!!!!!)
---
مشخصاتش رو خوندم !!! بدك نيست ولي براي بازي اصلا خوب نيست !!! در واقع بيشتر از يه كوشي نبايد ازش انتظار داشت !!!
ببينم موتورولا مدلي داره كه بتونه N-GAGE رو سابورت كنه ؟؟؟ من كلا اهل Game هستم !!!

johnypersian1656
03-08-2009, 14:19
بله سیستم عامل لینوکس هست. جریان خاصی نداره یه ویرایش از لینوکس برای موبایل هست . از اونجایی که این گوشی 3-4 سالی هست اومده برنامه های متنوع و زیادی براش اومده که با نصاب های مخصوصش روش نصب میشه . بازی هم داره . کیبورد on-screen داره.
اتفاقا اگه از لخاظ سرعت و CPU منظورتونه و سیستم عامل واقعا عالیه. N-GAGE رو ساپورت کنه؟!!! نه

bersam
03-08-2009, 15:53
يعني واقعا لينوكسه ؟؟؟ يعني مثلا يه جيزي مثل همون قسمت فرمان لينوكس داره ؟؟؟ نسبت به كاراييش قيمتش خوبه ...
به خاطر اين برسيدم كيبورد داره جون كه اكه نداشته باشه نميشه روش بازي ها رو خوب بازي كرد !!!
نمايشكرش از p1 كوجيك تره ؟؟؟
اون وقت اين در دار بودنش ديكه براي جيه !!!! كيبورد نداره كه ...

خدا رو جه ديدي !!! شايد رفتم اين رو خريدم !!! نصب به كارايش قيمت مناسبي داره !

Highbury
03-08-2009, 15:56
وی8 و وی9 چه قیمت هستند.قم 260 تومان بود.
کدوم بهتره؟صداشون توی هدفون و اسپیکر چطوره؟عکسی از داخل پکشون دارید؟صداش تقویت میشه.؟

johnypersian1656
03-08-2009, 16:40
v8 با گارانتی اصلی فیتکو الان 250 هست.

من یه مقایسه ی کلی بین این دو میکنم :

v9 3g هست ولی v8 نه. v9 از سری گوشی هایی هست که از سیستم عامل آپدیت شده ی p2k (معروف به synergy) استفاده میکنه اما v8 از لینوکس ( java based linux با کرنل 2.6 استفاده میکنه )

v9 توی دست یکمی تپل تره ! v8 قابلیت ارتقای مموری کارت رو نداره اما v9 این قابلیت رو داره . سرعت v8 بیشتر هست از لحاظ صدایی v8 به نظر من بهتر هست. کاظم جان اگه دنبال کیفیت صدا هستی فقط e8 رو پیشنهاد میکنم بهت داداش.از لحاظ کیفیت صدایی اگه هندز فری s9 رو بگیرین هیچ مشکلی دیگه نیست. من خودم امتحان کردم هیچی مثل s9 جواب نمیده :

Highbury
03-08-2009, 18:14
این هندسفری بلوتوثه؟قیمتش چنده؟به بقیه گوشیها هم میخوره

johnypersian1656
03-08-2009, 18:18
بله هندزفری بلوتوث هستش. نوع اصلیش حدود 70 و غیر اصلیش رو تا 30-40 هم میشه پیدا کرد اما واقعا کیفیت صداش عالی هست. به بقیه گوشی ها هم میخوره

rozysara
03-08-2009, 20:41
بعد از چند ساعت استفاده از هندزفری s9 سر درد که نمیگیری؟

johnypersian1656
03-08-2009, 20:58
نه دوست خوبم اصلا. از چه نظری میگین شما ؟ راستی من یادمه شما اینجا توی کلوپ موتو خیلی فعال بودینا . بیاین بازم

rozysara
03-08-2009, 21:40
اره ولی چند وقته موتو مو فروختم ولی اگه خدا بخوام میخوام به زودی یه zn5 بگیرم فعلا تو مرحله تحقیقاتم راستی شما در مورد این گوشی اطلاعاتی دارین؟
در ضمن در مورد هندزفری اصلی ها با اون یکیها چه فرقی دارند یعنی ارزش داره ادم 30 تومن بیشتر هزینه کنه

johnypersian1656
03-08-2009, 21:51
ان شا الله که زودتر بگیرین اسمتونم نمیدونم. اون صفحات آخر تاپیک معرفی zn5 رو ببینین من کامل توضیح دادم هر سوال دیگه ای داشتین من و بچه های دیگه در خدمتیم. من خودم zn5 دارم. یه چیزایی هم ازش میدونم (شرمنده گفتم برین اون تاپیک و اینجا توضیح ندادم چون مطالب طولانی بود گفتم ) هندزفری اصلی از لحاظ کیفیت صدا واقعا محشره . البته معمولا تقلبی رو جای اصلی هم میفروشن . یکی از راههای ساده ی تشخیص اصل بودنش هم اینه که اون اصلی ها دکمه های ولومشون حالت تاچ داره ولی تقلبی ها حالت فشاری (یعنی پایین و بالا میرن ) امیدوارم منظورمو گرفته باشین میدونم خیلی بد توضیح دادم.:31:

johnypersian1656
03-08-2009, 22:01
دوستان یه خبری واسه کل گوشی های موتو در حال شکل گیری هست که واقعا میترکونه!!!!! و اون ایجاد application store توسط خود موتو هست! واقعا خیلی باحال میشه . من الان از سایتش دیدن کردم فعلا چیز زیادی نداره اما داره کامل میشه . خیلی باحاللللله
توی هیچ سایتی هم خبری در این مورد منتشر نشده ! عجیبه !

bersam
04-08-2009, 01:07
يعني واقعا لينوكسه ؟؟؟ يعني مثلا يه جيزي مثل همون قسمت فرمان لينوكس داره ؟؟؟ نسبت به كاراييش قيمتش خوبه ...
به خاطر اين برسيدم كيبورد داره جون كه اكه نداشته باشه نميشه روش بازي ها رو خوب بازي كرد !!!
نمايشكرش از p1 كوجيك تره ؟؟؟
اون وقت اين در دار بودنش ديكه براي جيه !!!! كيبورد نداره كه ...

خدا رو جه ديدي !!! شايد رفتم اين رو خريدم !!! نصب به كارايش قيمت مناسبي داره !
بيا بالا !!! كسي كاتالوكي ... راهنماي مصرف كننده اي جيزي از اين نداره ؟؟؟ بلكه بعد از سال ها كوشيمون رو عوض كنيم !!! البته بايد برم قيمت بگيرم خودم !!!

johnypersian1656
04-08-2009, 01:22
من نمیدونم چرا پست قبلیتونو ندیده بودم واسه همین جواب ندادم:41: .البته یه دفعه تعداد پست ها زیاد شد که همین مزید برعلت بود. از برکات آقا رضای گله دیگه/

بله یه ورژن بر پایه ی لینوکس هست. قسمت فرمان تا منظورتون چی باشه؟ ftp و telnet داره با برنامه ای مثل ekonsol هم میتونین یه command prompt داشته باشین. حتی من خودم یه بار یه سیستم عامل دیگه به نام qtopia روش نصب کردم . با استفاده از sdk ها هم که open source دیگه. بازیهای زیادی واسه گوشی های تاچ هست یه سریشون با joystick گوشی اجرا میشه یه سری حتی با قلم گوشی. نمایشگرش 2.4 اینچه که از 2.6 اینچ p1 کوچیکتره.
درش واسه اینه که سیم های مربوط به قسمت شنود مکالمه (ای خدا اسم این قسمت چی بود ) به طرز قشنگی از داخل این در رد شده. مدل بدون در که کاملا همین پلتفرم رو داره e6 هست.

آقا یه سوال راستی رضا کجاست ؟

bersam
04-08-2009, 07:19

اين همين E6 هست !!! E6 هم قابليت هاش مثل همين a1200 هست ؟؟؟ اخه كوشي در دار خيلي يه حال هست !!! جه برسه به اين كه درش هم فقط براي اسبيكرش هست !!!

perjixen
04-08-2009, 08:05
از برکات آقا رضای گله دیگه

آقا یه سوال راستی رضا کجاست ؟

رفته لا لا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من نت رو توي محا كارم دارم ... ديروز هم از ظهر به بعد مرخصي بودم.

خودت كه اينجا رو خوب ميچرخوني.

E6 هم قابليت هاش مثل همين a1200 هست ؟؟؟
آره ، سي پي يو 32 بيتي داره ... با فركانس 300 خورده ايي -مشابه A1200- ال سي دي دوتا 2.4 .
ولي اگه اشتباه نكرده باشم ... 1200 موفقتر از اين ئي6 بايد باشه ... برنامه براي 1200 بيشتره ،‌ و به نظرم قشنگتره.
خواهر ميگه 1200 شبيه پشه ست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين فلسفه درش هم چيزه جالبيه ... كه چون شخصيه نميگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bersam
04-08-2009, 12:05
خب اين A1200 بدك نيست ... ولي اكه در نداشت خوب ميشد ..! حالا تو اين هفته برم يه قيمت بگيرم ... البته من كه اصلا از v3i موتورولا راضي نبودم ... كوشي خيلي خيلي خيلي شيكي هست (خيلي نازك و باحاله !!!) ولي از نظر نرم افزاري زير خط فقره !!! من هم حاظرم دسته بيل بزارم توي جيبم !!! ولي روش بشه بازي هاي خفن بازي كرد !!! ( N-GAGE كه الان دستمه ! فرقي با دسته بيل نداره !!!)

perjixen
04-08-2009, 13:12
برنامه براي 1200 هست ... در حد بنز .. يه سر به همين تاپيكش بزن ؛ حال ميكني.
بعد درش به نظرم قشنگش كرده ... البته گفتم كه دليلش يه چيزه خاصيه.

bersam
04-08-2009, 13:40
فقط يه مسيله خيلي مهم !! كجايي اين كوشي ؟؟؟ اخه با اين امكانات حداقل بايد 300-350 رو داشته باشه ...
و يه سوال ديكه اين كه موتورولا اصلش كجايي هست ؟؟؟ من خودم فكر مي كردم به خاطر بلوتوثش كه 1 دقيقه اي هست و طبق تنظيمات فرانسه درست شده مال فرانسه هست (v3i اين طوريه ! اين يكي از مشكلات اساسيه ! البته اين حالت Idle هست ولي خب ... a1200 هم همين طوري هست؟؟؟) ولي كويا امريكايي هست ...
من كوشي چيني نمي خواما !!! من از كوشيم يه انتظاري بيشتر يه كوشي دارم !!! همين N-GAGE من تا حالا شونصد بار از جيبم برت شده بيرون !!!! D: !!! يا مواقع خشونت هم خودم برتابش مي كنم !!! تا حالا اخ نكفته !!!
البته خب اكه نازك نارنجي باشه باهاش بهتر رفتار مي كنم ! ولي خب مثلا ديكه يكم دووم داشته باشه ديكه !!! تا بهش كفتي تو اخ نكه تيكه و لت و بار بشه !!!

perjixen
04-08-2009, 13:46
موتو كلا ساخته چينه ... البته برندش امريكايي هست ... ولي ساخت چينه چون اونجا هزينه كارگر كمتره.
اپل هم ساخته چيه ... سوني ، نوكيا و ...

به همون خاطري كه گفتم.

ولي همشون تحت نظارت كمپاني مادر -مثلا موتو در آمريكا- توليد ميشن ... و از نظر ساخت و كيفيت با نمونه آمريكايي مطابقت كامل دارن.

bersam
04-08-2009, 13:48
عجب ... اونوقت موتورولاي اصلي رو جه طوري از تقلبيش تشخيص بديم ؟؟؟

perjixen
04-08-2009, 13:51
ديگه داري سوال سخت ميپرسي... يكي از روشهاش خريد از مراكز معتبر هست ... يكي ديگه كه خيلي هم عقلانيه .... دعا كردن

:-))))

bersam
04-08-2009, 13:57
ديگه داري سوال سخت ميپرسي... يكي از روشهاش خريد از مراكز معتبر هست ... يكي ديگه كه خيلي هم عقلانيه .... دعا كردن

:-))))
حداقل توي ايران وجود نداره !!! D: !!!
البته خب بلاخره ! همون دعا كردن بهتره !!!:10:

perjixen
04-08-2009, 14:00
والا من تا حالا نشده كه گوشي خراب يا غير اصل بخرم ... بنظرم ... مهم نيته آدماسسسسسسس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bersam
04-08-2009, 14:07
والا من تا حالا نشده كه گوشي خراب يا غير اصل بخرم ... بنظرم ... مهم نيته آدماسسسسسسس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عجب !!! من هميشه مي كم !!! نيت بايد پاك باشه !!!!:27:
ولي دور از شوخي پول برسه دستم احتمالا يه كارايي بكنم ....:20: من انتظار داشتم يه همجين كوشي با اين امكانات كمتر از 300-350 بيدا نكنم ! به خاطر همين فعلا بيخيال شده بودم ... ولي 200 تومن واقعا قيمت بصرفه اي هست ...

perjixen
04-08-2009, 14:12
خيلي گوشيه خفنيه ... ميگم يه خورده بيوفتي دنبالش ميبيني كه ان گوشكوب و جي امنيا رو قورت ميده.

rozysara
04-08-2009, 14:16
اگه منظورت از اصل بون غیر چینی بودنه همه گوشی هایی که ایران هست چینی هستن حتی اون نوکیا هایی که روش زده فنلاند و شما ime چک میکنی میبینی اروپاست من خودم یه مدت تو کار گوشی بودم میدونم قضیه چیه یعنی کلا تو اسیا گوشی غیر چینی نمیتونی پیدا کنی مگه فامیلات از اروپا و امریکا بیارن
اما اگه منظورت از غیر اصل بودن مثل گوشی های چینی نوکیاست که حتی سیستم عامل ندارند خیالت از این بابت راحت باشه موتورلا از این حیث مشکلی نداره فقط از جایی که میخری 24 ساعت مهلت تست بگیر

rozysara
04-08-2009, 14:20
خيلي گوشيه خفنيه ... ميگم يه خورده بيوفتي دنبالش ميبيني كه ان گوشكوب و جي امنيا رو قورت ميده.
بله حرف شما تایید میشه اما یه مشکل اساسی داره که باعث شد من بفروشمش اونم نداشتن دکمه بود که گاهی واقعا ادم رو اذیت میکنه ولی امکاناتش فوقالعاده هست در حد پی سی پاکت بطوری که جدیدا حتی فیلهای office 2007 رو هم میخونه پی دی اف هم که خوراکشه سرعت در حد لالیگا ولی اون مشکلی که گفتم داره

perjixen
04-08-2009, 14:24
بفروشمش اونم نداشتن دکمه بو
به همين دليل من از گوشيهاي تاچ فاقد كيبورد به شدت بيزارم .... نسبت بشون حسه خوبي ندارم .... تا خود صبح نميشه بيدار بمونم ... دارم ميرم مهموني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bersam
04-08-2009, 14:29
بله حرف شما تایید میشه اما یه مشکل اساسی داره که باعث شد من بفروشمش اونم نداشتن دکمه بود که گاهی واقعا ادم رو اذیت میکنه ولی امکاناتش فوقالعاده هست در حد پی سی پاکت بطوری که جدیدا حتی فیلهای office 2007 رو هم میخونه پی دی اف هم که خوراکشه سرعت در حد لالیگا ولی اون مشکلی که گفتم داره
خب اين كه كيبورد نداره حرف داره مخصوصا براي من كه ادم اس ام اس بازي هستم ! ولي خب خط كه مفته ! از اين N-GAGE به عنوان اس ام اس استفاده مي كنم ! از اون به عنوان يه كوشي درست و حسابي !!! D:
N-GAGE كه دستمه رو مي خواستن 40 تومن بخرن :| ... مي كن بز خري مي كنن ملت ها !!! ولي عمرا من از شر اين خلاص بشم !!!

amir_70
04-08-2009, 14:54
سلام به همه

آقا ما نمیدمنیم این moto چی داره که اینجا اینجور دارن ازش تعریف میکنن
بابا moto تو کار گوشی های تا شو

الان عشق فقط فول تاچه
ولمون کنید بابا
moto???

چند تا برند میگم برید بخرید و حالشو ببر

اول apple
دوم samsung
سوم htc
چهارم =دیگه بقیشون تریپ ضایع بازیه نگیر پولتو حرام نکن

bersam
04-08-2009, 14:58
سلام به همه

آقا ما نمیدمنیم این moto چی داره که اینجا اینجور دارن ازش تعریف میکنن
بابا moto تو کار گوشی های تا شو

الان عشق فقط فول تاچه
ولمون کنید بابا
moto???

چند تا برند میگم برید بخرید و حالشو ببر

اول apple
دوم samsung
سوم htc
چهارم =دیگه بقیشون تریپ ضایع بازیه نگیر پولتو حرام نکن

كويا همين a1200 هم كه بحث سرش هست فول تاجه ... :20:

Apple خريدن جيب پر پول مي خواد و دل خوش ... لا اقل توي ايران (خبر هايي كه از قيمت iPhone 3G S توي تهران به كوشم رسيده تن رو مي لرزونه !!!)

bersam
04-08-2009, 16:33

اينو !!! اين قاب فابريكشه همينه يا خود طرف عوض كرده ؟؟؟ يعني قابش شيشه اي هست (جنسش منظورم نيستا !!!)
---

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبي زحمت اين لينك يوتيوب رو ببينين !!! اين Theme ش هست ؟؟؟ خيلي شبيه اي فون هست اين منوش !!! حتي اين حالت باز شدن قفلش كه ديكه كاملا شبيه Iphone هست !!! اين جريانش جيه ؟

عكس هاي منوش خيلي ضايع بود !!! ولي اين لينك بالايي !!!! يعني كلا رفته روي مخم !!! يعني واقعا ميشه براش تم Iphone درست كرد ؟؟؟
اينم سايتي كه توش عكس هاي منوش رو ديدم ريويوش رو شما هم بخونين !!!

$ رو بردارين !!! مثل اين كه اين جا ----- هستش !!!

Mr.ahad
04-08-2009, 16:47
E6 هم قابليت هاش مثل همين a1200 هست ؟؟؟!!

گوشی e6 از a1200 بهتر است اما این برتری زیاد هم محسوس نیست یعنی ( از لحاظ صدا ( کیفیت مطلوب 64 پلی فونیک به جای 40 پلی فونیک در a1200 ) , باتری , ...) نسبت به آ1200 بهتر است در واقع یک مقدار از باگها و ایرادهای آ1200 توی این گوشی کمتر دیده میشه ....البته باید قیمت بیشتر گوشی e6 و این که این گوشی حدود 1 سال از a1200 دیر تر وارد بازار شده رو هم در برتری اون در نظر گرفت .

bersam
04-08-2009, 16:50
e6 قيمتش جقدره ؟؟؟ ولي به نظرم همين a1200 با اين كه تاشو هست بهتره ! همون طور كه دوستمون كفت فراگير تره ! و برنامه هاي بيشتري داره !!! فقط يكي بياد بكه اين iPhone Theme جريانش سركاريه هكه جيجيه !!! ما كه توي كفيم ...

bersam
04-08-2009, 17:35
نام بازي : Extreme Air Snowboarding
اين جيه ؟؟؟ ... نوع فرمت خاصيه ؟؟ يا فقط بازي بيش فرض مبايل هست ؟؟؟
---
بعضي جاها زدن FM رو بخش مي كنه و بعضي جا ها زدن كه قابليت راديو نداره ؟؟؟ بلاخره كدومش ؟

Highbury
04-08-2009, 20:12
اره درپوشش شیشه ای هستش.به نظر من این گوشی یکم قدیمی شده و خاک هم اطراف ال سی دیش زیاد جمع میشه.توی این رنج قیمت برو سراغ سایر گوشیهای موتو

anti_girl
04-08-2009, 20:27
سلام به همه دوستان عزيز...!
تاپيك جابي هستش اما خوب اگه نتركوننش.....!

bersam
04-08-2009, 20:41
اره درپوشش شیشه ای هستش.به نظر من این گوشی یکم قدیمی شده و خاک هم اطراف ال سی دیش زیاد جمع میشه.توی این رنج قیمت برو سراغ سایر گوشیهای موتو
مثلا جي ؟؟؟ اين e6 طراحيش زياد جذاب نيست ! مثل كوشي هاي SonyEricson هست سري هاي K :| و جون محصول 2006 هست فكر كنم از نظر نرم افزاري هنوز قوي نباشه ! به نظر من اكه قديمي باشه مشكلي نيست ! فقط به نظر من مهم اينه كه از نظر نرم افزاري قوي باشه !:27:
اين همون Theme يا مدل خاصي بود كه مي كفتم !!!
بالاي صفحه ي يوتيوبش نوشته
Motorola A1200 Tunado

اينم عكس هاش :

در واقع همون Iphone Lock هست !!! كه بايد اين نشانه هه رو بكشيش تا قفلش باز بشه !!!(خيلي هم خوب كار نمي كنه ! ولي خيلي شيكه !)

اين در واقع همون منوي iPhone هست !!!:19:
اينم كه همون صفحه ي شماره گير iPhone >>> در حالي كه تصوير هايي كه من از منوي اين كوشي ديدم خيلي با اين فرق مي كرد !!! اون منو ها خيلي خيلي بدرد نخور بود !!!
---
مدل هاي جديدترش مثل a1600 و a1800 قيمتشون جه طورياست ؟؟؟ البته اينا تنها فرق اساسي كه به نظرم با اين a1200 دارن اينه كه GPS رو سابورت مي كنن و اين يه مزيته عاليه !!! D: ولي باز هم به نظرم طراحي اين a1200 نسبت به اين a1600 و a1800 خيلي بهتره (و همجنين قيمت شيرينش !!!) اينا فقط GPS دارن و فقط يه مكابيكسل دوربينشون زياد تر شده !!! يه خورده هم اين اسبيكرش اين كيلوبايت هاش رفته بالا !!!

bersam
05-08-2009, 04:04
خب يه سري تحقيقات كردم ... اين كوشي بنظرم تركونده !!! بي زحمت يه a1200 دار بياد به سوالاي قبلي من جواب بده !!!

بر طبق منابع معتبر، سیستم عامل Android شرکت گوگل روی گوشی‌های A1200 شرکت موتورولا اجرا میشود.
به به ... و كشفيدم كه Tunado در واقع سيستم عامل كوشي هاي iPhone هست !!! ولي خب اين يه سيستم عامل Open source نيست بس يقينا اون مستر بالايي هكش كرده ...!
يعني با اين اوضاع !!! مي شه روي اين كوشي اين سيستم عامل ها رو ريخت بس بايد بشه نرم افزار هاي مربوطشون رو هم روش اجرا كرد ؟؟؟!!! D: !!!

اون وقت مثلا نصب كردن و هك كردن اين ها راحته ؟؟؟ يعني مثلا اكه زديم همه جيز رو خراب كرديم راحت ميشه تنظيمات بيش فرض كارخونه رو بركردوند ؟؟؟ يا همون فلشش كرد !!!؟؟؟

perjixen
05-08-2009, 07:40
bersam @
عزيز ، فكر كنم بري توي تاپيك A1200 اين سوالات رو مطرح كني بهتره. يا صبر كني جاني سرو كلش پيدا بشه -كه فكر نكنم بياد- !!

سوالات عموميت رو من ميتونم جواب بدم ... ولي تخصصي ها رو شرمنده.

تم آيفون داريم ... ولي خوب اين كه شما ميگي -قفل صفحه كليد- اين بنظرم ديگه تم نيست. ولي مطمئنم كه ميشه سيستم عامل مينگ -اسم ا1200- رو عوض كرد. حتي من ديدم ويندوز هم روش نصب كردن.

bersam
05-08-2009, 09:30
ديشب حدود 10 تا كليب از يوتيوب دانلود كردم و سه جهار تات ريويوي طولاني رو مطالعه مي كردم !!!
تا 6 صبح بيدار بودم !!! حالا كه نيكاه مي كنم كلا نخوابيدم ! D: !
فقط مشكل اساسي كه دارم رفتم به جند تا مبايل فروشي بزرك سر زدم ... همشون كفتن ديكه نوي اين كوشي توي بازار نيست ... من اصفهانم ... كسي مغازه اي رو ميشناسه كه موتورولا بياره ؟؟؟ (اكثر مغازه ها فقط دو سه مدل موتورولا رو دارن) اون وقت دست دومش به نظرتون مي ارزه بخرم ؟؟؟ جون كويا كوشي نو نيس ... خدا رو جه ديدي ... شايد از تهران رفتم خريدم ... به نظرم ادم خوبه بره كوشي bluetooth چيني اصل (!!!!!) اك بخره ! اما دست دوم نخره ! معلوم نيست چي از اب در مياد !!!
---
فقط يه سوال تا اين مستر جاني بيادش !!!
مثلا اين جيزي كه شما مي كي و ميشه سيستم عاملش رو عوض كرد ... اكه مثلا زدم همه جيز رو خراب كردم مي تونم بعد درستش كنم ... يا همون به تنظيمات اوليه فلشش كنم ؟؟؟ بعد هم يه سري تحقيقات كردم ... ديدم كه ميكن مثلا روي فلان ورزن فريم ور (؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟) c2crack نصب ميشه !
از اين لحاظ جه طوري ورزنش رو جك كنم و جه ورزني از بقيه بهتره ؟؟؟

rozysara
05-08-2009, 12:44
خوشبختانه این گوشی های موتورلا دارای بوتلودر هستند و در صورت خرابکاری و اگه گوشی روشن نشد میتونی به حالت بوت ببری و درستش کنی ولی اگه نرمافزار سری e رو روی سری r و بلعکس بریزی احتمال داره بوتلودرتم خراب بشه و با تست پوینت میتونی مشکلت رو حل کنی اما برای فهمیدن نوع گوشی میتونی تو منو شماره گیری این رو تایپ کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که در این صورت ورژن گوشیت مشخص میشه
درباره خرید هم میتونی از طریق سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اقدام کنی

Highbury
05-08-2009, 13:38
به نظرم آ1200 گوشی قدیمی هستش و بهتره به جاش 1600 رو بگیری.سایر گوشیهای موتو مثل وی8 هم گزینه ی مناسبیه.

bersam
05-08-2009, 14:03
به نظرم آ1200 گوشی قدیمی هستش و بهتره به جاش 1600 رو بگیری.سایر گوشیهای موتو مثل وی8 هم گزینه ی مناسبیه.
۱۶٠٠ طراحی خوبی نداره ... باز هم ۱۸٠٠ قابل قبول تره ... ولی به نظر من نمی صرفه که به خاطر یه جی پی اس و یه دوربین بهتر و یه اسپیکر قوی تر ۱٠٠ هزار تومن پول اضافه داد ... البته باطری قوی تری داره ... ولی باز هم فکر نمی کنم به خاطر چند ساعت شارژ بیشتر ۱٠٠ هزار تومن اختلاف قیمت خوب باشه ... توی ریویو های خارجی هم می خوندم اکثرا نظر می دادن که همون ۱۲٠٠ بهتره !
(قيمت a1200 روي 190-210 هست ولي اين جوري كه توي اين سايت نوشته :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقيمت a1600 روي 290-310 هست ...

A1200

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدِA1600

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)

و در مورد v9 ...

نام گوشي: RAZR2 V9
تاريخ معرفي : سه ماهه ی دوم سال 2007
باند فركانس:
باند :
HSDPA / GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
سيستم عامل نوع: ندارد
مشخصات ظاهري وزن: 125 گرم
سايز (میلی متر) : طول : 103 عرض : 53 ضخامت : 13.3
رنگ بندي گوشي : بنفش اوه بیخیال این یکی‌ !!!‌ همین v3i برام کافیه ! این گوشی ها بیشتر به درد نسل گذشته می خورن (v3i رو دادم دست پدر جان !!!)
من دنبالش گوشی هستم که دست کاربر رو باز بزاره ... بتونم خودم مشخص کنم می خوام از چی استفاده کنم ... نه فقط چند تا بازی و برنامه ی جاوا روش نصب کنم ...
(کلا اسم جاوا رو پیش من نیارین که من فقط به عنوان یه مزیت اضافه بهش نگاه می کنم ... مثلا برای اجرای بعضی بازی ها یا بعضی برنامه ها ... در کل گوشی باید سیستم عامل جدا داشته باشه)
نکته ی جالب این جاست ! به چند تا از دوستام زنگ می زدم و می گفتم که موتورولا !!!‌کلا فقط همین که می گفتم موتورولا فقط می پرسیدن چرا موتورولا !!! ولی به نظرم بد نیست ! حتی همین v3i هم بدک نیست ... ولی نیاز من رو بر طرف نمی کنه ...
---
به به جناب جاني اين پايين هستش!!! D:

johnypersian1656
05-08-2009, 14:17
bersam جان اون تم آیفون هستش . در مورد قفل هم اون یه برنامس که نصب میشه یعنی شما اینو run میکنی دیگه اون قفل میاد روی صفحه .اگه میگی عاشق بازی به جز جاوا هستی خوب شاید این انتخاب خوبی نباشه! در ضمن صفحه کلید این گوشی واسه تایپ اس ام اس واقعا کوچیکه مثلا دیگه در حال راه رفتن نمیشه اس ام اس داد. با یک دست نمیشه در گوشی رو باز کرد ( میتونین یه مسابقه واسش برگزار کنین ببینین کی میتونه ) البته در مورد صفحه کلید هم خوب یه برنامه ی شبیه ساز صفحه کلید آیفون هم هست. از لحاظ نصب سیستم عامل های دیگه هم مثلا من qtopia رو روش نصب کردم اما مشکلی داشت این بود که آنتن نمیداد!!

در مورد نحوه ی فهمیدن فیرمویر هم همون روشی که rozysara ی عزیز فرمودن عالیه. شما اگه طبق روش فلش کنین هیچ مشکلی پیش نمیاد برای فیرمویرهای قدیمی تر باید ببینین r هستن یا e اما دیگه واسه جدیدا فرقی ندارن.

راستی احمد آباد و اصفهان سل سر زدی ؟ من دیدم احمد آباد هست! از فلکه وارد بزرگمهر که میشی یه مغازه نرسیده به کوچه ی اول. اما خواستی بگو واسه خرید پستی از تهران کمکت کنم. اما این گوشی واقعا از لحاظ مد پذیری بهترینه همونطور که گفتم از لحاظ سخت افزاریم حتی ram و حتی دوربینش رو هم عوض کردن! (که البته سخته و توی ایران ما باید بیخیال بشیم) در مورد a1200 وe6 هم پلتفرم و کرنل یکسانی دارن و دلیل مطرح نشدن e6 فقط قیمت بالای اونه! اگه واست دوربین- gps,.... واست مهم نیست a1200 بهتر از a1600,a1800 میتونه باشه اما خوب دیگه گوشی های جدید هم قیمتشون پایینه ( حالا باز بگم u9 رضا میگه نگو خز میشه :) )

johnypersian1656
05-08-2009, 14:20
راستی کاظم v8 رو پیشنهاد داد که linux هست و سیستم عاملش جدیدتر از e6,a1200 هست . اما v9 همون سیستم عامل synergy هست! که میگی نمیخوایش!

bersam
05-08-2009, 14:50
راستی کاظم v8 رو پیشنهاد داد که linux هست و سیستم عاملش جدیدتر از e6,a1200 هست . اما v9 همون سیستم عامل synergy هست! که میگی نمیخوایش!
اوه اوه بله !!! ولي من جه كنم ! اين a1200 جشم من رو كرفته !!! v8 هم خيلي شبيه به v3i هست ... يه تنوعي جيزي لازمه ديكه !!!

اگه میگی عاشق بازی به جز جاوا هستی خوب شاید این انتخاب خوبی نباشه! در ضمن صفحه کلید این گوشی واسه تایپ اس ام اس واقعا کوچیکه مثلا دیگه در حال راه رفتن نمیشه اس ام اس داد. با یک دست نمیشه در گوشی رو باز کرد ( میتونین یه مسابقه واسش برگزار کنین ببینین کی میتونهخب من كه كفتم كه ...

(کلا اسم جاوا رو پیش من نیارین که من فقط به عنوان یه مزیت اضافه بهش نگاه می کنم ... مثلا برای اجرای بعضی بازی ها یا بعضی برنامه ها ... در کل گوشی باید سیستم عامل جدا داشته باشه)ولي من مثلا توي اين كليب هايي كه مي ديدم ... بازي هاي متنوع زيادي داشت كه تحت جاوا نبودن ... مثل Need For Speed و يا اون يكي كه مثل شورش در شهر سكا هست !!! يا برنس اف برشيا !!! البته شايد هم تحت جاوا بودن و اكه بودن به نظرم جاوا توي اين رزوليشن بازي هاي كيفيت بالايي رو ارايه داده (ولي نبودن !!!)

خب راستش بايد بكم كه اين يه مشكل اساسيه ... جون كه من حتي وقتي سوار دوجرخه هم هستم با كوشيم اس ام اس مي فرستم ... :27:
ولي خب ... با توجه به قابليت هاي خوبش ميشه اين يكي رو نديده كرفت !!! حالا يه خورده هم موقعي استراحت اس ام اس ميفرستيم !

بله ... اين مشكل هم واقعا اعصاب خورد كن بايد باشه !!! توي كليب هايي كه دانلود كرده بودم هم ديدم كه طرف نمي تونست با يك دست كوشي رو باز كنه ... ولي بعد از يه ده ثانيه كلنجار رفتن بلاخره بازش كرد ! ولي معلوم بود كه خيلي سخته !!!!

و اما اين يكي !!! اين عكس ها رو ببنين !!! نمي دونم در واقع جي كار كرد(ويديوش رو شب ابلود مي كنم ! متاسفانه حجم ندارم !!!) اين اهن ربا رو وصل كرد بهش ... مثل اين كه مثل يه تقويت كننده ي صدا يا تصوير عمل كرد ... يه خورده دست كاريش كرد و در اخر اون عكسه ... با كيفيت صداي خوب نسبت به قبلش ... و حس مي كنم تصوير بهتر !!! رو به نمايش كذاشت !(توي عكس به خاطر اين كه از فيلم عكس كرفتم خوب معلوم نيست !!!)

-----

دارم يكم در مورد اين 5800 نوكيا هم تحقيق مي كنم ! مثل اين كه با توجه به قيمت 300 تومنيش تركونده !!! 16 ميليون رنك !!! و صفحه ي 3.2 اينيجي و اين قابليت Accelerometer Sensor For Auto-Rotate ادم رو قلقلك مي ده !!! ولي خب ....
اول از همه كه a1200 ارزون تره !!! و بعد هم اين كه Open source هست و بعدش هم اين كه مي توني هر بلايي كه دلت مي خواد سرش بياري !!! (منظورم از راحت بودن فلشش هست !!! اون رو تقي به توقي بخوره بايد بري 5-6 تومن بياده بشي تا فلشش كنن !!!)
راستي يه نكته اي كه كسي در مورد a1200 توجه نمي كنه امكان بخش فرمت ra هست !!! مثل اين كه اين فرمت كيفيت خيلي بالايي رو ارايه مي ده ... متاسفانه اين رفيقم اين مدل رو نداشت ... وكرنه ازش مي كرفتم يه دو سه روزي دستم باشه تستش كنم دقيق خودم !!!
كسي مي تونه ي مقايسه بين 5800 و اين a1200 بكنه ... مخصوصا از نظر نرم افزاري ...

-----

خب اين جور كه معلومه اين 5800 جند تا مشكل داره ... 1. مثل اين كه مي كن كند هست ... 2.نرم افزارهاي محدود ... ولي اكه اين a1200 صفحه ي نمايشكرش بزرك تر بود !!! D: !!! و انسان حريص است به همه جيز !!! D: !!! اخرش كويا قراره يه بار ديكه از موتورولا خريد كنيم ! D: !

johnypersian1656
05-08-2009, 17:18
دوست خوبم منظورم نوع بازیها هست وگرنه واسه a1200 یه نرم افزاری هست (snesx) که میتونین باهاش rom های نینتندو رو روی این گوشی اجرا کنین که در حال port کردن این برنامه واسه گوشی های جدیدتر هم هستند. برای مقایسه با 5800 هم من خودم باهاش کار کردم جزو بهترین های نوکیاس(به جز کیفیت دوربین کم (که اونم تا حدی قابل رفعه) ) و جنس بدنش . اما من نظر ندم بهتره چون من بین v3x و 5800 هم v3x رو انتخاب میکنم .بله نرم افزاراشم محدوده 5800 اما یه حسی به من میگه شما 5800 میگیرین :)

johnypersian1656
05-08-2009, 17:36
در ضمن در مورد رادیو داره و حتی با یه نرم افزار میشه رادیو رو بدون هندزفری هم دریافت کرد (که البته توی فضای باز) نمیدونم اگه سوال دیگه ای کردی من جواب ندادم ندیدمش. شرمنده

bersam
05-08-2009, 18:15
اوه ممنون ... فقط در مورد اين عكس ها ... و اين اهنربا ...

اما یه حسی به من میگه شما 5800 میگیرین :)شايد احتمالا !!! اخه اين مدل خيلي شباهت خاصي به iPhone داره ... من هم كه كلا از Apple و iPhone خوشم مي اد ! ولي اكه از نظر نرم افزاري مثل a1200 نباشه فكر نكنم طرفش برم ... ---
ولي اخه مشكل من هنوز با اين نمايشكر اين كوشي a1200 هست !!! ... وكرنه از نظر سخت افزاري خيلي عالي هست ! اون Speaker ش رو هم فوق فوقش عوض مي كنم !(البته اكه بخوره ... اخه اكثر كوشي قابليت اين رو دارن كه Speaker ش رو ارتقا داد ... يا همون دوربينش رو هم كه شما مي كي ... ولي خب ! بايد سابورت كنه ! به هر حال اينا براي من مهم نيست ! بيشتر همون اندازه ي صفحش مهمه !!! D: ! من p1 رو ديدم ... اون صفحش واقعا خوبه ... ولي مثل اين كه اين يه درجه از اون كوجيك تره !!! اخرش بايد خودم ببينم ... الان هم شماره تلفن اصفهانسل رو كرفتم ... زنك بزنم ببينم a1200 رو دارن يا نه ...
و يه سوال از شما كه از هر دو تا كوشي استفاده كردين !
كدوم كوشي به كاربر محيط باز تري مي ده !؟؟ كه كاربر راحت تر بتونه توي فايل ها جرخ بزنه و يا توي نرم افزار ها ... مثلا من از مديريت فايل sony ericsoon خوشم نمي اد ! خيلي يه حال هست ! و فقط مثلا اين مي تونه توي منوي اصلي فولدر بسازه ؟

ببخشيد كه من اينقدر سوال مي برسما !!! اخه بعد از دو - سه سال كار كردن با N-GAGE حالا مي خوام يه كوشي جديدي بخرم كه بتونه من رو حسابي راضي كنه !!!

---

حالا كه يكم خوندم نظرم تا حدودي عوض شد ... 5800 مثل اين كه خيلي مشكلات داره !!! يه پست بود جالب بود برام !!! نوشته بود كه "شانسيه ديكه !!! براي يكي قابش مشكل داره ! يكي سخت افزاري مشكل داره !!!" ما هم كه كلا شانس نداريم !!! هم قابش در به داغون در می اد !!!‌ هم نرم افزاری همش هنگ می کنه !!! همين a1200 خيلي بهتره بابا !!! جوي استيك هم نداره كه !!! ولي اين شتابسنج رو داره كه نمي دونم جه طورياست ... ولي يه شتابسنج توي يكي از مدل هاي سوني اريكسون ديدم ... خيلي قوي نبود !!! بيشتر فانتزی بود تا کاربردی !

گارد جاویدان
05-08-2009, 18:43
سلام دوستان
دقایقی است که در جمع گرم شما هستم وخوشحالم
فعلا ما که اماتور هستیم واشنایی زیادی با این سایت ندارم
ولی بدون اغراق سایت اموزنده ای است
موفق وموید باشید

johnypersian1656
05-08-2009, 19:22
اول در مورد اون عکس بگم که نه تقویت صدا میکنه و نه تقویت تصویر :)

من ویدئوش رو ندیدم اما از جوابی که میدم مطمئنم (البته دوستای دیگه هم که همه استادای منن نظر بدن شاید اشتباه کنم ) ( راستی رضا کجاست ؟ ) :46:

این گوشی ها از یه آهنربا (magnet ) استفاده میکنن واسه تشخیص باز یا بسته بودن در گوشی . a1200 هم وقتی که درش بسته باشه نمیتونه مثلا فیلم بگیره یا پخش کنه یا تماس بگیره . حالا کاری که میشه کرد اینه که با استفاده از یک آهنریا موسوم به refrigerator magnet اومده یه جوری به گوشی حالی کرده که در گوشی بازه :31:

و با در بسته این کارا رو هم کرده . این قطعه هم ایناهاش این زیره :

در مورد اینکه زیاد سوال میپرسین به نظر من که اینجوری نیست من خودمم وقتی میخوام گوشی عوض کنم همینطورم . اینجا هم همه ی دوستان کمک میکنن که مشکلا رفع بشه . اینم که من دیر جواب میدم به این علته که با vista مشکل اینترنتی دارم و ubuntu هم به قول شما خیلی یه حاله :31:
در مورد منوهای هم به نظر من منوی ساده (مثل سونی و نوکیا ) برابره با امکانات کم. اما در مورد a1200 این صدق نمیکنه. a1200 joystick داره ها. من اگه خودم میخواستم امتحان کنم واسه تنوع هم که شده بعد از چند وقت یه برند دیگه مثل موتو رو هم امتحان میکردم (شاید دیگه رو ی این برند موندین) :46:
از لحاظ های متفاوت میشه a1200 و 5800 رو مقایسه کرد اما واسه شما اگه رابط کاربری مهمه من میگم a1200 سره اما از لحاظ اندازه lcd و دوربین و... 5800 بهتره. ولی به قول شما باید توی دست بگیرینش. راستی a1200 با چند کیفیت متفاوت از لحاظ ساخت و قیمت توی بازار هست اگه تفاوت قیمت بود بدونین که این ساخت میتونه دلیلش باشه. به احمد آباد نزدیکی برو اونجا هم یه نگاه بکن و قیمت بگیر

راستی رضا کجاست ؟:31: گیر دادم به این داداش رضای گل :11:

bersam
05-08-2009, 22:41
اول در مورد اون عکس بگم که نه تقویت صدا میکنه و نه تقویت تصویر :)

من ویدئوش رو ندیدم اما از جوابی که میدم مطمئنم (البته دوستای دیگه هم که همه استادای منن نظر بدن شاید اشتباه کنم ) ( راستی رضا کجاست ؟ ) :46:

این گوشی ها از یه آهنربا (magnet ) استفاده میکنن واسه تشخیص باز یا بسته بودن در گوشی . a1200 هم وقتی که درش بسته باشه نمیتونه مثلا فیلم بگیره یا پخش کنه یا تماس بگیره . حالا کاری که میشه کرد اینه که با استفاده از یک آهنریا موسوم به refrigerator magnet اومده یه جوری به گوشی حالی کرده که در گوشی بازه :31:

و با در بسته این کارا رو هم کرده . این قطعه هم ایناهاش این زیره :

در مورد اینکه زیاد سوال میپرسین به نظر من که اینجوری نیست من خودمم وقتی میخوام گوشی عوض کنم همینطورم . اینجا هم همه ی دوستان کمک میکنن که مشکلا رفع بشه . اینم که من دیر جواب میدم به این علته که با vista مشکل اینترنتی دارم و ubuntu هم به قول شما خیلی یه حاله :31:
در مورد منوهای هم به نظر من منوی ساده (مثل سونی و نوکیا ) برابره با امکانات کم. اما در مورد a1200 این صدق نمیکنه. a1200 joystick داره ها. من اگه خودم میخواستم امتحان کنم واسه تنوع هم که شده بعد از چند وقت یه برند دیگه مثل موتو رو هم امتحان میکردم (شاید دیگه رو ی این برند موندین) :46:
از لحاظ های متفاوت میشه a1200 و 5800 رو مقایسه کرد اما واسه شما اگه رابط کاربری مهمه من میگم a1200 سره اما از لحاظ اندازه lcd و دوربین و... 5800 بهتره. ولی به قول شما باید توی دست بگیرینش. راستی a1200 با چند کیفیت متفاوت از لحاظ ساخت و قیمت توی بازار هست اگه تفاوت قیمت بود بدونین که این ساخت میتونه دلیلش باشه. به احمد آباد نزدیکی برو اونجا هم یه نگاه بکن و قیمت بگیر

راستی رضا کجاست ؟:31: گیر دادم به این داداش رضای گل :11:

بله درسته !!! همينه !!! D: !!!
جوي استيك رو منظورم 5800 هست كه جوي استيك نداره !
بي زحمت اين عكس رو ببينين !!! نمي دونم جرا اين عكس خيلي خيلي خيلي برام جذاب هست !!! ايا اين نوع خاصي از اين كوشي هست (مثلا سري i هست ؟؟؟) نمي دونم فرقش با بقيه عكس هايي كه از كوشي ديدم جيه !!! ولي اكه اين كوشي مثل اين باشه ! اندازه ي نمايشكرش هم خيلي خيلي خوبه !!! ولي توي عكس هاي ديكه كه مي ديدم !!! خيلي يه حال بود !!! اين خيلي بيشتر شبيه يه smart phone هست ! تا اون عكس هاي قبلي با زواياي ديكه !!!
مثل اين كه ادم فكر مي كنه اين كوشي صفحه ي نمايش خيلي كوجيكي داره ...

perjixen
06-08-2009, 08:13
راستی رضا کجاست ؟

الكي پست نميدم ... درباره اون آهنربا ... كه حرفاي جاني تاييد ميشه ... توي عكس هم مشخصه. من خودم قبل از ئي8 ؛ يو 700 سامسونگ داشتم ... اون موقعه بين1200 و 700 مونده بودم ... هر دو هم يه قيمت داشتن ... دليل اصليه كه 700 رو خريدم قطره كمش نسبت به 1200 بود -من اندازه گوشي خيلي برام مهمه- ولي حقيقا بعد از چند وقت پشيمون شدم .. نه اينكه 700 دلم رو بزنه ؛‌نه ولي 1200 دنيايي براي خودش داره.

bersam جان ، درباره اون عكس هم 1200 معموليه ... البته بماند كه اين گوشي چندين مدل داره -فكر كنم چند مدل 1200 داريم ، جاني كوشي.؟!-.
من خودم الان رفتم تو فكر 1200 ... چون واقعا از دياموند و امنيا چيزي كم نداره .... از لحاظ نرم افزاري . 

bersam
06-08-2009, 08:13
راستی رضا کجاست ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گیر دادم به این داداش رضای گل کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 2 (2 کاربران و 0 مهمان)
bersam, perjixen

:27::27::27:

bersam
06-08-2009, 08:15

الكي پست نميدم ... درباره اون آهنربا ... كه حرفاي جاني تاييد ميشه ... توي عكس هم مشخصه. من خودم قبل از ئي8 ؛ يو 700 سامسونگ داشتم ... اون موقعه بين1200 و 700 مونده بودم ... هر دو هم يه قيمت داشتن ... دليل اصليه كه 700 رو خريدم قطره كمش نسبت به 1200 بود -من اندازه گوشي خيلي برام مهمه- ولي حقيقا بعد از چند وقت پشيمون شدم .. نه اينكه 700 دلم رو بزنه ؛‌نه ولي 1200 دنيايي براي خودش داره.

bersam جان ، درباره اون عكس هم 1200 معموليه ... البته بماند كه اين گوشي چندين مدل داره -فكر كنم چند مدل 1200 داريم ، جاني كوشي.؟!-.
من خودم الان رفتم تو فكر 1200 ... چون واقعا از دياموند و امنيا چيزي كم نداره .... از لحاظ نرم افزاري .
احتمالا همين طوره !!! توي يكي از مدل ها نوشته بود Quad-Band UnLocked !!! كه ما هيجيش رو نفهميديم ! :27:
كدوم مدلش بهتره ؟؟؟
---
اين حافظه ي كم خود كوشي مشكل براي نصب برنامه ها ايجاد نمي كنه ؟؟؟ مثلا همين كوشي كه من دارم N-GAGE فقط 3 مك حافظه ي داخلي مجاز داره كه براي نصب برنامه ها مشكل ايجاد مي كنه ... يا براي ارسال بلوتوث ...(نمي دونم جرا ... مثلا اكه فايل حجمش از اين 3 مك بيشتر باشه مي كه حجم كافي براي ارسال فايل نيست ... رمم هم خالي خالي باشه فرقي نمي كنه !)
من در واقع از اين 8 مك هيج استفاده اي نمي كنم !!! ولي خب ! مي خوام فقط بدونم اين 8 مك مشكلي ايجاد نمي كنه ؟؟؟(توي همه ي كوشي ها زياد هست اين حافظه ....)

perjixen
06-08-2009, 10:52
نه مشكل فضايي نداري [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روي ئي8 كه ميشد هم روي خود گوشي و هم روي مموري جانبي برنامه نصب كني.

راستي :‌

اين چيه......؟!؟! يكي توضيح بده :-)

S@nti@go_s&k
06-08-2009, 11:00
ایول چه خوشگله چی هست حالا گوشیه :دی

نه جدا چیه چنده :دی

S@nti@go_s&k
06-08-2009, 11:01
یکی توضیح بده :دی

perjixen
06-08-2009, 11:54
چخه بچه ... باز كه اومدي اينجا ..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دقيق نميدونم ... ولي ويندوز موبايله ... از دكمه استارت پايين گوشي معلومه.
ولي آمار دقيق دربارش ندارم.

bersam
06-08-2009, 11:55
مثل اين كه هر جيزي هست windows mobile هم هست ... من اول با e7 اشتباهش كرفتم ... الان ميرم كشفش مي كنم !!!

---

A Series

معرفی و مشخصات گوشی A810

تخصصی ترین بررسی گوشی A1200

معرفی و مشخصات گوشی a3100

معرفی و مشخصات گوشی a1800

E Series

معرفی و مشخصات گوشیE6

معرفی و مشخصات گوشی E680i

معرفی و مشخصات گوشیE7

معرفی و مشخصات گوشی E8

Krzr K Series

تخصصی ترین بررسی گوشی Krzr K1

تخصصی ترین بررسی گوشی Krzr K3

L Series

معرفی و مشخصات گوشی L6

معرفی و مشخصات گوشی L7

تخصصی ترین بررسی گوشی L9

Rizr Z Series

معرفی و مشخصات zn200

تخصصی ترین یررسی گوشی Rizr Z3

معرفی و مشخصات گوشی MotoZINE ZN5

معرفی و مشخصات گوشی RIZR Z6c

تخصصی ترین بررسی گوشی Rizr Z8

معرفی و مشخصات گوشی Rizr Z9

معرفی و مشخصات گوشی Rizr Z10

U Series

معرفی و مشخصات گوشی U3

معرفی و مشخصات گوشی U9

تخصصی ترین بررسی گوشی U9

V Series

معرفي و مشخصات گوشي ve25

معرفی و مشخصات گوشی V3i

معرفی و مشخصات گوشی V6

معرفی و مشخصات گوشی ve66

معرفي و مشخصات گوشي ve75

معرفی و مشخصات گوشی V8

تخصصی ترین بررسی گوشی V8

معرفي و مشخصات گوشي V8 Luxury

معرفی و مشخصات گوشی V9

معرفی و مشخصات گوشی Ve

W Series

معرفی و مشخصات گوشی W230

معرفي و مشخصات گوشي W233 Renew

معرفی و مشخصات گوشی W270

معرفی و مشخصات گوشی W375

معرفی و مشخصات گوشی W377

معرفی و مشخصات گوشی W395

معرفی و مشخصات گوشی W5

معرفی و مشخصات گوشی W510

Other Series

معرفي و مشخصات گوشي i425

معرفی و مشخصات گوشی Pg2000

معرفی و مشخصات گوشی Q9

تخصصي ترين بررسي گوشي Q9h

معرفی و مشخصات گوشی Z6w

معرفی و مشخصات گوشی Z8

معرفی و مشخصات گوشی Marco

معرفی و مشخصات گوشی Aura

تمام اين ها رو جك كردم !!! محصول جديده !!! فكر نكنم هنوز توي بازار اومده باشه !!!

S@nti@go_s&k
06-08-2009, 12:02
دقيق نميدونم ... ولي ويندوز موبايله ... از دكمه استارت پايين گوشي معلومه.

خسته نباشی:دی

اینو که عمه هوشنگم فهمید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahroo_z1
06-08-2009, 12:05
سلام اقا رضا. بفرما اینم فقط بخاطر گل روی شما ::10::11::31:

منبع :

S@nti@go_s&k
06-08-2009, 12:09
امین نمیزاشتی یکم میخندیدیم :دی

خوب میگم شنبه ای میگی نه اون عکسو از کجا اوردی خوب تو آدرسش مدلش بود دیگه :دی

mahroo_z1
06-08-2009, 12:11
امین نمیزاشتی یکم میخندیدیم :دی

خوب میگم شنبه ای میگی نه اون عکسو از کجا اوردی خوب تو آدرسش مدلش بود دیگه :دی
چیکار کنم سروش جان خواستم یک عیدی به دوستمون اقا رضا داده باشیم:31::31::10::11:

bersam
06-08-2009, 12:13
جالبه حتي عكس هاش توي google هم نيست !! اين هم فكر كنم توي يه نمايشكاهي جيزي بوده !!!

خب اين جوري كه معلومه در واقع همجين مدلي اصلا وجود نداره !!!

Of course, for the moment no one can say for sure if the A3300 is indeed a phone made by Motorola, as it might be just a Chinese fake

لا اقل هنوز وجود نداره !!! اين هم فكر كنم همين 5800 خودمون هست ارم موتورولا رو بهش جسبوندن !!!

S@nti@go_s&k
06-08-2009, 12:20
Of course, for the moment no one can say for sure if the A3300 is indeed a phone made by Motorola, as it might be just a Chinese fake. Let’s hope Moto will clarify things soon

میفرماین که احتمال داره یه گوشی تقلبی از چین شاید باشه امید وارن که موتو زود اعلام کنه که واقعی هست یا no:دی

bersam
06-08-2009, 12:22
میفرماین که احتمال داره یه گوشی تقلبی از چین شاید باشه امید وارن که موتو زود اعلام کنه که واقعی هست یا no:دی
عجب !!! خب همون شد ديكه !!! D: a1200 رو عشخه !:27:

johnypersian1656
06-08-2009, 13:46
رضا جان بله a1200 انواع متفاوتی داره که a1200r,a1200i,a1200e,a1200 که این حروف بعدی نمایش دهنده ی چیزایی مثل refresh,edge,international... هست. در ضمن بد نیست این عکسم بذارم که از خانواده ی همون گوشی بالایی هست و الان هم توی بازار ایران موجوده با ویندوز موبایل فوق العادش:
a3100 :

johnypersian1656
06-08-2009, 13:54
راستی در مورد quad-band unlocked که bersam جان فرمودن چون a1200E TRI-BAND هست اینجا خواسته اشاره کنه که منظورش نوع quad band (از لحاظ باند فرکانسی )هست . و unlocked هم که همون unbranded هست یعنی قفل نیست روی سیم خاصی.در مورد حافظه ی داخلی چون a1200 فایلهای بلوتوثی دریافتی رو میتونه روی memory stick ذخیره کنه مشکلی نداره . swap هم که همون اوایل براش اومد. در مورد تفاوت a1200 ها فکر کنم دیگه مشخصه اما اگه خواستی بگو کامل توضیح بدم.

bersam
06-08-2009, 15:26
عجب !!!! swap هم داره !!! :18::18::18:
اره بي زحمت اكه ممكنه در مورد اين i e r و اينا توضيح بده !!! فكر كنم توي همه ي برند ها يكي باشه ولي من اصلا نمي دونم به جه دردي مي خورن !!
و فقط ! امروز شايد رفتم سباهان سل ... و البته اين كه مي كي توي احمد اباد !!! من شك دارم داشته باشنا !!!! اون جا ها فوق فوقش 1100 دارن يا شايد هم K جوات !!! شايد هم خيلي هنر كنن N جوات رو هم ببرن اون جا !!!
ولي در مورد اين ويندوز مبايل ! طراحي باحالي نداره !!! فقط Open Source !!! (يعني همون فقط a1200 1!!)

GiggleClub
06-08-2009, 15:39
این a3100 رو کسی باهاش کار کرده؟
باحاله

چند تو ایران؟
کیفیت تاچش خوبه؟

rozysara
06-08-2009, 19:44
من با این گوشی کار نکردم ولی a1200 داشتم کیفیت تاچش فوق العاده هست دقت بالا همراه با کیفیت ساخت + عمر بالا 3 ساله دهنشو سرویس کردم اخ نگفته
اما در مورد قیمت حول و حوش 460 تومن باید باشه

bersam
07-08-2009, 12:08
460 تومن ؟؟؟ با اين قيمت كلي كوشي با امكانات بهتر و كيفيت بيشتر هست ... همون a1200 رو عشخه !

GiggleClub
07-08-2009, 12:18
۴۶۰ ؟؟؟

اووووو
ادم میره آیفون میخره :دی

Highbury
07-08-2009, 12:20
مثل اين كه هر جيزي هست windows mobile هم هست ... من اول با e7 اشتباهش كرفتم ... الان ميرم كشفش مي كنم !!!

---

تمام اين ها رو جك كردم !!! محصول جديده !!! فكر نكنم هنوز توي بازار اومده باشه !!!
ماشالله به این پشتکار.مسلما یا فیک هست یا نیومده دیگه:31:

johnypersian1656
07-08-2009, 13:33
A1200 (Released: Jan 2006) - this was the first model. It was released in 2006. Many of the generic firmwares that come with the A1200 have issues with low speaker volume that makes it hard to listen to voice calls and media from within the handset.

A1200I (Released: June 2006) - shortly after the release of the A1200 in east Asia, the A200I was released in Latin America. It came with an International version of firmware that included Spanish, Portuguese and French language support.

A1200R (Released: Dec 2006) - in response to the volume issue with the A1200, Motorola released the A1200R (Refresh) whose firmware is considered to be the most stable. Motherboard components have changed, runs different software, small change to the battery cover to permit a lanyard strap to be attached.

A1200E (Released: Jan 2007)- this is the latest model and comes with firmware that includes EDGE. (EDGE stands for Enhanced Data rates for GSM Evolution or just Ehanced GPRS for short. It is sometimes referred to as EGPRS. EDGE allows for a higher bandwidth data transfer over a GSM network). Aside from its EDGE capabilities, this phone is not very different from its predecessors. Its firmware's have the audio issues resolved and supposedly better Voice Recognition. However it has one big disadvantage - is only tri-band rather than quad.

در مورد a3100 الان تازه اومده که با این حساب قیمت ۴۸۰ واسش طبیعی هست. ظرف یک ماه آینده هم سری جدید گوشی های موتو میاد که یه گوشی تمام عیار! هم هست توشون :

MOTOROLA SHOLES

در ضمن اگه از کیبورد این گوشی خوشتون نمیاد میتونین به راحتی جداش کنین! در مورد a3300 هم یه گوشی با این مدل میاد اما حالا اینکه شکلش یا امکاناتش چیه هنوز معلوم نیست.

bersam
07-08-2009, 13:49
فكر كنم اين سري ها فقط توي فريمور هاشون فرق مي كنه ... كه اين ها رو هم ميشه دستي ابديت كرد ....

MOTOROLA SHOLES

در ضمن اگه از کیبورد این گوشی خوشتون نمیاد میتونین به راحتی جداش کنین! در مورد a3300 هم یه گوشی با این مدل میاد اما حالا اینکه شکلش یا امکاناتش چیه هنوز معلوم نیست.

:18::18::18:
موتورولا هم از اين مدلي ها مي خواد بزنه !!!
ولي خب قيمتش هم بايد سر ادم رو درد بياره !! توي تجربه هاي قبلي وقتي يه كوشي رليز شده جقدر طول كشيده تا بياد توي ايران ؟؟؟

perjixen
07-08-2009, 16:06
درباره آ3100 ، این یه گوشی تمام عیاره ... با سی پی یو Qualcomm 7201A 528 MHz processor و ram 128 ، دوربین 3.2 جی پی اس و ...
البته قبول که شرکتهایی مثل htc و سامسونگ و ... غولهایی زیادی دارن که جایی برای قدرت نمایی این مدل موتو نمیزارن ؛ ولی مطئنن مسولین موتو یه قابلیت منحصر به فردی روی این گوشی گذاشتن.
نمیدونم ، شاید بشه پلتفرم گوشی رو از ویندوز 6.1 به 6.5 ارتقا داد ... که باید دید از لحاظ سخت افزاری این قابلیت رو داره یا نه چون آ3100 یه ال سی دی 2.8 ... 65 هزار رنگی داره.

درباره آ330 هم ، فعلا یه مدله ... که مشخص نیست تولید بشه یا نه ... اخبارش این چند روز در نت پخش شده ولی کسی تایید یا تکذیب نکردتش.
ولی با تولیدش میتونه به وضعیت نچندان نامناسب موتو کمک کنه .

و
اینم یه طرح دیگه موتو برای آندورید هست ... که نشون دهنه این سیستم عامله قوی هست -البته نه زیاد قوی- که همه شرکتها الان ترجیح میدن یه گوشی با این سیستم عامل داشته باشن.
این دقیقا همون عکسی هست که جانی آپش کرده ... ولی این طرحشه.

bersam
07-08-2009, 17:10

فكر كنم توليد شده ها !!! يا اون كوشي بالايي يه فيك جيني هستش :)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدصفحش 3.7 اينج هست با رزوليشن : 480x854 بيكسل !!!! اين خدا هست !!! ولي فكر كنم قيمتش زياد بشه !!!
اينم ادرس همون سايت با ترجمه ي فارسي ... فكر كنم همه ي خبر ها زير سر همين سايت هست !!!

bersam
08-08-2009, 02:01
مونده بودم كجا ببرسم كفتم بيام همين موتورولا ببرسم !!! : دي !!!
مي خواستم بدونم اين اصطلاحاتي كه به كار مي ره مثل Multi touch و Full touch يعني جه و كلا جه معنايي مي تونه داشته باشه ؟
اين a1200 كدومشه !!؟؟؟!!!
و يه سوال كه Pocket Pc در واقع به جه كوشي هايي ميكن ؟؟؟؟؟ a1200 يه نوع Pocket Pc هست ؟؟؟(اخه لينوكس روشه ديكه !!!) يا مثلا كوشي مثل 5800 كه سيمبيان هست ... اون جه طورياست ؟

perjixen
08-08-2009, 07:40
مي خواستم بدونم اين اصطلاحاتي كه به كار مي ره مثل Multi touch و Full touch يعني جه و كلا جه معنايي مي تونه داشته باشه ؟

تاچ گوشي ها دو نوعه ... يكي تاچ معمولي .. -مثل همين 5800 ،‌ و يا اكثر گوشيهاي ساسمونگ و همين آ1200- يكي هم مولتي تاچ آيفون.
گوشي هاي مولتي تاچ ،‌صفحه شون خازني هست ... بنابراين ميتونن چندين نقطه حساس رو پيدا كنن -گرچه نميدونم بيشتر از 2تا رو شناسايي ميكنن يا نه-. اين تكنولوژي با آيفون خيلي متداول شد ... ولي دقيق نميدونم ابداعگرش كي بود.
آ1200 هم تاچ معمولي هست ... يعني فقط به يك نقطه حساس ... حالا توي اين تاچهاي معمولي هم گوشي ها دو نوعند يكي حساس به نقطه يكي حساس به گرما ...
نقطه يي ها مثل همين 1200 كه با قلم بايد باشون كار كرد ... و بدون قلم -انگشت- كمي سخته كاركرد باش ... حساس به گرما هم مثل F480 سامسونگ كه به راحتي ميشه با انگشت باش كار كرد.

سوال كه Pocket Pc در واقع به جه كوشي هايي ميكن ؟؟؟؟؟
اصولا به گوشي هاي سيستم عامل ، سي پي يو و رم داشته باشن ... ميشه گفت ppc ... بنظر من 1200 هم جز اين رده هست ؛‌همونطور كه آيفون هم هست ... هم همونجور كه گوشي هاي آندوريد هم جز اين قسمت هستن.
ولي اختلاف نظر در اين باره زياده ...

bersam
09-08-2009, 10:20
خب دوستان !!! بلاخره اين اصفهان سل كفت يه سفيدش رو داره مي اره... ولي قيمت رو بالا كفت !!! با توجه به قيمتي كه دوستان اين جا بهم دادن بايد روي 200 باشه ولي كفت 235 تومن ... ! البته كفت با كارانتي معتبر !!! كه نفهميديم كارانتيش جي بود اخر !!! مي كم اكه از جنوب بكم برام بيارن مشكلي براي كوشي بيش نمي اد ؟؟؟ البته بكم كه من تا حالا از جيزي به اسم كارانتي خير نديدم !!!
و از بس ادم رو مي بيجونن به كل بيخيالش مي شم !!!
ولي خب تهران هم كسي قيمت داشته باشه اون ورا اشنا داريم ... مي كم بفرستن ! يكي از دوستان هم اون جاست قراره بره برا ما ببرسه !!! حالا جه مي كنه خدا مي دونه !

bersam
09-08-2009, 21:30
اين جا جه قدر خلوته !!! بابا اون سامسونكيه درست ميكفته بس !!! همه ي مبايل هاي ديكه انجمن هاشون تركيده !!! اين جا رو روزي يه POST هم نميبيني !!!

johnypersian1656
10-08-2009, 23:34
فكر كنم اين سري ها فقط توي فريمور هاشون فرق مي كنه ... كه اين ها رو هم ميشه دستي ابديت كرد ....

موتورولا هم از اين مدلي ها مي خواد بزنه !!!
ولي خب قيمتش هم بايد سر ادم رو درد بياره !! توي تجربه هاي قبلي وقتي يه كوشي رليز شده جقدر طول كشيده تا بياد توي ايران ؟؟؟

ماه سپتامبر واسه verizon میاد sholes که نسخه ی cdma هست و ماه بعدش gsm میاد گفته میشه که امکان داره نسخه ی gsm با دوربین 9 بیاد و از لحاظ ظاهری هم با هم فرق دارن این دو . این گوشی یه cpu 1ghz داره و سی پی یویی هست که acer در لپ تاپهاش استفاده کرده قیمتش هم بدون contract 800$ اعلام شده . ولی به نظر من که عالیه. من که از همین الان بهش فکر میکنم :)

bersam
13-08-2009, 11:31
عجب !!! رفتم يه جا ديكه مي كفت 265 تومن .... كفتم برو بمير !!! : دي !!!
فقط اين جا يه كوشي دست دووم ديدم مي كه 100 تومن ... رنكش مشكي هست (فكر نكنم اصلا برم طرفش !!! سفيدش خيلي خوشكل تره ...) ... بعدش بهش مي كم 48 ساعت تست مي دي كه اكه خراب بود بركردونم ... مي كه ما اصلا تست نمي ديم ! مي كم مرتيكه كوشي نو رو هم 24 ساعت تست مي دن تو كه مي خواي دست دووم رو هم به ما بندازي مي كي نه !
فكر نكنم دست دووم بخرم ... احتمالا با اين قيمت هاي 230 تومن و قيمت هاي عجق وجق اينا بايد برم سراغ يه مدل ديكه ... :| حالا اكه اين قيمت هايي كه مي دادن مال a1800 بود يه جيزي :|

bersam
16-08-2009, 23:07
: دي !!! كسي اين جا نمي اد مثل اين كه !!! خب اخرش قرار شد يه iPod Touch بردارم !!! بيشتر به كارم مي اد تا a1200 !

fire159
21-08-2009, 13:53
سلام

شما واقعا " كه اصفهاني هستي
اگه همه بگن a1200 گوشي خوبي هست آخر حرف خودتو ميزني

گوشي هاي موتورولا عالين بايد روش كار باهاش رو بدوني :11:

fire159
21-08-2009, 14:37
شوخي كردم
من خودمم موقع خريد گوشي خيلي تحقيق ميكنم

اما از من ميشنوي اگه ميخواي گوشي موتورولا بخري مخصوصا " مدلهايي كه جديد مياد اصلا " طرف اصفهان سل نرو بري تهران بخري به صرفه تره

من خودم zn5 رو تهران 325 قيمت داشتم اينا ميگفتن 380 . / z10 رو هم همينطور خيلي بالاتر ميگفت

من كه با z8 خودم حال ميكنم :5:

bersam
21-08-2009, 15:02
سلام

شما واقعا " كه اصفهاني هستي
اگه همه بگن a1200 گوشي خوبي هست آخر حرف خودتو ميزني

گوشي هاي موتورولا عالين بايد روش كار باهاش رو بدوني :11:
حرفت رو نشنيده مي گيرم :|
با توجه به نيازم iPod Touch بهتره برام ... a1200 تنها مشكلي كه از نظر من داره LCD كوجيكش و قيمت زيادش توي اصفهانه (كمتر از 230 تومن نديدم جايي :| ) در ضمن multi touch ايباد خيلي بهتره كسي توش شكي نداره ... اكه بودجه داشتم صد در صد 3GS ميخريدم !!! : دي !
درضمن به قول اين داريوش 300 هزار تومن بوله ! حقوق يك ماهه كارمنده ... :| علف خرس كه نيس كه :|

fire159
22-08-2009, 16:49
iPod Touch چه گوشي هست ؟! :13: منظورتون htc touch hd

يادمه 2-3 سال پيش a1200 دويست تومان بود اما چون گوشي خوبي بوده و خريدار داشته افت قيمت نكرده
باعث تعجبه چون مثلا گوشي استثنايي zn5 ظرف چند ماه 100 تومان اومد پايين ( بالاخره ميخرمش):40::5:

البته a1210 هم شبيه a1200 هست با صفحه 2.8" و دوربين 3mp ... اما فعلا " ايران نيمده :13:

به اميد روزي كه ... motorola sholes , morison , ironman

bersam
22-08-2009, 17:24
شوخي كردم
من خودمم موقع خريد گوشي خيلي تحقيق ميكنم

اما از من ميشنوي اگه ميخواي گوشي موتورولا بخري مخصوصا " مدلهايي كه جديد مياد اصلا " طرف اصفهان سل نرو بري تهران بخري به صرفه تره

من خودم zn5 رو تهران 325 قيمت داشتم اينا ميگفتن 380 . / z10 رو هم همينطور خيلي بالاتر ميگفت

من كه با z8 خودم حال ميكنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
متاسفانه من هم جدي كرفتم :10:

iPod Touch چه گوشي هست ؟! :13: منظورتون htc touch hd

يادمه 2-3 سال پيش a1200 دويست تومان بود اما چون گوشي خوبي بوده و خريدار داشته افت قيمت نكرده
باعث تعجبه چون مثلا گوشي استثنايي zn5 ظرف چند ماه 100 تومان اومد پايين ( بالاخره ميخرمش):40::5:

البته a1210 هم شبيه a1200 هست با صفحه 2.8" و دوربين 3mp ... اما فعلا " ايران نيمده :13:

به اميد روزي كه ... motorola sholes , morison , ironman
iPod Touch يك PMP محصول Apple هست كه شباهت خيلي زيادي به iPhone داره ... متاسفانه با توجه به بودجه ي من مجبورم كه iPod بخرم . يك محصول Touch كه طبق كفته ي خود Apple تا حالا حدود 50000 برنامه و بازي براش ساخت شده ... فقط با توجه به يك سالي كه مي كذره ... بر مراتب از سيمبين و ويندوز مبايل و حتي لينوكس بهتره ... :) OS ش هم از هسته ي مك استفاده مي كنه ولي يه اسم ديكه داره ! ما ميكيم همون مك !

rozysara
22-08-2009, 21:14
مبارک باشه عزیزم حالا چند گرفتی ؟

bersam
22-08-2009, 23:15
مبارک باشه عزیزم حالا چند گرفتی ؟
منتظرم ... اخه تقريبا يك هفته و خورده اي ديكه كنفرانس apple هست و شايعات مي كه كه مي خواد iPod سري جديد رو معرفي كنه كه احتمالا هم دوربين داره هم قطعاتش 3GS رو مي خوره ! كه با توجه به بازي هايي كه مي خوان جديدا بزنن ! سري جديد رو بخرم خيلي بهتره ! من هم امارات اشنا دارم ! همون اول كار مي كم برام بفرستن ! البته امروز فردا هم همين قيمت رو اونورا ميكيرم ... و الان 8 gig ش 240 تومن توي بازار قيمت كرفتم ... 16 gig رو هم حدودا 300 تومن ...:20:

fire159
24-08-2009, 14:00
خوبه

اما من كه غير از موتورولا هيچ گوشي نميتونم دستم بگيرم :5:

Highbury
26-08-2009, 02:00
دوستان در مورد آ3100 چه اطلاعاتی دارید؟آیا این هم مثل سامسونگ و چ تی سی و ... اینتفریس خاصی داره؟موردی داره که با سایر ویندوز موبایلها بشه مقایسه کرد؟قیمتش الان چنده؟

dampayi
26-08-2009, 11:33
قیمتش رو تو gsm زده 479 تومن که البته همیشه زیاد می گه:دی

fire159
26-08-2009, 12:47
هزار تومان 480 : a3100

هزار تومان 360 : ve66

هزار تومان 295: zn300

هزار تومان 330 : z10

همه با گارانتي فيتكو

قيمت a3100 نسبت به winows mobil هاي جديد و همرده بالا نيست ميتوني با قيمت هاي بالاي htc مقايسه كني :5:

rozysara
26-08-2009, 14:08
ولی انصافا گوشی zn4 هم یه چیز دیگه هستش کاش تو ایران بودش یکی میگرفتیم

fire159
27-08-2009, 00:05
zn4
qa4
rival ...

اينا واقعا " گوشيهاي زيبا و استثنايي هستند من خودم عاشق zn4 , qa4 هستم اما متاسفانه با شبكه gsm كار نميكنن چون CDMA network هستن :41:

Highbury
27-08-2009, 00:26
البته نسبت به ایکس پریا و تاچ 3 جی گرون هستش.
امکانات خاصی نداره که از سایر وین موبایل ها متمایزش کنه؟

johnypersian1656
27-08-2009, 19:03
کاظم جان a3100 حدود 460 هست اما میتونی به جاش a3000 بگیری که 250 هست . اینترفیس خاصی داره a3100 که از winmobile دورش کرده و مشخصه دیگش سرعت بالای اتصال gps هست که توی هیچ گوشی نظیرش نیست و این شعار a3100 واسه تبلیغ هست!

fire159
27-08-2009, 23:31
اوه مرسي جاني :10:

درسته a3000 3g , wifi نداره و قيمتش هم كه ارزونتره برا كشورايي مثله ايران كه 3g نداره خوبه :5:

fire159
28-08-2009, 00:02
سلام دوستان يه سورپرايز جديد از موتورولا :10:

حتما" ببينيد : :18:

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موتورولا a3300c :

5 million pixel camera, 3.2 inches WQVGA-resolution touch screen, and there are gravity sensors, touch
user interface and motorized hand-written technical, and support GPS and aGPS hybrid navigation

Motorola is not currently published A3300c, A3300c Motorola also introduced in the country's first
CDMA2000 3G mobile telecommunications

5mp camera with flash / 3.5mm jack / windows 6.1 or 6.5 / 4gb internal /wifi / 3.2" display ... . :5:

(((just:40: moto )))

fire159
02-09-2009, 18:44
2009, Q2 headsets selling situation :

Nokia - 103,2 million (38% market share)
Samsung - 52.3 million
LG - 29,82 million
Motorola - 14.8 million (5,5% market share)
Sony Ericsson - 13,8 million (5% market share)

S@nti@go_s&k
10-09-2009, 23:05
یه نقل قول از شنبه :دی

اینم یه طرح دیگه موتو برای آندورید هست ... که نشون دهنه این سیستم عامله قوی هست -البته نه زیاد قوی- که همه شرکتها الان ترجیح میدن یه گوشی با این سیستم عامل داشته باشن.
این دقیقا همون عکسی هست که جانی آپش کرده ... ولی این طرحشه.

حالا اینم عکسه اصلیش

Motorola CLIQ MB200

اسم مدلش هستش

همونطور که قبلا گفته شد آندرویید نسخه 1.5 هستش

5 مگا پیکسل .فوکوس. زوم دیجیتال

صفحه 3.1 اینچ

وای فای . جی پی اس . جک 3.5

باطری 1420

6 ساعت مکالمه

تاک تایم 324 ساعت

تا 32 گیگ ساپورت میکنه میکرو اس دی هستش رمش

فکر کنم امروز تو سان فرارنسیسکو معرفی شده

پاییزم رلیز میشه فکر کنم اپراتوری باشه منظورم قرار دادیه :دی

S@nti@go_s&k
11-09-2009, 01:12
اینم mb300

فکر میکنم با همون مشخصات باشه

fire159
11-09-2009, 02:36
:5:Motorola Cliq’s official features and specs include:

WCDMA 900/1700/2100, HSDPA 7.2 Mbps
GSM 850/900/1800/1900
3.1 inch, 320 x 480 pixels touchscreen display
Android 1.5 OS
Custom homescreen with Live Widgets
Android Market
GPS, Turn by Turn directions, Google Maps with Street View, E-Compass
Wi-Fi
Android HTML Webkit browser
3.5mm headset jack
Bluetooth 1.5 (really? 1.5?)
5MP autofocus camera
Qualcomm MSM7201A Processor, 528 MHz
256MB RAM, 512MB ROM
2GB MicroSD card in the box
1420 mAh battery
Talk-time: up to 6 hours of continuous talk time
Standby time: up to 13.5 days
114 x 58 x 15.6 mm (4.49 x 2.28 x 0.61 in)
163.00 grams (5.7 oz)

(((just[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif moto )))

fire159
11-09-2009, 02:55
اين هم يه عكس خشكل از moto cliq

S@nti@go_s&k
11-09-2009, 03:01
شما پست منو ندیدی؟!!!!!!!!!!!!

عکستم نمیاد

عکسای بهتر

قیمتشم حدود 400 دلار هستش

fire159
11-09-2009, 23:11
Motorola DEXT MB220

اين بهترين گوشييه كه تا حالا ديدم اميدوارم كه يه روز بتونم داشته باشمش

منتظر سوپرفونهاي بعدي موتورولا هستيم شايد به زودي mb330 - shoels - ironman - calagry - flash & ...

:8:

sory چرا عكسام نمياد
چه كنيم تازه كاريم ديگه :20:

راستي قديمي هاي كلوپ موتورولا چرا تا حالا يه تايپيك در مورد گوشيهاي جديد موتورولا درست نكردن خيلي افت داره

S@nti@go_s&k
12-09-2009, 20:45
sory چرا عكسام نمياد

شاید فیلتره

حالا بیخیال عکساشو که من گذاشتم :دی

S@nti@go_s&k
19-09-2009, 13:35

Motorola E11 touchscreen phone for China

with 262k colors, although the exact screen size is not known, with various other basic features Bluetooth, FM radio, an mp3 player, microSD expansion, USB support, and a 3-megapixel camera
os linux

johnypersian1656
19-09-2009, 16:04
ممنون سروش جان. این آقا رضای گل اومد این تاپیک رو زد و رفت .اصلا هم ازش خبری نیست دلمون واسش تنگیده. حالا شما جور ایشون رو بکشین.( کلا ممنون از اینکه با وجود اینکه میدونم سامسونگی هستین اینجا هم معرفی گوشی ها رو میذارین )

fire159
20-09-2009, 20:28
موتورولا ROKR E11 : :5:

TFT resistive touchscreen, 256K colorsx 320 pixels240 x 320 pixels, 2.8 inches - Handwriting recognition
- 3D User Interface
dual speaker stereo , 3.5mm jack ,
media player , linux os , ... .

fire159
21-09-2009, 23:10
گوشی Cliq ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) موتورولا که توسط شبکه T-Mobile عرضه می گردد پوسته ای به نام MOTOBLUR را برای سیستم عامل اندروید به جهانیان معرفی نمود.

اپراتور T-Mobile بار دیگر گوشیی مبتنی بر سیستم عامل اندروید را به فهرست گوشی های خود اضافه نمود اما این بار این گوشی ساخت کمپانی موتورولا است. در کنفرانس GigaOM's Mobilize که در شهر سانفرانسیسکو برگزار شد، "سانجی جها" مدیر عامل موتورولا به معرفی گوشی Cliq ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) موتورولا -- نخستین گوشی که از پوسته MOTOBLUR (یک واسط کاربر سفارشی) استفاده می کند -- پرداخت. گوشی Cliq ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در فصل تعطیلات عرضه خواهد شد اما قیمت این گوشی هنوز اعلام نشده است.
پوسته زیبا و یکدست MOTOBLUR که برای سیستم عامل اندروید در این گوشی بکار رفته از ویژگی هایی برخوردار است که که قبلاً نیز شاهد این ویژگی ها در دیگر پلت فرم های موبایل بوده ایم. همانند webOS، پوسته MOTOBLUR تمامی فهرست تماس شما و اطلاعات مربوطه را از منابع مختلف جمع کرده و بصورت یکپارچه در گوشی نمایش می دهد. همچنین اگر بخواهید می توانید فهرست تماس های خود را بر اساس شبکه های گوناگون بصورت مجزا مشاهده کنید.
پوسته MOTOBLUR مشابه آنچه در سیستم عامل webOS پالم شاهد آن هستیم دارای یک برنامه مخصوص پیام رسانی است. ویدجت پیام ها (Messages widget) تمامی اکانت های ایمیل را در داخل یک صندوق پست الکترونیک فراگیر سازماندهی می کند. یکی از ویژگی های منحصر به فرد ویدجت پیام های MOTOBLUR این است که این امکان را برای شما فراهم می آورد که با استفاده از انواع رنگ، فونت و شکلک ها (emoticons) به ارسال پیام بصورت متن غنی (rich text) بپردازید. همچنین شما می توانید از طریق این برنامه تصاویر را به ایمیل های ارسالی الصاق نمائید.
MOTOBLUR نیز همانند سیستم عامل S60 سیمبین شرکت نوکیا که در گوشی N97 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مورد استفاده قرار می گیرد از یک ویدجت لایو (live widget) استفاده می کند. نام این ویدجت Happenings است که امکان دسترسی فوری به شبکه های اجتماعی مورد نظرتان را از صفحه اصلی گوشی برای شما فراهم می آورد. هرچند نحوه کار آن با آنچه در گوشی های نوکیا شاهد آن هستیم کمی متفاوت است چرا که آنها به ارائه یک برنامه واحد نمی پردازند: با توئیتر، فیس بوک، جی میل، مای اسپیس، یاهو، Last.fm و دیگر شبکه های اجتماعی بطور مرتب از طریق این برنامه تماس برقرار شده و بروزرسانی صورت می پذیرد. با استفاده از این ویدجت شما می توانید وضعیت خود را بروز نموده و وضعیت جدید را به تمام یا برخی از شبکه های اجتماعی مورد نظرتان منتقل کنید.

یک ویژگی جالب دیگر این گوشی این است که در صورت مفقود شدن گوشی قابلیت ردیابی آن از طریق GPS کمکی وجود دارد. شما می توانید از راه دور محتویات گوشی خود را پاک نمائید و تمامی اطلاعات گوشی شما بر روی سرورهای MOTOBLUR ذخیره می شود. قابلیتی بسیار جذاب.
گوشی Cliq ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شباهت زیادی به تصاویری دارد که از گوشی موسوم به "Morrison" دیده بودیم و پیش از این شایعه عرضه آن بعنوان گوشی GSM مبتنی بر اندروید موتورولا به گوش می خورد. همچنین این گوشی از نظر فرم ظاهری و قالب مشابه گوشی T-Mobile G1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با صفحه کلید کشویی QWERTY کامل است. برخلاف گوشی G1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در این گوشی بجای trackball از یک پد با کلیدهای چهارجهته استفاده شده است که در شرایط بسته بودن صفحه کلید کاملاً مخفی می گردد. وجه رویی گوشی دارای یک صفحه نمایش عریض و سه کلید لمسی است.
گوشی Cliq ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از Wi-Fi پشتیبانی کرده و دارای GPS با قابلیت خواندن و نمایش مرحله به مرحله موقعیت (turn-by-turn GPS) است. این گوشی همچنین از دوربین 5 مگا پیکسلی، جک هدفون 3.5 میلیمتری استاندارد و قابلیت نمایش ویدیویی بصورت استریم 24 فریم بر ثانیه برخوردار است. گوشی Cliq ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با رنگ جذاب تیتانیومی و سفید عرضه می شود.
"سانجی جها" مدیرعامل موتورولا همچنین اشاره نمود که قرار است انواع بیشتری از گوشی های MOTOBLUR مبتنی بر اندروید توسط این کمپانی عرضه شود که از آن جمله می توان به گوشیی که قرار است در اواخرامسال عرضه گردد اشاره نمود. شایع است که این گوشی موسوم به "Sholes" توسط شبکه وریزون عرضه خواهد شد. او همچنین افزود که موتورولا قرار است در سال 2010 نیز گوشی های مبتنی بر اندروید بیشتری را عرضه کند.

johnypersian1656
22-09-2009, 13:32
طبق آخرین اخبار موتورولا dext mb220 تا یک ماه دیگه توی ایرانم هست! یعنی 3 روز بعد از فروش توی آمریکا. قیمتش هم حدود 450 تومان هست. دوستان پولاتونو جمع کنید! :)
ویدئویی از این گوشی :

fire159
22-09-2009, 17:36
اوه راست ميگي جاني :18:

كاش زود بياد من كه عاشقه اين گوشيم :40:

تمام گوشيهاي smart phone بايد جلوش تعظيم كنن

راستي كسي ميدونه اين قابليت shazam تو اين گوشي چيه ؟؟

johnypersian1656
22-09-2009, 20:30
بله حتما میاد. shazam و موتورولا با هم همکاریشونو شروع کردن تا با برنامه های نرم افزاری (مثل moto id که توی zn5 هم هست) شخص بتونه از database اونا اطلاعات موزیک رو بگیره و اگه خواست موزیک ها رو بخره.البته این قابلیت فعلا برای usa هست.

S@nti@go_s&k
22-09-2009, 22:29
Entice W766 clamshell

مثل اینکه وریزون ارایه میده

باقیمت 40 دلار قراردادی

Entice W766, an affordable clamshell feature phone with basic features like a music player, a 2.0 megapixel camera, and a speakerphone. The Entice includes external controls for the music player and its speakerphone. Bluetooth with A2DP stereo support is included for use with wireless headsets and headphones. The new W766 also supports Verizon services like VZ Navigator, Family Locator, and Backup Assistant.
The Motorola Entice W766 is available now for US$39.99 after a $50 mail-in rebate when purchased with a two-year contract.

johnypersian1656
22-09-2009, 23:23
ممنون از سروش عزیز بابت اطلاعاتشون. البته این گوشی هم CDMA هست

rozysara
25-09-2009, 18:23
به به سلام به برو بچ فعال موتورلا یه سوال داشتم میخواستم ببیند کسی از بچه ها جدیدا a3000 رو دیده اگه اره چنده ؟

fire159
25-09-2009, 23:07
i dont know

:13:

johnypersian1656
26-09-2009, 18:00
به به سلام به برو بچ فعال موتورلا یه سوال داشتم میخواستم ببیند کسی از بچه ها جدیدا a3000 رو دیده اگه اره چنده ؟

من حدود یک هفته قبل تهران ۲۵۰ دیدم

rozysara
03-10-2009, 18:31
میخوام یه هندزفری بلوتوس کوچول موچولو برای zn5 بگیرم که تو چشم نباشه و حدالامکان تو گوش بره دوستان چی پیشنهاد میکنند ؟

fire159
04-10-2009, 16:46
اگه از هندزفري هاي موتورولا گيرت بياد عاليه
hx series
hx7
hx1
h17
... .

fire159
04-10-2009, 16:52
گوشی درب دار Ruby موتورولا که تصور می شد مدتی قبل از تولید خارج شده است بار دیگر از راه می رسد و این بار تحت عنوان V13 موتورولا عرضه می شود

V13 موتورولا دارای یک صفحه نمایش 2.2 اینچ داخلی QVGA ، صفحه نمایش بیرونی لمسی 2 اینچ QVGA ، ارتباط EV-Do /CDMA ، بلوتوث و دوربین 5 مگاپیکسل با کانون اتوماتیک و فلش است . این گوشی تاکنون بطور رسمی معرفی نشده است .

rozysara
04-10-2009, 19:19
راستی نظر دوستن در مورد این چیه Miniblue H9

perjixen
05-10-2009, 08:45
زاغارته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fire159
05-10-2009, 14:27
: ( motorola sholes (droid

پردازشگر 600 MHZ ، صفحه نمایش لمسی 3.7 اینچ ، دوربین 5 مگاپیکسل و سیستم عامل آندروید 2.0 گوگل اشاره کرد . خبرهایی نیز در این رابطه وجود دارد که Droid موتورولا علاوه بر PowerVR SGX 530 GPU دارای 430 MHZ C64X + DSP + ISP است

امکانات سخت افزاری آن شامل سوکت 3.5 میلی متری ، 16 GB حافظه داخلی و محل کارت حافظه microSD است . برخی منابع زمان عرضه گوشی را اول دسامبر اعلام کردند

.
.
.
اين قاتل تمامه اسمارفونهاي دنياست :5::21:
كاش زودتر بياد

perjixen
05-10-2009, 14:44
سیستم عامل آندروید 2.0 گوگل اشاره کرد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، گوگولي تا نسخه 1.6 بيرون داده ها ...!!!

خو به نظر مياد كه پردازنده گرافيكي هم داره.

fire159
05-10-2009, 15:05
اين هم يه ريويو از سايته for u rozy -- cent.com
The good: The Motorola H9 Miniblue Bluetooth headset is tiny and weighs less than an ounce. Its
buttons are easy to press, and the headset fits very securely in the ear. Audio quality is decent, and it even comes with a portable charging base that adds hours to its talk time.

The bad: The Motorola H9 Miniblue Bluetooth headset has a flanged eartip that fits very deeply in the ear, which could prove uncomfortable for some people.

به نظرم با همه هد ستها فرق ميكنه مربع يا مستطيلي نيست از نزديك نديدم اما كوچيك سبك و جمع و جوره
قيمتش چنده ؟

android 2 كه چيزي نيست موتو اگه بخواد 3 شو هم ميزنه :46:

johnypersian1656
06-10-2009, 01:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، گوگولي تا نسخه 1.6 بيرون داده ها ...!!!

خو به نظر مياد كه پردازنده گرافيكي هم داره.

یه سلام گرم به آقا رضای گللللل

رضا جان آندروید 2 با موتو sholes یا tao (فعلا اسم نداره ) میاد.

یکمیم من از sholes تعریف کنم :

lcd 3.7 - تاچ خازنی( یادمون باشه اولین تاچ خازنی رو موتو استفاده کرد) آفیس رایگان(به همراه یه سری apps رایگان که روی بقیه آندرویدها رایگان نیست)- ui moto blur-
cpu فوق العاده قوی ti-( با یه گرافیک کنترلر که میگن 3 برابر psp قویه)
و1080p رو به راحتی پخش میکنه1080*1920

perjixen
06-10-2009, 08:42
یه سلام گرم به آقا رضای گللللل

ui moto blur-
درباره رابط گرافيكيش زياد خوندم ... و به نظرم بايد جالب باشه.

cpu فوق العاده قوی ti-( با یه گرافیک کنترلر که میگن 3 برابر psp قویه)
و1080p رو به راحتی پخش میکنه1080*1920

خو e8 خدابيامرز منم اينا رو پخش نميكرد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

johnypersian1656
07-10-2009, 01:57

درباره رابط گرافيكيش زياد خوندم ... و به نظرم بايد جالب باشه.

خو e8 خدابيامرز منم اينا رو پخش نميكرد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پخش میکرد یا نمیکرد؟

perjixen
07-10-2009, 09:46
پخش میکرد یا نمیکرد؟

اگه يه لپ تاپ ميزاشتي جفتش ، مثل هلو (همون لنكراني) اجرا ميكرد.

آپديت :
راستي شايد اين Motorola Sholes داستانش منتفي بشه ها ...!!‌ الان كه ديدم ميگن شايد MOTOBLUR نباشه ... بعدم ديدم كه گوشي بعديه آندوريد رو ‌htc معرفي كردن.!!

S@nti@go_s&k
13-10-2009, 00:02
سلام

Debut i856

The features of Motorola Debut include: 176 x 220 pixels TFT display, large Direct Connect button with backlight, GPS, 3.5mm headset jack, stereo Bluetooth, threaded messaging, MMS, 1.3MP camera and MicroSD card support (up to 8GB
Motorola Debut i856 for $99.99 with a 2-yr contract agreement, or $299.99 free of contract.

fire159
13-10-2009, 16:11
سلاو جاني راستي از a3000 چه خبر ديگه نديدي جايي تست كني يا قيمت جديد بگيري ؟

johnypersian1656
14-10-2009, 02:07
سلام fire159 جان! باور کنین همون روز که اینجا حرفش بود از این رفیقم که گفتم چندتایی داشت پرسیدم دیگه نداشت! اما بعد دیگه بیخیال شدم نپرسیدم. اگه صد در صد میخواین من بازم سراغ میگیرم . در مورد کار کردن باهاش هم گفتم سرعتش خوب بود. اما خوب وین موبایل کلا یکمی کنده توی بعضی زمینه ها. بعد با اینکه mhz سی پی یوش با e8 یکیه دقیقا میشه گفت e8 دوبرابر سی پی یوش قویتره! توی قسمت عکس هم یکمی کند بود اما خوب برنامه زیاد واسش هست که این یه مزیته نسبت به motomagx .قیمتش هم 250 بود که فکر نکنم تغییر چندانی کنه اما بازم نظر من روی ve66 هست که ورژن gold اونم دو روز پیش اومد ایران( میدونم یه بار پیشنهاد دادم گفتین نه :)

fire159
14-10-2009, 10:28
ايول ve66 gold اومده چند قيمته ؟ از نزديك ديدي چطوره ؟

fire159
14-10-2009, 22:33
dear jony

اگه بتوني بپرسي از دوستت كه خيلي خوبه .
چون قيمتش هم مناسبه . ببين هنوزم داره . تا تموم نكرده بيايم يكيشو برداريم :5:

در ضمن فكر نكنم cpu a3100 با e8 يكي باشه جون اين Qualcomm و 128mb ram شايد فقط فركانسشون يكيه

alihacker2008
14-10-2009, 22:39
هر چي دلم خواست ميتونم بگم :دي

fire159
15-10-2009, 12:48
ok :5:

this is moto road map for 4Q 2009 AND 1Q 2010 :

اين هم گوشي هاي جديد موتو كه در حال ساخته :

Motorola Sholes Tablet: - HSUPA
- 3.7″ 480×854 TouchScreen
- 8.0 MP Camera, auto focus and Xenon flash
- 720p Video via HDMI802.11b/g w/ DLNA
- Map 2.0

Motorola Zeppelin and Motorola Motus:
- HSUPA
- 3.1″ 480×320 TouchScreen
- 5.0 MP Camera, auto focus
- 802.1 1b/g

و جديدترين عكس از : Motorola Sholes, Tao, A855
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چون عكساشو بلد نيستم بزارم آدرس لينكاشو 'گذاشتم كه حتما" ببينيد و حالشو ببرين

(just:40: moto )

johnypersian1656
16-10-2009, 01:58
dear jony

اگه بتوني بپرسي از دوستت كه خيلي خوبه .
چون قيمتش هم مناسبه . ببين هنوزم داره . تا تموم نكرده بيايم يكيشو برداريم :5:

در ضمن فكر نكنم cpu a3100 با e8 يكي باشه جون اين Qualcomm و 128mb ram شايد فقط فركانسشون يكيه

به خدا من امروز بازم پرسیدم نداشت. ve66 هم توی علاالدین همون قیمته هنوز اما 285 میشه گیر آورد(این جدیدا توی پکش یه کیفم داره) . ve66 gold هم که پرسیده بودین 560 هست. منم اشاره کردم که منظورم mhz سی پی یو هست اگه نه کاملا متمایزن.

fire159
16-10-2009, 11:11
چطور ميشه عكس و تصوير رو تو لين سايت ارسال كرد ؟ اگه بلدين به من بگين ؟ :13:

fire159
16-10-2009, 11:15
بررسي تخصص موتورولا dext :

S@nti@go_s&k
16-10-2009, 13:58
یک ریویو از CLIQ

خوشگله هاااااا

S@nti@go_s&k
16-10-2009, 14:18
3 آندرویید از موتو

اسماشونم تو عکس هست تو لینک خبرم هست

S@nti@go_s&k
16-10-2009, 14:19
New Motorola i9 Cell Phone Ferrari Edition

MOTO i9 Ferrari edition is equipped with QVGA (240×320 pixels) dual-screen, support for Push-to-talk, Bluetooth, GPS, and 3.1 megapixels camera, this cell phone also comes with a Ferrari wallpaper, screensavers, ringtones, and Ferrari’s logo

It is learned that the price of MOTO i9 Ferrari edition about 688 U.S. dollars.

perjixen
17-10-2009, 11:57
اخبارش قديماً !

S@nti@go_s&k
17-10-2009, 16:43
اخبارش قديماً ! گلت کردی :دی

واسه کی ؟ شنبه ؟ 1 شنبه ؟ چند شنبه :دی

perjixen
18-10-2009, 09:22
هزار بار گفتم دره تاپيك رو باز نزاريد ....‌ !!!‌[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S@nti@go_s&k
19-10-2009, 21:12

Motorola Droid

* Fast TI OMAP 3430 processor
* Android 2.0
* Full QWERTY Keyboard
* Touchscreen capacitive display
* Slightly thicker than an iPhone 3GS
* Desktop cradle/charger

S@nti@go_s&k
19-10-2009, 21:14
Motorola CLIQ Available from T-Mobile Starting Today

$199.99 and your signature on a new 2-year contract and the phone will be yours!

johnypersian1656
20-10-2009, 20:55
دوستان mb220 توی تهران رویت شد :) گفته میشه تا 15 روز دیگه آنلاک شدش هم میرسه!

fire159
21-10-2009, 10:33
اوه ماي گاد :31:

فكر كنم موتو DEXT زودتر از اينكه به بازاره آمريكا برسه از ايران سر در بياره ؟
:5:
جاني A3000 من كووووووووووووووو ؟!

johnypersian1656
21-10-2009, 11:32
این از خارج آورده بود واسه at&t بود !

بابت a3000 باور کنین نیست آخه قیمتش خیلی خوب بود تموم شده! اگه پیدا کنم همین جا خبرتون میکنم اما خیلی امیدوار و منتظر نباشین چون نمیدونم چرا خود فیتکو نمیخواد بیاره شاید واسه فروش a3100 ها باشه. راستی عکسایی که گرفته رو دیدی؟ نظرت چیه؟

fire159
21-10-2009, 16:22
راستی عکسایی که گرفته رو دیدی؟ نظرت چیه؟

منظورت كدوم عكساست ؟ از a3100 كه عكس نزاشتي

fire159
21-10-2009, 16:52
راستي جاني ميشه نحوه عكس گذاشتن اين سايت رو بگي . همين عكسايي كه از گوشي هاي مختلف ميزاري
:10: من بلد نيستم .

johnypersian1656
21-10-2009, 18:13
چرا fire جان پست 9 همون تاپیک عکسای zn5 رو ببین . روش گذاشتن عکسو واست پ.خ کردم. الان چند تا دیگه عکس از a3100 هم میذارم. اما اشتباه نکن ve66 بگیر :)

S@nti@go_s&k
23-10-2009, 23:16
Motorola Zeppelin spotted, runs Android, has HDMI output

S@nti@go_s&k
24-10-2009, 11:46
Aura Diamond Edition announced, costs $5,730

fire159
26-10-2009, 10:34
:5:گوشی های متعددی مثل Palm Pre و BlackBerry Storm روانه بازار شدند به این امید كه بتوانند گوشی iphone 3GS را از دور خارج كنند اما هیچ یك تاكنون موفق به این امر نشده اند

Verizon دارای بیش از 86 میلیون مشترك ارتباطات بی سیم می باشد و بهترین گزینه برای این نوع شبكه به اعتقاد Verizon ، گوشی های بر پایه سیستم عامل Android می باشد . این عامل می تواند منجر به موفقیت و برتری Android شود . عامل موفقیت دیگر Droid از نظر كارشناسان ، مربوط به سخت افزار این گوشی می باشد چون با دارا بودن یك پردازنده 600 MHZ كه قادر است عملكردهای مختلفی را بطور تركیبی انجام دهد . این قابلیت كاربران Droid را قادر می كند تا چندین برنامه را همزمان اجرا كرده و بدون بستن یكی از آنها ، از یكی به دیگری بروند با وجود وی‍ژگی های سخت افزاری پیشرفته ، سیستم عامل Android و نیز عرضه شدن از سوی كمپانی Verizon ، كارشناسان رقابت سختی را بین Droid و iphone 3GS پیش بینی می كنند و برنده شدن Droid را دور از انتظار نمی دانند

fire159
08-11-2009, 20:06
سلام

كسي نيست ؟؟!!!

جاني كجايييي چه خبر . ؟ گوشي جديد چيزي بازار نيومده ؟

johnypersian1656
08-11-2009, 21:00
سلام فایر جان. نه آقا فعلا که اخبارا همون حول و حوشه Milestone هست.اگه منظورتون بازاره ایرانه من شنیدم dext mb220 تا حدود 2 هفته دیگه ایرانه! خدا کنه بیاد مردیم از بس zn5 فلش کردیم :31: fire جان این cliq رو باید خودت بخریا. من تا DROID هیچی دیگه نمیخرم(البته طاقت نمیارم که)
راستی این صاحب تاپیک کجاس؟
شما که نمیتونی پست واسه تاپیکت جور کنی چرا تاپیک میزنی؟هان؟ هان؟ مگه چقدر بحث همینجوری داریم ؟:41:

مخلص آقا رضا!!!! راستی رضا جان دیدم جناب آپاچی که از کاربرای قدیمین چند روز پیش آن بودن و پست میدادن .بهشون دسترسی داری بگو بیان بازم.دیدم توی لیست دوستایین.

fire159
09-11-2009, 16:26
ايول ميخواي گوشي خوبه (milestone) رو خودت برداري :31:

ok من به همون dext هم راضيم گوشيه عالييه اما خوب در برابر droid خيليييييي كم مياره

فقط خدا كنه با قيمت جهاني بياد ايران و زياد گرونش نكنن

آخه dext از ارزونترين گوشيهاي android هست حدودا" 400$ - 300$

از قيمت احتماليش خبري نداري جاني ؟

johnypersian1656
09-11-2009, 21:30
ايول ميخواي گوشي خوبه (milestone) رو خودت برداري :31:

ok من به همون dext هم راضيم گوشيه عالييه اما خوب در برابر droid خيليييييي كم مياره

فقط خدا كنه با قيمت جهاني بياد ايران و زياد گرونش نكنن

آخه dext از ارزونترين گوشيهاي android هست حدودا" 400$ - 300$

از قيمت احتماليش خبري نداري جاني ؟

نه آقا من مخلص شمام. اصلا همه ی گوشی های خوب مال شما :10:

والا منم شنیدم که قیمتش حدود 400 هست اما حدسه فقط!!!اینم یکی هست که خودش گوشی ها رو از اون طرف میاره اما خوب دیگه بدون گارانتیه .

beckham7
10-11-2009, 23:30
سلام
خسته نباشید موتوبازهای عزیز اومدیم ارض ادبی کرده باشم یادش بخیر دورانی داشتیم اینجا یادش بخیر شناختم از گوشیم درحد صفر بود هوففففففففففففففف واقعا زمان چه زود میگذره
موتو انتخاب ادمای متفاوته موفق باشید دوستان متفاوت:11:

fire159
12-11-2009, 22:33
مگه شما ديگه متفاوت نيستي ؟ :5:

beckham7
13-11-2009, 17:11
مگه شما ديگه متفاوت نيستي ؟ :5:
هستم و باید باشم زوریه دیگه
اگه نباشی زندگی لذتی نداره

4870x2
21-11-2009, 15:43
- Available: AT&T
- Networks: Quad-band GSM/GPRS/EDGE; Tri-band 7.2Mbps HSDPA (850, 1900, 2100MHz)
- Display: 3.1-inch capacitive 480×320 display
- Camera: 5 megapixel autofocus camera with LED flash
- Operating system: Google Android MOTOBLUR
- Input: Full QWERTY side-slider
- CPU: 528 MHz Qualcomm MSM7201A processor
- Memory: 256MB RAM
- Memory card: microSD slot
- Connectivity: Wi-Fi, aGPS, Bluetooth 2.0
- Battery: 1400mAh battery
- Weight: 133g

perjixen
22-11-2009, 10:16
شما که نمیتونی پست واسه تاپیکت جور کنی چرا تاپیک میزنی؟هان؟ هان؟ مگه چقدر بحث همینجوری داریم

مخلص آقا رضا!!!! راستی رضا جان دیدم جناب آپاچی که از کاربرای قدیمین چند روز پیش آن بودن و پست میدادن .بهشون دسترسی داری بگو بیان بازم.دیدم توی لیست دوستایین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، اون ياردانقلي رو ميگي...؟!؟! اون اين تيپيه ... يه مدت هست يه مدت نيست.! خودت رو اذيت نكن.

pulp_152
22-11-2009, 15:50
- Available: AT&T
- Networks: Quad-band GSM/GPRS/EDGE; Tri-band 7.2Mbps HSDPA (850, 1900, 2100MHz)
- Display: 3.1-inch capacitive 480×320 display
- Camera: 5 megapixel autofocus camera with LED flash
- Operating system: Google Android MOTOBLUR
- Input: Full QWERTY side-slider
- CPU: 528 MHz Qualcomm MSM7201A processor
- Memory: 256MB RAM
- Memory card: microSD slot
- Connectivity: Wi-Fi, aGPS, Bluetooth 2.0
- Battery: 1400mAh battery
- Weight: 133g

این عکسو خودت گرفتی؟ :27:

pulp_152
22-11-2009, 15:56
این همسایه ما یه گوشی خریده دیوانم کرده میگه 1.300 داده از اونور براش اوردن .. :blink:

از دستش افتاد:whistle: رو پله ها... قیافش شده بود مث گچ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fire159
22-11-2009, 16:05
كمپانی موتورولا گوشی صفحه لمسی جدیدی را معرفی كرد كه Crush موتورولا نام دارد . این گوشی EV-Do Rev.0 به یك صفحه نمایش لمسی 2.8 اینچ با وضوح 240 ×400 پیكسل ، دوربین 2 مگاپیكسل ، صفحه كلید مجازی QWERTY روی صفحه نمایش ، بلوتوث استریو و یك پورت صوتی 3.5 میلی متری مجهز است

علاوه بر این با قابلیت Tap-to-Silence ( ضربه زدن به صفحه نمایش برای قطع صدای زنگ ) همراه است كه با استفاده از آن به راحتی می توان صدای زنگ را قظع كرد . این گوشی دارای طراحی بسيار زيبا است

fire159
22-11-2009, 17:33
سلام جاني

a3000 چي شد ؟ نيومد ! :13:

S@nti@go_s&k
22-11-2009, 18:39
محمد رضا جان این دیامون ادیتیشن

دیاموند آئورا نزدیک 4 هزار دلار قیمتشه چه جوری 1300 خریده

احتمالا معمولیشه بعدش دیاموندش فکر کنم هنوز نیومده تاریخشو نگاه نکردم حوصله ندارم

pulp_152
23-11-2009, 00:11
شرمنده سروش جان اونی که این داره این شکلیه صفحشم مثل همینه ...

امدنم هم شاید ایران نیومده ... طرف از اونور اورده

S@nti@go_s&k
23-11-2009, 00:43
درسته این معمولیشه

ایران هم هست حدود 1300 هستش

همون قیمتی که دوستتون خریده.

pulp_152
23-11-2009, 00:50
از جلو خیلی با کلاسه ها ! .. صفحش خاصه .. و همینطور برق میزنه .. در کل باهاش حال کردم از 8800 خیلی شاختره ولی چیزی نداره متاسفانه فقط برای کلاسه ! که واقعا هم خوبه .

حالا در اینده شاید یه ریویو تونستم بنویسم در موردش ! ... با چند تا عکس .. باید یکم پررو بود : دی

johnypersian1656
23-11-2009, 11:51
سلام جاني

a3000 چي شد ؟ نيومد ! :13:

سلام. نه فایر جان بعیده بیاد آخه a3100 خیلی قیمتش اومده پایین.چون من چند وقتی نیستم(دیگه نزدیکه کنکوره):31: (راستی بچه ها واسه من دعا کنین.ممنون)

این قیمت های جدید موتوها(عذرخواهی از مدیران فقط چون توی قسمت مشاوره کسی قیمت ها ی موتو رو نمیگیره و موتو کاربرای خاص خودشو داره من اینجا مطرج کردم):

w180 54
zn5 265
ve66 285
u9 148
aura 1050
e8 195
a3100 420
v9 265

mile stone و cliq هم تا 10 روز دیگه قیمتاشون stable میشن بعد میگم :)

johnypersian1656
23-11-2009, 11:59
راستی htc hero هم 555 تومن. یادمه یکی میخواست بخره :) رضا تا من نیستم دست به چیزی نزنیا. بچه ی خوبی باش تا برگردم :)

fire159
23-11-2009, 16:58
htc hero تومان 555 . چقدر ارزون شده . فكر كنم اوايل كه اومد 750 بود

اگه dext و milestone هم افت قيمتش سريع باشه عاليه

قيمته جهاني milestone حدود 650 دلاره اما متاسفانه تو ايران !!!؟؟؟

و قيمت جهاني dext هم از htc hero پايين تره . تازه dext خيلي امكاناته بهتري نسبت به hero داره .

راستي جاني قيمتهايي كه دادي كجا گير مياد ؟ قيمتايه علائدينه ؟ اينجا اصفهان سل كه خيلي بالا ميگه
zn5 265
ve66 285
u9 148
e8 195
a3100 420
v9 265

و اينكه چرا v9 اينقدر گرونه با zn5 برابره ؟؟ و فرقش با v8 چيه كه اينقدر اختلاف قيمت دارن؟ فقط مموري و3g ؟

قيمت v8 چنده ؟
مرسي

آخه يه دوستام ميخواد واسه نامزدش يه گوشيه شيك موتو بخره تا 200 تومان . من بهش a1200 , u9 ,k1,l9,v8,پيشنهاد دادم به نظرت بهترين گزينه كدومه ؟

اين سوالها من رو جواب بده بعد برو درستو بخون . آفرين پسر خوب .
موفق باشي :20:

johnypersian1656
23-11-2009, 18:18
من اگه ارشد قبول نشم تقصیر fire و رضاس اینجا رسما اعلام کرده باشم :31:

رضا از پست قبلی من که ناراحت نشدی؟ اینا قیمتای تهرانه موتو رو هیچ موقع از اصفهان نخر(fire جان نمیدونستم اصفهانی هستین همشهری) البته توی بازار فکر نمیکنم با این قیمتا پیدا کنین! کافیه یه سر به گوشی شاپ بزنی ببینی v9 رو زده 339!! v9 خیلی دوربینش عالیه (عکساشو ببین که گرفتم) به نظر من بهترین 2 مگاپیکسلیه. تفاوت دیگش هم اینه که سیستم عاملش synergy هست و v8 لینوکسه. v8 رو جدیدا قیمت ندارم اما فکر کنم 210 بود آخرین بار. والا این گزینه ها که گفتین خوب خیلی تفاوت دارن!!! هر کدوم توی یه خصوصیاتی سرن. مثلا u9 که خودم دارم خیلی خوشکله .سیستم عاملش جدیده و خوب اما دوربین خوبی نداره اما فوق العاده دخترونس. a1200 یکمی قدیمیه ولی خوبه اما نداشتن کیبورد ضعفشه! k1 رو اصلا پیشنهاد نمیکنم. از لحاظ شیک بودن بدون شک U9 از همه سره! اگه بتونه بیشتر هم بده z6 رو خیلی دوست دارم خیلی هم مد شده! کلی برنامه و فیرمویر هم داره. شمارمو میذارم توی پروفایلم اگه خواستی اس ام اس بده واست از تهران بگیرم بیارم اصفهان .البته قبلش اصفهان قیمت بگیر که کلاه سرت نذارم :) پسر خوبم خودتی :) ان شاالله خودت و رضای گل هم موفق باشین.

4870x2
24-11-2009, 14:51

musketeer
24-11-2009, 19:38
دوستان میشه کسی بگه اصلا از کجا میشه خرید موتو رو؟!! هیچ جا رویت نمیشه!!

fire159
25-11-2009, 10:25
بستگي داره كجا ساكن باشي .

بيشتر تهران گير مياد
خريد اينترنتي هم ميتوني از هر جايه ايران بكني

perjixen
25-11-2009, 10:32
من اگه ارشد قبول نشم تقصیر fire و رضاس اینجا رسما اعلام کرده باشم
تو از همون بچگيت ، درس نخون بودي ... يادمه موقع امتحان بم پول ميدادي ... من برم جات سره جلسه !!!!

رضا از پست قبلی من که ناراحت نشدی؟

جاني ،‌ اين آقاي سپهري ميتونه گوشي ئي8 برام پيدا كنه...؟!؟!‌ داران حقوق ميدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، ميخوام يكي بخرم.

musketeer
25-11-2009, 12:13
بستگي داره كجا ساكن باشي .

بيشتر تهران گير مياد
خريد اينترنتي هم ميتوني از هر جايه ايران بكني

مرسی بابت جوابتون:40:
والا ما علاءالدین رو زیر و رو کردیم چیزی ندیدیم! فقط چند مدل لوکسوری و گلد و اینا!! :41:

الآن من یک وی8 یا وی9 بخوام از کجا بگیرم دقیق؟ بعد قیمت دارید بدید بهم؟ :10:

johnypersian1656
25-11-2009, 14:36
تو از همون بچگيت ، درس نخون بودي ... يادمه موقع امتحان بم پول ميدادي ... من برم جات سره جلسه !!!!

جاني ،‌ اين آقاي سپهري ميتونه گوشي ئي8 برام پيدا كنه...؟!؟!‌ داران حقوق ميدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، ميخوام يكي بخرم.

آره به خدا من هیچ وقت درسخون نبودم :41:

رضا جان e8 نو یا دسته دوم؟ نو که حتما میتونه اما دست دوم رو باید بهش بسپارم . من خودم یکی چند روز پیش داشتم که فروختم نمیدونستم که میخوای آخه گفتی hero میخوای بگیری. رضا باورت نمیشه من خودمم با e8 بیشتر از zn5 حال میکنم البته خوب دوربین رو باید بذاریم کنار .

والا ما علاءالدین رو زیر و رو کردیم چیزی ندیدیم! فقط چند مدل لوکسوری و گلد و اینا!! :41:

دوست خوبم پست 239 رو ببینین شما .قیمت ها یکمی گرونتره حالا حدودا روی هرکدوم 10 20 تومن بذارین میشه قیمت واقعی. همونطور که fire عزیز هم فرمودن میتونین به سایتهایی مثل gooshishop هم مراجعه کنین.اگه خواستین بگین من آدرس رو واستون بذارم قیمت v9 اینی که من گذاشتم خیلی عالیه توی بازار کلی گرونتره .(رضا کاش من خودم تهران بودم همش دارم آدرس سپهری رو میدم)

johnypersian1656
26-11-2009, 02:16

رضا من گفتم بهش. دوتا داره یکیش در حد آک هست اگه میتونی اونو بگیر دیگه خودت باهاش تماس بگیر(گفتم که باهاش تماس میگیریا)

johnypersian1656
26-11-2009, 02:20

دوست خوبم v8 رو نتونستم امروز قیمت بگیرم ولی v9 همون 265 هست هنوز